Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) IntelKiller7 válasza IntelKiller7 (#78990) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Főleg, ha nem fognak bedőlni az EA szerverek :) Ismerve őket..

wut. Magamnak válasz :)) ide ment: (#78991) orichalcos

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#79002) akooos


akooos
veterán

Sziasztok!

Lenne egy érdekes kérdésem, a neten eddig nem nagyon találtam rá megoldást, itt a fórumon egy gyors keresés után sem találtam semmit..

Németországban élek, szeretnék venni egy One S-t, majd Fifa 17 csomagban. Tudjátok esetleg, hogy a Németországban vásárolt konzol és a Németországban vásárolt játékon van-e régiózár? Tehát a német nyelv az alap (és egyetlen) benne, vagy lehet esetleg angolt is választani? A kérdés nem csak a Fifára vonatkozik, bármelyik másik játékkal kapcsolatban is fontos lenne tudnom. Most az MS oldalán olvastam, hogy a mostani augusztusi frissítéssel már külön vált a régió és nyelv kérdése, de ez az én esetemben mit jelent? :D Ha esetleg megveszem mondjuk a Far Cry Primalt, akkor át tudom állítani az audió nyelvet és a feliratot angolra?

Remélem érthető a kérdés, a válaszokat előre is köszönöm szépen! :R

(#79003) oriic válasza akooos (#79002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincsenek régiózárak Xbox One játékoknál, bármikor tudsz régiót váltani, így nyelvet is a játékokban.

_

Befejeztem Deus Ex: Mankind Divided játékot. Pacifist végigjátszás, vagyis no kill, így lett 20 óra a játék, de csak szinte a főküldiket csináltam. Majd mikor újra nekimegyek az összes mellékküldit letolom, lesz az még 40 óra is bőven. :) A játék nekem nagyon tetszett, csak a befejezés olyan semmilyen szerintem. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#79004) rdt89


rdt89
addikt

Remélem holnapra jobb akciót tákolnak össze, mint ami ezen a héten volt. :)

(#79005) parandroid válasza akooos (#79002) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Németországban élek, magyar régión van a boxom (huf alapon szoktam vásárolni, német címmel és hitelkártyával), angolul megy rajta minden (magyar nyelvű ui akkor sem lenne, ha akarnám, de azt nem is akarnám). Kivéve a Dishonored, ami német dobozos, német MM-ben vettük, de valamiért csak franciául hajlandó beszélni. :D Még lusta voltam visszavinni, de amúgy is valami vicces, 10 eur körüli akciós áron vettem, még valamikor tavasszal.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79006) zzola


zzola
félisten

Support küldött egy ügyfél elégedettségi felmérőt, visszajeleztem nekik a magyartalan mondta miatt (is).. :DDD

(#79007) kerti008 válasza gergobox (#78982) üzenetére


kerti008
aktív tag

Hasznald a keresot a jobb felso sarokban gyujts otleteket Pl. VPN (ez speciel pont benne van a tiltasrol irt szovegben onnan masoltam :D ), gift card utana meg Google. 15 perc alatt el tudod donteni megeri-e Neked vagy sem.
Szerk ugy latom valaki megelozott.

[ Szerkesztve ]

(#79008) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Heti akciókat már lehet böngészni

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#79009) Csapoati válasza Bogyi007 (#79008) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hohó, FH2 Porsche & Storm Island, szuper!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79010) Bogyi007 válasza Csapoati (#79009) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én is azokat szemeltem ki.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#79011) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Major Nelson lista is van...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#79012) rdt89 válasza Bogyi007 (#79011) üzenetére


rdt89
addikt

Köszi szépen :)

Végre ez már jobb mint a múltheti sokkal .:)

(#78507) Csapoati:
Most már a Nascar is akciós! :)

[ Szerkesztve ]

(#79013) gianni85 válasza rdt89 (#79012) üzenetére


gianni85
veterán

részemről ez is felejtős. Pár hónap mondjuk kimaradt, én ilyen 75%-ba várnám már a Batman AK-t, Mad Max-et, és a Just Cause 3-at. Remélem nem maradtam le tavasszal-nyáron ilyen akciókról :)

(#79014) rdt89 válasza gianni85 (#79013) üzenetére


rdt89
addikt

Én se vettem meg semmit, de ez már csábítóbb, a Korra legendáján gondolkodok a többi még így is drágább, mint amennyit kiadnék értük.
A Mad Max-et és a Just Cause 3-at én is el tudnám képzelni 75%-ban simán. :)
Meg egy AC: Syndicate Gold verziót is. :)

(#79015) HKorn


HKorn
addikt

Call of Duty: Ghosts mennyi most? Melóhelyről nem tudom megnyitni a linkeket...

Run&Ride

(#79016) gabesz839


gabesz839
senior tag

Üdvözlet. Meddig lesz játszható a Battlefield 1 béta?

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#79017) zzola


zzola
félisten

Megérkezett a BF1 beta code.

(#79018) mettek válasza gabesz839 (#79016) üzenetére


mettek
addikt

elvileg 8-áig, ezt csiripelték a verebek.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#79019) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hajrá! :)

Véleményem szubjektív...

(#79020) Rage47 válasza zzola (#79017) üzenetére


Rage47
veterán

Találkozunk a harcmezőn :D

(#79021) Csapoati válasza HKorn (#79015) üzenetére


Csapoati
nagyúr

4947 Ft

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79022) András.


András.
tag

Tegnap regisztráltam a BF Insiderre és kaptam kódot így is :DDD

(#79023) pelenka35 válasza hackeeeee (#79019) üzenetére


pelenka35
őstag

Én is megkaptam,de holnap reggelig munka.BF1 béta kód:
WVFY?-Y4?HH-V4CGH-66KGX-6V4GZ
?=1+1+1

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#79024) V.T. válasza pelenka35 (#79023) üzenetére


V.T.
aktív tag

Vittem köszönöm :R

(#79025) eeXaa


eeXaa
addikt

Úgy látszik csak az nem kapot kódot aki nem regisztrált. :)

(#79026) sting2 válasza eeXaa (#79025) üzenetére


sting2
addikt

Minden estben reggelni kell valahová, vagy ez csak a mai eléréshez volt érdekes?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#79027) pelenka35


pelenka35
őstag

Valaki irja majd le mennyire eset le az álla a bf1-töl.
Köszönöm.

Gamertag:Rob3rt75

(#79028) a.sebi


a.sebi
őstag

Fasza ! Én nem regisztráltam. Ha valakinek van egy fölöy szívesen elfogadom! Köszönöm.

(#79029) eeXaa válasza sting2 (#79026) üzenetére


eeXaa
addikt

..nem értem mire gondolsz.. èn pár hete reg-eltem, ma kaptam mailt a kóddal... azt nem írja amúgy hogy meddig lesz elérhető.

a.sebi: nem fog működni, a kód csakis a regisztrált accountal használható. mással nem.

[ Szerkesztve ]

(#79030) RAMb0


RAMb0
tag

Sziasztok!

Volna egy fura gondolkodtató témám, mielőtt a Microsoft support-ot meglátoganám.

Adott egy XO egy kontrollerrel, plusz utólag vásárolt Kinect hozzá.

Amióta a legutóbbi nagy update volt, elég hektiksan működik a Kinect, (Első sorban a Skype miatt lett véve, másod sorban a Kinect Sports Rivals miatt, ha a baráti társaság összejönne nálunk, el lehet szórakozni vele) Skype használata esetén ki-be kapcsol a Kinect, olyankor se kép, se hang, majd ha vissza is kapcsolt, egyedül a hangot veszi, a Skype már nem érzékeli, hogy kép is lehetne.

Ezt általában egy teljes XO ki-bekapcs orvosolja, de hamar előjön a következő bekapcsolásnál ismét.
Amit eddig próbáltam, sorrendben:

- Újra kalibráltam, hátha mégis elmozdult volna (kb. lehetetlen, a macska nem éri el, a kanócát nem mozgatja a fal mellett)
- Minden, a hibás működés előtt nem sokkal telepített játékot letöröltem (Hawken, World of Tanks, Doom Demo)
- Több XO újraindítást követően meguntam a témát, hogy lehetetlen Skype-on videó hívást intézni rendesen, kapott egy gyári visszaállítást a Box, a telepített tartalmak (játékok, programok megtartásával)
- Amióta Cortana hallgat a hangparancsokra, valamint máshol is javasolták a Kinect hiba elhárítása okán, kikapcsoltam az Instant On funkciót, hátha.
- A következő bekapcsolásnál (2-3 nap elteltével) ismét előjött a hiba, így hagytam, majd a hívás mobilon történt lebonyolítása után a Kinect csatlakozót ki-bedugtam, hátha (az XO nem volt ugyanúgy mozgatva sosem)

Mi a jó búbánat történhetett a frissítések során, hogy ennyire hektikus működésű, sőt, mondhatni használhatatlan lett a Kinect?
A hívó felek tegnap jelezték is, hogy érdekes, de az iPhone SE-ről indított Skype hívások sokkal stabilabbak, a kép minősége is jobb (1,2 Mpixel-es az első kamera), holott a Kinect-nek kellene jobban mennie, hiszen MS terméket használnék MS termékkel. A net pedig atom stabil, hiába lóg WiFi-n az XO. A frissítés előtt nem volt ilyen gondom egyáltalán. Vagy ilyen módon akarják a megmaradt Kinect használókat is eltántorítani? Főleg a későbbi Kinect használat miatt döntöttem anno az XO mellett...

(#79031) András. válasza sting2 (#79026) üzenetére


András.
tag

Ha a BF1 bétára gondolsz, akkor nem, holnap bárkinek elérhető lesz a Storeból; regisztrálni az early access miatt kellett

(#79032) Bogyi007 válasza Csapoati (#79021) üzenetére


Bogyi007
veterán

Cdkeysen olcsóbban meg lehet venni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#79033) Csapoati válasza Bogyi007 (#79032) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ne nekem mondd, én csak megnéztem a hivatalos Live oldalon az árát (meg PC-re meg is van már). :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#79034) JamesHun


JamesHun
addikt

Ha valakinek lesz egy BF1 felesleges early kódja átadná nekem? :D
Úgy nézz ki félreklikkeltem és PC re kaptam meg a kódot :D
Bár nem baj, mert legalább ott is megnézem milyen TV-re kilőve, meg boxon is.

A BF1 is olyan lesz, hogy ha One ra megveszem megkapom PC-re is, vagy ez még nem olyan lesz és külön külön meg kellene venni?

SeriesX: JamesSHun

(#79035) sting2 válasza András. (#79031) üzenetére


sting2
addikt

És EEAA!
Igen a BF1 apropójából.

Köszönöm!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#79036) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

6,16 GB a BF1 Beta.. Lehet, h volt már, de mikortól játszható? Vagy ha lejött már indulhatok is? :B

[ Szerkesztve ]

(#79037) zzola válasza bulikavagyok (#79036) üzenetére


zzola
félisten

PC-n és PS4-en már mennek a szerverek...

(#79038) András. válasza bulikavagyok (#79036) üzenetére


András.
tag

Igen, játszható :K Conquest és Rush módok játszhatóak

(#79039) bulikavagyok válasza zzola (#79037) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi, közben már elindult nekem is..

András: Köszi Neked is.

(#79040) Def26 válasza zzola (#79037) üzenetére


Def26
félisten

Na és milyen Zoli?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#79041) norbi2010 válasza bulikavagyok (#79036) üzenetére


norbi2010
őstag

Lehet már játszani, pont most fejeztek be a sivatagi pályát.

Szerk.: nem néztem a kövi hozzászólásodat. :D

[ Szerkesztve ]

(#79042) oriic válasza Def26 (#79040) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Háááááát. :D Majd meglátod. :D

Live-Die-Respawn

(#79043) Def26 válasza oriic (#79042) üzenetére


Def26
félisten

Őszintét. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#79044) pelenka35 válasza oriic (#79042) üzenetére


pelenka35
őstag

Naaa ,milyen :-)

Gamertag:Rob3rt75

(#79045) #48967168


#48967168
törölt tag

Páran érdeklődtetek az Assetto Corsa-ról, tegnap este végre eljutottam a kormányos próbáig.

Előjáróban annyit hogy a PC verziót szinte a megjelenése óta gyűröm, ugyan nem tartozom az online kemény mag közé, de offline a karriert meg a challengeket már majdnem végigpörgettem. Úgyhogy akarva-akaratlan csak ahhoz tudom hasonlítani, meg ugye a FM6 és pC ami mérték lehet jelen esetben.

Nos, a kezelőfelület teljesen át lett szabva, jóval "konzolosabb" de rendben van. A jármű és pálya a hivatalosan kiadottaknak megfelel, ennek ellenére elég jó áron lehetett megvenni a programot. Fekete pont hogy rögtön van hozzá egy DLC (japanese, meg pár aprósággal) amit hozzátéve már teljes árú lesz a csomag.

A beállítások között jóval kevesebb dologban kontárkodhatunk, érdekes módon a PC legnagyobb erőforrás-zabáló filterek megmaradtak. A Fanatec-szettemet (WB2-full) rendben kezeli, persze csak akkor ha már csatlakoztatva és bekapcsolva volt a XO indítása előtt, de ez inkább XO probléma. Érdekes hogy a H-s váltót egy picit máshol kell engedélyezni, és hogy az analóg kéziféket nem is látja itt, holott drift-ben meg szépen lehet húzogatni.

Ha már kormányzás, az FFB-től nem kell félni, szerintem XO-n ez eddig a legjobb, messze megelőzi a konkurenciát. Idő hiányában nem kezdtem el finomhangolni, de már most kitűnőnek látszik.

A versenyek alatt maximum 15 ellenfél ellen csapathatunk, de nem véletlenül lett az alapbeállítás 9, erről később... Ne álmodozzunk különböző autótípusok egyszerre pályára engedéséről, vagy csak egy típus, vagy egy kategória (pl: DTM 90's) ellen küzdhetünk.

A grafika hozza a várható szintet, mármint aki nem vár egy belépő PC-től jobb képminőséget. Itt sajnos fényévekkel jár előrébb a Forza, effektek terén meg a pC. Mondjuk ez nem kifestőkönyv, szóval a versenyzés élménye attól még lehet jobb.

De ehhez 60fps kellene, ami viszont szemlátomást nincs meg. Persze lehet hogy a szememmel van baj (PC-n 3440x1440-ben tolom G-Sync-el) és el van kényeztetve de a látvány elég lehangoló... Ami nagyobb baj, hogy hogy a 60fps inkább 30, és még nem is próbáltuk a multit... :(

Ennek ellenére single-be tök jól el lehet játszani vele, a kormány nagyon él, a PC-s hangulat átjön.

A Multi viszont siralom! PC-n is hajlamos elzabálni már egy i5-ös procit is több versenytársnál, egy-két extrémebb igényeket támasztó kartárs 6 magról beszél (nyilván kissé túlzás) de itt szinte folyamatosan szaggat, 20 fps környéke a max. Ezt remélem ki tudják peccselni, vagy fejleszteni tudnak a szerverparkon, de így elfogadhatatlan.

Összefoglalva egy eleve rétegjáték mégszűkebbre húzása után kaptunk egy érdekes próbálkozást. Aki csak XO-n keres versenyszimulátort annak jó alternatíva lehet, bár az az igazság, hogy a pC mostanra már olyan szintre fejlődött, hogy jelen pillanatban az a jobb játék. (még akkor is ha a fizikai modell nekem az AC-ben jön be jobban). A száguldás élménye pedig az árkádosodása ellenére is a FM6-ban van meg jobban, az szemkápráztató. Pár hónap múlva tuti 4 számjegyű lesz az ára, addigra remélem reszelnek is rajta, úgyhogy akkor biztos megér egy próbát...

(#79046) HKorn válasza Csapoati (#79033) üzenetére


HKorn
addikt

köszi, sok még így is, meglesem cdkeys-t.

Run&Ride

(#79047) zzola válasza Def26 (#79040) üzenetére


zzola
félisten

Nem tudom, dolgozok! Próba csak este...

(#79048) oriic válasza pelenka35 (#79044) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1. Világháborús átskinezett BF4. Nagyjából. De még próbálgatom, de a mocsok durván vadállat látványvilágon túl nekem semmi extra sajnos. Reménykedek hogy egyszer a jövőben lesz végre egy ilyen grafikájú BF2142 folytatás, mert ha igen, akkor azért bármennyi pénzt hajlandó vagyok kifizetni. :R (Jézusom de király lenne Frostbite grafikás mechákkal rombolni a pályát. \o/ )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#79049) Rage47 válasza oriic (#79048) üzenetére


Rage47
veterán

Uh a BF2142 de jó volt :)

(#79050) adamos87


adamos87
tag

Sajnos nem tudom kipróbálni a BF1-et. :(((
Szóval:

?WCC?-YTHDC-VKCG3-?CGJQ-PPJDZ

?=1+1

Samsung QE55Q80T, XBOX Series X, Live: razorramon1987

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.