Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137001) szupermacs válasza V-I-D-A (#136994) üzenetére


szupermacs
veterán

A fizetési módot töröld mindenképp, nehogy a delikvensek elkezdjenek vásárolgatni.

(#137002) bLaCkDoGoNe válasza kakuk.tamas (#136998) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A kérdésem arra vonatkozott, hogy miért vagy képtelen magadtól a Google-t használni? :U

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#137003) V-I-D-A válasza szupermacs (#137001) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Törlöm, de a kártyámon szerencsére most nincs pénz. Csak telefonról macerás, mert a laptopom is ellopták.

(#137004) MasterMark válasza V-I-D-A (#137000) üzenetére


MasterMark
titán

Hívd fel az ügyfélszolgálatot.

Switch Tax

(#137006) V-I-D-A válasza MasterMark (#137004) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Felhívtam őket, már nem fogadnak hívást ma. :W

(#137007) Tegla80 válasza pzstm (#136991) üzenetére


Tegla80
addikt

Miert erzed korainak?
Boven jo idoben jonne ha hoznak jovore....es hozni is kell mert a sok felhasznalo mar +van es a gammak is viszonta a "csucs" gepunk "hangos" es "gyengebb",mint az X igy sokakban ott lehet/van a kisertes......
Szval lepni kell a Sony-nak is ,mint ahogy itt is lepett az m$ es hozta anno az S-t majd a X-et. Viszont nalunk most annyi az elony,h lehet gent is valtani kozben.Amire (legyunk oszintek)m$ oldalrol eleg nehez lesz valaszolni....nah nem azert mert nem tudnak uj gepet gyartani hanem mert azt ujra le kell(enne) dugni az emberek torkan meg akkor is ha uj gent hoz/jelent.
A visszafele kompba nem mennek bele mert az vagy lesz vagy nem,de sztem messze nem ezen mulik,h jon e a ps5.
Uzletileg jonnie kell es...... ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#137009) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ezek az M$-ezések annyira 1998-asok és infantilisek szerintem... Newsflash: minden cég pénzt akar csinálni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#137010) negyven2 válasza Jovanny2 (#136524) üzenetére


negyven2
veterán

Szinten szingapúri McDonald's Edition vettem én is.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#137012) Bogyi007 válasza V-I-D-A (#137000) üzenetére


Bogyi007
veterán

Itt van egy leírás hogy miképpen kell és konkrétan innen kell elindulnod a kereséshez.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#137013) szupermacs válasza Tegla80 (#137007) üzenetére


szupermacs
veterán

Az erős vas nem ér semmit exkluzívok nélkül, ami eladja a gépet. Most jön a God of War 4 amiben állítólag nem lesz mikrotranzakció, ami már hatalmas nagy pont. És még így is van olyan játék, ami PS4 Pro-n szebb kidolgozású, mint X-en (GTAV és itt nem a felbontásra, vagy az fps-re gondolok).

(#137014) ImpersonatoR

Vettem amazonon us feltöltőket és átraktam US -re a profilt és ott latom ezt.
Sajnos mar késő mert vettem game passt meg gold ot is de ha valaki meg tervezi akkor kipróbálhatnank, hogy működik e.

Tehát lényeg, hogy nekem meg kell hívnom valakit és ha az az illető előfizet gold ra vagy game pass ra akkor kap -50% kedvezményt annak az árából.

Illetve aki meghívta az pedig kap 10$ értékű feltöltést az accjara (gondolom tehát nem gift code ot)

Bánkártya kilőve csak us gift card al jó szerintem a történt.

Érdekel valakit pl aki venne game passt féláron?

HU ImpersonatoR a profilom

[ Szerkesztve ]

(#137016) johnny23 válasza Cobra652 (#137005) üzenetére


johnny23
tag

Szia!

Köszi az infókat.
Sony x9005 HDR tv-m van. Nem tudom ennél mi a helyzet.
- de akkor az Xbox video settings: 8bit, Full PC RGB, 4:2:2 pipa kivéve remélem jó lesz mindenre (SDR/HDR)
Azért érdekes,hogy ezek nincsenek rendesen leírva,hogy mit hogyan. Vagy az se lenne utolsó, ha az Xbox/tv kírnà ezeket az infókat a képernyőre jàték/média indìtàsànal.

[ Szerkesztve ]

-- new gamer --

(#137017) V-I-D-A válasza Bogyi007 (#137012) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Köszönöm, de itt csak a laptopomat engedi keresni, de az is offline. Xbox one-on viszont van ilyen lehetőség, hogy "nem ez az otthoni konzolom" - erre rányomjak?

(#137018) tng


tng
tag

Valaki origins season passt tud jó áron?

(#137019) parandroid válasza ImpersonatoR (#137014) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hozzáteszem, hogy csak az első hónapra vonatkozik az 50%, nem a teljes előfizetésre, szóval nem a világ üzlete, bár kétségkívül ez is valami.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#137020) hackeeeee válasza ImpersonatoR (#137014) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebbe már mintha valahol belefutottam volna, lehet akár itt..

Véleményem szubjektív...

(#137021) pzstm válasza Tegla80 (#137007) üzenetére


pzstm
titán

Iden meg tuti eleg sokat ki tudnak sajtolni belole, jovore mjd elvalik....de jojjon csak, hisz tudjuk hogy Scorpio vnext is mar in progress volt piacra kerules elott ...

Viszont akkor en azt veszelyesnek talalom, hogy a mostani generaciora megjelent rengeteg nagy cim ismet kuka Sony oldalon....de ez lehet csak en vagyok, hisz oreg vagyok :)

PS4 Pro-t 10-bol 2 ember vesz utolso statisztikak szerint...ott meg ha lenyomjak arat boven van lehetoseg....

Vagy akkor szerinted 2019ev vegen Sony jon uj masinaval majd 2020-ban MS?:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#137022) pzstm válasza Csapoati (#137009) üzenetére


pzstm
titán

Minden ilyen es ehhez hasonlot igyekszem ignoralni....egyszeruen olyan szinvonaltalansagra utal hogy az csak na...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#137023) Jovanny2 válasza V-I-D-A (#137000) üzenetére


Jovanny2
őstag

Az már a rendőrség dolga lesz. :U

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#137024) Def26 válasza pzstm (#137021) üzenetére


Def26
félisten

nem megy kukába semmi, jön egy új playstation szabadalom.

PS5 May Play PS4 Games; Sony Updates Patent

Van itt valaki aki a wolfenstein new ordert végigvitte über fokozaton? :W

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#137025) hackeeeee válasza Def26 (#137024) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én PC-n próbálgattam, de feladtam.. Miért? :D

Véleményem szubjektív...

(#137026) Def26 válasza hackeeeee (#137025) üzenetére


Def26
félisten

ki hogy nyírta ki a főgonoszt ebben a fokozatban. :D Ki akarom szedni az 1000 acsit, de elég nehezen megy. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#137027) hackeeeee válasza Def26 (#137026) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Arról nem tudok nyilatkozni, Én már előtte feladtam... :)

Véleményem szubjektív...

(#137028) carlos636 válasza Def26 (#137024) üzenetére


carlos636
csendes tag

Én legnehezebb fokozaton vittem végig. A terem egyik oldalán végig fut egy "rámpa" korlátokkal és az egyik végén kell elbújni, ahol a rámpa alól gugolva tudod lőni, ő viszont csak minimálisan sebezni téged. Több óra szenvedés meg netes kutakodás után ezzel a módszerrel sikerült harmadjára megcsinálni. :DDD Fontos még, hogy ő kb a terem közepén legyen, hogy ne akarjon megkerülve odajönni hozzád asszem, de lassan 3 éve volt, hogy én ezt végig vittem. :)

(#137029) gduck válasza Def26 (#137024) üzenetére


gduck
addikt

Miért is menne a kukába? "Pc"-k ezek már, nem konzolok :DDD Nem lesz itt már kompatibilitási gond generációváltáskor!

[ Szerkesztve ]

(#137030) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#137031) hackeeeee válasza oriic (#137030) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kéne már egyet csinálni magamnak, de.. :D

Véleményem szubjektív...

(#137032) bulikavagyok válasza Csapoati (#137009) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+1. Infantilis? Találó jelző. Ez gondolom vmiféle tüntetés... -de vajon mi ellen is? Vagy csak simán gúnyolódás? Én nem teljesen értem, soha nem is értettem. Tegla80, segíts már megfejteni, pls! :R Te miért így írod? Ráadásul direkt kis betűvel?! :F

[ Szerkesztve ]

(#137033) MasterMark válasza oriic (#137030) üzenetére


MasterMark
titán

Na várjunk várjunk milyen avatár ez?

Switch Tax

(#137034) oriic válasza MasterMark (#137033) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nem elérhető.

Live-Die-Respawn

(#137035) bLaCkDoGoNe válasza Def26 (#137024) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egyike azon kevés játékoknak, amit kiezreztem XONE-on, de már nem emlékszem, hogy hogy csináltam meg a végét. Sőt, arra sem emlékszem, hogy nagyon bele akartam volna vágni a kontrollert a tévébe, szóval valahogy megoldható volt. (Gondolom most baromi sokat segítettem... :B)

(Egyébként megítélésem szerint a New Colossus jóval nehezebb lett [vagy én öregedtem túl sokat], itt vannak kétségeim, hogy ez is meglesz-e 100%-ra.)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#137036) vonSux válasza bLaCkDoGoNe (#137035) üzenetére


vonSux
őstag

Mondhatjuk, hogy nehezebb azzal az acsival, hogy vidd végig legnehezebb fokozaton a játékot, halál nélkül ;] A new orderd örömmel platináztam ki, de ezt ezen a ponton elengedtem :DDD

(#137037) erikke17


erikke17
őstag

Nem tudja valaki véletlenül van e olyan megoldás, hogy sima stereoban küldje jelet 5.1 hang rendszeremre ha YouTubon zenét hallgatok?
Mert beállításokban DolbyDigital 5.1 van meg adva, de elég bután szól zene csak a két első hangszórón.

Marad az allitgatás 5.1 meg stereo kimenet között ? :D

Ui:lehet bután írtam le amit akarok sry :D

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#137038) MasterMark válasza erikke17 (#137037) üzenetére


MasterMark
titán

Youtube-on csak sztereó van. Teljesen normális, hogy csak a két első front-on szól, nem kell állítgatni, akkor is csak sztereó lesz.

Switch Tax

(#137039) pzstm válasza Def26 (#137024) üzenetére


pzstm
titán

Meglatjuk idei E3-at ;)

Legyen igy ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#137040) Def26 válasza vonSux (#137036) üzenetére


Def26
félisten

Az komoly. Akkor ott bele sem kezdek. :D

Amúgy a felvehető dolgokat ti is youtubbal csináljátok?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#137041) Bazsi1987 válasza pzstm (#137039) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem követi ezt a modelt, hogy a sima ps4 felejtős belépő olcsó modelllesz a pro és lesz egy combosabb model elhagyva a ps5 elnevezést , valami ps pro x 😁

[ Szerkesztve ]

(#137042) richardzsabo


richardzsabo
újonc

sziasztok. xbox one és 360 tud ugyan azon játékot liveon egymás ellen játszani? illetve a 360as joy kompatibilis one-al? köszi :R

(#137043) Def26 válasza bulikavagyok (#137032) üzenetére


Def26
félisten

Simán utálatból. Ms -t én sem szeretem a windows phone óta de a boxal jelenleg nincs bajom és ez nagyban a one x -nek köszönhető. :) (na jó néha akad egy kis gond a videó rögzítéssel)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#137044) MrPeekaboo válasza richardzsabo (#137042) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

A 360-as controller nem kompatibilis a One-nal. BC-s, 360-as játékot lehet egyszerre multiban játszani viszont csak úgy, hogy két különböző felhasználó van bejelentkezve mind a két konzolon.

(#137045) richardzsabo válasza MrPeekaboo (#137044) üzenetére


richardzsabo
újonc

Pl a Fifa17-et lehet így játszani? egy ismerőssel szeretnék játszani, csak ő azt mondja, hogy nem lehet semmit sem egymás ellen játszani.

(#137046) l.skywalker válasza richardzsabo (#137045) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Úgy értette, hogy ha One-on egy BC-s játék és 360-on ugyanaz a játék van fent. A FIFA2017 nem BC-s. Azokkal a játékokkal lehet cross platform játszani ahol ez megvan oldva. Azért mert mindkettő Xbox az nem jelenti azt hogy a fejlesztő is egy kalap alá veszi. Ebben a játékban nincs cross-platform play.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#137047) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Holnap délután 3-kor rajtol a Tera Online nyílt konzolos bétája. [link]

Open Beta Trailer

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#137048) adise válasza johnny23 (#137016) üzenetére


adise
őstag

Egyertelmuen tv fuggo es annak a beallitasai. 4.2.2 elol kiveszed a pipat a nem hdr cucc is full szar szinu lesz. Nem veletlen van ott, ha tudja a tv pipald be

(#137050) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Exkluzív fejlesztői napló/bejelentés érkezett a Halo: The Master Chief Collection-höz:

A 343 fejlesztői csapata bejelentette, hogy a rajongói kívánságlistát továbbra is figyelik, ami jelenleg így néz ki:
(nem ezek az update részei, hanem ezek amikkel foglalkoznak)
- egyéni játékböngésző
- Halo: Reach
- További/Kibővített Spartan testreszabhatóság
- Halo 3: ODST Firefight
- UI/Menü felfrissítés
- Új XP/Rang/Játékhaladás rendszer
- File megosztás/ File kezelő
- Halo 4 hiányzó tartalmak hozzáadása (ezek mik oriic?)
- "Party Up" rendszer

Ezek a kérések szinte naponta beérkeznek a rajongók felől.

További információk még:

Xbox Game Pass: Az MMC nem fog még egyhamar a GP-ben landolni, mivel a fejlesztők most elsősorban azon dolgoznak, hogy Xbox One-ra legyen megfelelően optimalizálva. Emiatt egy esetleges PC verzió is nagyon messze van még.

Halo: Reach és Halo 3 Firefight: A Halo rajongók talán 2 legjobban várt részei. De mégegyszer: a 343 először az optimalizálásra fókuszál, mielőtt új tartalmat illesztene be.

Továbbá dolgoznak egy jobb UI-n (felhasználói felület), amellyel várhatóan gördülékenyebb lesz a navigáció. Végezetül még kiemelhető, hogy várhatóan lesz LAN Support.

forrás: halowaypoint.com

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.