Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#228001) Zeki válasza balazs025 (#228000) üzenetére


Zeki
nagyúr

:(

Akkor egy xbox one-os fociban sincs magyar nyelv? :(
Na mindegy, a 360 még megvan, jók a magyar kommentátorok.

(#228002) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Békés Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#228003) Bizsu1st


Bizsu1st
aktív tag

Szívesen, akkor én is kipróbálom :)

(#228004) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

A yakuza kiwami 1-2 ben is hasonlóan sok a párbeszéd mint a yakuza 0-ban? Utóbbit a héten kedztem el, de már kb a felénél járok, összességében tetszik a játék, a sztori is érdekes, csak néha a 90 perc játékból jó ha 10 perc ténylegesen játékkal telik :D

(#228005) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Köszi Mindenkinek a felajánlásokért! :C
Spyro-ra beneveztem én is. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#228006) ρσгτσ válasza Bizsu1st (#227991) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én PayPal -ról veszek onnan is. Ahol van rá opció, ott azzal fizetek.

Egyébként köszi. Pont be akartam húzni. Végre van jó áron.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#228007) mike1334 válasza KardosAttila (#228004) üzenetére


mike1334
veterán

Jaja, ez már csak ilyen játék :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#228008) bigdady válasza Zeki (#227997) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ezt hogy lehet xboxra varázsolni? Képen xbox de platform alul pl vagy ps: [link]

(#228009) dReFiX


dReFiX
senior tag

Munkatársam fiának vadászunk MINECRAFT-ot.
Akciós most cdkeys-en a MINECRAFT STARTER PACK
Ez most teljes értékű játék ? Sosem játszottam még nem egyértelmű számomra...
Köszi előre is ! :R

(#228010) echterion válasza KardosAttila (#228004) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez a szép benne, nekem pont ezért tetszik. A Kiwami 2-ben sztem sokkal kevesebb ilyen párbeszéd van, illetve nagyobb az aránya a csak szöveges dumáknak.

**********

(#228011) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!
Nálatok működik telefonon az Xbox app (iOS)? Egyszerűen nem tudok bejelentkezni, mindig visszadob a jelszó beírásához mindenféle hiba nélkül. Gamepass app megy, és böngészőből is betudok lépni. Mi lehet a gond?:F

[ Szerkesztve ]

(#228012) NB2 válasza echterion (#228010) üzenetére


NB2
aktív tag

Mondjuk volt olyan, hogy elsötétült a képernyő, mert 10 percig nem nyúltam hozzá, annyi átvezető animáció/duma volt :)
Egyébként a játék nem volt rossz, csak azért érződött, hogy ez egy régi játék, ha ez idén pattan ki a fejükből egész pofás dolgokat lehetett volna összehozni, elég monstre játék.

(#228013) bigdady válasza bigdady (#228008) üzenetére


bigdady
nagyúr

Vagy ez akkor nem xboxra van?

(#228014) Luna73 válasza DavidQ (#227989) üzenetére


Luna73
tag

Hali. Én is vettem a lányaimnak,és úgy emlékszem a játékban már nem kellett semmit csinálni. Természetesen alap játék kell hogy legyen.

(#228015) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#228016) bigdady válasza dReFiX (#228009) üzenetére


bigdady
nagyúr

Inkább ez nem?[link]

(#228017) zojjektum válasza dReFiX (#228009) üzenetére


zojjektum
senior tag

Ez csak kiegészítő, nem tartalmazza az alapjátékot.

(#228018) szimszonos válasza dReFiX (#228009) üzenetére


szimszonos
őstag

Teljes értékű,tartalmazza az alapjátékot és pár kiegészítőt a játékhoz.Nyugodtan megveheted,a magyar store-ban is szokott lenni 1000ft-ért akcióban elég gyakran.Most lehet hogy éppen nem akciós,akkor ez lesz a nyerő.

(#228019) szimszonos válasza zojjektum (#228017) üzenetére


szimszonos
őstag

De tartalmazza az alapjátékot is..Én is ezt vettem a fiamnak csak a magyar storeban és benne volt az is.Nagyon sok minden van venne,még játékbeli pénz is amiért lehet venni pár dolgot a játékon belül.
Egész pontosan ezek vannak benne [link]

[ Szerkesztve ]

(#228020) dReFiX válasza szimszonos (#228018) üzenetére


dReFiX
senior tag

Köszi!

(#228021) laerdridam válasza koxkids (#228011) üzenetére


laerdridam
lelkes újonc

Igen működik. (i11 pro)

(#228022) zojjektum válasza szimszonos (#228019) üzenetére


zojjektum
senior tag

Én a cdkeysről váltottam be, szintén a fiamnak, de nem jelzi, hogy meglenne neki az alapjáték csak abban az esetben, ha lenne game pass, de ugye mivel nekem van így megoldott.

Ettől függetlenül, lehet, hogy neked van igazad és benéztem valamit, de utánanézek.

[ Szerkesztve ]

(#228023) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Ha a Gamepass-os Forza Horizon 4 Standardhoz megveszem ezt a Forza Horizon 4 Ultimate bővítménycsomagot, akkor a pass lejárta után, szükség esetén lehet majd utólag, külön is venni standard kiadást? Működni fog azzal megint Ultimate-ként?

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#228024) Sinu válasza MoVieFaN (#228023) üzenetére


Sinu
senior tag

Ha nincs előfizetésed akkor meg kell venned majd az alap játékot., természetesen működni fog vele.

[ Szerkesztve ]

No Future

(#228025) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok. Most üzemeltem be egy one s-t. Telepítek egy játékot, de nagyon lassan csinálja. Néha felmegy 30-40-50 mbps-re a letöltés de alapjáraton semmit nem csinál, össze-vissza ingadozik. Ha egy 6gb-os játékot 1 óra telepíteni, akkor egy 100gb? 2 nap? :Y
Vagy valami hiba van esetleg?

(#228026) Micsurin válasza HellGreg (#228025) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Karácsony van. :U :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#228027) MoVieFaN válasza Sinu (#228024) üzenetére


MoVieFaN
tag

Van duplikáció a játékkönyvtáramban (pl. GTA V 2x listázódik), ezért is bizonytalanodtam el, hogy vajon a Gamepass-os Forza 4 Standard ugyanazon a kódon fut-e, mint a store verzió? De ha azt mondod, rendben lesz, akkor OK. Köszönöm a választ.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#228028) atom18 válasza parandroid (#227977) üzenetére


atom18
aktív tag

Hát akkor még próbálkozom vele :)
Remélem így lesz hogy nem is tudok nem első lenni :D

(#228029) atom18 válasza Pumi Powa (#227978) üzenetére


atom18
aktív tag

3. Nehézségi szinten van ami az átlag, és igen 8 van összesen. Azért az nem semmi hogy neked az 5. 6. Nehézségi szint megy akkor még van mit gyakorolni. Mondjuk nálam szinte minden be van kapcsolva.

(#228030) szimszonos válasza zojjektum (#228022) üzenetére


szimszonos
őstag

Ha nem lenne gpu előfizetésed akkor is ott lenne az alapjáték.Benne van,de a magyar store-ban a gépeden meg tudod nézni,vagy akit érdekel hogy benne van.Eredetileg 10ezer ft volt akkor a store-van de valami oknál fogva már többször is ezer ft körül adták.Én akkor vettem meg.Nem hinném hogy ez a starter pack más lenne mint a store-ban meg lemezen kapható starter pack.

(#228031) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Cyberpunk 2077 xbox one verzióban van magyar felirat? Sógorom azt kapott karácsonyi ajándéknak, de nem találjuk benne.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#228032) ratcache válasza icemad (#228031) üzenetére


ratcache
aktív tag

van. magyar lokalizációval és nyelvvel ki sem kellett választani, az volt az alap. nem csak felirat, a hud, gui, teljes játék magyar a szinkrontól eltekintve.

[ Szerkesztve ]

(#228033) icemad válasza ratcache (#228032) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát ebben nincs... Lengyel, angol, spanyol, francia, olasz, német, koreai van. Magyar storeban lett véve, magyar régióra, csak Hollandiában élünk. Gondolom ez kavarja meg...

Szerk. Na talán megoldódik. Valami frissítést kell letölteni, csak nincs elég szabad hely. Most helyezünk át pár játékot.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#228034) zojjektum válasza szimszonos (#228030) üzenetére


zojjektum
senior tag

Nem szeretnék vitatkozni, de ez van a gyerek alapjátékához írva, de lehet én vagyok helikopter. Úgyhogy véleményem szerint nem biztos, hogy a cdkeys-es verziót kellene megvásárolnia, de vegyük úgy, hogy nem mondtam semmit.

(#228035) szimszonos válasza zojjektum (#228034) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem tudom akkor hogy van ez.Én megvettem digitálisan a store-ban akcióban abban benne volt.Lehet akkor több változata van,ez érdekes így.Te is erre a profilra aktiváltad a starter pack kódot?Akkor lehet felejtős lesz.

[ Szerkesztve ]

(#228036) zojjektum válasza szimszonos (#228035) üzenetére


zojjektum
senior tag

Igen erre aktiváltam, azért említettem, hogy ott valami nem biztos, hogy jó.

(#228037) szimszonos válasza zojjektum (#228036) üzenetére


szimszonos
őstag

Igazad lesz mert ennek az eredeti ára ahogy nézem 2ezer ft lenne és most kb 800ft akcióban.Az a starter pack amit én linkeltem be az jóval drágább lenne,többszöröse.Igaz akcióban már szinte alig van árban különbség de tartalomban annál nagyobb :)

[ Szerkesztve ]

(#228038) csuvicsuva válasza Micsurin (#228026) üzenetére


csuvicsuva
őstag

De már vagy fél éve. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#228039) negyven2 válasza szimszonos (#228037) üzenetére


negyven2
veterán

A Starter Pack még most is 1000 Ft (GP/GPU-val 800 Ft). El van árazva már jó ideje.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#228040) szimszonos válasza negyven2 (#228039) üzenetére


szimszonos
őstag

:CAkkor ez a megoldás.Ez tartalmazza az alapjátékot is,meg egy rakás kiegészítőt.Ez van meg nekem is.Ezt kell megvenni.Nem kell cd.keys meg semmilyen más oldalon kutakodni ez után.Ennél olcsóbban máshol se lesz.Hasonló ez az elárazás mint a múltkor l.skywalker által is említett [link] csomag ami 2db játékot tartalmaz és több mint 10ezer ft-nak megfelelő összeg mindenhol,csak nálunk ilyen olcsó.Anno a Resident Evil 7 játékot is így húztam be 1499ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#228041) malex3 válasza HellGreg (#228025) üzenetére


malex3
kezdő

Nekem napok óta ilyen, panaszkodtam is rá...

(#228042) dReFiX


dReFiX
senior tag

Köszönöm mindenkinek a nyomozást. :C. Ha ajándékba megy email cím megadása után kódot kap amit be kell írni vagy automatikusan ott lesz a játékok között? :F

[ Szerkesztve ]

(#228043) icemad válasza dReFiX (#228042) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak egyszer vettem így ajándékot, de másik játékot. Az kód volt e-mailben.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#228044) csabamigo válasza icemad (#228043) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Üdv
Megkaptam a Mafia Trilogy-t :)!
Úgy hallottam hogy a 2rész lett az előzmény, akkor érdemes a 2résszel kezdeni vagy mehetek sorba?
Bocsi, nem válasz akart lenni...

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#228045) Muerte68 válasza csabamigo (#228044) üzenetére


Muerte68
addikt

Boldog karácsonyt mindenkinek 🌲

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#228046) persil válasza csabamigo (#228044) üzenetére


persil
nagyúr

Sorban jatsz oket, az elso kettoben van egy kellemes atfedes, aminek igy van ertelme.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#228047) csabamigo válasza persil (#228046) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Értem, köszi!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#228048) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Köszönjük a felajánlásokat, a nyerteseknek jó játékot (majd) hozzá! :R

Mindenkinek Áldott, Békés, Boldog Karácsonyt Kívánok! :B

(#228049) szimszonos válasza dReFiX (#228042) üzenetére


szimszonos
őstag

Szerintem ha xbox-on veszed ajánfékként meg akkor ha jól tudom ki lehet választani azt is kinek a profiljára akarod megvenni.

(#228050) balazs025 válasza HellGreg (#228025) üzenetére


balazs025
senior tag

Sajnos ez mostanában ilyen. Annyit tudsz tenni, hogy instant on-ba rakod, úgy kikapcsolod és úgy egy fokkal gyorsabb is a letöltés (nekem pl olyankor elég gyors).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.