Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95801) HF77 válasza X868 (#95794) üzenetére


HF77
senior tag

én amióta megvettem ki sem szedtem a dobozából...igaz, így kevésbé tudok vele játszani, de legalább nem porosodik... :P

letakarni, akkor mi lenne a szoba díszével..?!

egyébként ha hetente egyszer áttörlőd bőven elég. ne takard le!

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95802) Mankó válasza sugarforce (#95800) üzenetére


Mankó
veterán

Igazad van, persze, erre én is rájöttem akkor, hogy nem helyi a probléma oka, de akkor sem járja, hogy a probléma fennállt 2-3 hétig egyfolytában, aztán magától egyszer csak megjavult.
Ha csak 1-2 nap lett volna lassulás nem is említem meg, van ilyen, na de hogy hetekig ez a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#95803) Stauffenberg válasza Mankó (#95787) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Plusz a minap próbáltak itt 5 Gbites nettel is töltögetni és csak 360 Mbit volt a letöltési plafon."

Mielőtt itt valaki nagy összeesküvéseket gyártana: A 360 Mbit egyenlő 45 MB/s, ez nagyjából egy tök átlagos HDD írási sebesség. Nem tud gyorsabban letölteni, mint ahogyan a HDD-re tud írni. Ha ennél gyorsabb letöltést szeretnél, akkor SSD-re kell letöltened.

A kisebb értékeket meg produkálhatja átmeneti szerver terheltség is.

(#95804) pelenka35


pelenka35
őstag

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#95805) sugarforce válasza Mankó (#95802) üzenetére


sugarforce
őstag

Igen, pont ezert irtam, amit. Szolgaltatoi hiba lehetett, lehet tobben telefonaltak, utananeztek, rajottek, javitottak.

pelenka35: marmint ingyenes multis hetvege :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95806) eL Geri válasza pelenka35 (#95804) üzenetére


eL Geri
őstag

Ezt hol hallottad, vagy csak vágyálom? :)

Ok már látom én is!

[ Szerkesztve ]

(#95807) HF77 válasza pelenka35 (#95804) üzenetére


HF77
senior tag

:DD :DD :C

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95808) Chumlee


Chumlee
senior tag

1Mbps ,nyáron ezzel szedtem le a két új Wolfensteint . Az egyik 70 másik 30-40 Gb :)) :))
Sajnos az utcában nem lehet vezetékesre váltani :(

[ Szerkesztve ]

(#95809) norbi2010 válasza Chumlee (#95808) üzenetére


norbi2010
őstag

Wow, egész nyáron töltötted? :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95810) eL Geri válasza pelenka35 (#95804) üzenetére


eL Geri
őstag

Tudod, próbáljam ki, de most épp nem tudom, viszont kíváncsi vagyok :)

Szóval ilyen szabad multiplayer hétvégéken, esetleg a már meglévő GwG-os játékaim is újra elindulnának?
Gondolom azt azért nem :(

(#95811) HF77


HF77
senior tag

Xbox One Sunset Overdrive dobozos verziójú
ez konkrétan mit takar...ezzel a gamel adják?

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95812) L_YKing válasza HF77 (#95811) üzenetére


L_YKing
addikt

Mivel letoltokoddal adjak ezert igen, viszont ha hasznalt a gep amit venni akarsz akkor biza csak a doboza sunset overdriveos. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#95813) HF77 válasza L_YKing (#95812) üzenetére


HF77
senior tag

jaaaa...értem, köszi(erre gondoltam én is)

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95814) Deathjay^


Deathjay^
tag

Tudna valaki segíten ai Dark Souls 3-ban a gyűrüs acsiban? :))

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#95815) godzsy2 válasza White Wolf (#95778) üzenetére


godzsy2
senior tag

Ezért kell egy kamuprofil. Nekem is van egy, ami a konzolon rajta sincs, csak a tabletemen futó smartglasson van belépve. Még a generált gamertaget sem változtattam meg rajta. Ha valakit el akarok küldeni az anyjába kempelés miatt, akkor arról teszem. Sokan annyira ostobák, hogy észre se veszik, hogy az a gamertag nem is játszott velük a lobbyba. Valaki visszaír, valaki visszaír és egyből blokkol, van olyan is, aki le se sz*r és van, aki bejelent. Ha ez utóbbi összegyűlik, akkor szoktam 2 hét kommunikációs bannt kapni. Ilyenkor kell visszafogni magam ,mert a játékos profilom nem szeretném kockáztatni, hogy végleges bannt kapjak visszaesés miatt, pedig néha nagy a kísértés, hogy arról küldjek el valakit a bánatba. Bár ilyenkor nem tudom mi történhet a több tízezer forintos játékgyűjteményemmel.

(#95816) kriss88


kriss88
újonc

Sziasztok!

Lehet furcsa lesz a kérésem, de xbox one (s) homolás csak gold tagsággal működik? :)

(#95817) eL Geri válasza godzsy2 (#95815) üzenetére


eL Geri
őstag

Gondolom "offline" használhatod a bannolt profilt, csak multizni / kommunikálni nem tudsz.
Vagy rosszul gondolom?

(#95818) eL Geri válasza kriss88 (#95816) üzenetére


eL Geri
őstag

Nem!

(#95819) kriss88 válasza eL Geri (#95818) üzenetére


kriss88
újonc

Igazából nem látjuk egymás letöltött játékait az egyik haverommal (minda a ketten online-ok vagyunk)! Elvileg a leírtakkal megeggyezően csináltuk meg a homolást! Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#95820) eL Geri válasza kriss88 (#95819) üzenetére


eL Geri
őstag

Sajnos nem tudom a válasz, ebben nincs tapasztalatom.

Ilyeneket olvastam itt régebben:
- Valamit elrontottatok a beállításnál.
- Lehet hogy kell egy kis időt várni, mire összeszinkronizál a rendszer.
- ...

Azt azért tudod ugye, hogy nem is fogjátok mindketten látni egymás játékait, csak az egyikőtök a másikét. Vagy lehet keresztbe HOME-olni is?!

(#95821) kriss88 válasza eL Geri (#95820) üzenetére


kriss88
újonc

Köszönöm a választ!

Igen tudom! A másik félnek kellene látni a játékaimat de vmi okból kifolyólag ezt ő nem látja! Lehet működi úgy is mert végül is ő az ő konzolján álította be az én profilomat én meg a sajátomon a megfelelő beállításokkal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#95822) Mankó válasza eL Geri (#95820) üzenetére


Mankó
veterán

A és B játékos láthatja egymás játékait, ha mindketten egymásra homeolnak. Ugyanakkor egy xboxra számtalan profil homeolható úgy, hogy mindegyik profil digitális játékai látszódni fognak azon a boxon, amelyikre homeoltak, de a te játékaid csak azon az egyen, akinek megadtad a belépési jelszót.
Egy box csak egy másikhoz kapcsolódhat egy időben.

[ Szerkesztve ]

(#95823) Siffredi válasza godzsy2 (#95815) üzenetére


Siffredi
senior tag

Ne sz*pass már, hogy kamuprofilt csináltál csak azért, hogy anyázhass... Milyen gyerekes dolog már ez?

(#95824) kriss88 válasza Mankó (#95822) üzenetére


kriss88
újonc

Ha A és B játékos nem látja egymás játékait! Akkor mi lehet a hiba ? Beállítások vagy vmi egyéb? ( A és B csak egymással Home-ol)

(#95825) Rage47 válasza pelenka35 (#95804) üzenetére


Rage47
veterán

mi ezen a hír? sztem vicc
3 napig ingyenes a live, ami nélkül nem is ér sokat az xbox amúgy, hurrá

(#95826) HF77 válasza Siffredi (#95823) üzenetére


HF77
senior tag

háát itt rengeteg "gyerek" van fent, sokszor tapasztalom én is... :U

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95827) toyone válasza X868 (#95794) üzenetére


toyone
őstag

Egy terítőtőt teszek rá kikapcsolás után pár perccel, nem megy minden nap. Meg próbálom óvni.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#95828) frankdelgado válasza X868 (#95794) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én kézműveskedtem abbol a szivacsos műanyagbol, amibe be van csomagolva, egy méretreszabott takarót neki. Csak szàmít valamit.

(#95829) frankdelgado válasza Siffredi (#95823) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én is talàlkoztam màr ilyennel. Elég hitvàny dolog.

(#95830) pelenka35 válasza Rage47 (#95825) üzenetére


pelenka35
őstag

:R

Gamertag:Rob3rt75

(#95831) Mankó válasza kriss88 (#95824) üzenetére


Mankó
veterán

Ha most állítottátok be, akkor még kellhet idő amíg élesedik a home.
Csak a digitális játékok fognak látszodni, a lemezesek nem.
Home beállításnál annak kell lennie, hogy "this is not my xbox", ha a "make may xbox" gomb van, akkor nem sikerült a home.
Egy naptári évben csak 3x lehet home-ot váltani, az ügyfélszolgálat tud segíteni, ha már meg volt a 3 alkalom.

(#95832) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Cities: Skylines Coming to Xbox One this Spring"

Live-Die-Respawn

(#95833) mobal válasza oriic (#95832) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:Y

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#95834) godzsy2 válasza Siffredi (#95823) üzenetére


godzsy2
senior tag

Ez a kamuprofil jól jött volna akkor, mikor finoman szóltam egy gyereknek, hogy fejezze be a kempelést, ő erre az összes klántársával reportolt és a reputation-öm átrakták pirosba (avoid me). Ilyenkor nem tudsz multizni, amíg vissza nem megy sárgába vagy zöldbe. Ez jobb esetben egy hét. Akkor döntöttem el, hogy lesz egy kamuprofilom is, és azóta merek vulgárisabban is hozzájuk szólni, azon nem zavar, ha bannolnak két hétre.

(#95835) HF77 válasza oriic (#95832) üzenetére


HF77
senior tag

várjuk... :))

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95836) zsolesz010 válasza Stauffenberg (#95803) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Mielőtt itt valakivel elhitetnék, hogy nagy összeesküvéseket gyárt, pedig nem: Amit írsz, vagy 6-8 éve megállhatta a helyét. One S-ben talált 2TB-s Seagate adott típusa már nagyobb fájlméret melletti random írásnál is viszi a 45 megát, letöltésnél többnyire használt folyamatos írásnál ez inkább a 100-hoz van közel (vagyis lenne, ha jönne az adat), de még akkor is bőven 45 felett van, ha a lassabb, lemez végi írással átlagolsz. De ha nem csak az új 2 terás S tulajokat néznénk, még az első gen. One 500-as M8 lemeze is átlagban nagyobb sebességet tud kipréselni magából. Csúnya világ lenne, ha az 5400-as lemezeket manapság megfogná 45 mega másodpercenként, miközben nem 400 szálon töltesz le.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#95837) StLui válasza zsolesz010 (#95836) üzenetére


StLui
veterán

"One S-ben talált 2TB-s Seagate adott típusa már nagyobb fájlméret melletti random írásnál is viszi a 45 megát,"

Most csak én gondolom azt mintha ugyanazt mondanád amit ő, pedig mintha vitatni szeretnéd az állítását?

"45 MB/s, ez nagyjából egy tök átlagos HDD írási sebesség."

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#95838) zsolesz010 válasza StLui (#95837) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Olvasd el, mit írt: "A 360 Mbit egyenlő 45 MB/s, ez nagyjából egy tök átlagos HDD írási sebesség. Nem tud gyorsabban letölteni, mint ahogyan a HDD-re tud írni. Ha ennél gyorsabb letöltést szeretnél, akkor SSD-re kell letöltened."
Olvasd el, mit írtam: "letöltésnél többnyire használt folyamatos írásnál ez inkább a 100-hoz van közel (vagyis lenne, ha jönne az adat), de még akkor is bőven 45 felett van, ha a lassabb, lemez végi írással átlagolsz."

Semmi értelme 1 mondatot kiszedned az egészből, ha a többit nem veszed hozzá.

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#95839) White Wolf válasza godzsy2 (#95815) üzenetére


White Wolf
tag

Ennyire én nem szeretnék bele folyni a dolgokba.Én alapból
nyugodt típusú vagyok.Most a másik táborban vagyok.Se itt se ott nincsenek barátaim.Ezért is szeretném kipróbálni az xbox-t.Nagyon tetszik ez a vissza felé kompatibilis dolog.Csak olvastam hogy elő szeretettel jelentik a másikat.Meg az internet kezelésére voltam kíváncsi.Sikerült lebeszélni egy próbát,hogy mennyire kezeli az én kis 8mb-et.Mennyire laggol a játék live-on.Meg a kíváncsiság hajt,hogy milyen az xbox.

(#95840) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Am hogy most a BF3 is fut XO-n akkor most a 360 meg Xbox One tud együtt játszani?

(#95841) Stauffenberg válasza zsolesz010 (#95836) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ebben az esetben megkövetem magam. Bevallom nem nagyon követem a HDD trendeket, de mostanában volt alkalmam jó pár SSD-t beüzemelni ismerősök laptopjaiban és így nagyobb fájlok mozgatásánál kirajzolódott, hogy mik az átlagos értékek. Volt itt minden 50 és 90 MB/s között, de a szomorú valóság, hogy a legtöbb consumer gépben inkább az alacsonyabb értékhez közelít.

Nem tudtam mi van pontosan az Xbox One-ban. Most az iFixittel lecsekkoltam mi van az egyes Xbox One kiadásokban, átlag 80-100 MB/s-et mennek szekvenciálisban. Akkor viszont ennyi tudnak az MS szerverek.

(#95842) kill_switch


kill_switch
senior tag

Sziasztok!

Miért van az, hogy az x360-as free gold játékot nem tudom leszedni One-ra?
ezt írja, ha weben akarom:
"Bocsánat
Ez az ajánlat nem érvényes az Ön területére."
Ha pedig boxon akarom, akkor rámegyek a See price-ra, akkor csak sötétebb lesz a kép, mintha felugró ablak jönne, de nem jön semmi... Írja, hogy working a see price helyén, de nem csinál semmit.
Van aktív goldom, a project cars gond nélkül lejött.
Próbáltam weben átlökni alul a régiót, de akár USA van beállítva, akár UK, a hibaüzenetet úgy is magyarul dobja és ugyan ez. Box-on csináltam új profilt, azzal bejön a felugró ablak és látom az árát, de hát ott meg ugye nincs gold...

(#95843) IntelKiller7 válasza Rage47 (#95825) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Most ez mért vicc? Akinek nincs liveja legalább ki tudja próbálni azt cs. fucklogic

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#95844) Chumlee válasza Rage47 (#95825) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ismerősnek egy éve van boxa , most karácsonykor vett egy éve előfizetést . Addig meg csak local co-op ,meg story mód . Böngészésre volt használva ,mi mindig filmet néztünk rajta két Mortal Kombat között :D

(#95845) zsocy válasza kill_switch (#95842) üzenetére


zsocy
őstag

Ez a mostani engem is szivatott, több gépről, több böngészőből próbáltam, végül otthonról lejött Edgeben.
Soha nem volt gondom velük eddig, próbáld másik böngészőből te is esetleg.

(#95846) zsolesz010 válasza Stauffenberg (#95841) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Jaja, valahol a hálózat felől "tűnik el" a nagyobb sebesség, nem házon belül. A merevlemezes témához kapcsolódó előzménynél külső SSD-re történt a letöltés 5 gigabites nettel, de 360Mbit alatt megállt a maximum.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#95847) i@lex


i@lex
őstag

Októberben érkezik a Skorpió. ;)

(#95848) pzstm válasza i@lex (#95847) üzenetére


pzstm
titán

Felirtuk a tippelok koze. Vqgy johet egy link forrasnak ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95849) i@lex válasza pzstm (#95848) üzenetére


i@lex
őstag

Nem pletyka, nem tipp, a forrásom több mint komoly, de sajnos nem adhatom ki. :)

(#95850) Rage47 válasza i@lex (#95849) üzenetére


Rage47
veterán

Mennyibe fog kerülni?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.