Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75001) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Forza Horizon 3 GIF
Forza Horizon 3 GIF 2

- Hát ez nem semmi. :Y

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#75002) hackeeeee válasza oriic (#75001) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elő kell lassan rendelni.. Muszáj. :O :D

Véleményem szubjektív...

(#75003) bulikavagyok válasza oriic (#75001) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A nappal soha nem érhet véget! :D ;]

hackeeeee: Engem vmiért nem izgat ez a játék (sem).. :B Pedig nem is olyan régen még nagy FH rajongó voltam.

[ Szerkesztve ]

(#75004) i@lex válasza bulikavagyok (#75003) üzenetére


i@lex
őstag

Pedig pont ez az a játék, aminél amikor munkából hazaérsz, leb.szod magad a kanapéra, feltolod a hangerőt, átadod magad a zenének, a vezetésnek, és maximális kikapcsolódás. Nulla feszkó, csak relax.

Igazi chillout játék. :)

(A játék amivel mindig tudsz érvelni egy PC-snek, hogy látod barátom ez az amit nem egy monitor előtt ülve, gamerszékbe kell nyomni, hanem eltespedve a kanapén, az igazi konzolos életérzés amit ha egy életen át magyarázol egy pchuszárnak, akkor sem fogja felfogni a különbséget, csak a pixeleket magyarázza. )

[ Szerkesztve ]

(#75005) hackeeeee válasza bulikavagyok (#75003) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Engem a pc-s változat miatt mozgat, na meg azért, hogy milyen lesz ez 1080p 60fps-sel. :)

Véleményem szubjektív...

(#75006) Bogyi007 válasza i@lex (#75004) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hahó lesz ez is már Pc-re, osztán a haverod áthív hozzá és a kanapén ülve a BT-os új kontival majd 4K-ban vágja eléd Pc-n.

Persze előtte megmutatja a lottóötös szelvényét is aminek a segítségével tudta csak összerakni ezt a Pc-s konfigot. :DDD :DDD

Nekem meg elég az amit a Sima One mutat, az is áll lebas**s lesz szerintem és nem kell hozzá félmillás Pc sem.... :C :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#75007) zsolti72837 válasza oriic (#75001) üzenetére


zsolti72837
őstag

Hányadikán jelenik meg?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#75008) Mankó válasza hackeeeee (#74998) üzenetére


Mankó
veterán

De akar hanyszor probaltuk mindig ez volt. :(
Lehet ujra kellene raknom a jatekot?

(#75009) sch_a válasza Mankó (#75008) üzenetére


sch_a
addikt

Próbáljatok régiót váltani. Én egy hétig nem tudtam játszani az UT-vel, kínomban már mindent megpróbáltam, átállítottam UK-re a régiót és egyből csatlakozott...

(#75010) Mankó válasza sch_a (#75009) üzenetére


Mankó
veterán

Ez nem rossz ötlet. Most rakja újra a játékot, törlöm a fent lévő profilokat es ha úgy sem, akkor próba UK régióval.
Save data-nál 2 profilt is láttam, csak előbb nyomtam az uninstallra. Volt ott egy 1 Gb-s reserved space is. Az mire való, ha megint ott lesz maradjon vagy törölhetem?

Mondjuk furcsa, hogy a többi havernak nincs ezzel problémája. Jóval gyengébb nettel sincs bajuk vele.

[ Szerkesztve ]

(#75011) rdt89 válasza oriic (#75001) üzenetére


rdt89
addikt

Még mindig keresem az állam, ez odab.... :O

(#75012) Mankó válasza sch_a (#75009) üzenetére


Mankó
veterán

A srac kiprobalta 2 haverjaval, naluk megy, nalam mindig eldobja a kapcsolatot csatlakozasnal.
Haver profiljat letoroltem a jatek alol, reserved space torolve, jatek ujra telepitve, regio at allitva uk-ra - igy se csatlakozik. Lehet az en profilomat is torolni kellene alóla?
Holnap felhivom az ms-t mi a velemenyuk rola, en mar tanacstalan vagyok, otletem sincs.

Szerk. : home haver ea fiokjanak homeolasaval van meg a jatek. Lehet esetleg emiatt?

[ Szerkesztve ]

(#75013) L_YKing


L_YKing
addikt

Ha sokan reportolnak es "tiltanak" azt hol tudom megnezni, hogy miert es mennyien reportolnak?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#75014) monster95


monster95
tag

Sziasztok
Olyan problémám lenne hogy xbox one konzolom azt írja net kapcsolatnál hogy nat type strict.Ezt hogy tudom át változtatni hogy open legyen?PRóbáltam már elég sok mindent de semmi.

(#75015) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Sziasztok
segitsetek donteni

Forza5+FH2 v Forza6?
nyujt annyival tobbet a 6 h azt vegyem?
esetleg megvonom magamtol a kajat es F6+FH2 :F
sajna nem jatszottam egyikkel se demot.. (illetve de a f6 demot leszedtem es kicsit bohockodtam vele de aztan kellett a hely es gyalultam) :U
reges regen Gran Turismo2vel jatszottam vmelyik hasonlit ra? (tudom ez igy hulye kerdes)
akinek megvan a f5 es f6 esetleg elmondhatna pro es kontra velemenyet :R

Meddig tart egyebkent az akcio?

koszi a segitseget es bocs a tudatlansagomert de uj konzolos vagyok eddig csak pc es fps meg strategia :))

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#75016) Bogyi007 válasza Devil Smile (#75015) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kb kedd reggelig (Usa-ban ottani idő szerint hétfő éjfélig) tart az akció. Ami megvan a Forza 5-ben az a 6.-ban is benne van, a Horizon 2 ellenben egy Open World autós játék ami fél arcade-szimulátor.

Azt is érdemes figyelembe venni, hogy a FH2 alap kiadása ami most 6495 Forint legutóbb tavaly nyáron volt akciós, míg pl a Forza 5 már 2-3 alkalommal kapott rövid időn belül ilyen akciós árat míg a Forza 6 első alkalommal kapott 50%-os akciót.

Tartalmilag az 5. is sokat ad a Horizon meg pláne, nekem elsőre az 5. Volt meg és a héten vettem meg a 6.-ot és kedd reggelig a FH2 is meglesz reményeim szerint.
Talán az is számíthat hogy a Forza 6 indításakor a játék jutalmaz plusz kocsikkal ha már aktív voltál az 5. részben s a Horizon-ban is.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#75017) TTTotya válasza Devil Smile (#75015) üzenetére


TTTotya
senior tag

2 napja pont ebben a dilemmában voltam én is... Végül a Forza 6-ot vettem meg.

(#75018) sch_a válasza Devil Smile (#75015) üzenetére


sch_a
addikt

A Horizon 2-t nem hagynám ki a helyedben. Sokkal változatosabb, mint az FM-ek. Persze nekem FM6-ban kb. 10x annyi órám van, mint FH2-ben, de azért nem érdemes kihagyni. ;) De van demo-ja mindkettőnek. Ha ekkora dilemmában vagy, szedd le őket.

(#75019) Gait


Gait
csendes tag

Sziasztok!Xbox one-on szeretnénk Borderlandsot játszani de folyton azt irja ki hogy disconnect from xbox live,tudnátok mondani valami megoldást?

(#75020) JamesHun válasza Devil Smile (#75015) üzenetére


JamesHun
addikt

szerintem inkább a F6-ot vedd meg
az új FH mindjárt idén kint lesz és az mindent vinni fog ezen a téren

SeriesX: JamesSHun

(#75021) Mankó válasza Mankó (#75012) üzenetére


Mankó
veterán

Azt írja az EA, hogy az ipv4 és ipv6 együttes használata is okozhat ilyen jellegű problémát és próbáljam ki külön-külön is. Szerintetek adjak neki egy esélyt vagy ez hülyeség?
MS ügyfélszolgálaton vannak hétvégén vagy csak hétköznap?

(#75022) sch_a válasza Mankó (#75021) üzenetére


sch_a
addikt

Használsz ipv6-ot?

(#75023) JamesHun válasza Mankó (#75021) üzenetére


JamesHun
addikt

chaten tuti vannak, de az angol nyelven megy
de lehet jobban tudnak segíteni, mint a magyar support

SeriesX: JamesSHun

(#75024) Mankó válasza sch_a (#75022) üzenetére


Mankó
veterán

Routeren be van állítva és a settingsben írja is, hogy aktív a Xbox One-on.
Lehet egy letiltást megérhet, de hogy az OpenWrt-n hol kell ezt, azt még nem tudom.

(#75025) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

We Happy Few - Negyedórányi gameplay E3-ról.

Július 26-tól jön Preview-be, eléggé elborult játéknak tűnik, szerintem én megveszem. :C

Live-Die-Respawn

(#75026) monster95


monster95
tag

Sziasztok
Olyan problémám lenne hogy xbox one konzolom azt írja net kapcsolatnál hogy nat type strict.Ezt hogy tudom át változtatni hogy open legyen?PRóbáltam már elég sok mindent de semmi.

(#75027) oriic válasza monster95 (#75026) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

NAT beállítások

Live-Die-Respawn

(#75028) hackeeeee válasza oriic (#75025) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Izé.. Ez vajon PC-s gameplay volt controller-rel, vagy csak a stream közben jött a tearing? Mert eléggé idegesítő..

Nekem erről valamiért a bioshock jut az eszembe, nem tudom miért. :D

Véleményem szubjektív...

(#75029) monster95 válasza oriic (#75027) üzenetére


monster95
tag

Kösz szépen megoldódot.Most már open.Viszont the crew-nál valami olyannt ír hogy upnp no.Ez mit jelent?

(#75030) monster95


monster95
tag

Es még a nat type open alá ez van írva.purchase and content usage issue.Ez mit jelent?

(#75031) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Srácok, nem tudom volt e már a kérdés, de a The Crew-hoz jár az új grafika vagy csak ha megvan a Wild Run akkor kapjuk meg?

Bankkártyával? Hát persze!

(#75032) wolf88


wolf88
tag

Sziasztok!őszre,decemberre beterveztem a one vasarlast. A heten ugye bejelentettek a slimet is. Jol vettem ki,hogy a slimhez nem lesz kotheto a kinect?fontos lenne az a szenzor,vannak gyerekek akik szeretnek vele jatszani. Ti amugy melyiket ajanlanatok? A slimet vagy a "regit"?

(#75033) hackeeeee válasza sirszevenap (#75031) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pc-n az alapjáték is megkapta a megújított grafikát a WR nélkül. Szerintem itt is így van.

Mivel ugye a WR csak pár dolgot tesz hozzá a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#75034) Def26 válasza wolf88 (#75032) üzenetére


Def26
félisten

Nincs játekprogram kinectre. Sőt, ugy általában szinte semmi sincs sajnos. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#75035) Mankó válasza Mankó (#75012) üzenetére


Mankó
veterán

Sikerült megoldani. Az ipv6 akadt össze az ipv4-el. Letiltottam a 6-ot és most már megy.

(#75036) oriic válasza sirszevenap (#75031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az alapjátékot ha leszeded az már az új grafikával kaptad meg. Nem kell Wild Run hozzá.

Live-Die-Respawn

(#75037) gazsiazasz válasza oriic (#75036) üzenetére


gazsiazasz
csendes tag

Hát akkor nem egy forza, az már biztos :D

(#75038) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Őszre nem ártana 1-2 játékra félre tenni..

Hw 2
Gears 4
Mafia 3
Horizon 3
Bf

Meg is fájdult a fejem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xr

(#75039) ImpersonatoR válasza wolf88 (#75032) üzenetére

Uj boxra is ra lehet kotni jar atalakito hozza.

(#75040) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Koszonom mindenkinek a valaszt.. a demokat leszedtem mind2 tetszik a maga nemeben... FH3 sztm felejtos lesz koltozes es apai teendok miatt lesz jobb dolgom mint jatszani.. :K meg kicsit gyozkodom magam de sztm a FH2 lesz meg a F6... :R :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#75041) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Phil Spencer interjú

Live-Die-Respawn

(#75042) rdt89


rdt89
addikt

Ma kaptam egy levelet a gamer tagomra az Xbox Live-től, hogy köszönik, hogy a Forza 6-al játszok és kaptam egy DLC letöltő kódot. Ez azért korrekt!!! :)

(#75043) belan válasza oriic (#75041) üzenetére


belan
addikt

szerinted xbox one s valóban felskálázza 4kra a képet 4k tv?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#75044) Madoc válasza rdt89 (#75042) üzenetére


Madoc
veterán

Mindenki kapott aki megvette.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#75045) rdt89 válasza Madoc (#75044) üzenetére


rdt89
addikt

De nekem a kezdetektől meg van a játék, valamint ez akkor is korrekt és rendes gesztus! :)

(#75046) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

12 hónapos GOLD kb 9190 Ft a következő kóddal:

EMCEKFM34

____

(#75043) belan

Biztosan, ha ő állítja.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#75047) rdt89 válasza oriic (#75041) üzenetére


rdt89
addikt

Ez elég korrekt és ésszerű magyarázat, mely nem csak a pénzről szól teljesen a háttérben! Kicsit éreztem benne némi tényleges törődést a felhasználók felé. :) Engem nem zavar, hogy összemossák a PC-t a konzollal, mert ameddig nekem megjelenik minden játék, addig az se zavar, ha Androidra is kijön a Horizon 3, még engem konzolon nem ér semmilyen veszteség a kínálatban. :)

(#75048) ImpersonatoR

Recore xo es win 10 re pre orderben 12990?
Remelem ez azt jelenti hogy az osszes play anywhere jatek ennyi lesz ;)

(#75049) oriic válasza ImpersonatoR (#75048) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos hogy nem, mert a ReCore nem teljes árú játék lesz.

Live-Die-Respawn

(#75050) pzstm válasza ImpersonatoR (#75048) üzenetére


pzstm
titán

60 dollár lesz minden mint az elmúlt sok évben már megszokhattuk...jah hogy anno 200 most meg 280 a dollár az más kérdés

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.