Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61001) Nordorn válasza hackeeeee (#60998) üzenetére


Nordorn
tag

Gratula különben a kontrollerhez, és köszi a véleményezést. :C
Az alsó karok nem zavaróak, amikor a kezedben van a kontroller? Rendesen lehet fogni?

(#61002) Def26 válasza hackeeeee (#60998) üzenetére


Def26
félisten

Nekem is nehéz volt. El is adtam. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#61003) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Én még mindig el vagyok az SW-vel. Szerintem adja amit kell! ( És igen, csak azért mert sw, ha más lenne lehet nem foglalkoznék vele. No de mi ezzel a baj? Hát pont a feeling kell nekem. Pl ezért nem Battlefieldeztem soha! :DDD)

Szerintem nagyon-nagyon sokat vártak tőle egyesek, VAAAAAGY én vagyok igénytelen. :DDD Látszik rajta, hogy casual gamerek-nek lett csinálva és pont. Teljesen szórakoztató ha ráérez az ember. :K

De nyugalom, vaultba MINDEN benne lesz! ;]

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#61004) tunkiih válasza sirszevenap (#61003) üzenetére


tunkiih
őstag

Teljesen patent a játék.. mi haverral-home partnerrel jol jártunk ezzel az SW-CoD kombóval, nagy meglepetésünkre mindkettőnknél az SW a prior. :D Egyszer biztos bekerül,de remélem még vagy 1évig nem, szimplán csak azért, hogy ne mindenki a vaultra épitsen, bár mindegy, akit tényleg érdekel ugyis megveszi, akit meg nem az tud várni.

[ Szerkesztve ]

(#61005) vicces


vicces
addikt

mi lett a live-val?? az xbox menüből eltünt a jobb oldalról a goldos menü. 2016 júliusig van még előfizetésem. ezt a webes felületen ellenőriztem. az ingyenes játékokat nem tudom hozzáadni, mert mindenáron bankkártyaszámot kér.

már kötelező megadni a kártyaszámot?? mi a franc? én eddig csak a paypal azonositot adtam meg. eddig az is elég volt. :( a régióm és a nyelvem németország.

:)

(#61006) hackeeeee válasza Nordorn (#61001) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most SW BF-ezek, inkább kivettem, mert szinte tuti, hogy piszkálnám.

De közben megkaptam az infót, simán kikapcsolhatóak,szal, lehet, hogy majd visszapattintom, hogy benne legyen.

Véleményem szubjektív...

(#61007) ImpersonatoR válasza hackeeeee (#60998) üzenetére

Nekem az tetszik benne, ahogy a fém a fémen "kattan" és nem az a műanyag csapódik a műanyaghoz van mint a sima karon. Valahogy sokkal minőségibb érzete van az egésznek. Alsó karokat nekem sem sikerült meg megszokni, most levettem őket.
Valószínűleg futáshoz fogok csak használni egyet.

(#61008) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Tesco-ba látott valaki leértékelt játékokat ? Halo 5 volt, mennyiért ?

(#61009) Golyo69 válasza Bogyi007 (#60934) üzenetére


Golyo69
senior tag

Köszi

nekem is otp-s, és master card-..mostmár hozzá adta...volt rajta lóvé mert direkt utaltam rá és erről vásároltam tegnap ebayen..

most meg EA acces-t akarom megvenni és nem engedi... ( nem sokára lejár és hosszabbítani akarom )

valami hiba történt azt írja...megpróbálom majd holnap :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#61010) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tom Clancy’s The Division - Player Stories [EUROPE]
Vannak benne új jelenetek is. Igen jó lesz ez. :C

Live-Die-Respawn

(#61011) HunCucu


HunCucu
csendes tag

Home-hoz keresek partnert!
Amit meg tudok osztani:
-1év Gold
-1év EA Acces
+Néhány xbox 360 játék

Engem főleg az xbox one exkluzív játékok érdekelnének közös vásárlásra (főleg ha leakciózzák)!

(#61012) gulb válasza oriic (#61010) üzenetére


gulb
senior tag

Odab... Eleg jonak tunik...pedig nem vagyok egy lovo bajnok;)

(#61013) bulikavagyok válasza oriic (#61010) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elképesztően bejövős a játék, leszámítva a grafikát. Ezen a videón persze rendben van... :B (PC ultra gondolom)

[ Szerkesztve ]

(#61014) vzozo


vzozo
senior tag

Sziasztok, egy ideje már olvasom a topikot, de írni még nem írtam.

Látom többeteknek meggyűlik a baja a games with goldos "vásárlással", és ma engem is utolért a probléma. Eddig az XO-on játékokat simán meg tudtam "venni", de most hogy a 360-asok is elérhetőek, na ott nem minden stimmel.

Először is meg kellett adni fizetési módot, mondom oké, legyen paypal account, és azzal ment a múlt hónapban, Dirt bezsákolva. Majd jött a hónap második felének akciója, azt egyszerűen nem tudtam megvenni. Nem is érdekelt annyira, hagytam.

Ma ugyanez, hónap második fele, OF, újra ugyanaz a hiba:

Sorry
Your purchase cannot be completed at this time. Please try again.

Ez akkor simán pech, vagy a hónap második címe valamiben különbözik az elsőtől?:) Bár ezt sem jelenteném ki, mert a Sacred 3 simán meglett.

A paypal accountom német, a live accountnál USA cím van megadva már lassan 10 éve, egyébként Németországban élek, és eddig semmilyen vásárlással (valódi vásárlással sem, nem csak az ingyenesekkel) nem volt gondom. Próbáltam a magyar, német, UK, US store-t, ugyanaz a hiba.

Ha valaki rájön a megfejtésre, azt szíven olvasnám...

(#61015) ImpersonatoR válasza bulikavagyok (#61013) üzenetére

Ez boxorol van felvéve nem a grafikával lesz a gond tényleg így néz ki. Hanem, hogy tartani fogja e a 30 fps t (alphaban nem ) harc alatt is, illetve lesz e benne elég kontent. Főleg end game. Elég hamar elfogytak a feladatok (a kicsit sablonos old meg/szerezd meg/tartsd x ideig) és utána csak rohangáltál vagy dark zone.

[ Szerkesztve ]

(#61016) godzsy2 válasza hackeeeee (#60998) üzenetére


godzsy2
senior tag

b*sszamegakutyamegamája. Már megint elcsábultam. Lassan annyit fogok vacilálni rajta, hogy az lesz, mint a fülesemnél... így is, úgy is meg fogom venni. :D

#61013 bulikavagyok

Én csak az öcsémet láttam kipróbálni az alfát, de valahogy nem hatott meg. És a grafika tényleg pocsék volt.

[ Szerkesztve ]

(#61017) bulikavagyok válasza ImpersonatoR (#61015) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nálad így nézett ki? :F ...mert nálam nagyon nem.. :B
Egyébként rászántam 20 percet a visszajelzés kitöltésére, remélem bevesznek a bétába is. ;] És remélem az már szebb lesz.
Szerk.: A Dark Zone nekem nagyon bejött. Ott ellennék több 10 órát is akár. Főleg ha "megnyílik" az egész város.

godzsy2: Azt hittem Neked már rég meg van!

pzstm: Akkor lehet, h velem van a baj. Vagy túl közelről néztem.. :U Jól le is pontoztam a grafikát az értékelésben. 1 pont a 10-ből! ;]

[ Szerkesztve ]

(#61018) pzstm válasza bulikavagyok (#61013) üzenetére


pzstm
titán

Alpha totál ugyanilyen volt szerintem ;) (néhány helyen low textúra volt, de az normális)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#61019) godzsy2 válasza bulikavagyok (#61017) üzenetére


godzsy2
senior tag

Nincs... telefonbeszélgetésünk után egy nappal visszamondtam a rendelést, mert elvileg a kollégám még az idén megforrasztja a Scuffot. És igazad volt... kicsit drága mulatság 2 ilyen kontrollert tartani.

Jó lenne egy elitet végre kézbe fogni, mert ha ennek mindkét alsó pedálját elérem, akkor azt jobban ki tudnám használni... a scufnál csak a bal oldali pedált érem el kényelmesen, ha már a jobbot is el akarom, akkor kényelmetlen a kéztartás.

(#61020) bulikavagyok válasza godzsy2 (#61019) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Januárban vagy legkésőbb februárban legkésőbb kézbe foghatod szerintem, mert addigra már tutira lesz bemutatódarab a nagyobb üzletekben. Nem kell ezt úgy elsietni. :)

[ Szerkesztve ]

(#61021) Elderath válasza bulikavagyok (#61017) üzenetére


Elderath
őstag

gyönyörű volt alpha is. Textúra streaming bugok voltak, de azokat már betara javítják

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#61022) bobooo válasza vzozo (#61014) üzenetére


bobooo
addikt

Nekem annó USA volt a 360os fiók régióm ezért ilyen hibáknál iPhoneról benyomom a TunnelBear-t (Ingyenes usa vpn) és megveszem innen. Ezzel a megoldással engedi megvenni akkor is, ha gépen ezt a hibát írja. Most az OF: Dragon Rising-al volt ez, de pár perce vettem meg VPN-en

(#61023) godzsy2 válasza bulikavagyok (#61020) üzenetére


godzsy2
senior tag

Na látod, erre nem is gondoltam. Ha esetleg majd látsz a Media Marktban, akkor írj rám és elmegyek megnézni. Itt nálunk patakon sajna nincs konzolbolt, max. a Tescoba tudnám megnézni.

(#61024) bulikavagyok válasza Elderath (#61021) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Neked is bejött?! Ez érdekes, és tényleg nem értem. Home társam is egy véleményem volt velem, illetve úgy tűnik Godzsy is. A PlayIT után is elég vegyesek voltak a vélemények.. Akkor ez így 3 a 3 ellen. .de mindjárt jön Oriic, és beáll mellétek..:D Én úgy jellemezném a grafikáját, h valahol félúton van a 360-as TR, és a One-os Rise os TR között. De nagyon drukkolok a játéknak mert a hangulata miatt mindenképpen szeretném megvenni. Csak nem biztos, h erre a platformra.

godzsy2: Szerintem az 576-ban is lesz!

(#61025) Elderath válasza bulikavagyok (#61024) üzenetére


Elderath
őstag

Division grafban mi a prevgen szint? Ne vicceljünk már. Fények meg a bevilágítás különösen olyan szintű, ami csőjátékokra se jellemző nemhogy open worldre. Shader munka is kifogástalan, ahogy az assetek mennyisége is, amit kipakol a játék a külső meg a belső tereknél is.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#61026) bulikavagyok válasza Elderath (#61025) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én nem néztem ilyen részletesen (nem is értek hozzá egyébkén), csak az összhatás nem tetszett annyira. Főleg egy Rise of TR után, mivel azt a szintet meg sem közelítette -gondolom ebben azért egyetértünk. Láttam, h mennyire durva az egész, de szerintem elképesztően le volt butítva a One-os verzió. Miután kipróbáltam, elkezdtem a VGA-k után érdeklődni (PH fórumon is), mert ennek a játéknak a hatására elgondolkodtam a PC-m feltuningolásán. Pedig 10 éve nem játszottam pc-s játékkal. De ez csak az én véleményem (amivel azért nem vagyok teljesen egyedül). Ja, és még egyszer mondom, ezt leszámítva imádtam a játékot.

Szerk: Egyébként hol írtam, h prevgen szint? :F

[ Szerkesztve ]

(#61027) godzsy2 válasza bulikavagyok (#61026) üzenetére


godzsy2
senior tag

A legelső videója tényleg annyira odab*szós volt, hogy mi is ezért csábultunk el az öcsémmel... aztán ubisofthoz híven ez csak mézesmadzag volt. Nekem sem jött be az alfát láttán.

(#61028) Rage47 válasza bulikavagyok (#61026) üzenetére


Rage47
veterán

én is jobb grafikára emlékeztem az első gamplay trailerek alapján. meg kicsit üresnek hatott a játék amúgy most, biztos jobb lesz a végleges
+ borderlands és destiny utánérzete van, amiket nem bírok

[ Szerkesztve ]

(#61029) bulikavagyok válasza Rage47 (#61028) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És godzsy2: Persze, tudom, h ez csak az alpha volt...:) Remélem sokat fog még javulni.

[ Szerkesztve ]

(#61030) tunkiih válasza bulikavagyok (#61013) üzenetére


tunkiih
őstag

Ugyanígy nézett ki az Alpha (tételezzük fel hogy nem, akkor is erős rámenni a grafikára), egyébként irja is hogy ez XB1 gameplay. Elállítottad a TV-t bulika? :B :DD

[ Szerkesztve ]

(#61031) bulikavagyok válasza tunkiih (#61030) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez egy rejtély. :D Egyébként már kb egy hónapja nincs TV-m.. :B

[ Szerkesztve ]

(#61032) oriic válasza bulikavagyok (#61024) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"de mindjárt jön Oriic, és beáll mellétek."

Már itt is vagyok. :) Bőven nem volt csúnya az alfa sem szerintem.

Live-Die-Respawn

(#61033) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Ennyi volt az akció.[link]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61034) JackFeryll válasza zsolti72837 (#61033) üzenetére


JackFeryll
őstag

Már tegnap délután se volt jó.

(#61035) Bazsi1987 válasza JackFeryll (#61008) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Baján volt pár de a halo nem volt benne sajnos :(

(#61036) zsolti72837 válasza JackFeryll (#61034) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ja értem.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61037) hackeeeee válasza ImpersonatoR (#61007) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ahogy mondod. A triggereknél, és a triggerek feletti gomboknál ez eléggé érződik. Plusz az, hogy nem lötyögnek a gombok.

Az kicsit bosszant, hogy nincs rövid száras homorú kar az analógokhoz, de ez van. :)

És az, hogy "muszáj" használnom az audioadaptert hozzá, mert megszoktam korábbról. Tök jó, hogy van rajta jack, de szabályozni a hangerőt sokkal macerásabb. Így viszont azért elég szép súlya van már, főként úgy, hogy benne van az 1400-as play and charge kit.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#61038) bulikavagyok válasza oriic (#61032) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tudom, h Neked is bejött! :R Viszont biztos emlékszel amikor először játszottam vele, említettem Neked, h "kicsit" jobbra számítottam. De kár erről ennyit beszélni, mert ez még csak egy alpha volt. Remélem láthatom majd a bétát is, és ott már elégedettebb leszek a grafikával.

hackeeeee: Szedd ki az akkut, használd kábellel! ;]

[ Szerkesztve ]

(#61039) hackeeeee válasza bulikavagyok (#61038) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Wehehe.. :D

Mondjuk a gyári szövetes kábel is elég jó, amit adnak hozzá. Így akkuval úgysem lesz használva. :) Bár majd valamikor ki kellene próbálni, hogy pc-vel összekötve, hogy muzsikál.

Gyors játszottam a Max-el egy 10-15 percet, elsőre hangulatos kis játéknak tűnik. Először azt hittem nem indul el, kétszer hibával elszállt, de utána elindult.

És, ezzel is csinálja azt, hogy néha többször meg kell nyomnom a gombot, hogy bekapcsoljon a gép (2-3szor), és van amikor jóval hosszabban kell nyomni, hogy beadja a kikapcsolás menüt. A stock is csinálta, ezzel ugyan így megvan ez.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#61040) bulikavagyok válasza hackeeeee (#61039) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem is nagyon bejött anno a Max! Azon kevés játékok egyike, amit végigjátszottam.. És lehet, h egyszer még újra nekiugrom. :D

Érdekes hibák. Nekem meg a kontrollert szokta eldobálni mostanában egyre gyakrabban. Pedig most egy régi joy-al nyomom.

[ Szerkesztve ]

(#61041) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Anno írtam nektek hogy volt konticserém a jobb analóg fölfelé húzása miatt. Még garis s nem tudom hogy a mostani dolog miatt cserélhető-e vagy egyáltalán kell-e?

A jobb ravasznak amikor lenyomom (pl Forza5-ben gázadás) akkor van egyfajta zizegő hangja míg a balnak nincs.
Nem zavaró igazán mert csak ha nagy csönd van akkor hallani, inkább az miatt gondolkodom hogy ez nem valaminek az előjele-e?

Tartalék kontim nincs ergo kb egy hétig (bár most karácsony miatt ez több lenne, szal ezt inkább újév után cserélném) az nem volna.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#61042) sch_a válasza Bogyi007 (#61041) üzenetére


sch_a
addikt

A zizegés a túlfeszülés előjele! Azonnal gariztasd, mert robbanni fog!

(#61043) Bogyi007 válasza sch_a (#61042) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hangra mintha valami rugóhoz hasonlítanám.

Ezt a robbanást hogy érted?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#61044) bulikavagyok válasza Bogyi007 (#61043) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Poénnak szánta, csak ő nem használ smiley-kat..:)
Egyébként mindenképp gariztasd szerintem is. Így legalább jó eséllyel kapsz egy újat.
Szerk.: Lehetőleg 11 hónapos korában küld vissza nekik.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#61045) sch_a válasza Bogyi007 (#61043) üzenetére


sch_a
addikt

Bármily meglepő, valószínűleg a rugónak van akkor hangja. :DDD Nem értelek egyébként titeket. Nagy csöndben, nagyon fülelve hallani egy aprócska zizegést és máris garanciáztatnátok? Minek? Esélyes, hogy nem újat, hanem egy másik javítottat fogsz kapni, ami ki tudja milyen állapotban lesz és mivel az is használt, az se fogja tovább bírni, mint amit te beküldtél.

(#61046) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Este csinálok egy hangos felvételt aztán majd véleményezitek hogy mit tegyek vele...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#61047) bulikavagyok válasza sch_a (#61045) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ha beküldesz egy 11 hónapos használt kontrollert, annál nagy eséllyel jobbat kapsz vissza szerintem. Kis szerencsével egy újat.

(#61048) n000rbi válasza Bogyi007 (#61046) üzenetére


n000rbi
senior tag

Szerintem csak a ravasz feletti gomb rezonál a ravaszba épített rezgőmotor miatt, amiatt pedig fölösleges visszaküldeni, mert jóformán az összes ilyen (ha nem egyből, akkor idővel lesz olyan)

(#61049) Def26 válasza bulikavagyok (#61047) üzenetére


Def26
félisten

Most, hogy van ez a kontroller csere? MS oldalon nem lehet regisztrálni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#61050) bulikavagyok válasza Def26 (#61049) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt passzolom, én több mint egy éve cseréltettem utoljára. hackeeeee tud majd Neked segíteni, ő most cseréltetett egyet, ha jól emlékszem. Külön vásárolt kontrollert akarsz regisztrálni egyébként? Mert azt az ügyfélszolgálaton keresztül kell megoldani (számla is kell hozzá)..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.