Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#229001) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#229000) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ezeket kéne remasterelni, nem 5-10 éves játékokat. :((

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#229002) szimszonos válasza Bogyi007 (#228990) üzenetére


szimszonos
őstag

Eszembe sem jutott hogy ott is lehet venni.Kenjék a hajukra annyiért.

[ Szerkesztve ]

(#229003) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#229001) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Amúgy igen. Így leginkább az veszi meg, akinek jó emlékei vannak a játékkal. Vagy az sem.

Most utazik felém a C&C Tiberium Wars, az egy kicsit fiatalabb. Tuti botrányos az irányítás, de akkor is nagyon kellett. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#229004) eL Geri válasza ρσгτσ (#229000) üzenetére


eL Geri
őstag

Régen remek volt! De most ez a kiadéá egy ipari hulladék (számomra) :(

[ Szerkesztve ]

(#229005) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Register for a closed beta test celebrating
the 25th Anniversary of Resident Evil!

PS4/Xbox One

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#229006) ρσгτσ válasza eL Geri (#229004) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Csak mai szemmel az. :) Egyébként semmiben nem más, mint a korábbi PC verzió.

Annyi gond van vele, hogy a bolygóknál, illetve a meccsek előtti átvezető videók akadnak. Az sajnos (vagy nem sajnos) játék oldali hiba.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#229007) Micsurin válasza l.skywalker (#229005) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azért azok a beta chance-ek érdekesek... :D :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#229008) r.levente75


r.levente75
addikt

Tudom van topikja, de nagy az öröm... :)
:) :) :) :) :B :B :B :) :) :)

(#229009) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Riders Republic is csúszik

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#229010) homerhamm válasza l.skywalker (#229009) üzenetére


homerhamm
addikt

#MÁV :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#229011) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Ma bekapcsoltam az xbox one xem, erre nem csatlakozik fel a wifire. Insider vagyok. Próbáltam ujra beirni a kódot, routert ujraindítani, de így se jó. Más eszköz felcsatlakozik.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#229012) Wesder válasza r.levente75 (#229008) üzenetére


Wesder
félisten

GG

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229013) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sziasztok! Van a fiamnak egy home-olt xbox accja, amire fel lett telepítve lemezről még anno a Forza 4. Most szeretne PC-n is játszani vele, megoldható az valahogy, hogy a mentését folytassa PC-n? Hiába jelentkezik be PC-n, akkor is az én nevemmel indul... ötlet? Köszi

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#229014) csuvicsuva válasza h1mpi (#229013) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szia!

Pont minap volt róla szó, hogy a Play Anywhere játékokat előfizetés nélkül is szinkronizálja. Te belépsz a Windows Store-ba a saját fiókoddal, utána valamelyik Xbox alkalmazásban váltsatok fiókot a fiadéra és a start menüből indítsa a játékot. Nem tudom, hogy ez utóbbi szükséges-e, nekem Motorsport 7-tel működött.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#229015) ρσгτσ válasza mokus1 (#228992) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Itt van free Zombie One verzióra.

Szerk.:
Javítottam a linket.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#229016) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

DUST AND ECHOES

Almost nine years ago, stats and files from our previous franchise, Halo, stopped getting updated on Bungie.net. Since then, all stats, files, and other data from Halo 2, Halo 3, Halo 3: ODST, and Halo: Reach have lived on in remembrance at halo.bungie.net.

On February 9, the halo.bungie.net website will be taken offline permanently. Everyone is welcome to save their stats and files, however they can, if they'd like to save anything. Please keep in mind that our News articles, Forums, and Groups were imported into the current version of Bungie.net back in 2013.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#229017) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#229000) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jesszus. Erről a játékról nem is hallottam még. Nem is rossz. Egy remaster tényleg jól állna neki. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#229018) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#229017) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Vagy akár egy második rész. :)

Anno ez elég nehéz játéknak számított. Most már vannak ilyen pörgős játékok, így jobban rááll az ember szeme/agya, de azért még mindig szivatós. Illetve néha érdemes "fogatot" váltani, mert a különböző sajátosságok, tulajdonságok miatt némelyik alkalmatlan az adott pályára. Vagy éppen egy másikat csak azzal lehet megcsinálni.

Én azért örülök, ha Xbox -ra kijönnek már ilyen "állapotban" is a régebbi játékok, mert egyrészt nem nagyon használok már PC -t. Másrészt pedig egyes játékoknál már elég komoly feladatt lett megoldani a kompatibilitást a mostani Windows alatt.

Pont ezért lenne jó, ha bekerülne store -ba az NFS Carbon is. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#229019) BigBear válasza kalozhun100 (#229011) üzenetére


BigBear
senior tag

Nem tudom mi volt, tegnap este az én boxom is ezt játszotta. Indítanám a WOT-ot, azt mondja nem vagyon hálózaton. Hálózat felkiáltójeles, nem tud csatlakozni. Ilyenkor váltogatni szoktam az 5-ös és a 2,4-es hálót, aztán némi kínlódás után végül felment este is. (Amúgy nem tudom mi a fenétől csinálja. Néha előjön S-en és X-en is.) Ja meg eldobta a külső tárolót is.

(#229020) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok
2021/ Január II.
(a store linkért kattints a képre)

Január 16-tól február 15-ig:

Január 16-tól január 31-ig:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#229021) kalozhun100 válasza BigBear (#229019) üzenetére


kalozhun100
őstag

Nekem is helyrejött sokadik próbalkozásra.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#229022) AMD Power válasza l.skywalker (#229020) üzenetére


AMD Power
titán

Már be is húztam őket! :R

Meglelődtem,hogy a Breakdown kapott One X patch-t. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#229023) homerhamm válasza AMD Power (#229022) üzenetére


homerhamm
addikt

Már lehet őket tölteni? :Y Holnap van 16.-a.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#229024) l.skywalker válasza homerhamm (#229023) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Általában felkerülnek hamarabb 1 nappal.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#229025) oriic válasza l.skywalker (#229016) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ennek is eljött az ideje sajnos. :(

Live-Die-Respawn

(#229026) bLaCkDoGoNe válasza BigBear (#229019) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem is vacakolt tegnap, bóklászok Skyrimben (GP), egyszer csak bumm! kivág a desktopra és kéri a lemezt. Wifin fent a konzol, Live-on nincs. Go offline - online megjavította, játszanék tovább, 2 perc múlva megint ugyanez.
Wi-Fi maga rendben ment, mert onnantól meguntam a szenvedést, és elkezdtem Plex-ről nézni valami cuccot, az rendben streamelődött Wi-Fin.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#229027) l.skywalker válasza oriic (#229025) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez ilyen régi motorosoknak lehet főleg érzékeny téma

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#229028) oriic válasza l.skywalker (#229027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem is az lenne, de anno elfelejtettem elozo accountom minden adatat, igy elert eredmenyeim mar a jelenlegin vannak, szoval annyira nem zavar. Csak egyfajta memento ez is...gyorsan mulnak az evek. :(

Live-Die-Respawn

(#229029) Wesder válasza l.skywalker (#229020) üzenetére


Wesder
félisten

+ Trine 4 a német Store-ban a Dead Rising helyett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229030) Helga0203 válasza Wesder (#229029) üzenetére


Helga0203
tag

Köszi, behúzva! :K

Innét lehet a Trine 4-et a német Store-ból Gold-al megszerezni!

(#229031) Zoleee83 válasza Wesder (#229029) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszönet! :R El is utaztam gyorsan németbe, és "megvettem".
Jópofa platformernek tűnik, szeretem az ilyeneket. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#229032) AMD Power válasza homerhamm (#229023) üzenetére


AMD Power
titán

Lehet persze! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#229033) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Frontlines: Fuel of War megint ingyenes Gold-al [link]

És 2 ingyenes DLC is van hozzá, ezek már akár magyar store-ból is behúzhatóak:
• Frontlines™: Conquer Mode
• Frontlines™: Boneyard Map

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#229034) xviktorx válasza Helga0203 (#229030) üzenetére


xviktorx
tag

Ahhoz hogy le tudjam tölteni a boxot is német régióra kell állítani( jelenleg magyar régión van )? Mert hiába kattintottam a letöltére nem indult el a töltés pedig a box be van kapcsolva. Válaszotokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#229035) Wesder válasza xviktorx (#229034) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell àtrakni, ha egyszer màr behúztad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229036) ρσгτσ válasza xviktorx (#229034) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az oldal betöltése után azt válaszd, hogy maradjon az adott nyelvű oldalon. Jelen esetben a németen. Utána el kellene indulnia, ha kiválasztod az eszközt a letöltésnél.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#229037) xviktorx válasza ρσгτσ (#229036) üzenetére


xviktorx
tag

Nem indult el a letöltés ezért kérdeztem rá. Pedig be is voltam lépve a profilommal a német oldalon is és hagytam is hogy német maradjon. Na mindegy, talán reggel már rajta lesz.

(#229038) ρσгτσ válasza xviktorx (#229037) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Próbáltad újraindítani az Xbox -ot? Vagy Instant on -ban van? Illetve a távoli funkciók be vannak állítva?

Mondjuk ezek ellenére néha nekem is van olyan, hogy valamiért nem kezdi el...random hiba.

Szerk.:
Most kipróbáltam, működik. Igaz, ez nem jelent semmit.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#229039) Kviky válasza l.skywalker (#228954) üzenetére


Kviky
tag

Most vettünk egy XBox One S-t és szeretnék hozzá venni Xbox Live Gold előfizetést, és arra GPU-t rávenni.
Láttam a Hardveraprón is árulnak, tudtok megbízató eladót javasolni?

(#229040) xviktorx válasza ρσгτσ (#229038) üzenetére


xviktorx
tag

Instant-on be van állìtva. Most már dolgozom, reggel ránèzek hátha leszedi.

(#229041) Czimby válasza Kviky (#229039) üzenetére


Czimby
addikt

musztiii

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#229042) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

STALKER 2 teaser
[link]

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#229043) raziel01 válasza Wesder (#229029) üzenetére


raziel01
veterán

Ja ez csak ennyi, hogy beléptem a német oldalon és hozzáadtam? Azt hittem nehezebb lesz behúzni. usa accom van. Boxon már töltődik is le.

(#229044) Wesder válasza raziel01 (#229043) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy érted hogy USA accountod van? Itt régiókorlàtlan az account, max fizetőeszközöket tudsz hozzàadni bizonyos régiókhoz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229045) raziel01 válasza Wesder (#229044) üzenetére


raziel01
veterán

Jó tudni. :D Még 2010-ben csináltam usa accot xbox 360-ra azóta az a fő account. :R

(#229046) Wesder válasza raziel01 (#229045) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy az. Az csak az X360-on vagy Marketplace-en való vàsàrlàsnàl lehet gond. Ilyenek One-on a BC címek, de szerencsére màr àt lettek rakva Marketplace-ről MS Store-ba, így azok is régiófüggetlenek lettek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229047) humi1


humi1
tag

Rainbow six gpu-s másnál is kifagy?

(#229048) Seat18


Seat18
tag

Esetleg valaki foglalkozik régi 360 as játékok polírozásával?

(#229049) l.skywalker válasza Seat18 (#229048) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt kérdezd meg: Xbox360 Topik

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#229050) Wesder


Wesder
félisten

Rocket League - Boundary Break

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.