Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141001) StLui válasza icemad (#140998) üzenetére


StLui
veterán

PC-n játszhatsz egérrel, xbox akkor nem neked aló

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#141002) DaveHutt válasza icemad (#140998) üzenetére


DaveHutt
őstag

Fair play miatt. Elenyésző a kontrolleres játékos, aki egér+billentyűzet szinten tud fps-t játszani.

(#141003) S e t h válasza icemad (#140998) üzenetére


S e t h
nagyúr

Annyi szeretet és segítőkészség árad itt feléd, hogy jobb ha máshol is körülnézel, lehet levesebb cseszegetést kapsz.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#141004) icemad válasza StLui (#141001) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem akarok pc-n játszani. Van batárnagy tv, meg xbox one x. Meg van ez a game streaming. Azt hittem ezen keresztül lehet billentyűzettel játszani, de nem. Tévedtem. Ennyi. Remélem egyszer belekerül ez a funkció.

(#141002) DaveHutt: Én ezt értem és támogatom is. De offline kampány módban megoldható lenne...

(#141003) S e t h: Na ezt elkezdem olvasni az elejétől. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#141005) bandi0000 válasza icemad (#141004) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem lenne egyszerűbb erőt venni és 1-2 hétig szevedni kontrollerrel? lehet a végén megszeretnéd, de ha meg se próbálod...

a leprogramozós példádon jót nevettem köszi :D

Xbox One: bandymnc

(#141006) Xanax88 válasza S e t h (#141003) üzenetére


Xanax88
tag

Nem volt itt semmi gyűlölködés...
Ő jött ide támadó stílusban mert nem sikerült felfogni egy funkció működését ami normalisan le van írva több helyre is mire való...
Ráadásul fel is háborodott azon, hogy egy extra funkciót hogy képzel a micro, hogy nem azért vezet be, hogy tönkretegye az összes átlag konzolos játékélményét...

Szerintem még jól megúszta a dolgot... nem kell védeni...

Krisz

(#141007) IntelKiller7 válasza Sify (#140979) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez egyébként rohadt nagy szégyen..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#141008) S e t h válasza Xanax88 (#141006) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ő jött ide támadó stílusban

Ez pontosan hol látható?

Persze hogy jól megúszta, hiszen még él, csoda, hogy páran nem keresték fel személyesen revansot venni.
Azért küldtem el én is a abba a pöcegödör másik topikba, ami még Mos Eisleynél is durvább, ott van az összes söpredék csaló.

Utóirat.
Lehet majd én is fogok vásárolni bill+egér kombót adapterrel, annak ellenére, hogy folyamatosan hallom a kontrolleres zsolozsmát, "majd megszokod".
A spenótot sem akartam megszokni, akármennyire erőltették anno. Nem játszok online gamekkel, szóval ez a csíteres dolog is kicsit túl van jelen esetben lihegve, főleg mivel ez a támadó pitbull agresszivitásával rendelkező icemad is leírta, hogy 99%-ban nem játszik online gamekkel.
Én csak azt láttam, hogy kikapcsolódni akar, élvezni a játékait, kicsit tájékozatlan, de hányan vagyunk itt olyanok, akik mindent tudunk, akár a konzolokról?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#141009) eL Geri


eL Geri
őstag

Se időm, se mély rajongásom, de a Dirt4 és az F1 2017 csábító akciónak tűnik :(

(#141010) Xanax88 válasza S e t h (#141008) üzenetére


Xanax88
tag

''Ha jól értem, akkor ahelyett, hogy menne az xbox és a tv, mennie kell az xbox, pc, monitor kombónak, ahhoz, hogy ugyanúgy, ugyanazt játszam, csak kisebb kijelzőn.
Na ezért szeretem a Microsoftot. Az ilyen innovációk miatt. :DDD :C''

Ráadásul azt sem tudja mit akar... streamelni szeretné a játekot, de fel van háborodva, hogy akkor mennie kell a pc nek is meg még azt is elvárják tőle, hogy monitoron játsszon...

Nem úgy néz ki az emberünk mint aki tudja mit is akar vagy tudna logikusan gondolkozni...

Neadj'isten szöveget értelmezni.

Egyébként én sem tudok megtanulni normálisan kontrollerrel célozni, zavar is rendesen, de elfogadom, ha már én vagyok a belépő egy másik 'kultúrába' és nem a megoldást keresem, hogy hogy lehetne kijátszani a rendszert, hogy jogosulatlan előnyt szerezzek.

[ Szerkesztve ]

Krisz

(#141011) MasterMark válasza Xanax88 (#141010) üzenetére


MasterMark
titán

De amúgy ez full nonszensz. Egy tabletről is lehet így Xbox One-ozni akárhol. Aki ennek az értelmét nem látja... :U

Switch Tax

(#141012) S e t h válasza Xanax88 (#141010) üzenetére


S e t h
nagyúr

"hogy lehetne kijátszani a rendszert, hogy jogosulatlan előnyt szerezzek"

De abban hol a jogosulatlan előny, hogy a saját kényelme, játékélménye érdekében csinálna vmit offline, ami nem illegális?

Lehet rosszul tudom, de nincs már vagy készülőben van esetleg vmi microsoftos kütyü ami pont erre a célra szolgálna? Akkor ők is támogatják a "csalást"? Vagy akik abban a másik topikban vannak azok megtévedt bárányok?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#141013) Xanax88 válasza S e t h (#141012) üzenetére


Xanax88
tag

Okés, az, hogy a nemtudom hanyadik kommentjében megemlítette, hogy ő csak offline játszana felmenti.

Rendben.
Elfogadom.
Nyertetek.

Azonnal értelmet nyer, hogy megsértődik azon, hogy neki streamelve pc-n kell játszania....

Én elfogadom, hogy van akinek ez így értelmes...

Hajrá... akkor további jó kiskapukeresgélést.

Szerintem ha valaki konzolt vesz, tisztában van vele, hogy kontrolleren kell játszania.
Ha annyora zavarja, normálisan utana néz, hogy van-e más megoldás...

Nem utólag fröcsög a saját hülyeségén.

De mondom, en letojom.
Legyen igazatok, nem izgat.
Csak nem szeretem mikor valaki idióta és még neki áll feljebb. ...

[ Szerkesztve ]

Krisz

(#141014) negyven2 válasza S e t h (#141012) üzenetére


negyven2
veterán

A Microsoft saját megoldása a natív bill/egér támogatás lesz szoftveresen. Ez már jelenleg is működik a Minecraft béta változatában.

Viszont ez nem azt fogja jelenteni, hogy ezután csak rádugjuk a Bill/egeret és onnan menni fog minden játék ezzel. Csak annyit csinálnak, hogy a játékfejlesztőknek nem kell saját megoldást készíteni hozzá, mivel ugye rendszerszinten lesz megoldva.

Viszont ez még mindig csak a fejlesztőn fog múlni, hogy támogatják-e. PS4-en a kezdetektől fogva rendelkezésére áll ez a technológia. És láthatjuk, hogy pár darab játékon kívül nem igazán támogatja semmi ott se.

A másik, hogy offline (vagy másképpen nem PvP alapú játéknál) szerintem senkinek semmi gondja nincs és nem lenne se a natív, se XIM4 és társaival. A probléma ott van, hogy ezt sokan kompetitiv játékokban használják. És ott azért egy jól bekonfigurált eszközök azért nagy előnyt ad még egy átlagos játékosnak is. És sajnos ez egy esetleges teljes körű (fejlesztők által is) bill/egér támogatáskor se fog nagyon változni. Mert hiába lesznek külön választva a két tábor (controller/bill-egér), a legtöbb adaptert használó marad a kontrolleres táborba (mivel nem tudják kiszűrni ezeket, mert a rendszer third-party kontrollernek látja őket).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#141015) kidy


kidy
csendes tag

Hali!

Erre valaki ?

Köszi!

Zoli

(#141016) negyven2


negyven2
veterán

Ingyenesen kipróbálható lesz Gold tagoknak a PUBG április 19. és 22. között!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#141017) MasterMark válasza kidy (#141015) üzenetére


MasterMark
titán

Hívd a supportot...

Switch Tax

(#141018) kidy válasza MasterMark (#141017) üzenetére


kidy
csendes tag

Köszi!

Még 1 kérdés:
az imént fentebb olvasgattam a kommenteket, és lenne nekem is egy olyan jellegű kérdésem hogy ha a boxot streamelném a pc-s monitoromra, ami 144hz-es, akkor úgy ki lenne használva a freesync vagy csak abban az esetben hogy ha a boxot rádugom közvetlenül a monitorra ?

(#141019) l.skywalker válasza icemad (#140998) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem az MS tiltja le, hanem a játék fejlesztője amikor az Xbox portot adja ki.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#141020) MasterMark válasza kidy (#141018) üzenetére


MasterMark
titán

Nagyon nem.

A monitornak HDMI-n kell tudnia a Freesync-et, ha közvetlen rádugod.

Switch Tax

(#141021) kidy válasza MasterMark (#141020) üzenetére


kidy
csendes tag

Köszi!

(#141022) garfield545


garfield545
tag

Sziasztok lenne egy olyan problémám ,hogy a Xbox X gondolja és meg áll és ki írja hogy instalation stophed vagy valami hasonlót tudnátok segíteni ez mitől van és hogy lehet orvosolni ha lehet ?

A válaszotokat ellőre is köszi

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#141023) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Original Xbox Backward Compatibility

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#141024) pzstm


pzstm
titán

Red Dead Redemption native 4K-ban valakinek? ;)

Gears of War2 és Portal2 szintén ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#141025) pzstm válasza l.skywalker (#141023) üzenetére


pzstm
titán

All 19 Original Xbox games coming to Xbox One via Backwards Compatibility in April. Plus, enjoy them in 1080p resolution on Xbox One and Native 4K on Xbox One X with smoother performance.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#141026) #78687232 válasza eL Geri (#141009) üzenetére


#78687232
törölt tag

Köszi a tippet, Styx és Dirt 4 bezsákolva.

(#141027) oriic válasza l.skywalker (#141023) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na vannak itt azért jó címek. :D

Live-Die-Respawn

(#141028) frankdelgado válasza garfield545 (#141022) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nekem is volt eleinte ilyen problémàm, aztàn az összefoglaló szerint beàllítgattam a fix ip cimet, a nat ot meg ilyeneket és jó lett.

(#141029) EmThor válasza l.skywalker (#141023) üzenetére


EmThor
addikt

Hát így kapásból sok cím kellene. Conker, Jade, Kotor, Republic Commando meg a tankos is állat!

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#141030) szupermacs válasza l.skywalker (#141023) üzenetére


szupermacs
veterán

Pontos dátum nincs? Ebből 4 már most érdekel.

(#141032) Ti Bo válasza oriic (#141031) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Azt a rohadt Lego Harry Pottert bezzeg nem teszik bacward-ba... :( :DDD

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#141033) S e t h válasza garfield545 (#141022) üzenetére


S e t h
nagyúr

Leírom hogy jártam.
Nekem elátkozott egy netem van, sokszor játszani sem tudok emiatt (tegnap voltak kint a szolgáltatótól, talán lesz változás).
Én nem olyan régen vettem konzolt és a net gyengesége miatt, mivel lassan töltődtek le a játékok, ezért a beállításokban készenléti módot állítottam be, így kvázi kikapcsolás után is mehetett a letöltés.
Pár napja megvettem a Witchert, 40 giga, mondom oké, 1-2 nap mire lejön.
Igen ám, de pár százalék letöltés után a konzol kiírta, hogy lassú a net, nem tölti tovább.
Újraindítottam a routert, konzolt, semmi.
Utána bekábeleztem a házat, jaj de jó, net oké, de a játék már nem akart töltődni.
Letöröltem, kezdjük újra, installation stopped, wtf?
Órák teltek el, gondoltam szerverhiba hogy nem indul a töltés?
Utána jött a többi probléma, nem indultak el más játékok, nem látott mentett állásokat, káosz.
Aztán böngészni kezdtem a beállításokat és találtak teljes leállítást, full shutdownt.
Kikapcsoltam a konzolt, tehát nem csak készenléti állapotba került és utána lőn csoda, minden frankó volt, letöltés is elindult.
Úgy néz ki nem tetszett neki a másfél hónapos készenlét, amikor bár úgy nézett ki hogy mi mindig kapcsoljuk, de nem.
Csak egy tipp, de nálam ez okozta, hogy nem tudtam letölteni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#141034) szupermacs válasza oriic (#141031) üzenetére


szupermacs
veterán

SW játékok mikor jönnek?

(#141035) btf válasza oriic (#141031) üzenetére


btf
aktív tag

Szerinted a Conker-t meg lehet majd vásárolni majd nálunk digitálisan?

Azért kérdezem mert az eddigi 13 BC XBOX Classic játékból csak 3 van fent storeban. (POP, RF2, KOTOR)

@szupermacs Ha tippelnem kéne május 4. (vagy azon a héten)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#141036) oriic válasza szupermacs (#141034) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol ugyanazt masoltam be ketszer. Sry.

Április 26-án érkező Xbox Classic játékok:

Destroy All Humans!
Full Spectrum Warrior
Mercenaries: Playground of Destruction
MX Unleashed
Panzer Elite Action: Fields of Glory
Star Wars Battlefront
Star Wars Battlefront II
Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
Star Wars Jedi Starfighter
Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
Star Wars Republic Commando

Live-Die-Respawn

(#141037) negyven2 válasza szupermacs (#141034) üzenetére


negyven2
veterán

orric gyorsabb volt... :D

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#141038) balage25


balage25
senior tag

Eladnam a mostani xbox one elit gepemet es szeretnem a rajta levo jatekokat az uj xbox one x gepre atvinni.
Ha atteszem kulso hdd-re a jatekokat, akkor az uj gepben mukodni fognak?

(#141039) Benoe77 válasza balage25 (#141038) üzenetére


Benoe77
őstag

Igen

(#141040) wazo válasza Ti Bo (#141032) üzenetére


wazo
aktív tag

Jó lenne. A gyerek nagyon szerette 360-on

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#141041) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Conkert beszerzem mindenképp. Sajnos a Burnout 3 még mindig nem került be viszont...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#141042) negyven2 válasza Bogyi007 (#141041) üzenetére


negyven2
veterán

Azért várjuk ki a végét. Ki tudja mennyi lesz elérhető majd itthonról.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#141043) Chumlee válasza oriic (#141036) üzenetére


Chumlee
senior tag

Jedi academy , republic commando végre! :DDD

(#141044) dunc válasza oriic (#141031) üzenetére


dunc
nagyúr

Hunter: The Reckoning juuujj!!!!!!!!! :))
Ezt hogy tudom majd játszani?

(#141045) Def26 válasza Chumlee (#141043) üzenetére


Def26
félisten

republic commando szerű star wars játék kéne már, mai grafikával, mert a battlefront egy jó nagy szar széria lett.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#141046) l.skywalker válasza oriic (#141036) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Összeraktam a kettőt:
Április 17-én érkező Xbox Classic játékok:
Blinx: The Time Sweeper
Breakdown
Conker: Live & Reloaded
The Elder Scrolls III: Morrowind
Hunter: The Reckoning
Jade Empire
Panzer Dragoon Orta
SSX 3

Április 26-án érkező Xbox Classic játékok:
Destroy All Humans!
Full Spectrum Warrior
Mercenaries: Playground of Destruction
MX Unleashed
Panzer Elite Action: Fields of Glory
Star Wars Battlefront
Star Wars Battlefront II
Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
Star Wars Jedi Starfighter
Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
Star Wars Republic Commando

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#141047) smokiii1 válasza S e t h (#141033) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Én mindig full shutdown-al kapcsolom ki mióta csak meg van a boxom. Egyrészt zavaró hogy megy a vinyó ha kell ha nem, másrészt néha van hogy 2-3 napig be se kapcsolom, olyankor meg minek menjen 0-24-be.

(#141048) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Körbenéztem F1 ügyben, arra a következtetésre jutottam, hogy simán megéri megvenni magyar store-ból, minimális a különbség máshonnan, mire összejönnek a giftcard-ok.

Véleményem szubjektív...

(#141049) hackeeeee válasza pzstm (#141024) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

GoW-ból felújíthatnák a többit is. :) Persze tudom, az első részből ott az ultimate.

Véleményem szubjektív...

(#141050) S e t h válasza smokiii1 (#141047) üzenetére


S e t h
nagyúr

Megtanultam most már én is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.