Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95001) eL Geri válasza sugarforce (#95000) üzenetére


eL Geri
őstag

Hát igen!
Régen, amikor még offline volt a világ, akkor azért "kicsit" több súlya volt egy "arany lemezen van a program" fázisnak.

De a felgyorsult világunkban egyébként azt nem tartom hátránynak, hogy vannak pl. first day patchek is (dolgoznak rajta a lemezgyártás alatt, után is).
Az más tészta, hogy lemezspórolás végett egy 60-120 GB-os játékot kiadnak 40GB-os méretű lemezen, és utána ugyanúgy elvárják, hogy sok-sok alap GB-ot (nem javítást) tölts le, mintha eleve digitálisan vetted volna. Pedig nem sokba fája nekik egy dupla lemezes kiadást csinálni.

Azt hiszem pl. most a DOOM se fért fel a lemezre, de nem nagyon zavartatták magukat egy 20-30 GB-os kötelező letöltéssel.

(#95002) Medocsabi válasza eL Geri (#95001) üzenetére


Medocsabi
addikt

Számomra ebben amit írtál az a fura,hogy szinte minden digitálisan megy,játékokat is lehet így vásárolni.De miért drágább egy digitális játék,mint lemezen?Hiszen annál nem kell fizikai adathordozóra költeni?ráadásul a drágább digitális játékot el se tudom adni,szemben az olcsóbb lemezessel?Nem látom a rációt.Na mindegy csak hangosan gondolkodtam:)
szerk:ma este beszerzem a resident evil 7-et,és kedd/szerda szabadnapos vagyok,borzongok kicsit! :D

[ Szerkesztve ]

(#95003) okibots válasza eL Geri (#95001) üzenetére


okibots
aktív tag

A másolás védelem miatt nincsen fent a lemezen az egész játék, persze ez nem indokolja, hogy a lemez tárkapacitását még félig se használják ki. Tudom milyen illúzió romboló lehet, mikor berakod a játékot, majd azt hiszed 20 perc múlva már kezdheted is, erre látod, hogy kell még neki online 10-20-30... GB :D (főleg azokra vonatkozik akinek kis sávszélességű nete van, gigabitesnél sz*arni bele az egészbe :DDD )

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#95004) kelzsoca válasza Medocsabi (#95002) üzenetére


kelzsoca
félisten

A digitális játékot meg tudod osztani a home partnereddel, illetve az ár is feleződhet ez esetben.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#95005) hadogabi1 válasza vg (#94999) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Szia. Hát ilyen kártyát nem találtam már sehol.
Ez is megfelelő lehet szerinted?
http://www.xplaza.hu/termek/creative-107525-sound-card-creative-soundblaster-z-bulk
Ezen is van optikai bemenet.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#95006) vg válasza hadogabi1 (#95005) üzenetére


vg
addikt

Az lehet, hogy van benne bemenet, de nincs benne dolby decoder. Nekem is ilyen kártyám van, csak sztereó jön ki. Sajna csak abban a régi kártyában van dolby decoder, kiszedték jogi dolgok miatt az újabbakból. Van erről írás a support oldalon is.

(#95007) Atomgeszi válasza kelzsoca (#95004) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na de nincs mindenkinek home partnere, plusz gyakorlatilag ott is csak 1 személy birtokolja, amint megszűnik a viszony már cseszheti a másik. :N

Egyéb? ;]

(#95008) Medocsabi válasza kelzsoca (#95004) üzenetére


Medocsabi
addikt

akkor mondjuk az 19000/2=9500
én eddig minden lemezes játékomat 2-3 ezer ftos bukóval adtam el...:) szóval továbbra is tartom hogy a digitális áraknak szerintem a lemezesnél legalább 30%al olcsóbbnak kellene lenniük.bár így is veszik szal végülis mindegy Én mit gondolok :)

(#95009) HF77


HF77
senior tag

sziasztok!
most szemezek a Forza sorozattal...
mi különbség van a Motorsport és a Horizon között? illetve melyiket érdemesebb esetleg beszerezni?
annó régen Need for Speed-et nyomtam pc-n...aztán jött az xbox...azóta semmi autós game

köszi

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95010) Bogyi007 válasza hadogabi1 (#94998) üzenetére


Bogyi007
veterán

Neked egy hasonló cucc kellene mint ami itt is van - SCU

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#95011) toyone válasza feelmt (#94958) üzenetére


toyone
őstag

48 órás Live kódok, tölthető vele a havi Xbox One játék is.

D2979-MTVBY-XK27Q-FGWRG-R9TX8

M8XX6-RFY4W-BJBVM-Q9YH3-PP6DW

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#95012) okibots válasza HF77 (#95009) üzenetére


okibots
aktív tag

Szia!

Mind kettőből elérhető demó, annál a benyomásnál senki szava nem fog mérvadóbb lenni.
A Horizon széria egy openworld "árkád", a másik "realisztikusabb" pálya verseny, legegyszerűbben így lehet definiálni. Egyik másik irányítása nehezebb, valamint a Forza 3 frissebb cím (Idén valószínűleg Motorsport 7 fog kijönni ).

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#95013) bLaCkDoGoNe válasza toyone (#95011) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Már mindkettőt beváltották, de köszi a felajánlást! :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#95014) hadogabi1 válasza Bogyi007 (#95010) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Ha nem tudom megoldani máshogy akkor veszek egy Astro a50-t. Az optikán keresztül kapja a jelet a boxból és ugyanúgy vezeték nélküli térhangzásos füles.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#95015) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Valaki játszott már a Wildlands-al?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#95016) HF77 válasza okibots (#95012) üzenetére


HF77
senior tag

"Mind kettőből elérhető demó"
hol lehet beszerezni?
köszi

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95017) Medocsabi válasza HF77 (#95016) üzenetére


Medocsabi
addikt

Boxok szörcsingelsz a játékok között,kiválasztod azt a részt ahol minden demó ott van és tesztelgetsz :)

(#95018) okibots válasza HF77 (#95016) üzenetére


okibots
aktív tag

Vagy itt belépsz a profiloddal, és "megveszed" őket. Instant On-ban van a géped, akkor elkezdi leszedni (ha van elég tárhely), ha Energy Savingben, akkor a ready to install részen keress majd rá.

ForzaM 6
ForzaH 3

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#95019) HF77 válasza Medocsabi (#95017) üzenetére


HF77
senior tag

:R :R
okibots szintén!

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95020) Mankó válasza hadogabi1 (#95014) üzenetére


Mankó
veterán

Hardveraprón van is most egy eladó. ;)

(#95021) hadogabi1 válasza Mankó (#95020) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Már privibe is mondtam hogy xbox -ra kell. :D Ez nem megy csak a ps-el. Nem jó nekem. PC-re megfelelő lenne ez is ami most van.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#95022) Zizmand


Zizmand
aktív tag

Sziasztok
Most szeretnék xbox onet venni használtan. Azt írják, hogy a "merevlemezen az alábbi korábban megvásárolt nem profilhoz kötött teljes játékok vannak"
Létezik ilyen? Hogy nem lenne profilhoz kötve? Attol tartok, hogy ha a tulaj kijelentkezik vagy valami akkor ugranak a játékok.

[ Szerkesztve ]

(#95023) Hunt3r22 válasza Zizmand (#95022) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Vannak ilyen játékok amik ingyenesek, viszont gold kell hozzá.

Wot
Neverwinter
Warframe

stb...

Xr

(#95024) Stauffenberg válasza Hunt3r22 (#95023) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem magához a játékhoz kell Gold, hanem az online multihoz. Vannak olyan free-to-play játékok is, amik nem csak online multiból állnak.

Illetve lehet az eladó fogalmaz trükkösen, hiszen a lemezes játékok sincsenek profilhoz kötve, de ha nem kap hozzá lemezt, akkor cseszheti.

(#95025) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo Wars 2 launch trailer

:C :Y

Live-Die-Respawn

(#95026) pzstm


pzstm
titán

Forza Horizon 3 Playseat Car Pack hits the open road tomorrow

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95027) NoMagix válasza pzstm (#95026) üzenetére


NoMagix
addikt

Jók ezek az autók, de az érdekelne, hogy miért pont ezek kerülnek bele!
Hol van a többi nagyobb autómárka?
Sajnos még nincs meg nekünk az FH3 de a kettes is nagyon tetszik!
Ma de. leültem, hogy rajzoljak egy új mintát a bogárnak és azt vettem észre, hogy már ebéd van... nem is autóztam ma! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95028) spae válasza NoMagix (#95027) üzenetére


spae
aktív tag

Nagyobb autómárka? PL?

Honda, Cadillac, Aston nem elég nagy?

[ Szerkesztve ]

(#95029) rdt89 válasza spae (#95028) üzenetére


rdt89
addikt

Én kifejezetten fizetnék akár 5 ezret is egy Trabant, Wartburg, Zaporozec és társai DLC-ért. :DD

Nekem pl nem kellenek nagy autómárkák, hanem a régi bejáratottak autók tuning-al. :)

(#95030) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Saját fiókommal tudok a gyereknek játékot venni? Most úgy láttam, hogy még pár óráig a Tom Clancy's Rainbow Six Siege 5695Ft, de a fiókjához nem akarom a bankkártyám kötni.

(#95031) StLui válasza bozsozso (#95030) üzenetére


StLui
veterán

Miért kell az ő profiljára venni, külön gépen vagytok?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#95032) spae válasza rdt89 (#95029) üzenetére


spae
aktív tag

Érdekes lenne az biztos....
Nekem a 2 Honda nagyon jó, meg a múltkoriban az új Acura NSX is.

(#95033) Csapoati válasza NoMagix (#95027) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem kimondottan jó pack, kellenek hétköznapibb autók is. Nálam a Renault Alpine, a Honda Civic Type-R és az új Aston is nyerő. :K

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95034) nincsnév007 válasza rdt89 (#95029) üzenetére


nincsnév007
őstag

vagy még egy jó LADA :D

(#95035) birorichard válasza bozsozso (#95030) üzenetére


birorichard
őstag

Megveszed, aztán fellépsz web-es felületre, és kitörlöd, én is így "szoktam", ha haveromnak kellek proxy-nak. :D

(#95036) bozsozso válasza StLui (#95031) üzenetére


bozsozso
őstag

Végül is övé a home profil, azért gondoltam, mondjuk én nem is szoktam használni. Én "magamnak" nem akarok venni játékot.

[ Szerkesztve ]

(#95037) 16sziszi


16sziszi
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném kérni a segítségeteket abban, hogy hol érdemes Xbox One-hoz játékokat venni, egyik ismerősömnek szeretnék. Úgy hallottam külföldi oldalakon érdemesebb és olcsóbb. Ha külföldön veszek játékot akkor milyen régió kódos játékot érdemes venni ami fut magyar gépen? Azt tudom hogy PAL-os kell de láttam olyan helyet ahol az volt írva hogy régió: 2

(#95038) okibots válasza 16sziszi (#95037) üzenetére


okibots
aktív tag

Szia!

Tudtommal már nincsen régiókorlát One-os játékoknál. Sem PAL, sem NTSC-re nem kell figyelni, mert nincsen ilyen megkötés.
Az egyedüli amire érdemes figyelni, hogy egyes lemezek és rajta a játékok nem tartalmaznak angol nyelvet, akkor sem ha ilyen régióban telepíted fel.

Nem mindig olcsóbb külföldön, teljesen játék függő és akció, hogy éppen mi a jobb ajánlat.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#95039) Medocsabi válasza 16sziszi (#95037) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ez totál játékfüggő,én itt aprón szerzem a lemezeket.

(#95040) Chumlee


Chumlee
senior tag

Ebben az évben lesz valami érdekes multiplayerre épülő vagy legalábbis multiban élvezhető játék a Wildlands-en kívül ?
A hónapban jön ki pár érdekes cím: Sniper Elite 4 , For Honor ezekbe érdemes időt feccölni vagy inkább jobb befektetés egy báttlefíld 1 delúx prémijum goldenretriever edisön?
Konzolon az év eleje mindig ilyen lapos ? Minap ott tartottam leültem CS:GO-zni :Y :Y :Y

(#95041) Rage47 válasza Chumlee (#95040) üzenetére


Rage47
veterán

Sea of Thieves, Crackdown 3

vagy vedd meg a Titanfall 2-t

(#95042) Blaise válasza Chumlee (#95040) üzenetére


Blaise
veterán

Destiny 2

(#95043) pzstm válasza Chumlee (#95040) üzenetére


pzstm
titán

Division ;) :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95044) pzstm


pzstm
titán

Xbox Alpha ringre hamarosan erkezik uj build. Most mar publikus az eddig be nem jelentett feature:

NEW FEATURES:

• Automatic Update

You can now enable automatic updates independently from your console’s power mode (Instant-On or Energy-saving). To enable automatic updates, navigate to the new updates interface in Settings > System > Updates. Consoles in Energy-saving Mode will download any available updates at shut down. For consoles in Instant-On mode, the experience remains the same.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95045) Bogyi007


Bogyi007
veterán

A heti akciós lista:

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#95046) Madoc válasza pzstm (#95044) üzenetére


Madoc
veterán

Nem tudod Beam-et nem kapjuk még?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95047) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#95045) üzenetére


Bogyi007
veterán

MJ lefelejtett listázni pár dolgot látszólag...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#95048) Rage47 válasza pzstm (#95044) üzenetére


Rage47
veterán

ah végre :C
így már lesz értelme az energy saving módnak

[ Szerkesztve ]

(#95049) plejik válasza pzstm (#95026) üzenetére


plejik
addikt

Nos , ebbe talán a Civic ami jó is, a többi megint érdektelen... Sajna kezdem azt hinni kár is volt a Car Passt megvenni..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#95050) pzstm válasza Madoc (#95046) üzenetére


pzstm
titán

Most meg nem. De "soon" ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.