Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95101) SütiGTi válasza Mankó (#95100) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Ha vezetknelkul mukodik akkor talalom olcsonak azt a 30ezret. A kollega azt irta hogy wireless es ha lemerul akkor vezetekrol is mukodik. Azert tartom olcsonak mert vezeteknelkuli fejhallgatokat ennyiert nem lattam.

(#95102) gianni85


gianni85
veterán

Hali. Havernak intézem a profilom alól a gép garanciális javítását, de csak egy visszaigazolást kaptam. Hogy szerzem be a ups cimkét? 360nál úgy emlékszem azt is küldték :F

(#95103) hackeeeee válasza gianni85 (#95102) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg ha belépsz ott a javítások közé, ott le lehet tölteni.

Véleményem szubjektív...

(#95104) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Milyen külső hdd-t érdemes venni? Vagy esetleg jobb döntés egy sima hdd+ház hozzá?

(#95105) gianni85 válasza hackeeeee (#95103) üzenetére


gianni85
veterán

Ott csak a javítás leállítására tudok klikkelni. Spambe se jött semmi. Kérelmet már szombaton rögzítettem így az se lehet h nem vártam eleget. Na majd holnap felhívom a supportot

(#95106) Madoc válasza Gsx-rr (#95104) üzenetére


Madoc
veterán

Toshiba canvio basic.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95107) hackeeeee válasza gianni85 (#95105) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha jól emlékszem Nekem ott volt mellette a link, de nem vagyok már 100%-osan biztos, de az is lehet, hogy Én is telefonon kértem, és akkor küldtél el. Sajnos nem emlékszem. :)

Kérdezz rá, az a biztos.

Most gyors megnéztem, a levelek között nem találtam, szal biztosan letölthető volt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#95108) Mankó válasza SütiGTi (#95101) üzenetére


Mankó
veterán

Ez egy bluetooth vezeték nélküli fejhallgató beépített mikrofonos, viszont xboxhoz csak jackkel lehet használni (azon is van mikrofon). Jól szól különben és minőségi darab, kár, hogy simán bluetooth-al nem tud csatlakozni a boxhoz.

(#95109) NoMagix válasza spae (#95028) üzenetére


NoMagix
addikt

Nekem hiányoznak pl. a Citroenek, Skodák, Seatok vagy az úton poroszkálóknál több teher vagy busz!

(#95110) negyven2


negyven2
veterán

Fallout Shelter tölthető 1.4GB

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#95111) Jovanny2 válasza Gsx-rr (#95104) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem érdemes összerakni. Én megszívtam egy rack-kel, nem volt kompatibilis az elektronikája a box-szal. A 2TB Toshiba Canvio Connect II nekem nagyon bejött (feketében). Sosem volt vele gond, halk, a box is szereti, nagy a kapacitása, és lekapcsol a géppel együtt szépen.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#95112) Gsx-rr válasza Jovanny2 (#95111) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mar rendeltem is! Koszi!

Madoc:neked is!

(#95113) Trenew


Trenew
tag

Ez a Homefront The revolution most nagyon olcsó. Valaki tudna írni pár sort, hogy milyen, érdemes megvenni?

Gamertag: Trenew24HUN

(#95114) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Megjött az átlakítóm az Xbox konti és a Sharkoon füles chates távirányító közé és persze nem jó mivel természetesen a csatlakozóvége úgy tűnik OMTP-s s nem CTIA-s így még egy rohadványos átalakítót is vehetek még...

A francba már ezzel a rahedli szabvánnyal! :W :W
Esetleg privátban nem tud valaki egy linket adni ahol olcsón és gyorsan tudok rendelni egy ilyen átalakítót?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#95115) MrPeekaboo válasza Bogyi007 (#95114) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Talán ez jó lesz.

(#95116) pzstm


pzstm
titán

új automatic updates featuret ma megkapják BETA insiderek is ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95117) pzstm


pzstm
titán

Phil Spencer on Twitter: “More first-party games, great diversity, and new IP” coming this year

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95118) parandroid válasza pzstm (#95117) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért jó, hogy a cikket is linkelted, nem csak a twittert, mert az pont arról szól, hogy senkinek fogalma sincs, hogy pontosan mit mondott, csak megy a találgatás, hogy mire gondolhatott a szokásos oravecznórai magasságokban. :D De legalább látom, hogy nem vagyok egyedül, ha egy ilyen "hír" után csak nézek bután. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95119) lacuska74


lacuska74
tag

Valakinek megy a For Honor Béta?
Tegnap letöltöttem, de nem indul el

(#95120) Corpuscle válasza lacuska74 (#95119) üzenetére


Corpuscle
őstag

Kilencedikén indul, úgy rémlik.

(#95121) Madoc válasza pzstm (#95116) üzenetére


Madoc
veterán

Mi meg tegnap kaptuk, észre se vettem volna ha a setingsbe nem mászkálok. Kivételesen sunyiba lefrissített.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95122) Madoc


Madoc
veterán

Preloadolható a wildlands is 40 giga meg egy pici!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95123) XFishboneHUN válasza SütiGTi (#95094) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

A G633 és G933 között csak annyi a különbség, hogy a G933 tudja a wireless kapcsolatot, a G633, meg csak vezetékes :D A belseje egy az egyben megegyezik! :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95124) sting2 válasza XFishboneHUN (#95123) üzenetére


sting2
addikt

Pedig mindent szépen külön, külön, be lehet szerezni hozzá :
[link]

Az lenne a "pleff" ha az egszeri G633 tulaj, venne egy USB adaptert és észlelné a fejes, mi több működne vele.. :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#95125) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Nekem annyira azért nem jött be a g933. Ezért adom is el. Kiváncsi leszek az A50-re. Az lesz az utód.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#95126) pzstm válasza parandroid (#95118) üzenetére


pzstm
titán

ráadásul a new IP az szerintem a Sea of thieves, a többi meg meglepetés reméljük :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95127) XFishboneHUN válasza sting2 (#95124) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Nem értem, most ezt miért írtad, de tudom, hogy lehet venni hozzá kábelt, meg fülpárnát, meg stb... :DDD

De ha arra írtad, hogy én azt írtam, hogy a belseje megegyezik, azt arra érettem, hogy a hangcucc azonos benne, de a vevőegység nincs beleépítve a G633-ra. :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95128) Rage47 válasza pzstm (#95126) üzenetére


Rage47
veterán

messze még az E3 :O

(#95129) v-man


v-man
őstag

Volt már olyan valakinek, aki Cdkeys. comról vásárolt, hogy blokkolták az felhasználóját? Magán a cdkeysen. Én tegnap vettem 3. alkalommal onnan, eddig nem volt gond, most viszont nem jelent meg a kód, azt írta fél órán belül fog amint vmelyik operátor ellenőrzi a tranzakciót. Mivel 6 órán keresztül nem történt, írtam nekik, amire az a válasz jött, hogy igazolnom kell a személy azonosságom, egy papírra fel kell írnom a webcímüket és mellé tenni a személyit v jogsit. A számát kitakarhatom. Ha nem azonosítom magam, akkor 3 napon belül refundolnak. PayPal fizetés. Mással is szórakoztak már ezzel?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#95130) Rage47 válasza v-man (#95129) üzenetére


Rage47
veterán

Ismerősömmel ugyanez volt, el kellett küldenie, aztán minden oké volt.

(#95131) Trenew


Trenew
tag

Homefront megvan valakinek? Tapasztalat?

Gamertag: Trenew24HUN

(#95132) Jovanny2 válasza v-man (#95129) üzenetére


Jovanny2
őstag

18+ játékot rendeltem először (Ryse), kértek személyit. Ez normális náluk.

Más: megvettem tegnap a Dead Island definitive collectiont, már el is felejtettem mennyire szerettem. Lesz benne megint pár napom. :) ~3000 Ft-ot bőven megér, vegyétek, vigyétek! ;)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#95133) Vasy09 válasza v-man (#95129) üzenetére


Vasy09
őstag

Én ebay-n is jártam már így, amikor feltöltőt vettem! :K ;)

Gamertag: Vasy09

(#95134) pzstm


pzstm
titán

teszteltük az új 5gigabites netet cégnél, külső SSD-re sajnos nem tudtunk többet kihozni :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95135) oriic válasza pzstm (#95134) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szánalmasan lassú. :DDD ;]

Viccet félretéve. Lehet hogy rendszer update után ez javulna még? USB 3.0 elvileg 5gbitet tud elvileg. De szerintem az is lehetséges, hogy az SSD ennyit tud.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#95136) Bishi válasza pzstm (#95134) üzenetére


Bishi
tag

Nem lassú az az SSD? Nem kéne vagy 8* gyorsabbnak lennie minimum?:)

(#95137) pzstm válasza Bishi (#95136) üzenetére


pzstm
titán

Halozati terheltsegre gyanakszom...lehet majd hetvegen kellene megprobalni 😁

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95138) XFishboneHUN válasza pzstm (#95137) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Akkor mondjátok meg a júzereknek a Graphi-ba, hogy mindenki hagyja abba a picsába a munkát, mert épp Xboxozni akarunk :DDD :DDD ;] :P

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95139) sugarforce válasza Bishi (#95136) üzenetére


sugarforce
őstag

Sok mindentől függ az a sebesség, pláne ha usb-n lóg.

(#95140) Bishi válasza sugarforce (#95139) üzenetére


Bishi
tag

Ja csak ennyit a vinyóm is kiír, azért furcsállottam, de egy usb 3 már, ha jól emlékeszem bír annyit max mint az a hálózat:)

(#95141) sugarforce válasza Bishi (#95140) üzenetére


sugarforce
őstag

elméleti max igen 5 gbit/sec, de ugye ez függ a box usb vezérlőjétől, a kábeltől, a külső keret usb vezérlőjétől, meg ugye az ssd-től is.

(#95142) HKorn válasza Trenew (#95131) üzenetére


HKorn
addikt

Mennyiért osztogatják?

Run&Ride

(#95143) Mankó


Mankó
veterán

Külső winyóról milyen progival tudok filmet lejátszani? Ntfs-re formázott hdd-m meg se látja a média playere.

Szerk: hátulra kelett dugni. :)

[ Szerkesztve ]

(#95144) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Project CARS 2 trailer
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#95145) XFishboneHUN válasza IntelKiller7 (#95144) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Tetszetős, hogy ilyen dinamikusan fog váltakozni az időjárás, csak nehogy valaminek a kárára menjen.... Inkább legyen jó a fizika, a hangok és a VERSENYautó kínálat. Bőven elég nekem az eső is, meg a napszakok váltakozása :DDD Egy a lényeg, legyen benne jóóó sok GT autó, számomra ez a legfontosabb. :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95146) Jovanny2 válasza HKorn (#95142) üzenetére


Jovanny2
őstag

A bundle (Freedom Fighter) 18.000 helyett 4500, a sima 12.000 helyett 3600.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#95147) HF77


HF77
senior tag

üdv
mi különbség van a
gears of war 4: ultimate edition és a sima gears of war ultimate edition között?

köszi

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95148) Atomgeszi válasza HF77 (#95147) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az egyik a 4-es a másik az 1-es. Része.

(#95149) eL Geri válasza HF77 (#95147) üzenetére


eL Geri
őstag

Ööö, hát hogy még az egyik a legújabb rész, azaz a 4-es, addig a másik csak a legelső rész felújított változata?!

Már ha jól értem a kérdést?!

(#95150) HF77 válasza Atomgeszi (#95148) üzenetére


HF77
senior tag

és akkor Ő melyik..??

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.