Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) oriic válasza Def26 (#6999) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, ha az lesz amire gondolok. Bár lehet a sorozat is. Vagy ez is fake, mint a Fallout-os oldal. De akkor anyázni fogok.
Forráskódban nem találtam sok mindent, de e sor szerint valami Halo-val kapcsolatos az fix:

<meta name="description" content="Microsoft Studios, Co. ; 343 Industries">

BTW, hol találtad amúgy, mert menne is ki hírként.

(#7000) a.sebi

Elvileg valami a "Halo" játékkal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7002) Def26 válasza oriic (#7001) üzenetére


Def26
félisten

Neogaf.

Amúgy egy kis halo fej jelenik meg hirtelen az elején. Lehet fake.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7003) oriic válasza Def26 (#7002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kis fejet láttam, ezért is reménykedek. :)

Live-Die-Respawn

(#7004) Def26


Def26
félisten

Kaptatok ambassador ajándék kódokat? Nem írják mi, csak, hogy köszönjük a segítséged a 2013 -as évben blabla és két kód.
Ha beírom akkor egyből jóvá is íródik igaz? Nem tudom valahogy megnézni mit rejt a kód?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7005) Buster17 válasza oriic (#7003) üzenetére


Buster17
addikt

twitter, facebook, google+ fül nem működik. Amatőr probléma...

(#7006) oriic válasza Buster17 (#7005) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ez az egyik ami érdekes.

(#7004) Def26

Ha jól emékszem weben azonnal aktiválódik, xbox-on (legalábbis 360-on) még meg lehet szakítani. De szerintem amúgy is csak avatar cuccot kaptál.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7007) bobooo válasza Def26 (#7004) üzenetére


bobooo
addikt

Karácsonyi Ambassadors Pulcsi avatarhoz :)

(#7008) boost válasza Def26 (#6999) üzenetére


boost
addikt

Talán nem Lococylcle 2, vagy Peggle 3 :D

(#7009) pzstm


pzstm
titán

no videók és egyebek alapján úgy döntöttem, hogy beruházok a Max: The Curse of Brotherhood játékba. Úgy érzem nem fogom megbánni :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7010) MunezXBK válasza pzstm (#7009) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem 360-on megvan, nagyon szép, nagyon jó. :K

(#7011) Silent77 válasza pzstm (#7009) üzenetére


Silent77
veterán

Én is megveszem, csak bank nyitást várok, mert a fizető számlán nincs pénz. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7012) Donibrasco


Donibrasco
tag

A BF 4 be vettem főleg észre,hogy csinál ilyen pár másodperces Game Clippeket ezt nem lehet kikapcsolni vagy nem telik meg tőle a One memóriája,nem tudja valaki?

(#7013) godzsy2 válasza Donibrasco (#7012) üzenetére


godzsy2
senior tag

Nekünk is csinálja, nem tudom miért, pedig nekünk kinect sincs bekötve. Biztos azt hiszi a játék, hogy valami érdekes történik és rögzíti, mint valami killcam-et. Szerintem lehet törölni a vinyóról, majd ma délután megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#7014) Def26 válasza godzsy2 (#7013) üzenetére


Def26
félisten

Preferences - Record gameplay with Game DVR. Ez elől szedd ki a pipát. A dolog csak azért rossz, mert így hibakóddal elszáll, ha felvételt akarsz rögzíteni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7015) borix


borix
őstag

Felbontásban,hogy áll a konzol?Olvasni lehetett,hogy nem tudja a valódi full hd felbontást hanem a 720p skálázza fel.

(#7016) Mister_X válasza borix (#7015) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Dobd azt az oldalt, ahol ezt cikkben leközölték.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7017) Def26 válasza Mister_X (#7016) üzenetére


Def26
félisten

A többség fejében ez van amúgy. Fölösleges kukacoskodni, ezt a harcot az ms -nek kell elrendeznie, nem Neked.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7018) Mister_X válasza Def26 (#7017) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ahogyan istennek kell terjesztenie a kell a kereszténységet terjesztenie, nem a papoknak meg a misszionáriusoknak, ugye? :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7019) Donibrasco válasza godzsy2 (#7013) üzenetére


Donibrasco
tag

Oksa,köszike:)

(#7020) godzsy2 válasza borix (#7015) üzenetére


godzsy2
senior tag

Szerintem a játék készítői a ludasak ebben. A CoD pl. fel van skálázva a PS4-el ellentétben. A Forza 5 tudtommal 1080p-s és a Halo 5 is az lesz. Nameg minek reklámozzák, hogy a konzol fel van készítve a 4K-ra is, ha már megjelenéskor csak 720p-be adnak ki rá játékokat?! Valahol sántít a dolog. Most adták ki a gépet, nem fogják az összes puskaport most eldurrogtatni. :U

(#7021) Def26 válasza godzsy2 (#7020) üzenetére


Def26
félisten

Titanfall és Destiny is 720p lesz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7022) a.sebi


a.sebi
őstag

Bf 4 900 p 60 fps
Forza 1080 p 60 fps
Ryse ?
Dead rising 3 asszem 720
Nfs?
Fifa?

(#7023) oriic válasza a.sebi (#7022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ryse 900p.

Live-Die-Respawn

(#7024) a.sebi válasza oriic (#7023) üzenetére


a.sebi
őstag

Elég az...kiváncsi lennèk hogy egy 47 colos led tvn 2 m ről van e különbség, mondjuk bf 4 nagyon szép de sztem fps néha leugrik bőven 40 ig...

(#7025) bulikavagyok válasza a.sebi (#7022) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

(#7026) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Sziasztok!

Az szeretném kérdezni, hogy ha hozok be külföldről (Angliából) egy One-t, viszont már van egy magyar Live Gold előfizetésem xbox 360 miatt, akkor az előfizetést tudom használni One-on is? Azt tudom, hogy sok szolgáltatás nem elérhető, de attól még tudok Live-on játszani, mindenféle következmény (bannolás) nélkül? Illetve youtube, skype működik? Válaszokat előre is köszi!

(#7027) pzstm válasza oriic (#7023) üzenetére


pzstm
titán

Viszont azzal mindenki tisztában van ugye, hogy nem a felbontás az egyetlen ami közrejátszik a látvány tekintetében. Az sem érdekelne, ha a ryse 720p lenne ha ilyen grafikát csinálnak meg vele. Amúgy várom Ryse2-t :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7028) bulikavagyok válasza pzstm (#7027) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

...igazad van, de azért én örülnék, ha az 1080p alap lenne. Főleg ha veszek egy 50+os tévét :)

(#7029) borix válasza godzsy2 (#7020) üzenetére


borix
őstag

Köszi az infókat.

/Nameg minek reklámozzák, hogy a konzol fel van készítve a 4K-ra is, ha már megjelenéskor csak 720p-be adnak ki rá játékokat?! Valahol sántít a dolog. Most adták ki a gépet, nem fogják az összes puskaport most eldurrogtatni./

Nem ártana ha az ember vessz egy konzolt akkor már jó előre tudhassa mire is számíthat.
Ruhát sem viccből próbálják fel vásárlás előtt.

Nem csodálkozom mert amit csinálnak röhej.
Kell majd állandó internet vagy nem kell hozzá.
Használt játékokkal lehet e majd játszani vagy nem lehet vagy különbözetet kell fizetni hozzá vagy nem is kell. :)

(#7030) pzstm válasza bulikavagyok (#7028) üzenetére


pzstm
titán

nyilván. MAjd egyre jobban kisismerik a hardvert és csinálnak rá egyre szebb és egyre jobb játékokat :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7031) krx21 válasza a.sebi (#7022) üzenetére


krx21
nagyúr

A BF4 csak PS4-en 900p... A X1-es csak 720P...
Vagy én tudom rosszul?

(#7032) oriic válasza pzstm (#7027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott voltam nálad, mondtam hogy a Ryse mocskos szép. Talán a valaha készült legszebb játék, szóval ezen nem veszünk össze. :R

Live-Die-Respawn

(#7033) pzstm válasza oriic (#7032) üzenetére


pzstm
titán

jah nem Neked akart válasz lenni :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7034) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Valaki erre? :F [link]

(#7035) oriic válasza Feenyx (#7034) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, megy minden mint a karikacsapás, egyedül a ONE beállításait kell UK-ra tenned mondjuk. MIgrálni sem kell.

Pzstm:

:R

Live-Die-Respawn

(#7036) pzstm válasza Feenyx (#7026) üzenetére


pzstm
titán

Szia!

Igen, menni fog simán minden ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7037) Madwe válasza a.sebi (#7024) üzenetére


Madwe
nagyúr

BF4et pont láttam mindkettőt ugyanazon a 47esen kb 1.8-2m között valahol: volt különbség, érezhető, távolabb lehet ellátni a nagyobb felbontás miatt (élesebbek a messzebbi objektumok) pedig ott csak 720vs900pről van szó. Competitive fps-nél valag sokat számít a felbontás (nem véletlen tolom a cs:go-t 2800x1440ben:d) de kazsuálkodásra már a 720p is bőven szép - no persze az 1080 szebb, de igazából 720p nézel nem bántja a szemed, hiába tisztább az 1080, max mellette van akkor veszed észre imho...

(#7038) pzstm válasza Madwe (#7037) üzenetére


pzstm
titán

no akkor én nagyon casual vagyok, mert ugyanazon a TV-n a PS4-es BF4 és X1-es BF4 között nagyítóval kellett keresni a különbségeket. AC: Black Flag meg mintha több helyen szebb lett volna X1-en :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7039) Madwe válasza pzstm (#7038) üzenetére


Madwe
nagyúr

De az egy 32es-en volt gondolom 2m-ről, vagy másik tv-n nézted?

[ Szerkesztve ]

(#7040) pzstm válasza Madwe (#7039) üzenetére


pzstm
titán

2m-ről volt kb ez jogos, de egy 40"-os Sony-n. De persze hiszek Neked, csak az én szemem már nem olyan érzékeny ezekre...meg lehet öregszem és a játékélmény számít jobban. Most délután mondjuk a Max-el játszottam és szerintem zsenális a grafika és hangulat is, pedig teljesen más mint egy Ryse mondjuk :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7041) Elderath válasza pzstm (#7038) üzenetére


Elderath
őstag

Elég rossz szemed lehet akkor :P

Még PS4en is egy 1080ps KZ után tisztán látni, hogy a BF csak 900p

Boxon AC4 is alacsonyabb felbontású BF4ről nem is beszélve. Nem akarod csak látni azt a különbséget... :)

Ráadásul boxon ott van az a sharpening filter a nem 1080ps játékoknál, ami szerintem undorító. Olvastam elég sokan szidták is MSt emiatt, hogy szedje ki, mert szarrá van élesítve a kép, ami nem feltétlen tesz neki jót főleg alacsony felbontáson.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#7042) pzstm válasza Elderath (#7041) üzenetére


pzstm
titán

AC4-ről lövésem nincs mennyi PS-en meg menniy Boxon...de játék közben a szigeten néztük meg, s Ps4 fan barátom is megállapította, hogy legalább két anyja van anak aki különbséget tesz menet közben, majd ittunk egy üveg bort, rádugtuk PS4-et boxra és felváltva játszottunk PS4 Knack-el meg Forza5-el :B

De én hiszek Nektek, s aláírom, hogy szebb PS4-en akkor minden :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7043) Elderath válasza pzstm (#7042) üzenetére


Elderath
őstag

AC4 900p boxon, 1080p PSen. Felbontás ide vagy oda a lényeg, hogy jól szórakozzatok nemigaz? :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#7044) pzstm válasza Elderath (#7043) üzenetére


pzstm
titán

pontosan :C :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7045) Madwe válasza pzstm (#7040) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, ebben teljesen igazad van szerintem, ezért is írtam, hogy 720pben már teljesen korrekt a felbontás, s különben is a játékélmény a fontos!

(#7046) Something_


Something_
őstag

Nah, rendet raktam a polcon és átírtam a profil nevemet is:-) HGabor89 az ID-m, mehet ki első hsz-be is felőlem.
Nem vagyok valami nagy gémer, főleg nem multiba, de majd összehozhatunk valamit, ha lesz időm (időm sajna elég kevés a meló miatt)
Így néz ki jelenleg a polc, de majd mostanában akarok egy kis upgrade-et. Alatta pedig a játékok listája :-)

[ Szerkesztve ]

(#7047) redXIII válasza oriic (#7032) üzenetére


redXIII
senior tag

Na ne,tényleg ennyire jól néz ki az a játék??

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#7048) oriic válasza redXIII (#7047) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Crytek minőség. (ami a grafikát illeti)

Live-Die-Respawn

(#7049) pzstm válasza Something_ (#7046) üzenetére


pzstm
titán

király :C

fel is vettelek barátnak, xbox.com oldalon el is fogadhatod :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7050) Sonja


Sonja
veterán

Weird Xbox One Hardware Problem – Console Leaking Sticky Liquid

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.