Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172001) szupermacs válasza 3L1T3 (#172000) üzenetére


szupermacs
veterán

Igen, erről van szó.

(#172002) Wesder válasza 3L1T3 (#172000) üzenetére


Wesder
félisten

1080p@60*

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#172003) 3L1T3 válasza Wesder (#172002) üzenetére


3L1T3
addikt

:K

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#172004) Bep válasza Wesder (#172002) üzenetére


Bep
senior tag

Illetve a két mód között nem csak a felbontás változik. Azért van grafikai beállításokban is visszavétel a performance módban.

(#172005) chipesz


chipesz
őstag

Most nézem csak hogy milyen a megújult avatar editor. Hát, nem vagyok tőle elájulva, a figurák úgy néznek ki (legalábbis a férfi karakter) mintha nő lenne. Az arca vonásai, a teste. Tudom hogy teljesen lényegtelen ez a része az Xboxnak, nem fogok eret vágni, de a régi jobb volt szerintem.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#172006) Scholes9 válasza F_Peter (#171992) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kb. 12 év után most lett megint Xboxom, de azon a Horizon 4 minden nekem, csak nem csalódás. Én emiatt egy forinttal nem fizetnék többet, persze van aki meg igen, nincs ezzel gond :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#172007) bandi0000 válasza szupermacs (#171999) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hát pl a kipufogó rezeg, antennák mozognak, éjszaka minden árnyékot vet a fényszóró miatt, ez nagyon számítás igényes, a féktárcsák felmelegszenek lehűlnek stb stb

Engem nem zavar a 30 fps csak fps játékoknál pl BF,de az legyen meg, itt meg van, azêrt a konzol árából nem tudnál olyan VGA-t venni, ami ezt a játékot elviszi 4K 60 fps ben

Xbox One: bandymnc

(#172008) mcwolf79 válasza F_Peter (#171992) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mondjuk szerintem konkrétan a FH4 One S-en is teljesen jól néz ki, és jól is fut. Amíg csak One S volt játszottam vele, és ámultam hogy mit ki tudtak hozni a gyengébb gèpből. Gyönyörű és simán fut.
Persze OX más liga, de a One S is teljesen jó.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#172009) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Sziasztok!

Feldobtam itt a minap ezt a TV-s, HDR-es dolgot. Írtátok hogy ennyiért (~110k) csak kamu hdr-t kapok.. Viszont ha 200-at adnék érte, akkor már használható lenne az a HDR.. aztán megnéztem, ha 260-at adnék, még jobb tv-t vehetnék.. és így tovább. :D
Arra jutottam, hogy idénre megveszem ezt az alap 4K-t gagyi HDR-t, majd jövőre ez elkerül a nappaliba/fürdőszobába/ősökhöz, aztán beújítok egy másik (újabb,okosabb, jobb HDR-es, stb, TV-t.)

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek vegyem meg ezen okból a sima Xbox-ot (S modell) és majd az új TV-vel jön az új Xbox is? (Akár már az X utáni új modell..) Vagy mivel úgyis 4K-s a tv, csak a HDR benne a gagyi, legyen az X, ígyis lényegesen szebb képe lesz?

Nagyon nehéz döntés ez nekem, remélem tudtok segíteni. Vagy legalább érveket az egyik, másik verzió mellé sorakoztatni. :D

A TV: Philips 43PUS6503.

Más: Az XBOX-on be lehet állítani, hogy ha az említett TV-re rákötöm, akkor ne a natív (4K-s) felbontáson üzemeljen, hanem butítsa le FHD-re? (Nem a teljesítmény növelés miatt, csak meg akarnám nézni, hogy mennyi különbség látható..)

(#172010) Brash89 válasza pzstm (#171997) üzenetére


Brash89
csendes tag

100U pontért ad 20% kedvezményt az Ubi Store. 32.000Ft-nál az nem rossz ajánlat lenne. Ezért érdekelne tudja e valaki miért nincs Ultimate (nem elérhető) csak Gold vagy a gyűjtőik. 😁

[ Szerkesztve ]

(#172011) pzstm válasza Brash89 (#172010) üzenetére


pzstm
titán

de az emlékeim szerint PC-s esetleg ritkán lemezes. Nem tudom itt is az-e. De linkelték nemrég magyar konzolboltot ultimate editionnel 22ezer körüli összegért

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#172012) Brash89 válasza pzstm (#172011) üzenetére


Brash89
csendes tag

Azt nem tudom, hogy mikortól inaktív vagy alapból nem lehetett kapni ebben a kiadásban PS/XBOX-ra. Egy ismerősöm hívta fel a figyelmem rá mert onnan vette meg PC-re a kedvezménnyel, egyébként elvileg ez kódos verzió ugyan úgy. Nem tudod melyik konzolboltba van az általád említett ajánlat? 🙏🏻

(#172013) F_Peter válasza Scholes9 (#172006) üzenetére


F_Peter
őstag

Önmagában nézve én is azt mondom, hogy szuper. Szinte csoda hogy így fut S-en, viszont ha folyamatosan játszol X-en majd pár órára leülsz S-re vele játszani, akkor már érzed hogy nem ugyanaz az élmény.
Nálam ez úgy megy hogy vannak játékok amiket csak X-en játszok és vannak amiket S-en is mert azon is teljesen jó, nem érzem a csorbulásukat.
Jó esetben nem azt érzem egy játéknál, hogy csorbul S-en hanem hogy pluszt ad X-en.

[ Szerkesztve ]

(#172014) nak0n válasza Brash89 (#172012) üzenetére


nak0n
aktív tag

Konzolvilágnál, és Konzolok szervizénél is van olyan lehetőség, hogy 3500 Ft befizetésével kapsz egy kupont, amivel jogosult vagy alap verzió árán egy dobozos gold editiont rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#172015) Bird válasza Brash89 (#172012) üzenetére


Bird
addikt

Én is a konzolvilágnál rendeltem elő a goldot 3,5k-s kupon felhasználásával az alap változat áráért kapod meg a játékot. Így 23,5k a vége. Megveszed a kupont bankkártyával, aztán emailben megkapod a kódot, amit a gold verzió előrendelésénél fogsz tudni érvényesíteni (a megrendeléskor ott kell majd beírni). Az akció csak konzolokra a megjelenésig, március 15-ig érvényes.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#172016) Brash89 válasza nak0n (#172014) üzenetére


Brash89
csendes tag

Gold Edition már van 22.990Ft-ért, a Standard meg a legtöbb helyen 19.990Ft. Ha még 3.500Ft-ért veszek egy ilyen kupont a legjobb esetben is ugyan ott vagyok árban. Tudom vannak olyan helyek ahol 29.990Ft a Gold és azok adják ezt a kupont, azok a drágább helyek. Ultimate érdekelne elsősorban. Köszönöm azért! 👌

konzolgame pont hu (nem akartam kilinkelni mert nem tudom reklámnak minősül e.) 🤪

[ Szerkesztve ]

(#172017) Bird válasza Brash89 (#172016) üzenetére


Bird
addikt

Nem vagyok benne biztos, hogy ahhoz nem kell kupon... Lehet, hogy már benne van az árban....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#172018) Brash89 válasza Bird (#172017) üzenetére


Brash89
csendes tag

Igen, erre gondoltam. Pénztárnál is ezt az árat hozza, nem kell hozzá kupon, tehát egál a kuponos ajánlatokkal.

Meg ugye ez lenne az Ubi Store ajánlata a 100U pontért cserébe a 20% kedvezménnyel, de nagyon gonoszok, hogy levették az Ultimate Editiont. Biztosan elfogytak a digitális ajándékok. ;]

Köszönöm azért srácok és bocsánat a sok offért! El kell gondolkodnom ér e ennyit az a 3 kiegészítő amiből ugye csak az Elite Agent Pack kínál valódi értéket. :F

(#172019) Bird válasza Brash89 (#172018) üzenetére


Bird
addikt

Gondolom a sírás rívás miatt, hogy nem igazán ad semmit. :D :Dű

Viccet félretéve korábban sem lehetett az ultimatet xbox-ra megvenni náluk, csak storeból.... :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#172020) AMD Power


AMD Power
titán

SW BF2 bugos picit. Nem tolti a be a kovetkezo missziot. Gep lefagy, zene eltorzul. Csodalatos....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#172021) F_Peter válasza AMD Power (#172020) üzenetére


F_Peter
őstag

Lenyomtam S-en is és X-en is, egyiken sem találkoztam ilyen gonddal.

(#172022) AMD Power válasza F_Peter (#172021) üzenetére


AMD Power
titán

En sem ertem. Tegnap meg betoltotte a mentest. Az mondjuk teny,hogy mar akkor a karakterem "logott" a levegoben. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#172023) Brash89 válasza Bird (#172019) üzenetére


Brash89
csendes tag

Köszi az infókat!

(#172024) IntelKiller7 válasza szupermacs (#171999) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nézd meg mennyibe kerül 1 olyan PC amin így fut az FH4. A nyílt világ miatt nem megy a 4K 60FPS. A Motorsport meg megint más dolog. Ott 100x kisebb területet tölt be az engine.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#172025) HunChris válasza AMD Power (#172020) üzenetére


HunChris
senior tag

Nekem az FH4-nél volt múlt héten ilyen, autó hang eltorzult, késett, begyorsult...

(#172026) Def26


Def26
félisten

Megadóztatnák az erőszakos videojátékokat USA :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#172027) Siffredi válasza AMD Power (#172022) üzenetére


Siffredi
senior tag

Nálad elég gyakoriak ezek a bugok... :)

(#172028) AMD Power válasza Siffredi (#172027) üzenetére


AMD Power
titán

Azert az eros tulzas... :) Ez a 2-ik jatek. Es mar vagy 40db jatekon tulvagyok! :)
Apex Legendsbe beleneztem ma. De csak kb 10 percre. Nem tunik rossznak!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#172029) Throme válasza szupermacs (#171999) üzenetére


Throme
veterán

Szerintem ez egy tudatos marketing fogás, hogy a játékosokban próbálják feltupírozni a grafika éhséget. Elhitetik, hogy az a jó, attól király a "gém".
Ez oda vezet, hogy lecsökken a konzol életciklusa, aztán elérik a PC-s feneketlen kút fejlesztéseket.
(... és miért ne tennék, hiszen évente egy új 150k-s konzol még mindig olcsóbb a pc-s évenkénti video kártya - ram - proci kombónál ;] ). Ez érezhető is, míg egy x360 esetében a kb 3 verzió közt nincs markáns teljesítmény különbség, addig az XO fat/s és az x közt már van. Az új generációnál mi lesz? Fél évente új, erősebb verzió?
Emiatt hagytam ott anno a pc világot (már ami a játékot illeti) és voltam boldog a konzollal...

Bármikor visszamennék x360-ra ha a kedvenc sorozatokból oda is kijött volna az újabb rész (pl FH3, 4), nyilván butított minőségben.

(#172030) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Csak én érzem úgy, hogy az új Tom Raider valahogy "laposabb" mint az előző? Meg talán mintha grafikaliag is egy kicsit alatta lenne az előző résznek (bár lehet csak amiatt érzem, mert legutoljára a Hellblade-del játszottam)

(#172031) Szabi® válasza Medocsabi (#172030) üzenetére


Szabi®
addikt

A Hellblade-töl szebb az új Tomb Raider,az egy lineáris csőjáték igencsak elnaggyolt részletekkel. (talán a karakter egyedül ami ki van dolgozva)

(#172032) Medocsabi válasza Szabi® (#172031) üzenetére


Medocsabi
addikt

Szerinted...:) Szerintem viszont sokkal szebb a Hellblade, nem csak karakter kidolgozásban, de minden másban is :K
Előző résszel játszottál? ahhoz képest csak szerintem visszalépés az új rész?

[ Szerkesztve ]

(#172033) belan válasza Medocsabi (#172030) üzenetére


belan
addikt

A új Tomb Raider szebb mint előző rész jóval és jobb is ,nekem második rész kicsit csalódás volt , első rész a legjobb utána a harmadik !

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#172034) Szabi® válasza Medocsabi (#172032) üzenetére


Szabi®
addikt

Vannak a Hellbladenek is tetszetős aspektusai,de véleményem szerint nem lehet össze hasonlitani egy openworld játékkal,Lara mozdulatai is részletesebbek,a dzsungel él,szépen texturázott.Nem véletlenül hasonlitgatják site-ok az Uncharted Lost legacy-hez (attól a Hellblade meg még meszebb van) De kinek mi :)

belan Még egy hónapja tőled kérdeztem hogy érdemes e megvenni,és bevállt :R

[ Szerkesztve ]

(#172035) belan válasza Szabi® (#172034) üzenetére


belan
addikt

Örülök neked is bejött , szebb jobb is mint a második rész ! :R A Xbox x verzió egyszerűen gyönyörű pron vittem végig de x-en látványosan szebb !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#172036) 3L1T3 válasza Szabi® (#172031) üzenetére


3L1T3
addikt

Hellblade 20 ember játéka. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#172037) kresz2 válasza Medocsabi (#172030) üzenetére


kresz2
tag

Szerintem az új tomb raider sokkal rosszabb mint a rise of the tomb raider.
Vagyis a megfelelő szó inkább az unalmas.
Alig vártam hogy vége legyen a sztorinak.
Persze ez csak az én véleményem.

(#172038) Szabi®


Szabi®
addikt

3L1T3 Adtam neki egy esélyt de nem fogott meg,nyomtam 2 órát aztán kimentem rágyújtani még a "sutyorgást" hallottam. :D

kresz2 Ő a Hellblade-el hasonlitotta össze :)

belan Mondjuk már pont árulom de lehet el se adom.Jó lesz egyszer még :)

(#172039) belan


belan
addikt

Valakinek volt már olyan hogy Windows fos nem engedi belépni a accuntba ?? Azt írja chek service status in Xbox

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#172040) Serpiko válasza belan (#172039) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem volt ilyen kb 1 hónapja. Vártam kb 1 órát utána már jó volt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#172041) belan válasza Serpiko (#172040) üzenetére


belan
addikt

Köszi a infót ,ps meg soha nem volt ilyen utóbbi 5 év alatt se szar Windows fos .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#172042) Nayrobi válasza belan (#172039) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nálam is ez van tegnap reggel óta.

(#172043) belan válasza Nayrobi (#172042) üzenetére


belan
addikt

Idegesítő nagyon gondoltam meló előtt játszók egy kicsit , komolyan fapados ps rendszer nem csinált ilyeneket , neked is Xbox x van ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#172044) Nayrobi válasza belan (#172043) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem, első genes fat. Én nem játszani akartam, csak gamepasst venni, de még laptopról se tudtam belépni. Na mind1, majd megjavul.

(#172045) belan válasza Nayrobi (#172044) üzenetére


belan
addikt

Már jó !!!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#172046) Brash89 válasza Bird (#172019) üzenetére


Brash89
csendes tag

Bocsi, de még egy kis off. Mit mondtak Neked a szállításra? Mert ugye 15 előtt 3 nappal egyik sem tudja lemezes formátumba kiszállítani. Elvileg leghamarabb 13-án, de lehet csak 14-én kapják készhez a vevők, legalábbis telefonon az említett 3 üzlet ezt kommunikálja.

Szerk.: Lehet hülyeséget kérdeztem, mert ha fővárosban élsz akkor ugye nem kell a postára várnod. Bocsánat! Ej ez a vidéki élet.. 😁

[ Szerkesztve ]

(#172047) Because válasza Medocsabi (#172030) üzenetére


Because
őstag

csúnyább, de még Lara is :O ő a rise of the tomb raiderben tetszett a legjobban :)

amúgy nekem a sima Tomb Raider jött be játékmenetre, nincs túlbonyolítva, nincs ezer skill vagy megvizsgálandó dolog, ami OK nem kötelező, de zavar, hogy benne van :DDD

(#172048) KardosAttila válasza Medocsabi (#172030) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Maga a játék nekem eddig nagyon tetszik, bár még csak a jaguáros résznél tartok, az egész olyan élettel telinek tűnik, viszont nagyon kéne hozzá egy X, mert szerintem S-en már szinte ronda. :S

(#172049) Because válasza Because (#172047) üzenetére


Because
őstag

Hozzáteszem akkor, hogy S-en.

(#172050) dunc


dunc
nagyúr

Hi! megint lassú a bejelentkezés x box indításánál............. :U

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.