Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95051) hackeeeee válasza Rage47 (#94972) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A Division után ebben mi a meglepő? :D

Véleményem szubjektív...

(#95052) hackeeeee válasza pzstm (#95044) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, ennek épp ideje volt. Remélem bekerül a végleges változatba is.

Véleményem szubjektív...

(#95053) Gabesz84 válasza plejik (#95049) üzenetére


Gabesz84
őstag

engem a corsa is izgat :D

ez az 5. pack a 6-ból ugye, ha jól számolom, szal lesz mégegy márciusban.

(#95054) hackeeeee válasza plejik (#95049) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez mindig így van, hogy utána jönnek olyan csomagok, amik bárkit is érdekelnének.

Én nem bántam meg, hogy megvettem féláron.

Véleményem szubjektív...

(#95055) pzstm válasza hackeeeee (#95052) üzenetére


pzstm
titán

természetesen tervben van. Meglepődnék ha nem. Bár engem nyilván nem érint, csak instant-on-ban használom :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95056) hackeeeee válasza pzstm (#95055) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Alapjában véve Én is. Viszont ez egy tök hasznos funkció lenne. :) Persze ugye az kellemetlenebb amikor a játék frissítésére kell válni, amikor az ember rákészült arra, hogy játszik.

Véleményem szubjektív...

(#95057) Gabesz84 válasza hackeeeee (#95056) üzenetére


Gabesz84
őstag

osztom a véleményed. Pláne annak idegesítő, akinek kevés ideje van játszani.
Ezért utáltam meg a PS3-at is, mert elég sokszor volt hogy leültem volna játszani egy héten 1x mikor pont ráértem volna, mire kiírta hogy kötelező rendszerfrissítés, vagy kötelező game update. És elszöszmötölt órákat a PSN lassúsága miatt.
Xbox one-on pont ez tetszik, hogy szépen lefrissítget mindent instant on-ban, és a játékot is fél pillanat alatt pont ott folytathatom ahol abbahagytam.

(#95058) pzstm válasza hackeeeee (#95056) üzenetére


pzstm
titán

igen. Viszont vannak olyan játékok, ahol a fejlesztők játékindítással triggelelik csak az updatet, és magától instant-onban sem töltődik le.... :( :( (Destiny, Division tuti ilyenek...)

De tényleg hasznos funkció amúgy, meglepődnék durván ha ezt kivennék

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95059) Mankó


Mankó
veterán

Srácok létezik az, hogy van olyan Division kód, amiben nincs magyar felirat?

(#95060) bulikavagyok válasza plejik (#95049) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez is kuka. Én már rég megbántam az Ultimate-et. Az eddig megjelent 5 csomagban nincs 5 autó ami érdekelne. :D

Mankó: Szerintem nem. Talán magyar régión kell lennie a boxnak amikor indítod a letöltést.

[ Szerkesztve ]

(#95061) Csapoati válasza bulikavagyok (#95060) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Finnyásak vagytok. :P Vagy milyen autók érdekelnének? Kíváncsi vagyok, mert szerintem elég változatosak a packek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95062) Mankó válasza bulikavagyok (#95060) üzenetére


Mankó
veterán

musztii-tól venném, és azt írja, hogy nem magyar feliratos. Be merjem így vállalni? Kell az a magyar felirat.

(#95063) bulikavagyok válasza Csapoati (#95061) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azt nem mondtam, h nem változatos.. :P Rengeteg autót tudnék mondani, de mivel leginkább Audi fan vagyok, jöhetett volna pár új Audi 2015 utánról. Azóta megjelent pár új modell, például az új S4, S5, új Q5 (RS), de azt sem értem, h miért kellett kivenni a 2015-ös RS6-ost -ami a FH2-ben benne volt. :F Ja! És, h ne csak Audikat említsek, nem értem, h miért nem került még be a Buggati Chiron?!

Mankó: Szerintem mindegyik magyar ha magyar régiós boxra töltöd le, de nem tudom biztosra mondani, mert én a Store-ban vettem.

[ Szerkesztve ]

(#95064) hackeeeee válasza Mankó (#95062) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én CDKeys-en vettem, abban is van.

Onnan rémlett valami, meg is néztem, de az csak a PC-s változatot érinti, ott van olyan, amiben nincs hun felirat.

Véleményem szubjektív...

(#95065) Mankó válasza hackeeeee (#95064) üzenetére


Mankó
veterán

Kicsit én is furcsállom ezt a nyelv dolgot, de a srác, akinek kell tuti meg se nyitná, ha nem magyar a játék. Akkor szerintetek nyugodtan bevállalhatom, nem lesz gond.

(#95066) Atomgeszi válasza pzstm (#95044) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Berakhatnának egy olyat is, ha mondjuk van 5update a listában, akkor egy Update All...
Esetleg, ha töltök egy 50-70GB-os játékot, vagy éppenséggel telepítek, akkor pedig telepítés után Xbox kikapcsolása. Legalábbis szerintem nem hülyeség.. Meg eleve tetszőleges leállítási időt.. Mi ez, hogy 1 óra, vagy 6 óra, vagy ne kapcsoljon ki? :U Tudom megint sokat várok 2017-ben.

(#95067) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Srácok eddig mi a véleményetek a Wildlands Beta-ról? :D Megéri majd az árát? :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95068) toyone válasza bLaCkDoGoNe (#95013) üzenetére


toyone
őstag

Ohh, akkor még ezeket nézd meg:

R6RMD-D6T22-GC7XB-3CW79-X48WM

GYJ7F-FTFG3-QJ34K-XT3KG-XFM9Q

DC88D-9FW8D-9P4DM-GCKH9-PZH2M

Promóciós kódok, lehet van közte ami már lejárt, de használtam ilyet pár hete is. Szóval kéne mennie.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#95069) eL Geri válasza LeventeV (#94792) üzenetére


eL Geri
őstag

Nemrég kérdeztétek, hogy meg lehet-e venni még a Dirt 3-at, mert nem találta a storeban.

Hát én most belebotlottam: Dirt 3

Áh, bocs mégsem! Ha rákattintok a vásárlásra, akkor már csak a kiegészítőit lehet megvenni, magát a játékot nem :(

[ Szerkesztve ]

(#95070) eL Geri válasza toyone (#95068) üzenetére


eL Geri
őstag

Első kettő már beváltva, a harmadikat nem ismeri fel!
De azért köszönjük szépen a felajánlást!

(#95071) toyone válasza eL Geri (#95070) üzenetére


toyone
őstag

Akkor nem erőltetem tovább, lehet lejárt már mind

Ennek a végét elírtam, de valszeg ez sem jó már :(

DC88D-9FW8D-9P4DM-GCKH9-PTH2M

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#95072) eL Geri válasza toyone (#95071) üzenetére


eL Geri
őstag

Ez még úgy tűnik működő 48 órás GOLD.
De nekem még pont két napig van rendes GOLD-om :)

Jó szórakozást hozzá!

(#95073) NyMRooD válasza toyone (#95071) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én vittem, köszönöm.

Sajna DwG ajánlatnál nem veszi figyelembe :(.

eL Geri: Ezt sajna nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#95074) eL Geri válasza NyMRooD (#95073) üzenetére


eL Geri
őstag

Ilyen 1-2 naposnál nem szokta. 14 napossal már vásároltam olcsóbban.

(#95075) okibots válasza XFishboneHUN (#95067) üzenetére


okibots
aktív tag

Énnekem nagyon bejött de a lelkesedésem a helyén kezelem. Ami hiányosságokat ez a cikk említ, azzal egyet tudok érteni 85%-ban. A kérdésed azon része, hogy megéri ez az árát, hát nem lehet megmondani, mivel nem tudjuk mennyi valós tartalom lesz benne, és ahogy elnézegettem ritka drágán fog nyitni. 20000 Ft legtöbb konzolboltban lemezesen, digitálisan a store-ban meg 22000 Ft.
Nem is tudom láttam e mostanában ilyen áron debütáló játékot. Ez mellé jön be, hogy az Ubisoft játékok ára elég gyorsan csökken. Syndicate megjelenés után 1 hónappal már 10000 Ft ért ment lemezen, bontatlan állapotban, konzolboltokból. Ugyan ezt láttam a Watch Dogs 2-nél, csak ott storeban és lemezen is megkapta a 35% áresését két hétre a megjelenése után. Most pedig a Steep kapott leárazást, mondjuk az még így is drága. De említhetjük a The Division-t is, amit megjelenés után két hónappal már 25 Euróért meglehetett venni, szeptemberben meg 13 Euróért. Igaz eltelik az az idő, de a játék megvár ilyen szempontból.

Az, hogy kinek mi éri meg megjelenés napján megvenni, teljesen egyén függő, van aki egy percet sem tud várni és már veszi is meg az adott játékot, van aki meg 1-2 hónappal később felárban, vagy annál is kevesebbért húzza be.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#95076) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Úgy látom elsikkadtatok a heti akciós lista mellett.

Viszont van arra magyarázat hogy az alábbi játékok miért akciósak 8 napig? És ezekről MN nem is írt, hanem itt tűnt fel hogy akciósak

XBOX ONE
Dead Island Definitive Collection 60% off
Dead Island Definitive Edition 50% off
Dead Island: Riptide Definitive Edition 50% off
Dead Island Retro Revenge! 50% off
Deadlight: Directors Cut 70% off
DiRT Rally 60% off
F1 2016 45% off
Homefront: The Revolution 70% off
- 'Freedom Fighter' Bundle 75% off
- Aftermath for Homefront: The Revolution 50% off (has achievements)
- The Voice of Freedom for Homefront: The Revolution 50% off (has achievements)
- Liberty Pack 50% off
- Revolutionary Spirit Pack 50% off
- The Combat Stimulant Pack 50% off
- The Guerrilla Care Package 50% off
- Wing Skull Pack 50% off
Metro Redux Bundle 80% off
Metro 2033 Redux 75% off
Metro: Last Light Redux 75% off
Mighty No. 9 60% off
- Retro Hero 50% off
- Ray Expansion 50% off
Saints Row IV: Re-Elected & Gat out of Hell 75% off
Saints Row IV: Re-Elected 75% off
Saints Row: Gat Out of Hell 75% off
Saints Row Metro Double Pack 80% off
This War of Mine: The Little Ones 70% off

XBOX 360
Catherine 85% off [BC]
Dead Island (Xbox 360) 85% off
Dead Island Riptide (Xbox 360) 85% off
Escape Dead Island 85% off [BC]
Killer is Dead 80% off [BC]
Metro 2033 85% off
Metro: Last Light 85% off
Mighty No. 9 (Xbox 360) 60% off
- Ray Expansion 50% off
- Retro Hero 50% off
Risen 75% off
Risen 2: Dark Waters 75% off
Risen 3: Titan Lords 75% off
Sacred 3 75% off [BC]
Sacred Citadel 80% off [BC]
Saints Row 75% off
Saints Row 2 75% off
Saints Row: The Third 75% off
Saints Row IV 75% off [BC]
Saints Row: Gat Out of Hell (Xbox 360) 75% off

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#95077) rdt89 válasza Bogyi007 (#95076) üzenetére


rdt89
addikt

Sajnos egyik lista se kecsegtet számomra kihagyhatatlan ajánlattal.
Már hetek óta GTA V vagy Forza Horizon 3 akcióra várok :)

(#95078) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Van külön xbox headset topic vagy kérdezhetek itt is?
40ezerig szeretnék venni valami jót.
Nézegettem a logitech g633-ast ami megy vezetékkel és ha egyszer talán kap támogatást akkor vezeték nélkül is.

Van valami amit ajánlanátok vagy amit nem? :)

(#95079) Madoc válasza SütiGTi (#95078) üzenetére


Madoc
veterán

Hyperx cloud II :K

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95080) sting2 válasza SütiGTi (#95078) üzenetére


sting2
addikt

Ahhoz kellene egy " jeladó" amit bedugsz a gépbe , hogy zsinórmentes legyen.
Egyébiránt, pár nap türelemmel igen jó akciókat is ki lehet fogni " pár" napos készülékek területén, nem kevés pénzt megspórolva .
Akár itt az oldalon...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#95081) Corpuscle válasza Bogyi007 (#95076) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nem ez az első eset. Én mindig a storeparser.com-ot nézem milyen akciók vannak. Előző héten pici pénzért volt Sonic the hedgehog, a klasszikus Megadrive féle is. MS oldalon is csak akkor látszódott ha rákerestél, de akkor bedobta az összes Sonic-ot, mint micsoda nagy engedmény van az összes játékra. Egy rakás kedvezményt észre sem vennék, ha csak MS oldalt böngészném. Érdekes hozzáállás. :F

(#95082) Ferfiu válasza Bogyi007 (#95076) üzenetére


Ferfiu
tag

Nem sikkadtunk el, már megírták mindkét linket (plusz cikk is jelent meg a Gamepodon), de te legalább szuperül kilistáztad, úgyhogy ha valaki akarja, vissza is tudja majd keresni a fórumban, hogy mikor voltak legutóbb akciósak ezek a címek. Köszi! :)

(#95083) zsocy válasza SütiGTi (#95078) üzenetére


zsocy
őstag

madoc +1

A hyperx árban is jó és hangban is.

(#95084) XFishboneHUN válasza SütiGTi (#95078) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

A G633-ban nincs bluetooth vevő, nem mellesleg nem működik egyik konzolon sem vezeték nélkül a fejes, csak kábelesen. De ki lehet játszani elvileg ilyen erősítős kikerüléssel, de abban nem vagyok pro, mert nekem nincs erősítőm. :D

De ettől függetlenül, hogy csak sztereón szól a konzolokon, még mindig azt mondom, hogy megérte beruháznom egy G633-ra tavaly, mert szépen, tisztán, jól szól és hosszú időn át nagyon kényelmes a fülpárnája és nem izzadok bele. Nem mellesleg arra egy nagy piros pont, hogy a pántok ráhajolnak a válladra és ha leveszed úgy jól tud mozogni a fejed vele együtt, így nem kell levenni.

Alternatívaként pedig egyértelműen Hyperx CloudX, vagy Cloud II-t tudom javasolni.

;) ;)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95085) StLui válasza Ferfiu (#95082) üzenetére


StLui
veterán

Ő írta meg mindkét linket, afölött gondolta, hogy elsikkeadtunk

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#95086) SütiGTi válasza Madoc (#95079) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Köszönöm szépen ez lett volna a következő amit már nézegettem többször is :)

(#95080) sting2 : Igen tudom, hogy nem megy jelenleg vezeték nélkül, de bízom benne, hogy talán a későbbiekben fog támogatást kapni még pár fejhallgató :)
Sokszor nézegetem az oldalt, egyszer sokáig szemeztem egy A50-es astroval csak akkor nem volt rá pénzem, de ha jól emlékszem akkor az nagyon nagyon jó árban volt és az vezeték nélküli :)

(#95084) XFishboneHUN : Akkor van itt olyan aki ezt használja és meg van vele elégedve. :)
37900.- ért láttam most az emagon amit jó árnak gondoltam. Akkor lehet ilyenre ruházok be :)

Zsocy-nak is köszönöm a válaszát :)

(#95087) XFishboneHUN válasza SütiGTi (#95086) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

37-ért nagyon jó a G633. Tavaly júniusban még 60 körül adták, és akkor én 35-ért vettem nagyker áron, de jól bezuhant az ára, annak ellenére, hogy nem egy gagyi cucc. :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95088) Chumlee válasza SütiGTi (#95078) üzenetére


Chumlee
senior tag

Én Skullcandy Hesh 2 Wireless-t használok . Szeretem mert van hozzá vezeték is ha véletlen lemerül. Egy a bajom vele a kapcsoló a vezetéken minőségre gyatra . Kibontáskor szépen az ágy szélének csapódott (én voltam bamba) és megrepedt ,de azóta nincs gond vele. Viszont mikit hol tudom tesztelni boxon mint mondjuk TS3-on ?

(#95089) Csocsy válasza XFishboneHUN (#95067) üzenetére


Csocsy
tag

Nekem a játékmenete egy az egyben a Far Cry 4-et idézte. Nagy nyílt világ, kisebb területekre felosztva, ahol majd gondolom le kell győzni a boss-okat, és így szépen végig menni az összes területen. Őrbódék, konvojok, egy az egyben Fat Cry 4, ugyanaz a játékmenet. Grafika néhol szép volt, néhol nem, viszont single-ben a csapat utasítása nagyon nehézkes, multiba biztos jobb másokkal együtt harcolni.

(#95090) eL Geri válasza Csocsy (#95089) üzenetére


eL Geri
őstag

Igazából erre a mechanikára épül manapság nagyon-nagyon sok minden :(
Az utóbbi Far Cry-ok, Mad Max, Assasin-ok, ha jól hallottam. Ez már amolyan nyílt világú recept :)

(#95091) Chumlee válasza Rage47 (#95041) üzenetére


Chumlee
senior tag

Láttam őket ,de nem fogott meg . Lehet velem van a baj , Titanfall viszont érdekes ,lehet teszek egy próbát !

(#95092) pzstm


pzstm
titán

Playground Games is opening a second studio and working on an open world game

Forza Horizon 3-as srácok új stuúdiót nyitottak, és egy új, be nem jelentett open world játékon dolgoznak :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95093) lacy86 válasza pzstm (#95092) üzenetére


lacy86
addikt

Ennyire megszerettek az emberek a jatekot ( gondolom en )
Vagy GTA V ellen mennek 😜

(#95094) SütiGTi válasza XFishboneHUN (#95087) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Én is úgy voltam vele, hogy szerintem korrekt ár, nézegettem a 933ast is de szerintem annyira nem jobb mint amennyivel drágább nem?

(#95088) Chumlee: És ez működik xbox one-al? Tudnál küldeni róla linket mert amit találtam az gyanúsan olcsónak tűnik :)

(#95095) Rage47 válasza lacy86 (#95093) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem a FH3 ugrotta meg az ingerküszöbömet, hogy megvegyem, egyik Forza sem jött be eddig annyira, elég volt a demo mindig.

(#95096) hackeeeee válasza Bogyi007 (#95076) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az F1 talán érdekelne, de mégsem. :(

Véleményem szubjektív...

(#95097) hackeeeee válasza pzstm (#95092) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Őőőő...

Dejavu.. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#95098) pzstm válasza hackeeeee (#95097) üzenetére


pzstm
titán

csak most költöztek át. Remélem E3-on már látunk valamit ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95099) hackeeeee válasza pzstm (#95098) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát kíváncsi vagyok mibe vágják a fejszét.. :)

Véleményem szubjektív...

(#95100) Mankó válasza SütiGTi (#95094) üzenetére


Mankó
veterán

Működik vele tuti, én is próbáltam, egy jackkel kötöd össze a joyyal. De nem tudom miért mondod, hogy olcsó, mert a legolcsóbb helyen is 30 körül van az ára.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.