Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94351) Gyurman75 válasza Jovanny2 (#94308) üzenetére


Gyurman75
csendes tag

Nagyon köszönöm a választ. :R
Így akkor-ha jól értelmezem a Home-olást- a fizikailag nálam lévő gépen, az én accountommal kell beírnom majd a vásárolt LIVE előfizetés kódját, én leszek így a "játékbeszerző" a Store-ból, de a másik gép (ahol a Settings-ben be lett állítva, hogy az legyen a Home) is látja majd a játékokat, letöltheti őket, multiban játszhat úgy is, ha nincs előfizetése a Gold Live-ra.
Köszönöm, ha megerősíted. (vagy bárki megerősíti.) :))

(#94352) Bogyi007 válasza hackeeeee (#94350) üzenetére


Bogyi007
veterán

Akkor ma te zársz gondolom. Lehet beugrok hozzátok. Van esetleg 2.5 mm - 3.5 mm 4 pines (mikrofonos) adapter? Csak rá kellene kötni azt a Sharkoon X-Tatic fülest a Onera. :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94353) IntelKiller7 válasza Gombinyó (#94348) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Cars 2 egy rally játék lesz. A Dirt 4 meg hát nem most kezdte..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94354) Csapoati válasza IntelKiller7 (#94353) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem lesz rally játék a pCars 2, csak off-road részek is lesznek majd benne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94355) HKorn válasza hackeeeee (#94350) üzenetére


HKorn
addikt

Szuper, megköszönném, pont jól jönne egy játék befejezéséhez. :R

Run&Ride

(#94356) hackeeeee válasza Bogyi007 (#94352) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nincs sajna.

HKorn: Jelentkezem este.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#94357) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekel valakit egy kulcs? Régebbi már, de emlékeim szerint még nem lett felhasználva. (béta február 3-án indul)

Live-Die-Respawn

(#94358) BigStraw válasza oriic (#94357) üzenetére


BigStraw
senior tag

Engem igen, Köszönöm :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#94359) oriic válasza BigStraw (#94358) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elküldtem privátban. :)

__

szerk:

Xbox Scorpio téma megbízható szivárogtatótól:

"I heard that specs have been finalized with Dev kits now going out to developers. IIRC the Xbox One devkits basically did sport the same board and chip as the retail SKU around the same time in 2013 so we can assume that we probably get more leaks shortly from developers.

I have no info about the actual specs though."

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#94360) Game-over


Game-over
aktív tag

Erre nem tudja senki a választ? [link]

Az a baj hogy erről az MS sem szolgáltat bővebb infókat, Alin meg lassan lejár a kiszabott határidő és ha hibás akkor jeleznem kellene.

(#94361) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Akinek lesz Wildlands Béta kulcsa, kérem küldjön egyet nekem privátban! :R

Nemtudom, hogy regisztráltam-e. Amennyiben igen, majd Én is feldobom úgyis a kulcsomat. :B

(#94362) BigStraw válasza Atomgeszi (#94361) üzenetére


BigStraw
senior tag

Én is így vagyok vele :) én regisztráltam. De ha valakinek nem kell, szívesen elfogadom :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#94363) Totta92


Totta92
tag

Sziasztok!

Beköszönök mert ritkán szólok a témához. :)

Annyi lenne a kérdésem, hogy mostantól szeretnék digitálisan venni játékokat, viszont van dvd-n is és szeretném, ha minden digitálisan lenne a gépen.
Gondolom akkor újra meg kell vennem őket online?

Azt olvastam itt, ha egyszer megveszek egy játékot és letörlöm utána újra rakhatom költség mentesen.
Ez nekem azért fontos mert csak 500gb-os a gépem.

A másik pedig ha eladom a gépet, akkor ha a digitálisan megvett játékokat akarom hozzá adni az én profilomnak örökre a boxon kell maradni, vagy elég csak a vevő első bejelentkezéséig?

(#94364) hackeeeee válasza Totta92 (#94363) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szia.

Igen, hiába van meg lemezesen, attól még meg kell venni digitálisan is, ha úgy szeretnéd.
Lényegében bármennyiszer telepíthető.
A digitális játékok a fiókhoz, és nem a géphez vannak kötve. (ha ez a kérdésed lényege)

Véleményem szubjektív...

(#94365) okibots válasza Totta92 (#94363) üzenetére


okibots
aktív tag

Utolsó részhez: Adod a profilod neki és megigéred, hogy soha nem veszed vissza tőle, vagy pedig fent hagyod a gépen a profilt, az új tulaj meg lehome-olja a profilod. De minden esetben ott kell, hogy legyen a profilod a gépen.
Ezért is mondjuk, hogy digitális tartalomért plusz pénzt kérni/adni nem ésszerű dolog.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94366) Totta92


Totta92
tag

Igen, köszi mindkettőtöknek tiszta minden mostmár! :)

(#94367) Jovanny2 válasza Gyurman75 (#94351) üzenetére


Jovanny2
őstag

Elolvastad az összefoglalót? Keresztben érdemes homeolni, így egymás játékait (és persze a sajátjaitokat is) tudjátok használni, tök mindegy ki veszi a játékot (nyilván annak érdemes, akinél a gold van, ha épp gold akciós játékról van szó). A te gépeden a másik profilja legyen a Home, a másik gépén pedig te. Aztán mindenki bejelentkezik a saját profiljával. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94368) Vince1


Vince1
tag

Üdv.
Segítséget szeretnék kérni. Adott egy Xbox One S ami nem érzékeli ha rádugok vmit a HDMI bemenetére.
Be kell állítani valahol, hogy érzékelje vagy valami fizikai hiba lehet? A készülék 3 napos elvileg mindwn frissítést letöltött amit kellet.
Előre is köszönöm a segítséget. Vince1

(#94369) L_YKing


L_YKing
addikt

Van egy felesleges for honor betam.. Wildlandsert cserebe megkapja akinek kell.. ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94370) hackeeeee válasza Vince1 (#94368) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mit szeretném a bemenetre tenni?

Véleményem szubjektív...

(#94371) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Ha valaki meg tudna dobni egy számára felesleg For Honor béta kulccsal, azt megköszönném! :R

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#94372) kelzsoca válasza Vince1 (#94368) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem a kimenetre volna szükséged?

https://vertigostore.eu

(#94373) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Ha veszek egy ilyet és feltöltöm a profilomra akkor vásárláskor nem fog nyavalyogni a rendszer, hogy nincs bankkártya beállítva a profilomra (még soha nem volt beállítva :B )?
Gond nélkül enged vásárolni a feltöltött keretből?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#94374) oriic válasza Tigi (#94373) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem fogja kérni kártyát, ha ezzel töltöd fel profilod.

Live-Die-Respawn

(#94375) Vince1 válasza hackeeeee (#94370) üzenetére


Vince1
tag

Egy média Lejátszót szeretnék rákötni. A TV-n sajnos csak 2 HDMI bemenet van. 1 a TV-s beltéri egységnek és 2 hely kellene még. Elvileg ha beledugom az Xboxot, akkor annak a bemenetéhez tudom a média lejátszót csatlakoztatni és meg van oldva a problémám.
Rosszul gondolom?

Üdv

(#94376) hackeeeee válasza Vince1 (#94375) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valamelyik alkalamzzásal lehet kezelni a HDMI bemenetet, ha jól tévedek, de ebben nem vagyok 100%-osan biztos.

Elméletileg SetTopBox-hoz van a HDMI bemenet, ugye itthon ez a funkció nem használható, másra sajnos nem tudom, hogy használható-e. Hátha esetleg akad valaki itt, aki már próbálta.

Véleményem szubjektív...

(#94377) bulikavagyok válasza Vince1 (#94375) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jól gondolod, így menni fog. Bármit ráköthetsz, akár egy PS4-et is.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#94378) hackeeeee válasza bulikavagyok (#94377) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És akkor lesz Crossfire?

Véleményem szubjektív...

(#94379) Jovanny2 válasza hackeeeee (#94378) üzenetére


Jovanny2
őstag

Kereszttűz? ;] Nem crossplayre gondolsz?

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94380) Tigi válasza oriic (#94374) üzenetére


Tigi
őstag

Köszi szépen. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#94381) Vince1 válasza bulikavagyok (#94377) üzenetére


Vince1
tag

És ezt a funkciót engedélyezni kell valahol?
Sajnos ha rádugom a Média lejátszót semmi sem történik (próbáltam Digis beltéri egységgel és Laptoppal is ugyanez a helyzet)
Olyan mintha nem lenne engedélyezve a gépnek, hogy simán átengedje a jelet.

Az én elképzelésem szerint ez a bemenet úgy működik mint egy erősítőn a HDMI bemenet annyi különbséggel, hogy itt még a hangot sem használja fel az xbox.

Használta már valaki ezt a funkciót?

(#94382) bulikavagyok válasza Vince1 (#94381) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én használom. Indítsd el a OneGuide alkalmazást és voilà! :)

[ Szerkesztve ]

(#94383) BigStraw


BigStraw
senior tag

Aki boxhoz használja a HyperX Cloud II-t az írjon már rám légyszíves. Köszönöm előre is.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#94384) Vince1 válasza bulikavagyok (#94382) üzenetére


Vince1
tag

Köszi!

Működik :)

(#94385) Vince1


Vince1
tag

Köszi az eddigi segítséget!
Ha már akad aki sokkal okosabb nálam kérdeznék még :)
Láttam több videót ahol magyar nyelvű a kezelőfelület. Viszont én nem tudtam kiválasztani.
Ez mi miatt lehet?

Hogyan tudom az asztalon (kezdőképernyő pl. Home) az ikonokat (csempéket?) saját ízlésem szerint rendezni/méretezni? Nekem nem kis méretű ikonjaim vannak, hanem a kisméretű ikonhoz tartozik jobb oldalt egy fekete sáv ami leírásokat tartalmaz. Talán kényelmesebb lenne kezelni, ha több ikon elférne egy képernyőn (láttam hogy létezik ilyen beállítás, de ezt sem találom :)

Köszi a segítséget!

(#94386) norbi2010 válasza Vince1 (#94385) üzenetére


norbi2010
őstag

Hol láttál videót ahol magyar a kezelőfelület? :F

(#94387) hackeeeee válasza Jovanny2 (#94379) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez ilyen pc-s téma, hogyha 2 Radeon kártyát összekötsz.

Aztán mivel itt is összekötnénk két gépet.. csak ebből jött.. Namindegy. :D Azt gondoltam egyértelmű lesz. :D

Hű.. Gold kupon.. Nézem.!

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#94388) Silεncε válasza Vince1 (#94385) üzenetére


Silεncε
őstag

Magyar UI-t n tudom, hol láttál, de jelenleg nincs hivatalosan magyar nyelv XO-ra (nem hivatalosan sincs). A másik pedig szerintem amire gondolsz, az a régi, 8.1-es felület, arról szintén lemondhatsz, lévén downgrade nincs 8.1-re.

(#94389) Kecuhun válasza Bogyi007 (#94352) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Miért nem optikai kábellal kötöd össze őket. Nálam is úgy van és hibátlan Dolby Digital hanggal.

(#94390) Blaise


Blaise
veterán

Ez a Ghost Recon Wildlands játékmenetileg olyasmi lesz mint a Rainbow Six Siege?

(#94391) oriic válasza Blaise (#94390) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább mint a Division. De ettől függetlenül különbözik is tőle azért.

Live-Die-Respawn

(#94392) SzakalyAti


SzakalyAti
tag

Olyan kérdésem lenne, hogy xbox one-t rá tudom kötni laptopra? Sajnos ahova jöttem csak dobozos tv van :DD
Viszont a Wifi jó. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#94393) Silεncε válasza SzakalyAti (#94392) üzenetére


Silεncε
őstag

Úgy, hogy a laptop monitorján lásd a képet, anélkül, hogy a laptop menjen, úgy nem. Viszont ha win10-es a laptopod, akkor az Xbox appon keresztül tudod wifin (vagy kábelen) streamelni az XO képét a laposodra.

(#94394) Blaise válasza oriic (#94391) üzenetére


Blaise
veterán

Na ez jó hír, mert a Divisiont szeretem, a Rainbox Six viszont nagyon nem jött be :)

(#94395) SzakalyAti válasza Silεncε (#94393) üzenetére


SzakalyAti
tag

Aha értem köszi! Win 7 van csak, akkor azzal nem lesz oké?

(#94396) Silεncε válasza SzakalyAti (#94395) üzenetére


Silεncε
őstag

Az Xbox app Win10 UWP app, szval nem megy Win7-en, más megoldásról meg nem tudok.

(#94397) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Mivel HKorn kollégának mégsem lett jó, mivel ez is csak új fiókhoz használható fel, ha esetleg valaki fel tudja használni, akkor használja egészséggel:

Véleményem szubjektív...

(#94398) Chumlee válasza hackeeeee (#94397) üzenetére


Chumlee
senior tag

Köszi ! :D

(#94399) Bogyi007 válasza Kecuhun (#94389) üzenetére


Bogyi007
veterán

Játszani jó is úgy - a probléma ott van hogy chatre is szeretném használni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94400) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Német MM-ben tegnap belefutottam egy akcióba, miszerint 3 játékot adnak 79 EUR-ért. A saját honlapjukon sehol nem találom az akciót, csak híreket róla itt-ott, pedig egészen friss játékok is belekerültek (és nem csak XBO, hanem PS4, PC, és Nintendo is).

Kicsit mérgelődtem is, hogy karácsonyig sehol nem lehetett 40 EUR alatt GTA5-öt találni, most meg ~25 EUR-ra vetítve meglehetett volna. Forza Horizon 3 is benne volt a dealben, GoW4, több CoD, NBA 2K17, meg még egy rakás játék, de tényleg sehol nem találok listát...

Rise of the Tomb Raider sajnos ezúttal kimaradt, helyette bekerült egy Skyrim, egy Farcry Primal, és egy Lego Star Wars - The Awakening of the Force a gyűjteménybe.

Ha esetleg valaki még jár ilyen helyre, érdemes lecsekkolni, mi van még.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.