Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161001) Draken válasza AMD Power (#160940) üzenetére


Draken
őstag

Én is megpróbálom eladni itt, meglátjuk lesz e belőle valami, ha okés a dolog, megyek a KV-ba és külön megveszem a TR-es bundlet! :B

(#161002) Siffredi válasza pzstm (#161000) üzenetére


Siffredi
senior tag

Nem is volt ilyen kérdésem... :)

(#161003) pzstm válasza Siffredi (#161002) üzenetére


pzstm
titán

nem neked, elnézést :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#161004) pzstm válasza IntelKiller7 (#160995) üzenetére


pzstm
titán

nem kapsz kódot külön. Játék elindít és ott lesz.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#161005) IntelKiller7 válasza pzstm (#161004) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Fura, mert nem adott semmit. No, talán majd másodszorra. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#161006) Draken


Draken
őstag

Eladás előtt csak kijelentkezek a konzolból és az ms fiókból törlöm?

(#161007) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Diablo 3-azni szeretnék egy másik játékossal, de akár ő hív meg engem, akár én hívom meg őt, mindketten az "ERROR: THERE WAS A PROBLEM JOINING THE GAME" hibaüzentet kapjuk.

Bármilyen más játékkal tudtunk eddig játszani, party chat is megy. NAT type moderate mindkettőnknél, elvileg ezzel mennie kellene.

A net tele van ezzel a hibával, de megoldás nincs rá sehol – hátha itt a topikban van elrejtve a bölcsek köve valakinél. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#161008) dussy


dussy
őstag

SoTR sztoriját kijátszottam és most keresem az elmaradt feladatokat, kincseket.
Ma legalább 3 alkalommal fagyott ki a játék, mikor új 'felfedezést' tettem. A kép és a hang is megáll, csak a játék újraindítása segít. Valaki tapaszt már ilyet?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#161009) Siffredi válasza pzstm (#161003) üzenetére


Siffredi
senior tag

Jah, semmi gond. :)

Más: megvettem a Final Fantasy Royal Edition-t. Keresnék társakat a comrade dlc-hez, mert dec-ben lekapcsolják a szervereket, és utána már nem lehet megszerezni a multis acsikat. Valaki(k)?

(#161010) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Windows 10 Xbox applikáció streaming problémával szembesültem, kérem valaki segítségét:Van egy Xbox 360 kontrollerem, ez a PC-re csatlakozik, split képernyőn szeretnénk játszani Forza 7 split screen módban illetve Mortal Kombat X-el az applikáción keresztül.A PC-s applikáció szépen csatlakozik az Xbox One S konzolomhoz, működik a 360-as kontroller is, párhuzamosan az Xboxhoz csatlakoztatott Xbox one kontrollerrel. Itt jön a probléma:nem tudom második kontrollernek csatlakoztatni (tagelni) stb)egyik kontrollert sem, egy profillal vagyok bejelentkezve PC-n és Xboxon is, gondolom ez a streaming alapvető feltétele(?). Mit csinálok rosszul?Az xboxon nem találok ilyen beállítást. Lehetséges különválasztani a két kontrollert (1-es illetve 2-es játékosra) vagy ezt eleve így találták ki?A választ előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#161011) Bishi


Bishi
tag

Valami baj van a 200ft-s Golddal? Az oldalon 200-at ír, majd a csatlakozz mostra kattintva már 2500 ft lesz. Nincsen live goldom, csak Game Passom januárig.

(#161012) tiborv válasza Siffredi (#161009) üzenetére


tiborv
aktív tag

Ezt a szerver lekapcsolast hol olvastad? Dlck kapcsán volt itt is hír hogy nem jön több, de ilyenre nem emlékszem.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#161013) AMD Power válasza Draken (#161006) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem igen. Vagy konzol reset. De van nálam profibb is ilyen téren. Engem is érdekel. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#161014) v-man válasza Draken (#161006) üzenetére


v-man
őstag

Ez engem is érdekelne. Köszi ha valaki leírja.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#161015) Black Phone válasza Draken (#161006) üzenetére


Black Phone
senior tag

Sima reset nem elég így kell csinálni és semmi nem lesz rajta

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#161016) AMD Power válasza Black Phone (#161015) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt én is köszönöm! A gép regisztrációját az új tulajnak kell megtennie a saját accountjához? Vagy ennek a kettőnek egymáshoz semmi köze!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#161017) Black Phone válasza AMD Power (#161016) üzenetére


Black Phone
senior tag

Neked kell törölni külön a Microsoft oldalán és utána simán betudja majd regisztrálni

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#161018) NoMagix


NoMagix
addikt

Thanks for downloading FOR HONOR! 737Y9-7G96Q-C7XD6-2HWHG-TGTJZ

(#161019) parandroid válasza dussy (#161008) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, két nap alatt kétszer. A vicces az, hogy a konzol nem fagy le, home gombbal kilépve megy minden, akár másik játékot is elindíthatsz, de Larán csak a teljes újraindítás segít. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#161020) tyba7


tyba7
tag

Sziasztok. CdKeyPlusnál első fizetésnél kérnek egy képet a személyi azonosítómról akkor az eleje hátulja kell vagy elég csak az elülső oldaláról egy kép?

(#161021) jeni válasza Bishi (#161011) üzenetére


jeni
félisten

kaptál vissza igazolást?

én megvettem és írtak,hogy 200Ft okés levonva (itt azért érdemes az ismétlési fizetési opciót lekapcsolni!). Utána már nem írja nekem a hogy van 200Ft akciós eddig az időpontig.

Amúgy jó az oldal PC-ről mentem rá és ott a 200Ft akció!!

(#161022) akooos válasza tyba7 (#161020) üzenetére


akooos
veterán

Elejéről. Arcképet kitakarva küldd, többen is úgy csináltuk.

(#161023) dussy válasza parandroid (#161019) üzenetére


dussy
őstag

Igen, a box nem fagy le, lehet mászkálni a menüben... Erre lesz valami javítás?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#161024) Heraldry


Heraldry
tag

A Tomb Raider sorozatba szeretnék belefogni. Milyen sorrendben érdemes? (Érdemeik elismerése mellett azért az első "ős" részeket átugranám...)

Nincs olyan hogy "felhő" csak olyan van, hogy valaki másnak a számítógépe... - "I love the way the Earth rotates... It really makes my day."

(#161026) Bishi válasza jeni (#161021) üzenetére


Bishi
tag

Nekem 2500 ftt ír. Mindenhol pedig az előfizetéseimnél nem látok élő live-ot.

(#161027) StLui


StLui
veterán

Jól látom, hogy KV-nál levitték 124990-re a SotTR és 76-os bundle árát is? Nekem meg ma igazolták vissza 129990-ért :C

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#161028) Suineg


Suineg
senior tag

Segítsetek legyetek szívesek, hogy PC-n hogyan tudok a storeban régiót váltani?

(#161029) StLui válasza Suineg (#161028) üzenetére


StLui
veterán

legalul, bal alsó sarokban

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#161030) jannid válasza StLui (#161027) üzenetére


jannid
senior tag

Mondd le és rendeld újra. :U

(#161031) Suineg válasza StLui (#161029) üzenetére


Suineg
senior tag

Az ott alul a valós régióváltás? Vagy inkább csak a válaszott ország store felületét látom a váltás után??

(#161032) MunezXBK válasza jannid (#161030) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ha jól tudom, olcsósítva kapja így is.

(#161033) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

Benéztem az apróba és már ott is vannak az ügyeskedők, akik az ackiósan behúzott gépet árulják +10-15e forintért :) Ráadásul még azt sem várták meg, hogy legalább a nagyobb boltokban befejeződjön az akció, meg lesz még egy BF pénteken is :)
Egyébként vicces, hogy a prohardveren keresnek palimadarat. Erre a célra más oldalak talán jobbak, itt nem tudom elképzelni egyszerűen, hogy találnak olyan hülyét, aki nem nyit meg legalább egy ár összehasonlító oldalt vagy legalább a nagyobb web áruházakat a vásárlás előtt.

(#161034) Madoc válasza Suineg (#161031) üzenetére


Madoc
veterán

Ugyanaz a kettő. Irtam tegnap. Nincs klasszikus régióváltás csak store-t állitod át.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#161035) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. A marketplace akciók meddig élnek?

(#161036) KardosAttila válasza Grawens (#161025) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Ha már tomb raider, most elkezdtem újra a rise of the tomb raidert game passal,és már el is felejtettem, hogy milyen elképesztően jó ez a játék :o anno 360-on toltam végig.A shadow of the tomb raider is hozza a második részszínvonalát szerintetek?

(#161037) bulikavagyok válasza KardosAttila (#161036) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze, még jobb is attól - legalábbis nekem jobban bejött. Az év egyik legjobb játéka.

[ Szerkesztve ]

(#161038) MunezXBK válasza bulikavagyok (#161037) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

2 percet néztem belőle mixeren, azonnal rárepültem. :D

(#161039) StLui válasza jannid (#161030) üzenetére


StLui
veterán

alzáról megvettem, így ez mindenképpen sztornó már

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#161040) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Valaki talalkozott olyan hibaval xboxon ,hogy amikor Twitch-en akarok nezni valakit mindenkire azt irja, hogy offline

(#161041) AMD Power válasza StLui (#161027) üzenetére


AMD Power
titán

Én tegnap reggel is 125-ért rendeltem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#161042) bulikavagyok válasza MunezXBK (#161038) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hmm, ha Mixeren tetszett mit adott a "valóságban"?! ;] Nagyon jól néz ki az a játék, szinte lemászik a kijelzőről. És nem ez az egyetlen pozitív oldala.

(#161043) MunezXBK válasza bulikavagyok (#161042) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Még semmit, nem járt le a licit. :(

(#161044) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

BF-kor szerintetek lehet olcsóbban kapni one -x-et? Most ugye 125k+jatek+3havi gold-al van a kv-nèl.

Köszönöm

(#161045) Csapoati válasza FuRiONight (#161044) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem hiszem, ez is BF ajánlat volt. Talán valaki bevállalja 120-ért, de nem várnék rá.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#161046) JenciHUN válasza FuRiONight (#161044) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Szerintem nagyon maximum 120 lesz amire leviszik...talán eMag. (De abban sem vagyok biztos hogy az olyan kiadás lesz amiben játék is van)

(#161047) Suineg válasza FuRiONight (#161044) üzenetére


Suineg
senior tag

Hol van ott a 3 havi gold? Talán nem csak megvehető?

(#161048) bulikavagyok válasza MunezXBK (#161043) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jó lesz. :P Sikerült már beállítanod a tévédet?

FuRiONight: Annál olcsóbb már nem nagyon lesz idén szerintem. Legalábbis itthon.

[ Szerkesztve ]

(#161049) Suineg válasza Csapoati (#161045) üzenetére


Suineg
senior tag

Hát Konzolvilágnál jövőhét vasárnapig tart az akció, persze beírják, hogy mást is betehetnek még, meg hogy készlet erejéig tart. Így most én is dilemmázok, de persze meg lehet rendelni és jobb ajánlat esetén visszamondani, mert hát a netes rendelésnél 14 nap, az elég sok.

(#161050) jannid válasza Suineg (#161047) üzenetére


jannid
senior tag

Ugye? :U Én már meguntam leírni mindenkinek, aki belinkelni, hogy a Gold előfizu bizony nem ingyenes. +3599 Ft. :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.