Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95351) nagyfejü válasza rdt89 (#95350) üzenetére


nagyfejü
őstag

szia!

Bármilyen bankkártyával lehet? Itthon erste van. Kártyaszám kell a regisztráciohoz vagy számlaszám?Egyenlöre xboxon keresztül a store bol szeretnék.

üdv

[ Szerkesztve ]

(#95352) rdt89 válasza nagyfejü (#95351) üzenetére


rdt89
addikt

Banktól független, a lényeg, hogy visa, maestro, master legyen, de mikor regisztrálod úgy is kiírja, melyek az elfogadhatóak. Kártyaszám kell hozzá, de mikor elkezded regisztrálni elég részletesen leírja, hogy mit is szeretne.

(#95353) ferensz válasza rdt89 (#95352) üzenetére


ferensz
senior tag

Maestro nem jo, azt nem fogadja el a rendszer.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#95354) rdt89 válasza ferensz (#95353) üzenetére


rdt89
addikt

Ezért is írtam utána, hogy a rendszer kiírja regisztráláskor miket fogad el.
De ezt ettől függetlenül nem tudtam. :)

(#95355) gduck válasza Madoc (#95321) üzenetére


gduck
addikt

Nekem is megvolt a frissítés 00:00-kor. Nem lehet hogy volt egy kis áramszünet valamikor, ezért nem volt instant on-ban a gép? Nekem akkor szokott ilyet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#95356) nagyfejü válasza rdt89 (#95352) üzenetére


nagyfejü
őstag

Köszi! sikerült: Azt nem tudom miért vont le pluszban 240 Ft ot? ! Ez természetes?

üdv

(#95357) rdt89 válasza nagyfejü (#95356) üzenetére


rdt89
addikt

Igen, ezzel ellenőrzi a kártyád valódiságát, és majd vissza fogja utalni.

(#95358) DaveHutt válasza nagyfejü (#95356) üzenetére


DaveHutt
őstag

Igen, amikor hozzáadsz egy Microsoft Accounthoz egy bankkártyát, megterheli egy dollárnyi összeggel. Vissza fogod kapni.

(#95359) oriic válasza nagyfejü (#95356) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Probaterheles, ezzel ellenorzik hogy valos adatokat adtal meg.

Live-Die-Respawn

(#95360) nagyfejü válasza oriic (#95359) üzenetére


nagyfejü
őstag

köszönöm mindenkinek!!

(#95361) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Halo Wars 2 csábító ennyiért Cdkeysen... :(

Xr

(#95362) bandi20


bandi20
aktív tag

Sziasztok! Segítséget szeretnek kérni, kiírja a box a network nél hogy az xbox live core ral baj van es nézzem meg a www.xbox.com/státus cuccot! Megnéztem es a live alapvető szolgáltatások korlátozottak! Mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

bandi

(#95363) Hunt3r22 válasza bandi20 (#95362) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Live-nál van valami akkor.

Xr

(#95364) bandi20 válasza Hunt3r22 (#95363) üzenetére


bandi20
aktív tag

Ezaz de hogy mi? 16 an jár le , az nem lehet a baj, open a NAT tehát az is működik, egyszerűen ez a hiba űzi van , pirossal ott virít !

bandi

(#95365) sch_a válasza bandi20 (#95364) üzenetére


sch_a
addikt

Ez azt jelenti, hogy nem nálad a hiba. Az egész microsoftos rendszer egy halom fos, úgy ahogy van. Most próbálok családtagnak segíteni beállítani egy WP-t, az is hibakódról hibakódra dob. Ez nem elérhető, az nem elérhető, próbálkozzon később, stb., stb.. Live, WP, Store, mind egy rakás átláthatatlan, életképtelen, gányolt fos. Legközelebb összeszedem egy kupacba és felgyújtok mindent ami MS, nem hiányzik ez nekem...

(#95366) Hunt3r22 válasza sch_a (#95365) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Felgyújtod az ms cuccokat, nem sok lehetőséged van átpártolni máshova.. (konzol részlegen). Egyetértek veled, nincs olyan nap, hogy valami ne működne.. :N

Ps rendszere se sokkal jobb, ott is mindig van valami..

Pc-s résznél linux vagy Mac.

Telefont simán megértem, van a családba egy Lumia 640, egyszerűen a hajamat tépem tőle, átláthatatlan rendszer, főleg iOS és droid napi használatában. :DDD

Xr

(#95367) pzstm válasza sch_a (#95365) üzenetére


pzstm
titán

van olyan rész amiben igazat adok, van viszont amiben nem tudok egyetérteni. Xbox Live reggel 8 óta folyamatosan party chattel hibátlanul teljesít.... :U weboldalt láttam, ennek ellenére csak itt a fórumról jött panasz, gondolom minimális számú usernél fordulhat elő valami....

szóval Live-ra azt mondani hogy egy rakás...pont a Live-ra...hát.....elég "merész" ;)

legutóbb tavaly május körül rémlik egy késő este, mikor akartam játszani és 3 órán át akadozott a ki-bejelentkezés... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95368) pzstm


pzstm
titán

EA access vásárlásban gyakorlott fórumtársak. :R

úgy rémlett, mostanában jár le az EA access előfizum, mondom ránézek. Ekkor látom, hogy január 18-án megújította egy évvel...jött is a számla róla, 5500HUF. Most találtam csak meg emailjeimben. Viszont akárki is fizette ki helyettem, hálásan köszönöm, ugyanis netbankba belépve sehol nincs levonás ilyen összegben, ilyen tételre vonatkozólag. 2018ig érvényes az accessem, megnéztem most a subscriptionök között :DDD

Valaki járt még így esetleg? :U :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95369) Rage47 válasza pzstm (#95368) üzenetére


Rage47
veterán

nekem decemberben hosszabodott meg magától és ma kaptam róla számlát. o.O

(#95370) HKorn válasza Madoc (#95324) üzenetére


HKorn
addikt

Ilyenkor ha instant on módban magától lefrissít bekapcsoláskor jelzi, hogy hello frissült a rwndszer, vagy semmi nyoma?

Méretre mekkora ez a frissítés?

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#95371) sch_a válasza pzstm (#95367) üzenetére


sch_a
addikt

Jó, ez most hirtelen felindulásból, idegből jött belőlem, mivel reggel óta szívok egy WP-s telefonnal.

Még mindig nem tudtam átmenteni egy androidos telefonról a névjegyeket rá. Vcf fájlokat nem tudja kezelni, egyedül gmail-es szinkronizálással lehet átvinni, de az sem működik, mert hogy egy outlook server nem elérhető. Csak tudnám minek kell neki az outlook server ahhoz, hogy egy gmailes fiókról hajlandó legyek leszinkelni a kontaktokat.... De ez itt nagyon off.

Egyébként biztos vagyok benne, hogy tavaly május óta volt kiesés a Live-nál is. Különben meg, ha a Store szarakodik, akkor hiába működik maga a Live jól. Márpedig a Store meg már hosszú ideje folyamatosan "beteg".

(#95372) oriic válasza pzstm (#95368) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ilyet se hallottam még. Érdekes. :C

Live-Die-Respawn

(#95373) Medocsabi válasza pzstm (#95367) üzenetére


Medocsabi
addikt

Én elég ritkán találkozok live sz@rakodással.Ha mégis,felcsapom a laptopot és nyomok pár starcraft 2 desert strike-ot,azon pár meccs alatt kiidegelem magam,utána vissza boxra,általában ez idő alatt helyreáll :)

(#95374) okibots válasza sch_a (#95371) üzenetére


okibots
aktív tag

Én tegnap röhögtem fel, mikor a boxon a store-os "csempén" nagy ~8 cm betűkkel írja, hogy " Pre Order Final Fantasy XV" :D Mondom megkéstél főnök...

Én is szoptam már ilyenekkel, olyankor rámentem sim kártyára (~50-250-et tárolnak azt hiszem), majd az új telefonon beimportálom róla, és kész. Nem szinkronizálgatok én minden mindennel, a fene :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#95375) sch_a válasza okibots (#95374) üzenetére


sch_a
addikt

Nem ugyanakkora sim kell a két telefonba és a szétvágás sem opció, mert a régit vissza kell adnia.

Engem a "the person who bought this item needs to be signed in" üzenet kerget őrületbe, minden egyes bekapcsolásnál eljátssza párszor, mire hajlandó elindítani egy játékot.

(#95376) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok.

Hogyan lehetséges azt megoldani, hogy az xbox képét áttküldöm laptopra? Úgy mintha laptopon játszanék. Az a baj, hogy a laptopnál széken tudok ülni, így kényelmesebb, míg a boxnál az ágyon és 1 idő után "elgörnyedek". Hogyan lehet megoldani ezt?

Válaszokat köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#95377) pzstm válasza sch_a (#95375) üzenetére


pzstm
titán

No ezt akkor lattam utoljara mikor elfelejtettem az egyetlen lemezes jateknal berakni a lemezt ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95378) zeus_2k14 válasza zeus_2k14 (#95376) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

Sikerült. Azért nem jár bann , mert a Windowsom torrentes és úgy lett onnan aktiválva?

(#95379) sch_a válasza pzstm (#95377) üzenetére


sch_a
addikt

Egyetlen lemezes játékom sincs.

(#95380) sugarforce válasza sch_a (#95371) üzenetére


sugarforce
őstag

Adatátvitel programmal próbálkoztál? 830-ra úgy költöztettem fel barátnőmet, az kezeli a vcf-et. Most nézem, törlök, hozzáadok a gmail-en névjegyet és viszi rendesen a szinkront. Nem lehet, hogy a telefonnal lesz valami nyűg?

[ Szerkesztve ]

(#95381) balazs025 válasza sch_a (#95375) üzenetére


balazs025
senior tag

Sajnos bekapcsolásoknál engem is rendre ez fogad, bár csak a FIFA-nál.

[ Szerkesztve ]

(#95382) Stauffenberg válasza zeus_2k14 (#95376) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

1.) Tedd a széket a TV elé.

2.) A Windows 10-es Xbox alkalmazással tudod streamelni a képet. Lehetőleg kábellel, mert vezeték nélkül még rosszabb lesz a kép (kábellel sem tökéletes).

(#95383) adalbert1 válasza pzstm (#95368) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem kb. 1 hónappal az e-mail után vonta le a kártyámról a pénzt az EA Access automatikus megújításnál, most megnéztem, 12.27-én kaptam e-mailt az automatikus megújításról, és 01.13-án vonták le a kártyámról az 5500 Ft-ot, szóval lehet, hogy te számládat/kártyádat is később fogják megterhelni (igaz, a számláról meg 01.20-án kaptam e-mailt, szóval fene se tudja :) ).

(#95384) tigipuf válasza zeus_2k14 (#95376) üzenetére


tigipuf
senior tag

Az a baj, hogy a laptopnál széken tudok ülni, így kényelmesebb, míg a boxnál az ágyon és 1 idő után "elgörnyedek"

"Péter pedig monda: Ezüstöm és aranyam nincsen nékem; hanem a mim van, azt adom néked: a názáreti Jézus Krisztus nevében, kelj fel és járj!
És őt jobbkezénél fogva felemelé, és azonnal megerősödének az ő lábai és bokái". ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#95385) alemma válasza tigipuf (#95384) üzenetére


alemma
csendes tag

Te beteg vagy de nagyon jó:))

(#95387) Def26 válasza tigipuf (#95384) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#95388) Vadernagyúr válasza ImpersonatoR (#95386) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Az a komoly,hogy néha több FPS van a 360-nál :DD

PSN: joskovagyok199

(#95389) Siffredi


Siffredi
senior tag

Segítsetek! Mi a különbség a különböző Devil May Cry verziók között? Csak néhány orb, és annyi? Vagy van valami, amit nem veszek észre? Gondolom mindegyik a 4. rész variánsa...

(#95390) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Hogy játszom le egy dvd lemezt mert hiába van ott hogy lejátszás de semmi.
Most először lenne itt lejátszva mert eddig csak játékok voltak használva.

(#95391) Mankó válasza mr.tamasbiro (#95390) üzenetére


Mankó
veterán

Média player?

Én meg a kodira leszek nagyon kíváncsi, hogy ki jön e a one-ra, mert a gyári player kezelő felülete elég fapados.
Tudtok addig is működő médiaplayert ajánlani, amivel esetleg tallózhatom a belső hálón lévő nast? Arra most nagy szükségem lenne, de még nem sikerült one-on keresztül elérnem. Plex-t, dlna-t nem biztos hogy szeretnék állítgatni, a kodi pont erre lenne nagyon hasznos.

(#95392) Madoc


Madoc
veterán

Kipróbáltam xboxon én is ezt a Beam streamelést. 29mp volt a késlekedés a nézett képnél. A 25ms késleltetést ugye még nem sikerül beállitani. Xboxon a kezelőfelülete egyszerű, jol kezelhető, tetszik. A guide menübe alulra tesz egy kis antenna jelet onnan lehet elérni. A minőségtől alapon nem voltam elájulva. De jo lesz ez.

Oriic vagy pzstm: A party hangját miért nem viszi át?Kell valami extra beállítás? Az enyémet lehetett csak hallani és mikor bejelöltem hogy a party chat-et is streameje akkor nekik kiirta hogy a hangjuk nem lesz közvetítve.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95393) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Találkozott már valaki olyannal hogy semilyen WI-FI hez nem tud csatlakozni a One S BOX, látja a hálózatokat de kapcsolódási hiba mindig a végeredmény és ha manuálisan szeretném beállítani az IP.t stb. akkor az utolsó lépésnél nem megy tovább. Automatán pedig mindig egy elfuserált itt nem létező IP címet vesz fel magának. :(((

(#95394) hibavissza


hibavissza
veterán

Üdv, úgy tűnik ráfutottam egy szépen álcázott cspdára. Xbox One vásárlás előtt nem néztem meg részletesen, hogy melyik 360 játékkal kompatibilis. A kiguglizott információk alapján a Kinectes 360 játékok nem játszhatók One-on.
Ez tényleg így van? Ha igen, van bármi információ arról, hogy a kiadóknak szándéka portolni vagy az MS ír erre valami virtualizációt?

[ Szerkesztve ]

(#95395) parandroid válasza hibavissza (#95394) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez így van. A 360-as kinectes játékok nem játszhatóak One-on, és a dolgok jelenlegi állása szerint ez nem is fog megváltozni sosem. Sőt, a MS szép csendben XBO-n is kinyírta a kinectet. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95396) Csapoati válasza hibavissza (#95394) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, ez így van. Nem úgy néz ki, hogy valamikor is kompatibilisek lennének a 360-as Kinect játékok One-on sajnos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95397) pzstm válasza Madoc (#95392) üzenetére


pzstm
titán

én streamelni sem tudok, 5-10 másodpercnyi próbaa után megszakad a beamem....nagyjából a 280ezer insider közül egyedül nekem van ilyen bajom, kértem eszkalációt, meglátjuk.

Party chat stream mintha még nem menne, de lehet tévedek...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95398) Stauffenberg válasza hibavissza (#95394) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha a Microsofton múlik, akkor még az Xbox One Kinect játékok sem lesznek hamarosan kompatibilisek az Xbox One-nal. :D

Egyébként változott a Kinect is, más szenzorokat használ és más a látószöge is, nem olyan egyszerű csak úgy átportolni a régi Kinect játékokat.

(#95399) hibavissza válasza parandroid (#95395) üzenetére


hibavissza
veterán

Néztem én vásárlás előtt, hogy miért van csak pár darab kinektes játék One-ra, de ez is csak megerősítette, hogy biztos kompatibilis a 360-nal, nincs gáz. Ha ezt tudom 360-at veszek. :(
...de ha kinyírta a Kinectet és ez kiderül a szélesebb vásárlóközönség számára, ki fog Xbox-ot venni? A környezetemben vannak még páran akik szülőznek mint én...Redmondban valami agyevő amőba járvány ütötte fel a fejét.

(#95398) Stauffenberg: akkor ez is megy a polcra a telefonjuk mellé....kár, pedig a gyerekek az összes bugjával együtt nagyon szeretik.

[ Szerkesztve ]

(#95400) proper


proper
őstag

nekem az a fura hogy a forza4 nincs benne a listában

ezért kell megtartanom még a 360-at a one mellé

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.