Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#234001) homerhamm válasza ρσгτσ (#233996) üzenetére


homerhamm
addikt

En teniszezek az olimpiában, az könnyed arcade. :)
Gondolom ez "szimulátor".

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#234002) ρσгτσ válasza homerhamm (#234001) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Olimpiában én is játszottam vele, de annyira nem ismerem a teniszezős játékokat. Nagyon régen játszottam ezzel a sportággal, azért is jutott eszembe, hogy be kellene szerezni egy újabb kiadást. Kipróbálás nélkül viszont tuti nem venném meg.

Utoljára ilyen volt a kezem alatt. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#234003) homerhamm válasza ρσгτσ (#234002) üzenetére


homerhamm
addikt

Na ez a retro! :K Kitalálom: 1984-es.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#234004) sith7 válasza ρσгτσ (#234000) üzenetére


sith7
nagyúr

- Óh, jajj. Ne bombázz negatív hullámokkal már kora reggel. Gondold erõsen, hogy jó lesz a game, és akkor biztosan jó lesz. Ez egy álomszép játék, ami biztosan jó lesz. ;]

(#234005) ρσгτσ válasza homerhamm (#234003) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Huu nem tudom már mikor. Az is lehet hogy később. Illetve az sem biztos, hogy konkrétan ez a fajta, de tuti így nézett ki. 80 -as, de inkább a 90 -es években sok gépem volt. Nem is volt mindegyik eredeti.

Sok koppintas volt gépekből és játékokból is.

sith7:
Bugra azért készülök, mert ha ritkán és random is fordul elő, engem tuti megtalál. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#234006) oriic válasza sith7 (#233999) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért nem próbálod ki te is? :) Előrendeled, pénzt nem von le, kijátszod magad a hétvégén, majd lemondod preordert, jövő héten meg open bétát tolod tovább. :B

Live-Die-Respawn

(#234007) Madoc válasza oriic (#234006) üzenetére


Madoc
veterán

:B ugyanezt csináltam tegnap

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#234008) ρσгτσ válasza oriic (#234006) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jaja. Szeptemberig (~ megjelenés mínusz 10 nap) úgysem vonja le a lét, ha valaki bankkártyával intézi az előrendelést.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#234009) sith7 válasza ρσгτσ (#234005) üzenetére


sith7
nagyúr

Ok, értem

Kelly hősei ? :B

oriic

Na, de kérlek .... :Y :B ... megvárom a 20.- t :K

(#234010) homerhamm válasza ρσгτσ (#234002) üzenetére


homerhamm
addikt

Egyébként e hónapban a PS+-hoz is tenisz jár. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#234011) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Frissült az Atomic Heart hivatalos Discord csatornáján a FAQ rész, innen derült ki, hogy 2 fajta befejezés lesz a játékban.

2. Will the game have multiple endings?
We have 2 endings. But we are not an RPG: AH has a strict linear plot, and one should not expect incredible variability. We've put an important moral choice in the hands of the player closer to the finale, because we want to nudge the community to argue and discuss about the themes that we have laid out in the story. We want you to draw your own conclusions and make your own decision, not being influenced by forces from above.

A munkálatok egyébként már a végső fázisban vannak, de megjelenési dátumot még mindig nem kaptunk.

"We cannot tell you the release date right now due to a million little nuances, starting with factors beyond our control (localization of the game into other languages), and ending with the mood and atmosphere within the team, which will obviously be worse if we eventually have to move this date."

Live-Die-Respawn

(#234012) ρσгτσ válasza homerhamm (#234010) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Csak ezért nem (/sem) fogok venni PS -t, úgyhogy ott bármi lehet. :D Nem lesz itthon konzol kiállítás. Így is jön még egy Xbox Classic, meg szerintem hamarosan egy Switch is a kézi mód miatt.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#234013) Pocee


Pocee
senior tag

Beteszem mégegyszer, hátha :B

Sziasztok!

Fiamnak van egy one konzolja,használtan vettük ismerőstől, én kerülöm a konzolokat így nem is vagyok otthon bennük,annyi tűnt fel hogy nagyon hangosan hűt a gép és a táp is, hétvégén buli volt nálunk és nem tudom pontosan de a gyerekek ki be kapcsolgatták,a lényeg hogy már nem kapcsol be,a táp sárgán világít de nem vált zöldre vagy mire kell neki,a bekapcs hangot kiadja a gép,de a gombja nem kezd világítani,de bekapcshangot ad a gép.
Neten olvasgatva táphiba szokott lenni általában,volt valakinek ilyen tapasztalata?
Mert ha ezt egyértelműen ki lehet jelenteni rendelek tápot,feleslegesen viszont nem akarok költeni,ha ez a hiba, utángyártott tápot ilyen akkushopokból szabad venni vagy legyen gyári?
Köszönöm előre is :)

Mr.Brightside

(#234014) Muerte68


Muerte68
addikt

a 360-as assasin creed 2 magyar vajon?
magyarul érdekelne,ha csak angol akkor nemigazán
Gondolom a one os assasinek között már nincs magyar ?

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#234015) icemad válasza Pocee (#234013) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az a gond, hogy így látatlanban nem nagyon tudunk mit mondani. Nincs a környéken egy konzol szervíz, esetleg egy műszerész ismerős? A tápot lehet mérni multiméterrel, de ha ilyesmiben nem vagy járatos inkább ne szedd szét. Táphiba valószínű, de lehet más is. Ha a táp a gond, akkor inkább használt eredeti, mint utángyártott. (szerintem)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#234016) ρσгτσ válasza Pocee (#234013) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem rosszindulatból írom...de aki nem tudja feltárni egy hiba okát, az inkább ne szerelgessen. Valószínű egyébként, hogy a táppal van gond, de ezt látatlanban elég nehéz megmondani. Mert lehet más érintett komponens is.

Viszont hozzáértés nélkül, nem megfelelő alkatrésszel nagyobb kárt is lehet okozni.

Én is inkább egy szerviz felkeresését javaslom.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#234017) Guitar14 válasza Pocee (#234013) üzenetére


Guitar14
senior tag

99% Hogy táphiba. Ez az a jelenség.
4 kondenzátort kéne cserélni. Én mondjuk megcsináltam otthon, forrasztás szükséges hozzá és 4db 200 ft os kondi. Tápot elvinném egy informatikai szervizbe akár a géppel együtt hogy tesztelni tudják. Ez a legjobb megoldás. Utángyártott elég drága és én se nagyon vennék ha van ilyen alternatíva. :) Persze nem tudom mennyiért javítják meg a tápod de nekem ez 800 ft és 2 óra volt mert kicsit szerencsétlenkedtem is :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#234018) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#234016) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

+1

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#234019) Pocee válasza ρσгτσ (#234016) üzenetére


Pocee
senior tag

Különélünk,nincs nálam a gép,így ennyi infoval tudtam egyelőre szolgálni,van multiméterem,majd szétszedem,sajnos vidéken lakunk 40 km Kecskemét és ott sem tudom,hogy van e szervíz. Köszönöm mindenkinek, szétnézek a használtpiacon.

Mr.Brightside

(#234020) icemad válasza Pocee (#234019) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Írtad, hogy a gép is hangos (volt) , annak sem ártana egy alapos takarítás /pasztázás. A tápban is durván össze tud gyűlni a kosz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#234021) ρσгτσ válasza Pocee (#234019) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Kecskeméten elég sanszos, hogy van. Az talán annyira nincs is messze nektek. Kérdezz be FB -n az Xbox One [Hungary] csoportba, mert ott többször érdeklődtek már szervizek után. Biztos tud valaki ajánlani ott a környéken egy megbízható szakembert.

Persze te tudod, ez csak egy ötlet. Én ex-műszerészként nem igazán szoktam ajánlani, hogy laikusként otthon szerelgessenek az emberek, mert elég sokszor lesz belőle nagyobb probléma.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#234022) Pocee válasza icemad (#234020) üzenetére


Pocee
senior tag

Igen,mert hallottam még üzem közben,a gépet én is szétszedem,azért kérdeztem,hogy ha a tünet alapján gépbaj van akkor én nem kínlódok vele,beküldöm szervízbe,ha táp azt veszünk és a gépet szétszedem én, szerelés nem para számomra,forrasztani viszont nem szeretnék.a feltárást megakadályozta hogy a 9 xboxos rokon/barát közül senkinek nincs one gépe csak 360 és nem tudom,hogy kompatibilisek e a tápok.

Mr.Brightside

(#234023) Guitar14 válasza Pocee (#234022) üzenetére


Guitar14
senior tag

360 fat táp átalakítóval használható one hoz. Amig nem volt jó a tápom én is azzal használtam. És ahogy icemad írta a gép és táp nagytakarítás mindenképp legyen. Táp nagyon tele tud menni és apró lyukakon kapja csak a levegőt. Ideális esetben ezek a fat gépek és a tápok terhelés alatt is elég halkak.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#234024) philoxenia válasza Pocee (#234022) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt nézted?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#234025) Pocee válasza philoxenia (#234024) üzenetére


Pocee
senior tag

Néztem,sajnos nem csinál semmit :(

Mr.Brightside

(#234026) Pocee válasza Pocee (#234025) üzenetére


Pocee
senior tag

Még annyi,hogy van az oldalán egy kis holo matrica,az csak a garanciát védi,vagy ha sérült nem is szerelik?amúgy már nincs rajta gari tudtommal.

Mr.Brightside

(#234027) Guitar14 válasza Pocee (#234026) üzenetére


Guitar14
senior tag

Matrica csak a garival kapcsolatos. Ha lenne rá gari é az sértetlen akk ingyenes a javítás. Amúgy szerviz nem ezt fogja nézni, de ha látja akkor örül neki hogy nem egy széttákolt, bontott gép. :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#234028) ρσгτσ válasza Guitar14 (#234023) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Most nézem, hogy sima One...kicsit félreértettem. Ott Külső táp van még. Az egy kicsit egyszerűbb történet. Nem kell a gépet bontani.

Viszont...szerintem a gépet sem ártana kitakarítani. Akár újrapasztázni. Úgy látom használtan lett véve, nem tudom mikor foglalkoztak ezzel utoljára.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#234029) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#234030) homerhamm válasza oriic (#234029) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez hivatalos vagy pletyka?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#234031) IntelKiller7 válasza oriic (#234029) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Vice City-t szeretnek. :B

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#234032) ρσгτσ válasza oriic (#234029) üzenetére


ρσгτσ
őstag

GTA rajongók kihúzzák még ezzel pár évig, mire megjelenik az új rész.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#234034) Phoen|x válasza IntelKiller7 (#234031) üzenetére


Phoen|x
őstag

+1

Go Gunners!

(#234035) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#234029) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem tudom, hogy ennek most örüljek-e, annak fényében hogy (a cikk szerint) nem RAGE, hanem UE alapú játékok lesznek, amik egyaránt tartalmaznak "új és régi" grafikát. ~20 év után nekem ez kicsit alibizésnek tűnik.

Egy RAGE motoros, modernizált Vice City-ért teljes árat is fizetnék Day1.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#234036) Muerte68 válasza oriic (#234029) üzenetére


Muerte68
addikt

Ha normális grafikailag feljavitott verziók lesznek jöhet mindhárom :K
Vice city alap,de egy nem mobilos lebutított san andreasnak is örülnék mert ez a mostani gagyisított verzió szánalmas pedig egyébként szeretem

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#234037) persil válasza Pocee (#234022) üzenetére


persil
nagyúr

En a helyedben szimplan vennek neki hasznaltan egy one s-t, szo szerint fillerekert lehet kapni, alig tobbe kerulne, mint tapot venni a one-hoz es nem kell szarakodnod vele, hanem van egy jo gepetek. Plusz abban nincs "kulon" tap.

Tapok nem kompatibilisek ertelemszeruen, csak atalakitoval.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#234038) Pocee válasza persil (#234037) üzenetére


Pocee
senior tag

A táp a ludas,ráadásul ahogy nézem,nem is gyári... :W
Ennyit amikor a nők okosabbnak hiszik magukat és majd ők intéznek használtan xboxot.na mindegy.
Nem veszek másik gépet,eleve pc-t akartam nem konzolt.
És ne álljon még egy elromlott kacat itthon.kap egy tápot,15ezer eredeti használt.gyerek fizeti ;]

Mr.Brightside

(#234039) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv!

Annyi lenne a kérdésem, hogy a kontroller 3.5-es jack aljzata nagy valószínűséggel kikopott.
A másik oldalon lévő mikro USB-én és a mellette lévő csatlakozón jön ki audiójel?
Tehát ha öcsém venne pl. egy mikro USB -> 3.5 jack aljzat kábelt megoldható lenne, hogy a fia használja fejhallgató csatlakoztatására?

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#234040) parandroid válasza Aurig@ (#234039) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, az erre nem jó.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#234041) Aurig@ válasza parandroid (#234040) üzenetére


Aurig@
őstag

:R

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#234042) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

UGP/ EA Play elofizetoknek elerheto a Madden 22 10 oras Trial!

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#234043) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#234044) csabamigo válasza Aurig@ (#234039) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Üdv
Szerezzetek/vegyetek egy adaptert! Az nem a jacket használja és még a némítást, hangerő szabályozást is tudja!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#234045) Prowler


Prowler
senior tag

Sziasztok, bocs a kérdésért de nincs valakinek egy 14 Live Gold kódja esetleg elfekvőben? Barátommal próbálnánk ki az új D2 bétát, de kell live is hozzá :O

Veremivadék Undorkutya

(#234046) ρσгτσ válasza Prowler (#234045) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Új accountról most nem kínál fel 300 forintért 1 hónapot? Mert az is megoldás lehet.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#234047) Prowler válasza ρσгτσ (#234046) üzenetére


Prowler
senior tag

Köszönöm jó ötlet, megpróbáljuk.

Veremivadék Undorkutya

(#234048) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#234046) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Uj profilnak az mindig jar.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#234049) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Tegnap befejeztem a Plague Tale:Innocent játékot.Nagyon jo játék.A sztorija szuper.Irányittast szokni kell. :) Tudtok ajánlani hasonlo jatékot GP- bol? Köszi szépen!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#234050) FollowTheORI válasza Steelheart2 (#234049) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hellblade?

Vagy miben hasonló? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.