Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85001) bLaCkDoGoNe válasza Stauffenberg (#84960) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem vagyunk egyformák. :)
Én pl. ezt az egész háttérkép kérdést értetlenül szemlélem, nagyjából 5 másodpercig látom a menüt, amíg elindítom a játékot. Addig felőlem hupilila is lehetne, sárga pöttyökkel és rózsaszín csillagokkal.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#85002) Csapoati válasza bLaCkDoGoNe (#85001) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem is hasonló, csak egy kritérium van: autós legyen. :DD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85003) Zjunior válasza Stauffenberg (#84998) üzenetére


Zjunior
veterán

Igen:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#85004) Stauffenberg válasza bulikavagyok (#85000) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Eddig a géphez kapott 14 napos trial kódot használtam, de le tudtam tölteni a Gold játékokat, legalábbis amik One-ra vannak. A 360-as játékokat nem sikerül (böngészős Marketplace-ről sem).

(#85005) Mister_X válasza bLaCkDoGoNe (#85001) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én betettem egy csecse festett cseresznyevirágos hátteret, mert a sima egyszínű hátterek nem jöttek be. Pedig én se nézegetem amúgy, de biztos emiatt alszom nyugodtabban :))

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85006) bulikavagyok válasza Stauffenberg (#85004) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Lehet, h csak szerencséd volt! ;] Vicces, de tényleg előfordulhat. Elég nagy a zűrzavar a Live-om mostanában. Én úgy tudom, h a 14 napos kód csak trial, és ezért nem lehet vele letölteni ezeket a tartalmakat. De javítson ki vki ha tévedek! :B

(#85007) Atomgeszi válasza Mister_X (#84989) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ronda lett? Pont ettől féltem.. IW-tōl sem estem hasra a bétában, így nem is bánom, hogy maradtam a TF2-nél(ami szerintem sokkal jobb grafikailag, mint az IW)
Láttam haveromnal PC-n a BF1-et, hat ég és föld. :( Pedig csak medium grafikán megy nála is FHD-n.

[ Szerkesztve ]

(#85008) Atomgeszi válasza bulikavagyok (#85006) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Home partnerem elofizetett egy hónap live-ra, mielőtt velem homeolni kezdett, nekem ugye egy éves liveom volt. Neki meg ugyanúgy vonta a MS havonta. Szóval inkább mindenki figyeljen oda! :)

(#85009) Stauffenberg válasza bLaCkDoGoNe (#85001) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem arról van szó, hogy fontos-e, hogy tudjak beállítani saját háttérképet, de a lehetőség egyébként adott, csak éppen valamilyen teljesen érthetetlen okból a Microsoft azt szeretné, ha én nem az Xboxon tölteném le a képet hozzá, hanem fognék egy PC-t (vagy Mac-et ;]), ott tölteném le, abba dugjak be egy USB meghajtót, másoljam fel a képet majd vigyem át az USB meghajtót az Xboxhoz, dugjam rá, másoljam át az Xbox saját meghajtójára, majd térjek vissza a beállítások közé, ahonnan már be tudom állítani a frissen felmásolt képet háttérnek.

Pedig adná magát, hogy elindítom az Edge-t, keresek egy nekem tetsző nagy felbontású képet, letöltöm és beállítom háttérnek. Ezt egy Windows tudja mondjuk 30 éve. Szóval nem arról van szó, hogy Neked vagy Nekem számít-e milyen a háttérkép a dashboardon, hanem az, hogy a Microsoft miért ilyen nyakatekert módon teszi ezt lehetővé. Hozzáteszem még az sem megoldás, hogy a böngészőben kiteszem teljes képernyőre a fotót és screenshotolom... mert nem lehet a böngészőt screenshotolni. :D

(#85010) daneel92


daneel92
tag

sziasztok!
nemrég vettem egy xbox one s-t. a gond azzal lenne,hogy még ha ki is van kapcsolva teljesen (energiatakarékos kikapcsolást választom,minden létező háttérfunkciót letiltok, amit kikapcsolt állapotban csinálhat a konzol), akkor is hallani egy minimális sercegő hangot a konzolból. napközben nem vészes, de éjszaka lehet hallani, és mivel az ágyamtól két méterre van, nem tudok tőle aludni,ki kell húznom a tápkábelt a konnektroból. kérdés,hogy ez minden xbox one s-nél így van, vagy esetleg hibás maga a példány, és ki kéne cserélnem? előre is köszi a válaszokat!

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#85011) oriic válasza Atomgeszi (#85008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Levonas tema erdekes, mert egy perc alatt kikapcsolhato a megujitas.

Live-Die-Respawn

(#85012) lsg válasza daneel92 (#85010) üzenetére


lsg
tag

Szia!

Ez azért van, mert valószínűleg instant-on módban van a box. Ilyenkor készenlétben van, letölti a frissítéseket vagy ha nem vagy otthon és közben a neten veszel valami játékot weben, akkor elkezdi azokat is letölteni. Az energia beállításoknál át tudod állítani, hogy kikapcsoljon rendesen, ha zavar.

[ Szerkesztve ]

(#85013) Atomgeszi válasza oriic (#85011) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, de aki nem figyel, illetve a bankkártya adatokat sem(mint pld home társam), az sajnos így jár.

(#85014) daneel92 válasza Atomgeszi (#85013) üzenetére


daneel92
tag

ilyen beállításoknál is "serceg" a gép.

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#85015) Stauffenberg válasza oriic (#85011) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hol kapcsolható a Live Gold megújítás?

(#85016) bLaCkDoGoNe válasza Stauffenberg (#85009) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Lehet, hogy biztonsági megfontolások állnak a háttérben.

(#85005) Mister_X: Szerintem tuti! :K

(#85002) Csapoati: Akár egy ilyen gyönyörű járgány is? :D

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#85017) bulikavagyok válasza Stauffenberg (#85015) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tegnap linkeltem Neked! :B

(#85018) Stauffenberg válasza bulikavagyok (#85017) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igen, reagáltam is rá. :D De írtad, hogy a Gold kapcsán nem tudod mi a helyzet. :D Az EA Accesst látom itt listázva, de a Live Gold-ot nem. Ez azt jelenti, hogy nem is fog automatikusan hosszabbodni?

(#85019) lacy86 válasza csabamigo (#84999) üzenetére


lacy86
addikt

Kiralysag!
Jo hogy mondtad!
Akkor holnap oda is kell menni!

Koszi! 👍

(#85020) bulikavagyok válasza Stauffenberg (#85018) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Úgy értettem, h az EA Access mindenképpen megújuló, de a Gold-al nem tudom, h mi a helyzet. :B De ott látnod kell mindkettőt! Valószínűleg azért nem látod, mert még nincs élő előfizetésed (a trial gondolom nem számít annak), így nincs minek megújulnia.
Nekem így néz ki:

Szerk.: Szerintem csak akkor lesz megújuló, ha a Live-on veszed az előfizetést! Kódosnál nem.

[ Szerkesztve ]

(#85021) gianni85 válasza eL Geri (#84988) üzenetére


gianni85
veterán

nekem is ez volt a bajom. túl gyors volt a játékmenet, és túl szűk a pálya.

(#85022) Stauffenberg válasza bulikavagyok (#85020) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én az EA Accessnél csak az érvényesség idejét látom és fizetési módként a feltöltőkártyát. Az 1 hónapos EA Accesst a géphez kaptam. Ha nem újul meg, legfeljebb előfizetem Live-on, ennek legalább a mi régiónkban is jó az ára. :)

A Gold kapcsán viszont tényleg az van, hogy a Trial itt nem jelenik meg, de eddig le tudtam vele szedni a Gold játékokat (kivéve Xbox 360-as) és a Deals With Gold kedvezménnyel is tudtam vásárolni.

Mindegy, most vettem 2x14 napos Trial kódot, aztán majd az apróról veszem a többit. Ebben a hónapban úgysem érdekelnek az Xbox 360-as Gold játékok, más hátrányát meg nem láttam.

(#85023) Botosil1985


Botosil1985
csendes újonc

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy nekem van egy ps51e 450 samsung plazma tv ami Hd ready s.Le szeretném cserélni erre a típusra sony 55 xd7005 4k tévére. AZ a kérdésem hogy Ellore lépés lenne ez a tv.milyen lenne a kép. Köszönöm

(#85024) bulikavagyok válasza Stauffenberg (#85022) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor a "rejtély" megoldva: ha a Live-on fizetsz elő van automatikus megújulás, ha kódot használsz, nincs. :))

Botosil1985: Ez nem az a topik! :D

[ Szerkesztve ]

(#85025) Rederik


Rederik
tag

Sziasztok,

Ha én veszek 1 hónapos gold előfizetést, akkor azzal is meg tudom venni az akciós játékokat, s 1 hónap után használni is? ()
Most nézem, hogy a Fifa 33%-al olcsóbb, ha van gold-od, s még az egy hónapos gold-árát belevéve is olcsóbb lenne, mint simán...

Köszönöm a választ.

(#85026) Csapoati válasza bLaCkDoGoNe (#85016) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez már nem, de most egy Reliant Supervan III a háttérképem. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85027) bulikavagyok válasza Rederik (#85025) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen. Amit egyszer megvettél az örökre a Tiéd marad. Egyébként épp feletted írta vki, h a 14 napos Gold-al is tud kedvezményesen vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#85028) Rederik válasza bulikavagyok (#85027) üzenetére


Rederik
tag

Köszönöm!

(#85029) eL Geri


eL Geri
őstag

Na találtam egy számomra érdekes anomáliát!

Tavaly szeptemberben állítólag volt egy olyan GOLD ingyen játék, hogy 360-as Crysis 3.
Viszont a Crysis-ok nincsenek benne a visszafelé kompatibilis listában.
Akkor abban a hónapban nem volt játszható az összes ingyen játék ONE-on?

Hm, én azt hittem, hogy ezek mindig kompatibilisek :(
Már egy ideje várom, hogy Crysis 3-azni tudjak ONE-on, de nem nagyon látok rá esélyt. Valahol mintha konkrétan nyilatkozták is volna, hogy nem foglalkoznak vele.

Igazoló link

(#85030) okibots válasza eL Geri (#85029) üzenetére


okibots
aktív tag

Tudtommal akkor még nem volt BC-ről szó :)

Ha igen akkor bocsi ;]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#85031) csabamigo válasza lacy86 (#85019) üzenetére


csabamigo
aktív tag


Ilyet kell venned és akkor a fülesbe megy minden ,a tévét,házimozit lehallkithatod és nem zavarod a családot a csatazajjal!:)

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#85032) eL Geri válasza okibots (#85030) üzenetére


eL Geri
őstag

Oh, ez magyarázat :(

(#85033) Stauffenberg válasza bulikavagyok (#85027) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Most azért ellenőriztem, hogy tényleg Deals With Gold akcióban vettem-e a Tomb Raider Definitive Edition-t, de igen, ezek szerint tényleg abban vettem, elég volt hozzá a 14 napos trial Gold is.

(#85034) Rederik válasza Rederik (#85028) üzenetére


Rederik
tag

Persze, hogy ilyenkor nem lehet még 1 hónapos gold-ra sem előfizetni:-) Nem megy...

(#85035) Stauffenberg válasza Rederik (#85034) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Cdkeys-en 500 Ft a 14 napos trial feltöltőkód. :)

(#85036) okibots válasza Stauffenberg (#85033) üzenetére


okibots
aktív tag

Igen, a deals-ek mennek vele, és a multi is. Egyedül a havi 4 játékot a Gold keretein belül nem kellene, hogy engedje letölteni (nekem nem is engedte soha),de amint olvasom, te átcsusszantál a rostán :D

Rederik Miért nem tudsz havi live-ot venni?

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#85037) Rederik válasza Stauffenberg (#85035) üzenetére


Rederik
tag

Köszi a tippet és mindenkitől az infókat. Sikerült is vele gold akciósan megvenni a Fifát. Tehát megy a 14 napos gold-dal is, ami 564Ft volt.

Mindig mondtam, hogy az információ sokszor többet ér bárminél :DD

A havi live-nál minden alkalommal rendszer hibaüzenetet dobott nekem. De amikor a játékot vettem ugyanaz az ablak tovább lépett gond nélkül. Most már mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#85038) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Akinek van Xbox one elit kontrollere az írjon már rám privát üzenetbe.

(#85039) eL Geri


eL Geri
őstag

Na Call of Duty: Infinite Warfare-ezik itt már valaki? :D

Bevallom, engem a kampány majd érdekel... de csak fele / harmad áron.
(Hisz a játéknak is kb. csak a harmada a kampány.)

(#85040) birorichard válasza eL Geri (#85039) üzenetére


birorichard
őstag

Monka van még...

(#85041) eL Geri válasza birorichard (#85040) üzenetére


eL Geri
őstag

Mi az hogy "monka"?
Ja értem: munka :D Ez igaz!

[ Szerkesztve ]

(#85042) okibots


okibots
aktív tag

Hong-kong-i storeban 50% off van a GoW 4-re. Nálunk ilyenek miért nincsenek? ;]

[link]

eL Geri Munka ;)

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#85043) eL Geri válasza okibots (#85042) üzenetére


eL Geri
őstag

7500 HUF... az nem semmi! :Y

(#85044) oriic válasza eL Geri (#85043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ennyi kb itthon is nvidia kuponnal.

Amúgy én is nyomom már a COD-ot.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#85045) Mister_X válasza eL Geri (#85039) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én. Oric még nem érzi a multit, ki is van akadva :C ;] Én meg lehívtam életem első 3. streakjét, ha nem a meccs felénél dob me minket, nyerhettünk is volna.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85046) birorichard válasza eL Geri (#85041) üzenetére


birorichard
őstag

Tudod, az élet...

[ Szerkesztve ]

(#85047) oriic válasza Mister_X (#85045) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindig az a ha. :DDD

Amúgy már lenyugodtam, mától tolom rendesen már.

Live-Die-Respawn

(#85048) eL Geri válasza birorichard (#85046) üzenetére


eL Geri
őstag

Ettől totál behaltam :C
Esküszöm megöltök :DD

(#85049) birorichard válasza eL Geri (#85048) üzenetére


birorichard
őstag

:D

(#85050) Stauffenberg válasza eL Geri (#85039) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Engem csak a CoD MW Remaster érdekelne, de ahogy nézem külön sehogy nem lehet beszerezni. :( Az a rész még határeset volt a régi jó CoD-ok és az új fos CoD-ok között (de inkább jó volt, mint rossz... az MW2 szerintem már inkább cirkusz volt).

Amire a világ összes pénzét rákölteném az egy CoD 1 + UO + CoD 2 remaster csomag lenne! :) Istenem de szép idők voltak még azok!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.