Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94051) Mister_X válasza oriic (#94050) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Álmodj szépeket... ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#94052) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Watch Dogs 2 TRIALT komolyan nem lehet letölteni, csak EA Accessal?

(#94053) Mister_X válasza Dzsuri89 (#94052) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerintem valamit elnézel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#94054) Dzsuri89 válasza Mister_X (#94053) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Rámegyek a Trialra és bedob egyből az Ea Accesshez.

(#94055) ImpersonatoR válasza Dzsuri89 (#94054) üzenetére

+Alkalmazáson belüli vásárlást tartalmaz
*EA Access-előfizetés szükséges

[ Szerkesztve ]

(#94056) Dzsuri89 válasza ImpersonatoR (#94055) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nem értem, hogy miért kell egy rohadt trial verziót is pénzhez kötni. 1000 Ft-ról van szó tudom jól, de utálok felesleges forintokat szórni a semmire.

(#94057) keIdor


keIdor
titán

Xbox Scorpio spec leaks

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#94058) Feenyx válasza pzstm (#94041) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Rendben, megprobalom. Csak szeretnem elkerulni a folosleges kuldozgeteseket...

(#94059) sch_a válasza Silεncε (#93996) üzenetére


sch_a
addikt

Amíg volt kormányom, addig tök jó volt, azzal jobb, mint a Forza. Kontrollerrel katasztrófa, a legtöbb autó irányíthatatlan. Aki szeret pénzt és időt ölni a szimulátorokba, az szerintem már úgyis megvette a Project Carst, a casual playereknek, akik kontrollerrel játszanának, nekik meg értékelhetetlen. Úgyhogy nem értem, mit akartak most ezzel, hogy GwG-be került...

(#94060) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Hogy tudok for honor béta kódot barátjaimnak elküldeni? 😊

(#94061) oriic válasza Bazsi1987 (#94060) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sehogy, a mailben kapott linkre kell kattintani, az elvisz az Ubi oldalára, ahol a haverok uPlay nevét kell megadni, és majd ők is kapnak egy mailt.

Live-Die-Respawn

(#94062) modflow válasza oriic (#94050) üzenetére


modflow
veterán

Nagyon komolyan néz ki, meg tetszik is, de félek megvenni, mert gyanítom, hogy nem mernék vele játszani.

Kíváncsi vagyok, milyen arányban van ebben a szörnyes, küzdős rész és az egyéb rejtélyes, mászkálós rész.
Ahhoz nem lenne idegzetem, hogy az ellenbe 10-et belelőve is jöjjön felém. Megnéztem az első 30 percet és hogy a csajba is 10x belevágja a fejszét az már túlzás...

Ill. a nehézségre is kíváncsi lennék. Mondjuk easy-n játszható casual játékosként?

(#94063) oriic válasza modflow (#94062) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tulzas a dolog, megmagyarazzak majd miert ilyenek a szereplok.

Live-Die-Respawn

(#94064) pzstm válasza keIdor (#94057) üzenetére


pzstm
titán

vótmá' ;] :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94065) Medocsabi válasza pzstm (#94064) üzenetére


Medocsabi
addikt

Igen,úgy megörültem hirtelen hogy valami új hír (esetleg konkrétum) jelent meg.
No sebaj,lassan itt az E3.Talán(ismétlem talán) ez a konzol még az "S" nél is kisebb lesz,esetleg akkora mint egy ps2... :K (ezzel a hűtéssel simán megoldható)
szerk:Ha valaki úgy érzi hogy nagyon meghívna valakit a for honor bátéra,akkor gondoljon rám! :) (nem fogjátok kitalálni a nickvevem.....: Medocsabi :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#94066) norbi2010 válasza Dzsuri89 (#94052) üzenetére


norbi2010
őstag

Tuti valami bug, Ubisoft játéknak nem sok köze van az EA Access-hez. :Y

(#94067) frankdelgado válasza Medocsabi (#94065) üzenetére


frankdelgado
őstag

Okosok azt mondják, ha csak tuningolt proci lesz, hiába dobálóznak teraflopsokkal, itt is "paraszt" 4K lesz a vége, mit a PS pro esetében. Viszont bizakodásra ad okot, hogy a full HD több fps vagy részletesebb felbontás is játszhat. De legalább nem lesz olyan drága...

(#94068) bulikavagyok válasza pzstm (#94064) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

(#94069) s7evcsenko válasza frankdelgado (#94067) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Vélhetően eddig sem a proci volt a gyenge láncszem a gépezetben, hanem a VGA.
Vagyis ha a tuningolt proci kellően kihajtja a "4x erősebb" VGA-t, akkor gond egy szál se.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#94070) Mankó válasza s7evcsenko (#94069) üzenetére


Mankó
veterán

Ha tuningolt lesz a proci, akkor azt meg is kell hűteni, az pedig valószínűleg kellemetlenül fog hatni a méretre és hangra. Inkább kapnánk az új Zent-t, jobb teljesítményért és felárért!

+1: A hdd-t se ártana lecserélniük egy ssd-re.

[ Szerkesztve ]

(#94071) modflow válasza oriic (#94063) üzenetére


modflow
veterán

A játékot easy-n játszva azt a jelenetet, ami a legelején van, hogy a nő kerget körbe körbe, na ott easy-n hányszor kell belelőni, hogy kidőljön? Mert engem az frusztrálna, ha a legkönnyebb fokozaton is kb. 20-szor körbe kellene futni és lövöldözni..

(#94072) modflow


modflow
veterán

Xbox One esetében lehet úgy tölteni adatot a netről, hogy a gép energiatakarékos állapotban van, mint a PS4-en?
Vagy itt nincs ilyen, muszáj bekapcsolva lennie?

(#94073) bulikavagyok válasza modflow (#94072) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

(#94074) Rage47 válasza modflow (#94072) üzenetére


Rage47
veterán

Instant-on mód a neve

(#94075) modflow válasza bulikavagyok (#94073) üzenetére


modflow
veterán

Köszi szépen!

(#94076) sting2 válasza Romeo619 (#94009) üzenetére


sting2
addikt

Évekkel ezelőtt hagytam abba erről az oldalról a rendelést a felsorolt bakik miatt.
Rendszeresen belefutottam ilyen és ehhez hasonló malőrökbe...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#94077) oriic válasza modflow (#94071) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell sokaig harcolni vele, csqk ennyit mondok.

Live-Die-Respawn

(#94078) bLaCkDoGoNe válasza Knobber (#94044) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, hétfőn nekem is megjött, de eddig nem nagyon tetszik.
Én elég sokat játszottam az előző résszel, így az új gitár egyelőre kínszenvedés.
A zenei kínálat meg valami siralmas, a GHTV-ben vannak ugyan jók (legalábbis a tracklistet végigböngészve), de jellemzően ott is vackokkal találkozom, amikor éppen játszom egy kicsit.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#94079) eL Geri válasza bulikavagyok (#94068) üzenetére


eL Geri
őstag

Ejhhh... például az ESRAM elhagyásával máris architekturális különbség lesz a két gép között.
Így pl. simán elképzelhető, hogy egy fejlesztő megcsinálja jól a játékát Scorpio-ra, de pl. időhiány miatt XO-ra már csak összedobja (mármint a különbségeket lefedő részt), kihagyva az ESRAM adta optimalizálási lehetőségeket.

Nem könnyű az új XBOX mérnökeinek a feladata, de erősen félek, hogy hamar oda fogunk jutni, hogy ugyan mennek majd XO-n is a játékok, de rosszabbul, mintha kifejezetten csak arra csinálták volna őket.

Tudom, a fejlődésnek nem szabad gátat szabni és örülni kellene az újdonságnak. De én kissé lusta, maradi vagyok. Örülnék annak, hogy amim van, azt tudjam jól kihasználni.

[ Szerkesztve ]

(#94080) modflow válasza oriic (#94077) üzenetére


modflow
veterán

Oké, köszi.
Akkor mégsem írom le, hanem meggondolom. :)

(#94081) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Next BC titles will be Shadows of the Damned and Rocket Knight.

Live-Die-Respawn

(#94082) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#94081) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A Shadow of the Damned mekkora játék! :C

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#94083) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#94082) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Holnap jon BC-be elvileg.

Live-Die-Respawn

(#94084) sut3kh válasza eL Geri (#94079) üzenetére


sut3kh
csendes tag

Ha így lesz sokan elfognak pártolni a Xbox oldalról (amúgy is szarban vannak), mivel bejelentették hogy xbox one is egy családba lesz a skorpióval...de amúgy tényleg óriási különbség lesz skorpió és one között, nem úgy mint a pro és alap ps4 között, kíváncsi várom és is a fejleményeket.

[ Szerkesztve ]

(#94085) Bishi


Bishi
tag

Van itt olyan, aki a For Honor bétára regisztrált XBOX-ra is és PC-re is? Én próbáltam. Xboxra megjött a levél, de PC-re nem. Ha meg rányomok a béta regre a PC platformra, akkor azt írja, hogy már regisztrálva vagyok. Tartok tőle, hogy csak arra van az oldaluk felkészítve, hogy 1 fiókot 1 platfromra tudnak regezni. Örülnék, ha 1 fiók elég lenne ehhez. Ha valaki tud valami ötletet ez ügyben segítsen plíz. Thx. :R

(#94086) Stauffenberg válasza eL Geri (#94079) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mivel az alap Xbox One-ra optimalizálás elsősorban nem fejlesztői hanem üzleti döntés, ezért az ESRAM elhagyása nem oszt nem szoroz. Ha megtartanák akkor is csak akarat kérdése, hogy mennyire akarnak majd optimalizálni a régi vasra.

Szerintem nem ezen fog múlni és egyre jellemzőbb lesz, hogy a régi Xboxra belövik a 30 fps targetet és nem nagyon fogja érdekelni őket ha még ezt sem tudja stabilan tartani.

Ez sok fejlesztőnél már most is így megy (akár PS4-en is, itt nem a hardver korlátozó tényezőjéről van szó, hanem egyszerű üzleti döntésről, hogy mennyi pénzt és energiát akarnak belefektetni egy adott platformba).

(#94087) bajtokarpi válasza Bishi (#94085) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Én ugyanígy vagyok, csak pc-n. X-re már nem engedte.

battletag: bossi#2666

(#94088) sugarforce válasza oriic (#94033) üzenetére


sugarforce
őstag

ne spoilerezz!!! :DD A hajós résznél járok, ethan-nel.

(#94089) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Totál tudatlan kérdés:

Van egy játék a Microsoft Store-ban, szeretném megvenni, hogyan megy ez?

Mindenképp kell Gold fiók hozzá, vagy elég a sima alap is?

Mert PayPallal kifizetném most ,akkor gondolom az Xboxon már lenne jogom letölteni a játékot? Jól sejtem?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#94090) Bishi válasza bajtokarpi (#94087) üzenetére


Bishi
tag

Xboxra tudok adni belépőt a bétára:)

(#94091) Bishi válasza Graphics (#94089) üzenetére


Bishi
tag

Nem kell semmi extra ahhoz, hogy megvedd a játékot és használd.
Megfelelő fizető eszköz beállítás csak.
De ha multiplayeres a játék, akkor ahhoz, hogy tudj játszani vele, ahhoz kell a Gold előfizetés.

(#94092) Graphics válasza Bishi (#94091) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sima Lego Jurassic Park :D semmi extra.

De magyarán ha megveszem most simán így a böngészőből, akkor hazaérve a Xbox One-on a fiókomba belépve simán le tudom majd tölteni?

Bocsi a láma kérdésért, de az Xbox szisztéma eddig kimaradt az életemből.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#94093) bLaCkDoGoNe válasza Graphics (#94092) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen. Sőt, ha a boxod instant on módban van, akkor mire hazaérsz, le is tölti neked. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#94094) Graphics válasza bLaCkDoGoNe (#94093) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Zsír, na ez jó kérdés, szerintem kihúztam, mert nagyon cicereg alapból a táp :D de akkor ez szuper hír.

És akkor a 20$ az annyi is, nincs semmi egyéb költség :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#94095) Bishi válasza Graphics (#94092) üzenetére


Bishi
tag

A Lego Jurassic World-ot találtam, az nem online multis. Szerintem jónak kell lennie. A Gold annyit adna esetedben. hogy akciós áron tudnád megvenni. Akár 1 havi golddal is lehet ugyanott lennél lehet, meg kell nézni. És akkor bezsákolhatod a 4 ingyen játékot, meg megveheted ezt olcsóbban. Nem tudom, mennyi így a különbésg, csak több lehetőség. A Gold előfizetéssel rendelkezőknek az akciós áron megvásárolt játékok, akkor is játszhatóak, ha nincsen már aktív goldod.

UI: Bocsánat valami kb. 16000 ft-s játékot láttam a store-ban, nem 20 dollárost, ezért írtam a fenti lehetőséget.

Nincsen egyéb költség, csak tudtommal, amikor MS kb. 1dolláros próba levonást csinál a kártya megadáskor, de azt visszakapod.

[ Szerkesztve ]

(#94096) Graphics válasza Bishi (#94095) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na most kicsit el is akadtam a dologban.

A Paypal azonosítás megvolt, aztán visszadobott az oldalra, itt viszont valami címet kér? Lehet nem jó helyen akarom én ezt megvenni ?

Vagy erre jön még vmi sarc is?

https://www.microsoft.com/en-us/store/ oldalon vagyok, de pl címnél nem is tudok magyart megadni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#94097) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Most ez rly, hogy EA Access kell, hogy a WD2-t kipróbáljam(UBI cím)?! pls..

Más. For Honor béta kulcsa van valakinek? Sajnos most nem kaptam, de az előnő nagyon tetszett.. :(

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94098) -ZeeZee- válasza Graphics (#94096) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Magyar régióból nem fog menni a Paypal.

(#94099) Graphics válasza -ZeeZee- (#94098) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor ezt a bulit most sztornózom :D

Pedig azt gondoltam könnyen megy majd a vásárlás

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#94100) bLaCkDoGoNe válasza Graphics (#94096) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Magyarországról nem fogsz tudni PayPal-lel vásárolni az amerikai store-ban. A "how-to" pedig topikon kívüli téma itt.

A magyar store-ban is megvan ugyanez a játék, gondolom az ár nem annyira baráti. Fájdalommentesen bankkártyával innen tudsz csak vásárolni.

Szerk.: Mondjuk amióta az Xbox Store-t meg a Microsoft Store-t összevonták, valami botrányosan szar lett az egész.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.