Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95401) rdt89 válasza proper (#95400) üzenetére


rdt89
addikt

Azt én is hiányolom, de nem merik szerintem, mert az a széria legjobban összerakott darabja (véleményem szerint).

(#95402) Rage47 válasza hibavissza (#95399) üzenetére


Rage47
veterán

én is tudok olyanról, aki azért is vett boxot, mert volt hozzá Kinect és a család szerette 360-on. most meg hoppon maradtak.

(#95403) parandroid válasza hibavissza (#95399) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Redmondban valami agyevő amőba járvány ütötte fel a fejét."

LOL, én másképp szoktam fogalmazni, de igen, gyakorlatilag ezt mondom már én is egy jó ideje.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95404) r.levente75 válasza proper (#95400) üzenetére


r.levente75
addikt

Bizonyos játékok és okok miatt, szerintem nem tudja teljesen kiváltani a one a 360-at, grafika ide vagy oda.

(#95405) Bogyi007 válasza r.levente75 (#95404) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálam a BC már kiváltotta, egyesegyedül a Forza 4 és a Bad Company 1 az ami még hiányzik onnan a többi ottani kedvencem már kompatibilis ( Gears sorozat, Forza Horizon 1; Bayonetta, Tekken 6, Bad Company 2)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#95406) parandroid válasza Bogyi007 (#95405) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lego játékokat csinálhatnák meg még BC-be. Pár benne van, de szerintem nem lenne nagy ügy mindet belehúzni, ami csak X360-on jelent meg.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95407) r.levente75 válasza parandroid (#95406) üzenetére


r.levente75
addikt

+1

(#95408) NyMRooD válasza hibavissza (#95394) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én ezért vettem 360-at, ha a régi kinectes játékok mennének, vagy lennének újabbak, nem lett volna kérdés a one, de így a 360 mellé egy PS4-et fogok venni, ami meg nagyon érdekel one-on az jön pc-re is. A play anywhere-t jó ötletnek tartom, de a kinect megölése fájó pont.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#95409) Mister_1234


Mister_1234
tag

Sziasztok!
Home-oláskor baj az, ha az egyik fél kint él hollandiában, és ugye értelemszerűen holland régión van a gépe, míg a másik fél itthon van magyar régión. Mind a két félnek magyar régión kell tartózkodnia, vagy működnie kell így is?

(#95410) Rage47 válasza Mister_1234 (#95409) üzenetére


Rage47
veterán

nem kell magyar régióban tartózkodni, menni fog

[ Szerkesztve ]

(#95411) Mister_1234 válasza Rage47 (#95410) üzenetére


Mister_1234
tag

Köszönöm! :R

(#95412) pzstm válasza Rage47 (#95369) üzenetére


pzstm
titán

nah engem tuti teljesen megfigyelnek...ma jött levél, hogy nézzem meg infóimat, mert nem tudták levonni az összeget a számlámról :DDD (netkártya)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95413) Stauffenberg válasza hibavissza (#95399) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az unokatestvérem is emiatt vett tavaly karácsonyra a gyerekeknek Xbox One-t és Kinectet. Azóta is jó ha van 2 db játékuk ami One-os Kinectre íródott. Zömmel QR kód beolvasásra használják, amire viszont egy felesleges és drága kütyü.

Szerintem a Microsoft első számú szégyene az Xbox One kapcsán amit a Kinect-tel művelt. Eleinte a túlzott erőltetése, utána meg a kvázi kinyírása. Az Xbox One S-en már csatlakozó sincs amibe a Kinectet bedughatod, külön kell adaptert beszerezni.

Xbox 360-on imádtam a Kinectet, ugyanolyan jó party játék, mint egy Guitar Hero vagy Rock Band felszerelés.

Ebben a generációban (PS4-et is beleértve) már nagyon eltolódott a hangsúly az online multiplayer felé. Egyre kevesebb a jó local co-op játék és a Kinect meg Guitar Hero is kezd eltűnni a nappalikból. A kanapémegosztós együtt játszás visszaszorulóban van.

(#95414) gduck válasza Stauffenberg (#95413) üzenetére


gduck
addikt

+1

(#95415) Stauffenberg válasza Stauffenberg (#95413) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Erről jut eszembe: Lehet még LAN-on multizni? Az első Xbox ilyen szempontból kiváló masina volt (mint ebben a régi klasszikusban).

A dedikált szerverek visszaszorulásával már PC-n is egyre ritkább, de én a fejembe vettem, hogy a harminchoz közeledő barátokkal akár PC-n, akár Xboxon össze kéne még hozni egy egész éjszakás LAN partit.

Nincs jobb annál, mikor a téged felidegesítő legjobb barátod szemét kidobhatod sós mogyoróval. Régi szép idők... :)

(#95416) StLui válasza pzstm (#95412) üzenetére


StLui
veterán

Ez annyira alap lett volna, hogy meg sem mertem kérdezni, hogy nem véletlenül üres kártya van megadva? Hiszen goldot is ilyenkor hosszabbítja, de onnantól tartozol nekik

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#95417) adalbert1 válasza Stauffenberg (#95413) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem is szégyen, amit a Kinect-tel műveltek - részben ezért maradt meg a 360-unk, amihez vettem inkább használtan egy Kinectet és pár játékot, így ha olyan kedvünk van, akkor azokkal tudunk játszani.
A local co-op visszaszorulása szerencsére annyira nem érint, haverokkal általában valami sport játék megy, azokból szerencsére még nem vették ki. :)

(#95418) StLui


StLui
veterán

Mi szerettük a Kinectet, de annyira nem, hogy miatta megtartsuk a 360-at. Viszont abban az időben nem nagyon olvastam róla dicsérő szavakat, mindenki alázta ahol csak szóba került, kivéve néhány hozzám hasonlóan kisgyerekes szülőt!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#95419) pzstm válasza StLui (#95416) üzenetére


pzstm
titán

igazából akkor volt rajta, mert hagytam rajta, csak azóta elköltöttem :B

Most viszont pótoltam, majd levonja....egyébként úgy fest 1 hónap EA access-t ajándékba kaphattam? január 18-án járt le előző és 2018 február 18ig jó a mostani, amit nemsokára levonnak :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95420) StLui válasza pzstm (#95419) üzenetére


StLui
veterán

Ráadásul csak a bűvös 5500Ft-ot kell fizetni

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#95421) hibavissza válasza Stauffenberg (#95413) üzenetére


hibavissza
veterán

Számomra semmi értelme a konzolnak Kinect nélkül. Nem akartam én sem Xbox-ot sem mást venni a Microsoft-tól a telefonjaik után. A pc eddig is ki volt téve a tv-re. Wireless 360-as kontrollerekkel vígan játszottunk. A Kinect volt az egyetlen ok, amiért megvettük, ez volt nálunk is a gyerekek karácsonyi ajándéka.
Szerintem eladom és veszek egy 360-at. Vagy felgyújtom. Vagy felgyújtom Redmondot. Elmennek ezek a .....

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

(#95422) HF77


HF77
senior tag

üdv
kb 1 éve itt az oldalon vettem egy konzolt amihez állítólag van garancia.
hol tudom ezt esetleg megnézni??

köszi

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95423) gduck válasza HF77 (#95422) üzenetére


gduck
addikt

Beregisztráltad? A topic összefoglalóban ott a link ;)

(#95424) HF77 válasza gduck (#95423) üzenetére


HF77
senior tag

nem! megtaláltam. köszi!

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95425) Siffredi válasza Siffredi (#95389) üzenetére


Siffredi
senior tag

Erre senki? Vagy ennyire hülyeséget kérdeztem?

(#95426) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok!

Szeretném kérni a segítségeteket, remélem jó helyre írok és tudtok majd segíteni...

Szeretnék vásárolni egy vezeték nélküli xbox one controllert, notebook-om mellé. Régebben volt egy vezetékes xbox 360-asom (számítógép mellé) azzal imádtam játszani vele, de sajnos attól megkellett válnom. Imádtam azon GTA-zni vagy EuroTruck-ozni...

Kérdésem az lenne, hogy Pólus Center MédiaMarkt-ba néztem és rávan írva, hogy windos 10-el kompatibilis. Ez remek mert azt használom. Youtube-on néztem videókat, hogy a tetején van egy gomb amivel összelehet párosítani bluetooth-on keresztül utána üzemképes. Viszont a MédiaMarkt-ba láttam, hogy lehet hozzá külön venni egy usb-s vevőegységet. Szóval a kérdés a következő lenne, hogy nekem elég a controller és bluetooth kapcsolat (ugye tudja a notebook-om) vagy külön megkell vásároljam a vevőegységet is:

Régebben mikor megjelent a One akkor úgy emlékszem, hogy kétféle controller volt vezeték nélkül és valamit nézni kellett, hogy számítógéppel kompatibilis legyen. Ez így van, vagy rosszul emlékszem?

(Esetleg ha már bluetooth-os akkor telefonnal is össze tudom majd párosítani?)

Előre is köszönöm a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#95427) plejik


plejik
addikt

Nos ez a GTA IV nem valami "szép ".. azt hittem jobb lesz a grafika,és még laggol is ..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#95428) zsocy válasza Regirck (#95426) üzenetére


zsocy
őstag

A mostani kontik mind bluetoothosak, vezeték nélküli egység csak a régiekhez kellett. Az újat onnan ismered meg hogy van rajta egy jack csati. Amúgy usb kábellel mindegyik gond nélkül megy, és úgy még elem sem kell bele.

(#95429) norbi2010 válasza plejik (#95427) üzenetére


norbi2010
őstag

360-on játszottál vele?

(#95430) Regirck válasza zsocy (#95428) üzenetére


Regirck
senior tag

Koszonom szepen a valaszod!

(#95431) Vadernagyúr válasza plejik (#95427) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Xbox one kompatibilis,amit most adtak ki? :) Ne várj csodát egy ezer éves játéktól,attól,hogy most one-ra adták ki :)

PSN: joskovagyok199

(#95432) birorichard válasza Regirck (#95426) üzenetére


birorichard
őstag

Az újabb kontrollerek, amiknél az xbox gomb körüli műanyag borítás egyben van az egész felső résszel, mind BT-osak. Ha windowshoz akarod használni, fog működni BT-szal is, azonban ha akarsz hozzá fülest csatlakoztatni, akkor az csak akkor fog működni, ha wireless vevővel használod.

[ Szerkesztve ]

(#95433) plejik válasza Vadernagyúr (#95431) üzenetére


plejik
addikt

Persze, de azt hittem hogy az akkori izmosabb PCs szintet már OnE on hozza,de messze nem... Értem én, hogy régi meg 360, de na akkor is .. így törlöm is mert kb. játszhatatlan.

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#95434) parandroid válasza zsocy (#95428) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez fals! Jack dugó a bluetooth nélküli kontrolleren is volt már, nehogy ez alapján vegye! Illetve akkor tényleg szükség lesz egy adapterre. A one s óta adnak bt-s kontrollereket, de nyilván lehet még a piacon a régiből is. Olyat kell keresni, aminek ott a dobozán a bt jelölés, nyilván.

És telefonnal nem fog menni, nem a bt miatt, hanem szoftveres támogatás híján.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95435) Madoc válasza parandroid (#95434) üzenetére


Madoc
veterán

Én meg ezt tartom felelőtlen kijelentésnek mert novemberben androidos telefonnal játszottam bluetoothos kontrollerrel.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95436) parandroid válasza Madoc (#95435) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Őszintén meg vagyok döbbenve. Bevallom, hogy a MS szokásos terméktámogatásából indultam ki, de ezek szerint valaki tőlük függetlenül hekkelt egy androidos drivert. :DDD

A többi rész viszont továbbra is áll.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95437) bLaCkDoGoNe válasza plejik (#95433) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem érted.
A BC-s játékokkal semmit nem csinálnak, azon kívül, hogy fut XONE-on is. Nem remaster, nem HD-edition, semmi, csak az X360 verzió.
Mit vársz egy 2008-as X360 címtől 2017-ben?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#95438) Medocsabi válasza pzstm (#95419) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nana,csak óvatosan,a kövi email az lesz,hogy dobjál be még 50 centet :D mert 1 hónapig ingyen használtad ;]

(#95439) izsams


izsams
csendes tag

Szia mindenkinek.

Szeretnék egy usb elosztot a one-ra mert elhasználtam mind a hármat.
Tudnátok ajánlani milyet vegyek hozzá ?

(#95440) sch_a válasza izsams (#95439) üzenetére


sch_a
addikt

Mit szeretnél még rákötni? Ha még 6 külső HDD-t, amiknek nincs saját tápja, akkor lehet aktív USB hub kellene. ;]

(#95441) zsocy válasza parandroid (#95434) üzenetére


zsocy
őstag

Ne már, te is láttad hogy nem azt írtam hogy a bt-s kontit ismeri meg a jack csatiról, hanem azt hogy az újat... De azért köszi, nem tudtam hogy van jack nélküli BT, most már tudom.
Természetesen a dobozon kell nézni a jelölést, az a biztos pont BT témában.
Viszont azt tartom hogy vezetéknélküli vevő nem kell hozzá, és kábellel megy az összes win10 alatt akár elem nélkül is :)

(#95442) izsams válasza sch_a (#95440) üzenetére


izsams
csendes tag

Van rajta egy kormány egy hdd egy stick a fejhalgatónak.
Még egy kellene.

(#95443) XFishboneHUN válasza izsams (#95442) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Stick a fejhallgatónak? Azt meg hogy? :D Wireless, meg USB-n sem működik fejhallgató a ONE-on, csak jacken. :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95444) Madoc válasza XFishboneHUN (#95443) üzenetére


Madoc
veterán

Bármily meglepő, de van wireless headset amit támogat az xbox!

Pl:[link]

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95445) alexdeak


alexdeak
csendes tag

Sziasztok,

Van vkinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy mennyi idő alatt érkezik meg futárral küldött MS csere darab?

(Egy cseredarabot már elvesztett a posta, a múlt héten elindítottak egy másikat elvileg futárral, de parcel tracking info nem változott semmit az elmúlt 4 munkanapban...)

(#95446) Madoc válasza alexdeak (#95445) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem hétfőn adták fel a kontrollert és következő szerdára hozta a postás.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95447) izsams válasza XFishboneHUN (#95443) üzenetére


izsams
csendes tag

turtle beach stealth 400

(#95448) alexdeak válasza Madoc (#95446) üzenetére


alexdeak
csendes tag

Oké, kösz a választ de ez elvileg futárral fog érkezni, nem postával....

Vki futáros tapasztalattal, hogy az mikor érkezett meg? Előre is köszönöm a választ!

(#95449) L_YKing válasza Madoc (#95444) üzenetére


L_YKing
addikt

Plussz, Turtle Beach elite 800X ami nekem is van.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#95450) izsams


izsams
csendes tag

Akkor tud valaki tanácsot adni milyen usb elosztót vegyek ?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.