Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Def26 válasza a.sebi (#12999) üzenetére


Def26
félisten

Félreértetted, mert indulatos vagy. Ott van a mondat végén egy kis gonoszkodó smiley, vagyis csak poénkodtam.

Én elhiszem, hogy jól érzed magad a géppel. Én is beszerzem lassan újból de csak 100k alatt, mert szerintem többet nem ér. Magical sdk/cloud power ide vagy oda.

Igen emlékszem rá, hogy anno mennyit beszéltünk mit vegyünk ps4 vagy box. Veled és pzstm -el is. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13002) godzsy2


godzsy2
senior tag

Valaki nem akarja a Zoo Tycoon-ját BF4-re cserélni? :D Van 3 fps itthon, csak porosodik a BF4 még mindig... a Zoo Tycoon demójával meg elég jól el lehet szórakozni.

(#13003) gduck válasza pzstm (#12894) üzenetére


gduck
addikt

Nem meglepő. A hajlongás miatt kell nekik :DD

(#13004) boost


boost
addikt

Nagyon jó a Sunset Overdrive Cinematic Trailer [link]

(#13005) a.sebi válasza Def26 (#13001) üzenetére


a.sebi
őstag

:R

(#13006) boost válasza Def26 (#13001) üzenetére


boost
addikt

Ha a PS4 jön elo"bb, azt vettél volna?

(#13007) Def26 válasza boost (#13006) üzenetére


Def26
félisten

Nem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13008) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Végre meglett a döntés Xbox ONE lett a választottam! :D Szerintetek honnan érdemes előrendelni az X1-et konzolvilág, konzolok szervize, consol corner? :U :U

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#13009) Mister_X válasza XFishboneHUN (#13008) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem a KonzolVilágnál van előrendelve, már van ott pár törzsvásárlói pontom, majd a ONE-ért kapottakat belerakom Destinybe és öröm lesz meg boldogság :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13010) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Én edigital-nál rendeltem elő, ott Cetelem kártyával 10%-os kedvezménnyel lehet vásárolni ...

Life is shor...

(#13011) Def26 válasza XFishboneHUN (#13008) üzenetére


Def26
félisten

Nekem konzolokszervize a legszimpazikusabb. De ha vársz egy kicsit akkor szerintem vehetsz thome -nál is részletre. Van minden konzol és kamatmentes is. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13012) Mister_X válasza Def26 (#13011) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Van minden konzol és kamatmentes is" - ha vállalsz két év hűséget egy netcsomagra (ami árban lószar).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13013) Def26 válasza Mister_X (#13012) üzenetére


Def26
félisten

Ahol nincs más internet lehetőség ott qrva mindegy. :) Én pl. anyósnál és nálunk is ezt csinálom.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13014) boost válasza Def26 (#13013) üzenetére


boost
addikt

Anyósék nevére konzolt venni, az az életérzés. :D

(#13015) Cimbye


Cimbye
tag

Halo rajongóknak kötelező végignézni :D

[link]

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#13016) Donibrasco


Donibrasco
tag

Nincs meg véletlenül valakinek a Trials Fusion One ra?Dobozos érdekelne!Hirdetésekben sehol sincs!

(#13017) pzstm


pzstm
titán

Hamarosan érkezik mindenkinek a Júliusi frissítés

Körülbelül két hete használom, csak ajánlani tudom :K :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13018) Cimbye


Cimbye
tag

According to Denofgeek.us Master Chief needs to develop, or die. Master Chief has been with us for over a decade. Is it time for him to be fleshed out as a real character, or die? I review a lengthly, but informative article on the importance of Chief developing, and how Halo has developed throughout the main lineup of games.
[link] :U

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#13019) legiaap válasza pzstm (#13017) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt hogy hoztam elő? Be se mondta, hogy xbox snap vagy mifene.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13020) XFishboneHUN válasza Def26 (#13011) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

ÁÁááá....T-Home nálam nem pálya, meg nem akarok elköteleződni! :D Inkább előrendeltem a konzolvilágnál! :) Pont névnapomra, szept. 9-re remélem ideér, aztán mehet a Forza 5! :D Arra viszont kíváncsi leszek, hogy a mostani FIFA 15 nextgen verzió már magyar nyelvű lesz, vagy sem?!! :U :U Jó lenne, ha igen! ;]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#13021) a.sebi válasza XFishboneHUN (#13020) üzenetére


a.sebi
őstag

Szerintem magyar lesz, erre odaszoktak figyelni! Ha már itt is megjelent...
A 360 as fifa 14 magyar volt nem?

(#13022) Gabor1985


Gabor1985
tag

Én elörendeltem a konzolokszervizén a day1 editiont kinect nélkül, és megkérdeztem tölük. Azt válaszolták hogy nem lesz magyar szinkronos,a menü lesz csak magyar elvileg. A ps4es verzió szintúgy...... :F

lumia 930, xbox 360, xbox one vhite ! xbox gamertag: SzGabor8528

(#13023) Mister_X válasza XFishboneHUN (#13020) üzenetére


Mister_X
nagyúr

5-én jelenik meg a konzol, a Destiny fog 9-én ;)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13024) SütiGTi válasza Gabor1985 (#13022) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Kíváncsi vagyok rá, mert a watch dogs-ra se tudták megmondani, hogy lesz e magyar benne vagy sem...de attól még elképzelhető, hogy nem kerül bele, de azért nagyon jó lenne...már olyan régen hallottam, hogy "Becsúszik egy becsúszás!" :)

(#13025) pzstm


pzstm
titán

Titanfall letölthető változat 33% kedvezménnyel a Store-ban

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13026) SütiGTi válasza pzstm (#13025) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Épp most próbálom elcserélni a Dead Rising 3-am egy Titanfall-ra :)

(#13027) Zjunior válasza a.sebi (#13021) üzenetére


Zjunior
veterán

:( lesz magyar a Fifa!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#13028) XFishboneHUN válasza a.sebi (#13021) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Igen a 360-as FIFA 14 magyar volt.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#13029) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Sziasztok!

Picit hosszabb a kérdésem, de nagyon örülnék ha lenne valakinek ideje kifejteni a választ. Sajnos ellentmondásos információkat találok / vagy az a gond, hogy egyáltalán nem ismerem az MS rendszerét, ezért nem értem azt, amit olvasok:).

Játékot, hogyan tudok a lehető legolcsóbban beszerezni? Ha jól értem, xbox one esetén nincsenek régiók mint 360 esetében? Azaz ha veszek ázsiából 1 lemezt, vagy az USA-ból menni fog?

A másik kérdésem a digitális vásárlásra vonatkozna? Olvastam a fórumon, hogy lehet venni kamu címmel az US storeból játékot. Ehhez kell vpn, vagy engedi magyar ip-vel? Ha megvettem a játékot az US storeban, utána ha visszaállítom a lokalizációmat magyarra, használhatom a játékot?

Ugyanez a kérdésem lenne az UK storra. Gondolom az US storeban való vásárlás nem legális (kamu cím), viszont az UK storeban vásárolhatok legálisan mint EU polgár?

Ha esetleg sacc/kb letudnátok írni pár játékárat (teszem azt mennyivel olcsóbb/drágább az US/UK store) azt megköszönném.

Ezen kívül ami még érdekelne: milyen játékokat kaptatok eddig a gold tagságotok mellé?

Ha valaki veszi a fáradságot, és ír erre 1 választ, annak örök hálám :C . Tudom, hogy sokat kérdeztem.

(#13030) Zjunior


Zjunior
veterán

Gyorsan mobilról.
Bárhonnan vehetsz játékot, bármelyik régióból, bármelyik régióhoz jó!
Digitalis is, nem kell vpn, ez nem apple store;)!
Ha lesz magyar store menni fog az amcsis jatek is vagy japán barmelyik orszagbol veszed digitalisan vagy lemezen.

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#13031) Studiossrác válasza Zjunior (#13030) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :C .

Még 2 kérdésem lenne:

1: milyen sűrűn állítgathatom a lokalizációt? Bár amit leírtál az alapján az US profil a legjobb.

2: a játékárakról érdekelne valami infó. Mennyivel olcsóbb az US store?
Szerk: ezt kidobta a google :))

[ Szerkesztve ]

(#13032) henesa válasza Studiossrác (#13031) üzenetére


henesa
aktív tag

Én most szemezek a sniper elite 3 all magyaroszágon 15ezer usa store- ban kb 10 ezer

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#13033) godzsy2 válasza Studiossrác (#13031) üzenetére


godzsy2
senior tag

A gépen bármikor állítgathatod a lokalizációt, live-on csak 3 havonta enged. De ezzel ne foglalkozz. Csinálj egy accot US címre, lehetőleg oregoni vagy alaszkai címmel, mert ott nincs tax (adó). Ha az kész, az xboxon belül USA régió alatt add hozzá a bankkártyád adatait és azzal vásárolj.

UK címet nem ajánlanék, mert az sokkal drágább, mint az US. Én pl. a héten vettem meg egy játékot. Kanadából akartam rendelni dobozost 12ezerért, de rájöttem, hogy az aztán később a kutyának sem kell, eladni tuti nem fogom tudni jó árba, ezért digitálisan vettem 40 USD-ért (9ezer ft, kb.) Ha UK-s régiót állítottam volna a gépen, akkor 45 GBP-be került volna, ami testvérek között is 17ezer forint lett volna.

Szumma-szummárum: US acc, gép US régió, azon belül megadni a billing infót és úgy vásárolni. Lehet PayPal-t is adni a rendszerhez, de nekem már két vásárlás óta nem engedi és muszáj vagyok kártyásat használni, de nem probléma, mert a PayPal is arra a kártyára van irányítva.

(#13034) vg válasza godzsy2 (#13033) üzenetére


vg
addikt

Domború bankkártya kell amit el is fogad USA, nem? Sokkal egyszerűbb ha csinál egy paypal fiókot az úgyis a főszámlára nyúl vissza ha nincs rá téve pénz, nem?

(#13035) Zjunior válasza vg (#13034) üzenetére


Zjunior
veterán

Ugy tudom nem mindig kell dombor nyomott...
Sőt nekem azt nem fogadta el usa accol :(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#13036) DummyBoy válasza godzsy2 (#13033) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Hmmm.

Egy gyors kérdés: A számlázáshoz kell az Oregoni cím, vagy mikor létrehozod az Acc-ot? Mert mindkettőhöz kell megadni ...

Csak azért kérdezem, mert van egy régi US accom, de asszem ott létrehozáskor nem Oregon lett megadva, csak a számlázáshoz ...

Life is shor...

(#13037) negyven2 válasza DummyBoy (#13036) üzenetére


negyven2
veterán

Elég a számlázához megadni...

[link]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#13038) kona005


kona005
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy XBOX ONE joy-t lehet használni PC-hez? Receiver-t még nem láttam... Valamint ha majd kijön egy olyan játék ami már csak PC\PS4\Xbox One akkor tudnám használni hozzá a sima 360-as joy-t? Elvégre ugyan azok a gombok...

Előre is köszi :R :R

(#13039) bulikavagyok válasza kona005 (#13038) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

XBOX One kontroller támogatás PC-n
A kérdésed második részét nem biztos, hogy jól értem, de ha X360-as kontroller használatára vonatkozik One-on, akkor a válasz nemleges! :)

[ Szerkesztve ]

(#13040) Louis


Louis
tag

Nem tudjátok, hogy a kinect nélküli géphez adott játékokból a fifa 15 letöltő kódos vagy lemezes?

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#13041) pzstm válasza Louis (#13040) üzenetére


pzstm
titán

összes bundle játék letöltős ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13042) Louis válasza pzstm (#13041) üzenetére


Louis
tag

Köszi.

Kinéztem több boltot is ahol előrendelem. Konzolokszervize -ben (ha van olcsóbb hely akkor ott) rendelem elő de lenne egy kérdésem. Konzolvilágban is van de 1000Ft -al drágább mint máshol. Ez csak sima árverseny vagy valamivel többet nyújt ez a csomag?
Konzolokszervize 128.490,-
Konzolvilág 129.500Ft

Mit jelent a day one edition? Második nap ez már drágább?

[ Szerkesztve ]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#13043) bulikavagyok válasza Louis (#13042) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ugyanaz mindkettő. A Day One Edition a magyar megjelenés napjára van időzítve, csak előrendelőknek, ha jól tudom (de ha nem viszik el mindet előrendelésben, még másnap is annyi lesz az ára... :D )

[ Szerkesztve ]

(#13044) Louis válasza bulikavagyok (#13043) üzenetére


Louis
tag

ok.

Még annyi, hogy szerintetek lesz Magyar régió vagy továbbra is külföldit kell használni? Tudom néha jobban megéri a külföldi de csak egy kérdés, hogy lesz e erre lehetőségem.

[ Szerkesztve ]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#13045) Edem25 válasza kona005 (#13038) üzenetére


Edem25
tag

Az összes régebbi játékot amit még 360as kontrollerhez készítettek ugyanúgy müködik a One kontrollerel is! Pl. én DSII-őt próbáltam vele és teljesen jól működött.

https://www.youtube.com/user/Edem22

(#13046) bulikavagyok válasza Louis (#13044) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Lesz magyar régió!

(#13047) Louis válasza bulikavagyok (#13046) üzenetére


Louis
tag

Értem. Hát akkor már csak az izgalmakkal teli várakozás marad hátra. :) Köszönöm a segítséget!

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#13048) Mister_X válasza Louis (#13042) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Konzolok Szervizében még nincs emlékeim szerint törzsvásárlói program, ellenben a KonzolVilágban van és így 1295Ft-ot "visszakapsz" (levásárolhatod majd).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13049) Louis válasza Mister_X (#13048) üzenetére


Louis
tag

Régimódi vagyok, nekem többet jelent az olcsóbb ár a kijelzőn mint ezek a ma oly divatos pontgyűjtő "marhaságok". :) Persze köszönöm, hogy szóltál róla. :)

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#13050) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.