Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184001) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Lehet hülyeséget kérdezek de hátha. Az elmúlt 2 évben most vettem nemrég a 2. One S konzolom és a jelenlegin nem volt matrica a meghajtó alatt. Ezzel arra célzok hogy lehet hogy egy újra csomagoltat kaptam vagy szimplán nem volt mindegyiken? Bocsánat ezért a kérdésért. Hátha valaki mond valami okosat. :)

(#184002) FollowTheORI válasza Barell (#184001) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valaki már kibontotta/visszavitte, de számít ez bármiben is? :)
(Ha amúgy a garancia rendben van.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#184008) Micsurin válasza FollowTheORI (#184002) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vannak amiken már nincs, nekem se volt. Többen jelezték már. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#184013) Chaser


Chaser
titán

Ma futott be a kontrollerem a szervizbe, eddig 6 nap

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#184014) Boonen007


Boonen007
őstag

Egy kérdés meg, a Sea of thieves anniversary a minden dlct tartalmazó verzió? Ha ezt megveszem van utána valami havi díj?

(#184015) Micsurin válasza Chaser (#184013) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Majd írd meg mi lesz vele, lehet küldöm utána a feketémet, a ragasztás nem segített kicsikét szétakar esni az oldala, plusz sétál már a bal analog majd 2-3 mm-t holtjáték szerűen. :D :W
Még jó, hogy kettő van....

@Boonen007: Gold fog kelleni. Anniversary vs Normal.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#184017) Chaser válasza Micsurin (#184015) üzenetére


Chaser
titán

Ugy lesz, nem volt meg ms-nel gariztatasom, csak "hangos" jegyzet, azert futhatott volna jobb idot is, kinabol volt csomag h 3 nap alatt ideert dhl-lel, azeet nemetorszag kicsit kozelebb van, es nem a magyar postan keresztul ment ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#184018) Boonen007 válasza Micsurin (#184015) üzenetére


Boonen007
őstag

Tehát, ha én Sea of thieves, diablo 3 stb akarok játszani folyamatos gold előfizetés szükséges?

Értem, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#184019) Micsurin válasza Boonen007 (#184018) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen, mindenhez amivel multiban szeretnél játszani kelleni fog az aktív Gold előfizetés. :)

@Chaser: Nekem se volt még velük dolgom de ismerősi körben csak pozitívan nyilatkoztak róluk eddig. Remélem nem dobnak vissza ejtve se volt, nem szorongatom mégis a PC-hez vett kontroller nem igazán tartós technika. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#184020) Bogyi007 válasza Hunt3r22 (#183979) üzenetére


Bogyi007
veterán

Eredetileg egyébként erre a hozzászólásra jöttem reagálni.
Köszönöm szépen az infót, így 4449 forintért a grátisz 3 hónapot nem tudtam otthagyni a már meglevő GPU előfizetéshez. Így 2020. szeptember 17.-ig jó vagyok. :DD

Bár eddig az itteni arcokkal nem nagyon voltam multizni, de a Gears 5 kooperatív módra Insane módban vevő vagyok. Eddig minden részt letudtam ebben a nehézségi fokban, most sem adnám majd alább.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#184021) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Várhatóan mikor indul az idei Summer Sale?

[ Szerkesztve ]

(#184022) Erdei88 válasza Bogyi007 (#184020) üzenetére


Erdei88
veterán

Én nagyon szívesen csatlakozok a csapathoz, ha nem gond, hogy egy 3 éves szintjén vagyok kontroller használat szempontjából

(#184023) Boonen007


Boonen007
őstag

Jól értem, hogy ha én veszek egy live gold előfizut és pl egy multis Sea of thievest akkor azt ezzel a homeolassal meg tudom osztani tesommal, tudunk egyszerre akar együtt is játszani úgy, hogy csak én vettem meg a játékot és goldot és vagyunk homeos megosztásban?

[ Szerkesztve ]

(#184024) Grawens válasza Barell (#184001) üzenetére


Grawens
senior tag

Ha jól emlékszem 2018. novemberében már volt erről szó és akkor be is linkeltem ezt. :U

(#184025) bulikavagyok válasza Boonen007 (#184023) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen.

(#184026) Lifer092


Lifer092
senior tag

Ebay-en vettem egy játékot Xboxra. Mondom király, várom a kulcsot. Erre megkaptam az üzit az account id-vel meg jelszóval.... :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD Köszi! :U

Accountos megoldásokat inkább kihagyom. Megpróbálok egy refundot, hátha.

(#184027) Wesder válasza Lifer092 (#184026) üzenetére


Wesder
félisten

PayPal segíthet, megmondod hogy illegàlis accoint àrusítàs, te meg nem tudtad hogy azt veszel. Bàr ha bele volt írva, akkor mondhatjak hogy így jàrtàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184028) szimszonos válasza Barell (#184001) üzenetére


szimszonos
őstag

Én az 576-ban vettem ilyet SotTR bundle formájában.Furcsállottam egy kicsit én is mert az előzőnél nekem is ott volt.Nem hinném hogy ez komolyabb gond lenne,azóta se volt a géppel semmi bajom.

(#184029) Lifer092


Lifer092
senior tag

Alapból azt nem értem, hogy ha ordítóan illegális az account árusítás, ami nyilván az, és így is van. Akkor miért van dugig az Ebay ilyenekkel? :U :U Senki sem moderálja ezeket? Sőt, teljes weboldalak vannak erre kialakítva. Pl. Steam, Origin account eladások stb.

Az én esetemben csak Digital volt írva, nem az hogy account, vagy hogy "no code, no dvd". A Digital az kulcs. Legalábbis az ember erre gondol elsőnek, nem accountra. De valószínűleg első és utolsó próbálkozásom volt innen vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#184030) Siffredi válasza Lifer092 (#184029) üzenetére


Siffredi
senior tag

Valószínűleg azért volt ilyen félreérthetően írva, amit te is írtál. Viszont általában a leírás résznél le szokták írni, hogy acc-ról van szó.

Szerintem először home-old le a profilt, majd kérj refundot. Mire eladja megint, te végigjátszod a játékot. ;]

Fájdalomdíj. :)

(#184031) Bogyi007 válasza Siffredi (#184030) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem jó ötlet, aki eladta neki, az meg tudja nézni az account birtokában hogy a profilt használta-e vagy sem és így ennek tükrében fityiszt is mutathat végül amikor a pénzt kérné vissza a fórumtárs...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#184032) Keksz


Keksz
senior tag

state of decay 2 akció:
15eur, cdkeys
https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/state-of-decay-2-xbox-one-pc

(#184033) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

The Nacon Revolution Unlimited controller is the first officially licensed pro controller that PlayStation has come out with.

Nem, ez nem tréfa.

Forrás: [link]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#184034) Wesder válasza HartgeH3-2.8 (#184033) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, és? Mi a lényeg?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184035) Madoc válasza Wesder (#184034) üzenetére


Madoc
veterán

A scuff még ránézésre is jobb :)

Szerk: illetve mégse mert amint látom megszüntették az asszimetrikus elrendezésű ps4 kontrollereik gyártását. Pedig azok durván jók voltak.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#184036) Wesder válasza Madoc (#184035) üzenetére


Wesder
félisten

Maradok az Elite-nél. Gondolom PS like con azért nincs boxhoz, mert a Sony nem engedi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184037) persil válasza Wesder (#184036) üzenetére


persil
nagyúr

Hat nem tudom, de amint kicsit is elkezdene hasonlitani a box kontrollere a ps-ehez, en aznap adnam el az egeszet a francba es mennek vissza pc-re.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#184038) F_Peter válasza persil (#184037) üzenetére


F_Peter
őstag

Én használok ps controllert, de én sem szeretem, sőt...
Szerencsére sokat soha nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#184039) IntelKiller7 válasza F_Peter (#184038) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nekem bőven elég volt amíg a bókembert végigjátszottam vele. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#184040) oriic válasza Wesder (#184036) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán létezik szimmetrikus analóg elrendezésú kontroller Xbox One-hoz. PS4-hez viszont számos hivatalos van, ami hasonlít az Xbox-éhoz. Ez amúgy nem a Sony döntése miatt van, hiszen PC-hez meg mobilhoz, Shield-hez lehet kapni olyat, mint a PS4-é kinézetben.

Live-Die-Respawn

(#184041) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Division 2 másnál is szarakodik? Napok óta van egy egy megakadás belépés után most meg szimplán kivágott. Kép megakad, hang zizeg majd kidob a játék. :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#184042) mike1334 válasza oriic (#184040) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem annyira nem hiányzik, szvsz a kontrollere az egyik legjobb dolog az xboxban.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#184043) oriic válasza mike1334 (#184042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez egyéni preferencia. Valaki szereti aszimmetrikus elrendezést, más nem. Nekem is van olyan ismerősöm, aki PS4-hez Razer Raiju Tournamentet vett, mert jobban kézre áll neki az Xbox-os analóg forma.

Nézegettem Xbox One-hoz, a 3rd party kontrollerek is mind ugyanolyan elrendezést kapnak csak mint eredeti kiadás, legyen szó Hori Miniről, vagy Razer Wolverine Ultimate-ről, vagy akár a PDP kontrollerekről, stb...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#184044) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DOOM Eternal Steelbook art:

Live-Die-Respawn

(#184045) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Nekem a Dreamcast kontrollere jött be a legjobban, fogásra...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#184046) Wesder válasza KoNZoLik@ (#184045) üzenetére


Wesder
félisten

Nem csoda. Az Xbox egy Dreamcast 2 volt. Szerettem hasznàlni. 10 évig volt meg. 2004-2014.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184047) 42861 válasza Micsurin (#184041) üzenetére


42861
senior tag

Kb. egy hónapja van meg, azóta ezt csinálja nekem is. Betöltés után pár percig néhány csúnyább akadás, de utána tök sima minden. Úgy látszik ez ilyen..

(#184048) EmThor válasza ssgt1981 (#184021) üzenetére


EmThor
addikt

Július 3. csütörtökje volt tavaly azt hiszem a nyári leárazás kezdete. Odyssey-re számítok 50-60% akciósan de őszre a gold változat lesz ennyi, érdemes lehet várni. Starlinket viszont tudom ajánlani, ha már Ubisoft és ha akciós lesz az is.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#184049) Micsurin válasza 42861 (#184047) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem ez nem volt ilyen még két updatettel ezelőtt az tuti de akkor nem az én oldalamon van a hiba.

Köszi a választ! :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#184050) mike1334 válasza oriic (#184043) üzenetére


mike1334
veterán

Abszolút. Nekem mindig fura volt xbox után a ps kontroller. Meg lehet szokni, de az xboxé kényelmesebb nekem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.