Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94151) Csapoati válasza Game-over (#94150) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hogyne lehetne szétszedni a gitárt. A hátán elfordítod a kis kapcsolót mondjuk egy olló egyik végével és ki tudod húzni a nyakat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94152) pzstm


pzstm
titán

Xbox And Windows Insiders See Beam Streaming, Windows 10 Game Mode And More From The Creators Update This Week

Win 10 Creators Update rolling out to Insiders tomorrow adds Beam Streaming, Game Mode & more. Console update soon

Ugyan a cikk a videóval kezd, de múltkor is kritikát kaptam érte, így lusták kedvéért tessék, itt a videó linkje:
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94153) Game-over válasza Csapoati (#94151) üzenetére


Game-over
aktív tag

Még sose próbáltam szétszedni, de akkor sorry :R

(#94154) Silεncε


Silεncε
őstag

Arról nincs valami hír, hogy Cortana mikor lesz elérhető a régióból? (persze angolul, magyarul szerintem olyan 2030 körül már meg is tanul...). Kipróbáltam usa régióval, nagyon sok mindent meg tud csinálni, viszont a boxot meg szeretném magyar régióval használni. Szerintem nem lenne olyan nagy munka engedélyezni (angolul természetesen).

(#94155) pzstm válasza Silεncε (#94154) üzenetére


pzstm
titán

boxon ezek szerint nem megy? mert PC-n már anniversary update óta magyar régióval de usa nyelvvel működik.... (Xboxon én is használom, igaz USA régióval...)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94156) Atomgeszi válasza pzstm (#94155) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha jól emlékszem a Speaken résznél angolnak kell lennie, ekkor viszont a játékoknál nem lesz magyar felirat. :U És ezt meg elég szívás ki -be kapcsolgatni, főleg, hogy xbox restarttal is jár.

[ Szerkesztve ]

(#94157) pzstm válasza Atomgeszi (#94156) üzenetére


pzstm
titán

akkor én ezt mindenkinek ajánlanám, amilyen magyar fordításokat hallok ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94158) IntelKiller7 válasza pzstm (#94152) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez érdekes lesz. Én úgy tudnám ezt az egészet elképzelni mintha az Xboxon lenne egy Windows, de a jobb teljesítmény miatt nem a Windows-on menne a játék, hanem az Xbox OS(?!)-en :)

Viszont, ha helyrerázza PC-n a horizont akkor tuti, hogy kurva jó lesz az új Xbox-al minden :D Még akkor is, ha már most leírják, hogy 4x erősebb lesz mint a mostani gép.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94159) pzstm válasza IntelKiller7 (#94158) üzenetére


pzstm
titán

most is Windows 10 fut Xbox-on ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94160) Silεncε válasza IntelKiller7 (#94158) üzenetére


Silεncε
őstag

A legutolsó infóm szerint a box így működik: a hardveren fut egy Hyper-V hypervisor amiben fut 2 rendszer: az egyik az Xbox OS (ha így hívják),a játékok ezen futnak. Emellett fut egy Windows 8(.1) ami mostmár 10 átszabott felülettel, ezen futnak az appok. A Windowsnak dedikálva van 2,5giga ram (8 van a boxban,,ebből a fejlesztők 5,5-öt használhatnak) meg valamennyi procimag (ezt nem tudom mennyi a 8-ból, azt tudom, hogy a Kinectnek volt 1 dedikált magja, ezt feloldották).

Közben utánanéztem és rájöttem, hogy hülyeséget beszélek. A boxon fut egy alap Win10 core, ezen van egy Hyper-V hypervisor, ebben pedig elkülönítve futnak az appok és a játékok.

pzstm: majd ránézek pc-n is, illetve tableten is, az angol nyelvet el tudnám viselni, ha működne magyar régióban a Cortana

[ Szerkesztve ]

(#94161) IntelKiller7 válasza pzstm (#94159) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Az megvan, de azért jóval korlátoltabb mint a PC-s társa. Na de nem is ez a lényeg, hanem, hogy, ha áthozzák azt az OS-t amin a játékok futnak boxon azért elég jók lehetnek majd a PC-s MS címek. És, ha full élsimítás meg minden szarság lesz akkor szerintem felfogható egy Scorpio reviewnak is az egész :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94162) pzstm válasza Silεncε (#94160) üzenetére


pzstm
titán

picit pontatlan de majdnem....

Win10 van ami onecore miatt alapjaiban ugyanaz mint PC és phone, ez futtat játékokat, van egy OS appoknak, kettőt meg összeköti és felügyeli, meg virtuálisan izolálja a Hypervisor, ami Server 2016-ban és legújabb asztali Win10-ben security featureket is használ.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94163) pzstm válasza IntelKiller7 (#94161) üzenetére


pzstm
titán

mondták, hogy a creators update-el, feature és mélyebb alapok tekintetében is a "jövőnek" készítik elő a terepet.

Mindenki gondoljon amit akar ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94164) IntelKiller7 válasza pzstm (#94163) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Én azt gondolom, hogy lehetne már december. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94165) Silεncε válasza pzstm (#94162) üzenetére


Silεncε
őstag

De legalább közel jártam :) Azért legközelebb inkább meghagyom a hozzáértőknek a terepet :DD

(#94166) Gsx-rr válasza IntelKiller7 (#94149) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Csak ma letolheto?

(#94167) hackeeeee válasza pzstm (#94152) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kíváncsian várom ezt a game modeot win10 alá, hogy vajon milyen is lesz.

Véleményem szubjektív...

(#94168) pzstm válasza hackeeeee (#94167) üzenetére


pzstm
titán

nem kell világmegváltó csodára gondolni azért... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94169) gazsiazasz válasza pzstm (#94168) üzenetére


gazsiazasz
csendes tag

Arról nincs valami infód, hogy Mac-re várható-e game streaming kliens?

(#94170) hackeeeee válasza pzstm (#94168) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem is gondoltam, csak, hogy mit csinál, stb. :)

Plusz ez azon fog múlni, hogy hogyan adják el marketing szempontból.

Véleményem szubjektív...

(#94171) pzstm válasza gazsiazasz (#94169) üzenetére


pzstm
titán

xbxo app amire streamelhetsz? mert ha ez a kérdés, akkor rövidtávon nem tudok ilyen tervről (Win10-es app van meg iOS és android telefonra, de csak PC appra megy a stream..)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94172) pzstm válasza hackeeeee (#94170) üzenetére


pzstm
titán

DLL fájlokat aktivál, melyek kilőhetnek bizonyos (nem tudom pontosan miket) szolgáltatásokat, illetve háttérben futó appokat teljesen jegeli, egyfajta "tombstone" állapotba kerülnek appok (CPU és memóriát nem oszt ki neki az oprendszer)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94173) IntelKiller7 válasza Gsx-rr (#94166) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nincs megszabva. Akár jövőre is letöltheted. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94174) hackeeeee válasza pzstm (#94172) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jól hangzik. Működjön jól majd! :) :R

Véleményem szubjektív...

(#94175) pzstm


pzstm
titán

Preview Alpha userek: (akiknél már creator's update van): készülődik egy újabb build, várhatóan reggelre kint lesz részletes release notes-al, sok-sok bugfixel ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94176) - = Zk = - válasza oriic (#94119) üzenetére


- = Zk = -
félisten

na ez akkor most hogy?.. bekerült a "keretprogiba" a RE7 is?!....

szerk.
úgylátom igen. lol :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#94177) Knobber válasza wmarci (#94146) üzenetére


Knobber
aktív tag

Nem írja hogy "Bundle", így valószínűleg nincs hozzá gitár, főleg ennyiért.

Amelyikhez van gitár, annak más a doboza:

Youtube: Knobber

(#94178) Gombinyó válasza wmarci (#94146) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ha van hozzá gitár nem küldik ki UK-n kívül. Ha véletlen vissza is igazolják a raktár fogja visszatartani.

(#94179) NyMRooD válasza Gombinyó (#94178) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha abból indulsz ki, hogy volt, hogy valami "eszközt" nem küldtek ki, akkor az teljesen random, hogy kiküldik-e vagy sem, a fekete pénteken rendelt konzolokból is többet kiküldtek, én egy kinectet rendeltem és megkaptam.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#94180) Gombinyó válasza NyMRooD (#94179) üzenetére


Gombinyó
őstag

Tudom, én is onnan vettem a konzolom. Azóta jobban ellenőrzik ezt és visszatartanak minden nagyobb csomagot.

(#94181) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Na, asszony is nézegeti a RE7 trailereket, jaj milyen jó a története stb. Vegyük meg..
Persze, aztán majd az lesz, mint az Outlast 2-vel, beültettem a vászon elé, 2mp után meg kiszállt,hogy mégse. :D :D

(#94182) Stauffenberg válasza Atomgeszi (#94181) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerencsére az enyém már a trailert sem tudja végignézni ha túlságosan darabolós-hentelős. :D Nekem meg nagy defektem, hogy kicsit sem tudnak lekötni az ilyen jellegű horror játékok (meg filmek sem), egyszerűen elunom magam. A zombik ugyanez, egy Dead Rising nálam már a kipróbálásig sem jut el, pedig kölcsön kaptam 3 hónapja egy kollégámtól.

Az Alan Wake volt talán az utolsó horror játék, amit tökre élveztem, de az is inkább volt nyomozós pszicho-thriller. Nekem inkább ez a vonal fekszik.

(#94183) Atomgeszi válasza Stauffenberg (#94182) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Fél szemmel megnézegeti :D
Mi egy ideje a Dying Light-ot toljuk neten Co-Op-ba, egyedül unalmas lenne, de így ketten (olykor hárman, ha véletlenül nyitott a session :D ) már szerintem 30 óránál tuti járunk, ha nem többnél, és még mindig van történet. Plusz van fejlődési fa, új fegyverek folyton, izgalmas küldetések. :K

Ha nyomozós, thriller, ajánlom a Murdered Soul Suspect-et! :K Angol nyelvtudás elengedhetetlen, de szerintem nagyon jó játék! Főleg, hogy ingyen volt gold-dal.

(#94184) bLaCkDoGoNe válasza Atomgeszi (#94183) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A Murdered valóban egy kellemes meglepetés volt nekem is, amilyen rossz kritikákat kapott, nekem annyira tetszett. (Kezdem azt gondolni, hogy nekem ilyen elfuserált ízlésem van... :D)
Marha hangulatos játék, bár a démonos-harcolós részek szerintem teljesen feleslegesek voltak bele, azok egyedül időhúzásra szolgáltak.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#94185) Stauffenberg válasza Atomgeszi (#94183) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azt már leszedtem amikor GwG-ben volt, de még nem indítottam el. Amúgy igen, nekem inkább ez a vonal való bár ez is csak a sokadik helyen áll a kedvenc stílusok között. :) Inkább úgy fogalmaznék, hogy inkább ez, mint a darabolós-pofádba ugrálós horror. Abban nem sok fantáziát látok.

(#94186) Atomgeszi válasza bLaCkDoGoNe (#94184) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én sem értem amúgy, hogy miért húzták le.. Ja, de .. Mert nem agyatlan lövöldözős űr ugri bugri. :( :D
Démonokhoz:
A démonos résszel egyetértek. Kicsit kevesebb kellett volna bele, egyszerűbb irtással. Főleg az volt idegesítő, hogy mindegyik démont 1mp alatt kiírt kombóval lehetett csak megölni, és ugyebár mindig más volt a kombó, utána meg percekig kergetett a lélekkapukban kapuról kapura. :D Bár, ha ez pofon egyszerű, akkor meg ugye elveszett volna a "szökött" lélekkel való nehézsége a játéknak. A különböző démonkapuk is szerintem nagyon adják, amin ugye nem tudsz egyszerűen átsétálni, csak, ha egy emberbe utazol. Összességében nekem nagyon tetszett. :) Square Enix minőség! Apropó, napokban kezdem újra a Rise Of The Tomb Raider-t. Már nagyon várom. Meg annak is a folytatását. Arról valami infó? Még talán csak az a múltkori kis hírmorzsa van csak, amit valami japán embernek a notebookján fotózta valaki a metrón? :DDD

(#94187) Atomgeszi válasza Stauffenberg (#94185) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem nagyon eltalálták, bátran ajánlom mindenkinek, aki kicsit fogékonyabb a történet alapú(itt ugye összefüggésben van minden nyomozás) játékokra. Nem összetévesztendő a BF Hardline-al, ami nekem hatalmas csalódás volt.

Dead Risingnak is megvan a maga hangulata szerintem, de az tényleg egy ideig óráig elhülyülsz, vagy amikor 1 órát csak agyatlanul akarsz vagdalni embernek ajánlom. :D
Ahogy láttam a RE7-nek azért komoly története van, ami által nem egy agyatlan darabolósnak tűnik. Persze, csak a trailert néztem.
Outlast2 is a maga műfajában szerintem nagyon jó, igaz azt sem bírtam tovább fél óránál, a kukoricás résznél már kissé elég volt a parából. :D Hozzátartozik,hogy a horror filmeket sem csípem annyira, pl. a Démonok között is csak kb. a 3/4 részig tetszett, mikor a végén az öregasszony pörgött a széken ott már inkább vígjáték volt, mintsem horror. :D

Dying Light meg igazából magad döntöd el, hogy mit és hogyan játszol. Ott is lehet hentelni, ijesztgetés is van benne, de e mellé társul egy 10-es történet is, ami miatt folyamat fent marad az érdeklődés.
Plusz ott is egyre jobb és jobb fegyvereket kapsz, azokat tudod craftolni, áramosra, tüzesre, hát nekem az a játék is egyik best. :D A DLC-k is teljesen jók.

Volt egy trailer anno, valami zombik elől kellett menekülni futva, csak PS4-re jelenik meg. Annak is érdekes volt a trailere, de ez a folyamatos menekülés, meg ide - oda bebujkálás is szerintem unalmas lesz egy idő után. Azt nem tudja valaki melyik játék?

Szerk:
Mondjuk a Dead Island nekem egyáltalán nem jött be. Pedig annak is adtam pár órát.

[ Szerkesztve ]

(#94188) Czimby válasza Atomgeszi (#94187) üzenetére


Czimby
addikt

A Murdered nálam már majdnem elérte az Alan Wake szintet, pedig az magasra tette a lécet!

Aki most kezdi a murderedet felhívom a figyelmét, hogy a story mód végigjátszása után már nem lehet a mellékküldetéseket megcsinálni!!! :W

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#94189) Bjarte válasza Atomgeszi (#94187) üzenetére


Bjarte
csendes tag

Outlast 2-nek nem csak a demo-ja jött ki? Fél óra sincs a demó, kukoricás résznél vége.

XBOX Gamertag: Bjarte1990

(#94190) L_YKing válasza Bjarte (#94189) üzenetére


L_YKing
addikt

De csak demo van..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#94191) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

De hol a demo? Én nem találom.

Szerk.: Ja látom, november 1-ig lehetett letölteni. Ennek mi a f@sz értelme van?! Az eszem megáll komolyan, time-limited download egy játékdemóra, ehhez már nagyon agyhalottnak kell lenni... :U Senkiháziak kezében van a popszakma.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#94192) Atomgeszi válasza Bjarte (#94189) üzenetére


Atomgeszi
veterán

De, demo. De épp elég volt.. :DDD

(#94194) eL Geri válasza bulikavagyok (#94193) üzenetére


eL Geri
őstag

Király!

A Dirt 1 nagy kedvencem volt. Aztán a 2-3-sal csak hanyatlott a dolog. De sajna a mostani DIRT Rally-hoz pedig casual játékos vagyok. Talán majd ez a 4-es jó lesz :)

(#94195) Csapoati válasza bulikavagyok (#94193) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na végre! A Codies ralijátékaiban még sosem csalódtam, remélem ezúttal sem kell. Ráadásul egész közel van a megjelenés is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94196) sting2 válasza bulikavagyok (#94193) üzenetére


sting2
addikt

Magasan van a léc a Dirt Rally óta...

A RSC 1 - 2 fizikája, tartalma, mai korra felhúzott látványa és Fun felfogása pont elég is lenne nekem.
:U

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#94197) eL Geri válasza sting2 (#94196) üzenetére


eL Geri
őstag

Én arra számítok, hogy visszatérnek egy tisztán rali irányhoz, de arcade-osabb irányítással / játékmenettel.
Mintegy Dirt 1-2-3 és Dirt Rally keverékeként.

Aztán majd persze meglátjuk!

[ Szerkesztve ]

(#94198) bulikavagyok válasza sting2 (#94196) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ha eltekintünk a tartalmi hiányosságaitól, a Dirt Rally a tökéletes rally játék. Remélem az új részben viszontlátjuk majd azt az irányítást (kormánykezelést) és a fizikát is. Bár tartok tőle, h egy "árkádosabb" vmit kapunk majd.

[ Szerkesztve ]

(#94199) oriic válasza bulikavagyok (#94198) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A tervek szerint a korábbi részek legjobb részleteit egyesítik és tökéletesítik majd.

Live-Die-Respawn

(#94200) eL Geri válasza oriic (#94199) üzenetére


eL Geri
őstag

Igen, ez lenne a jó, de mindig ezt monda mindenki :( (Meg aztán mindenkinek más a .)
Szóval azért én ezt fenntartásokkal kezelem :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.