Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95451) XFishboneHUN válasza Madoc (#95444) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

awesome, ma is tanultam valamit. :DDD köszönöm, hogy megvilágosítottad a tudatlanságom! :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95452) adrian94


adrian94
őstag

Hogy tudok egy "beragadt" achievement-et felnyitni? Rocket League-ben van egy achievement (535 golt kell szerezni).. Mar joval tobb golnal jarok es nem adja meg :( 89%-on all es nem megy feljebb :( Napok ota meg kellett volna kapnom.. Otletek? :)

[ Szerkesztve ]

(#95453) Medocsabi válasza adrian94 (#95452) üzenetére


Medocsabi
addikt

WD40? ;]

(#95454) sugarforce válasza izsams (#95450) üzenetére


sugarforce
őstag

Ha tényleg hdd-t szeretnél esetleg rákötni, vagy valami energiaigényesebb dolgot, nem lőhetsz mellé egyik aktív hubbal sem. ez pl jó, ezzel van tapasztalatom, ez tényleg jó, csak nem épp olcsó. vagy van ez, vagy ezek.

[ Szerkesztve ]

(#95455) Madoc válasza alexdeak (#95448) üzenetére


Madoc
veterán

Futárral keddtől keddig jött mikor utoljára a postán eltünt a fülesem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95456) Madoc válasza L_YKing (#95449) üzenetére


Madoc
veterán

Példát irtam nem azt hogy csak az tudja.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#95457) sch_a válasza izsams (#95450) üzenetére


sch_a
addikt

Abba a plusz egy aljzatba mi menne? Egyébként kb. bármilyet vehetsz, amelyik tetszik. Nem egy nagy dolog, pár ezer forintos cucc is megteszi. Csak ha pl. HDD-t is kötnél rá, akkor olyat kell nézni, ami tudja a 3.0-t.

(#95458) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne,ha az ONE-ra usb-n rákötök egy külső winyót akkor arra tudok játékokat telepíteni? És ha igen mi módon? Valamint külső vinyóból milyet érdemes használni,aminek van saját tápja vagy jó az ami csak usb-s?

Köszönöm.

(#95459) Száguldo válasza Nagymelák (#95458) üzenetére


Száguldo
aktív tag

USB 3.0 250GB-nál nagyobb és nem kell saját táp.

(#95460) Nagymelák válasza Száguldo (#95459) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Köszönöm. Játékokat is tudok oda telepíteni?

(#95461) XFishboneHUN válasza Nagymelák (#95460) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

természetesen igen

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95462) Jovanny2 válasza Nagymelák (#95460) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ha megfelel a fenti kritériumoknak, persze, tudsz. Megformázza magának, és utána csak arra tudod használni (amíg vissza nem formázod normál NTFS-re). Tehát ha ilyenre akarod használni, akkor arra rá kell szánni a teljes vinyókapacitást.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#95463) izsams válasza sugarforce (#95454) üzenetére


izsams
csendes tag

Köszönöm.

(#95464) Nagymelák válasza Jovanny2 (#95462) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Köszönöm a válaszokat,mindenkinek.

(#95465) adrian94 válasza Medocsabi (#95453) üzenetére


adrian94
őstag

Mas otlet esetleg? :D

(#95466) Medocsabi válasza adrian94 (#95465) üzenetére


Medocsabi
addikt

Normállis,ami segítene rajtad nincs sajnos :D Én sosem nézem az acsikat :U

(#95467) birorichard válasza pzstm (#95239) üzenetére


birorichard
őstag

Játszok mindkettővel, uh. no offense, de az se százas, aki a Division-be többet vízionál mint egy akció tps rpg elemekkel... ~200 órát játszottam vele, fogok is még vele biztos, de olyan alapvető gondjai vannak szerintem, amik elég kártékony hatással vannak a játékmenetre, gondolok itt pl. egy jól meghatározott fejlődési út hiányára, stb., nagyon random a drop, a nehézségi szintek nem elég letisztultak, (szerintem) rosszul vannak skálázva, a bounty-szerű keresés és elpusztítások repetitívek és körülményes/időigényes a felvételük, leadásuk, az oda való eljutásuk, egy bizonyos szint után egyedül játszhatatlanná válik, szóval van vele gond bőven, dz-t szóba se hozva.

Viszont ami nagyon jó, az a set-ek+képességek, jól kitalálták, az nagyon ott van, kellőképpen változatosak. :C

(#95468) zoleee24


zoleee24
tag

Sziasztok.

Tudnátok ajánlani Xbox One-ra, Battlefield HardLine-hoz hasonló játékot?
Leginkább campaign/single player-t szeretnék játszani jó történettel (nekem tetszett a BF-HL :) )

(#95469) HF77 válasza zoleee24 (#95468) üzenetére


HF77
senior tag

hát véleményem szerint aminek manapság olyan húúú de ötletes, megragadó története lenne(és még fps is) nem sok van.
Bf 1-et ha nem próbáltad, akkor hajrá...szerintem nem fogsz csalódni, bár az sem a story-ra van kiélezve...sőt!
az legújabb cod nekem pl nem jöttt be...(de ez csak 1 vélemény)

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95470) Stauffenberg válasza HF77 (#95469) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mivel ő a Hardline-hoz hasonló játékra kért ötletet, gondolom az első világháború időszaka nem fog bejönni neki, hacsak nem csinál valaki hozzá egy Mod-ot, amiben kackiás bajszú csendőrök üldözik a postakocsikat fosztogató betyárokat.

Egyébként a GTA 5 és a PayDay jut hirtelen eszembe, ami a Hardline-hoz hasonlóan hozza a rendőrös-rosszfiús heist hangulatot.

(#95471) zoleee24 válasza Stauffenberg (#95470) üzenetére


zoleee24
tag

@ HF77 & Stauffenberg - Köszi mindkettőtöknek a tippeket! :R

GTA5-öt , TC Division-t, Wolfenstein-t nézegettem egyelőre, ráadásul a GTA5 még elég hosszú is.
(Nem feltétlen kell nyomozósnak lenni, csak legyen benne valami ami érdekes)

Battlefield1 is tetszik, inkább mint az utolsó COD.

BTW: GTA5 még mindig jó drága, használtan is .

(#95472) HF77 válasza zoleee24 (#95471) üzenetére


HF77
senior tag

ezt igen kihagytam: Wolfenstein
ez frankó kis game :K

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95473) Stauffenberg válasza zoleee24 (#95471) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"GTA5 még mindig jó drága, használtan is"

Csakhogy a GTA 5 megéri az utolsó fillérig (mint ahogy az elődei is). Kifejezetten érdekes a sztori, a karakterek szokás szerint most is parádésan jók és nagyon-nagyon hosszú időre leköti az embert, mert mindig van mit csinálni benne. Ha a single részt kivégezted, jöhet az online, ahol meg csapatosan lehet rablásokat megcsinálni.

De ha nem szempont ez a rabló-pandúr tematika, akkor a Battlefield 1-et én is tudom ajánlani, bár a single nem túl hosszú (nekem egyébként tetszett), inkább a multi miatt érdemes megvenni.

Ha bejön a fantasy, akkor meg Witcher 3, erről is csak úgy lehet beszélni, mint a GTA 5-ről. :)

(#95474) XFishboneHUN válasza zoleee24 (#95468) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Egy másik alternatíva lehet, a márciusban megjelenő Ghost Recon: Wildlands :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95475) Medocsabi válasza Stauffenberg (#95473) üzenetére


Medocsabi
addikt

Gta V, Witcher3 ezek mind-mind 10/10 es alkotások, senkinek nem szabad kihagynia :K

[ Szerkesztve ]

(#95476) okibots válasza Medocsabi (#95475) üzenetére


okibots
aktív tag

Ezzel egyet értek, ha a sztori a mérvadó, ezeknél jobbat nem talál az ember :)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#95477) zoleee24


zoleee24
tag

Köszi mindenkinek!

Meggyőztetek, GTA5 + Wolfenstein - New Order lesz első körben, egy darabig el leszek velük az EA access mellett. ;)

(#95478) HF77 válasza zoleee24 (#95477) üzenetére


HF77
senior tag

hibátlan választás!! :DD (max még a cod ghost-ot tudom javasolni)

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95479) aki955


aki955
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudjátok esetleg Mass Effect Andromeda gyűjtői kiadás vagy limitált szériás kiadás lesz?
Nézegettem elég sok helyet de nem nagyon találtam róla semmit. Nektek esetleg van valami infotok?

köszi előre is!

(#95480) Sify válasza HF77 (#95478) üzenetére


Sify
senior tag

Én még a Titanfall 2 tudom javasolni. Single kampány is nagyon jó, de a multija isteni.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#95481) Bishi válasza aki955 (#95479) üzenetére


Bishi
tag

Van Xboxos Collectors Edition Bundle.
[link]
A postázás hazánkban nem tudom hogy lesz majd, meg idehaza elérhető lesz-e.

[ Szerkesztve ]

(#95482) Chumlee válasza zoleee24 (#95471) üzenetére


Chumlee
senior tag

A két új része szerintem eszméletlen ! Bár én PC-n játszottam ki 2x mind a kettőt :DD

(#95483) vg válasza Bishi (#95481) üzenetére


vg
addikt

És ebben benne van a játék? ;]

(#95484) Medocsabi válasza vg (#95483) üzenetére


Medocsabi
addikt

Neeeem,ez csak egy rohadtrága mecsbox :D

(#95485) plejik válasza Bishi (#95481) üzenetére


plejik
addikt

Ez elég menő. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#95486) oriic válasza Bishi (#95481) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közel 60k és a játék nincs is benne. :(

Live-Die-Respawn

(#95487) aki955 válasza Bishi (#95481) üzenetére


aki955
csendes tag

Ahh ezt néztem én is erre gondoltam de akkor drága országunkban ezt nem nagyon fogja egy viszonteladó sem forgalmazni van egy olyan érzésem :D A szállítás meg annyi lesz amcsiból mint maga a pakk... :(((
Viszont kajak nincs benne a játék... Én ezt nem is értem ilyen gyűjtői kiadásokat, hogy mernek kiadni a kiadók???? Ez lesz az új trend? Pár év és külön veszed majd meg a játékokat checkpointonként :W
De a választ köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#95488) Chumlee válasza aki955 (#95487) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ha jól láttam már a Bf1 gyűjtői kiadása is ilyen volt ,szánalmas (30k+maga a játék) :F

(#95489) Medocsabi válasza oriic (#95486) üzenetére


Medocsabi
addikt

Mire jó amúgy egy ilyen "gyűjtői kiadás" ?
már azon kívül hogy a polcon porosodik?

(#95490) eL Geri válasza Medocsabi (#95489) üzenetére


eL Geri
őstag

Pont arra!
Szerintem amcsiban vannak ilyen fanatikus gyűjtök, akiknek minden megvan.
Aztán sok tíz év múlva esetleg el lehet adni jó pénzért, bontatlan állapotában :)

(#95491) oriic válasza Medocsabi (#95489) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyűjtő szenvedély. Valaki bélyeget gyűjt, más használt zoknikat, megint mások játékokat és CE kiadásokat. Ezzel nincs baj egyébként ha lenne nagy lakásom én is gyűjtenék Halo-s relikviákat. :D Engem az zavar, hogy a CE kiadásokból már tényleg kimarad maga a játék, azokra külön kell költeni.

Live-Die-Respawn

(#95492) eL Geri válasza oriic (#95491) üzenetére


eL Geri
őstag

Egyrészt tényleg dühítő, de másrészt van benne ráció.
Pl. a boltnak nem kell készleten tartani mind a 3 platformra való gyűjtőit. Meg lehet hogy pl. valaki elkezdett játszani a játékkal, és utána szeret bele igazán, és meg akarják lepni ajándékba egy gyűjtőivel. Akkor már nem kell a játék.

Csak hát külön külön vásárolva, valahogy mindig extrém drágára jön ki :(

[ Szerkesztve ]

(#95493) oriic válasza eL Geri (#95492) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván van benne ráció, csak akkor olyan áron kellene adni a csomagokat, hogy külön megvéve a játékot se menjen el rá egy fél havi fizetés minimum. :D De mint mondtam én nem vagyok jelenleg gyűjtő, így annyira nem dühít a dolog, inkább csak zavar. :)

Live-Die-Respawn

(#95494) Medocsabi válasza oriic (#95491) üzenetére


Medocsabi
addikt

Értem.illetve nem de mindegy :D
Mondjuk az sem volt teljesen normális amikor általánosban gyűjtöttem a telefonkártyákat :D

(#95495) aki955 válasza Medocsabi (#95489) üzenetére


aki955
csendes tag

Én pl. azért vettem volna ezt meg, mert a Mass Effect trilógia volt a legmeghatározóbb játéksorozat számomra minden részt végig vittem kb 4-szer így gondoltam erre az egy játékra költök egyszer ennyit. Bár így, hogy elolvastam nincs benne a játék 65ezerért csak a még plusz 20 ezer forintos pakkban... Elmennek a .... :Y

[ Szerkesztve ]

(#95496) StLui


StLui
veterán

Amúgy meg azon lehetne pörögni mennyivel jobb lenne a gyűjtői cucc játék nélkül, mert azt azt úgyis digitálisan szeretnénk, és lehetne akkor home-olni. Utoljára Gyűrük ura trilógia részeit vettem meg gyűjtős díszdobozban. Kidontunk most egy rakat dvd-t, ezeket és néhány fémdobozost kivéve

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#95497) kokoaliga


kokoaliga
tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni.
Van egy Xbox One S cuccom meg egy logitech G920 kormányom.
Próbálom a Forza 6-ot de nem találom a kormány beállítását.Csak a controllert engedi.
Valamit nem látok amivel életre kelthetném a kormányt?

Koko

(#95498) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Skate 3 bekerült BC-be.

Live-Die-Respawn

(#95499) bulikavagyok válasza kokoaliga (#95497) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,
Sajnos nem tudom megnézni Neked (mert már ezer éve letöröltem a FM6-ot), de ha a kormányról indítod el a játékot akkor a controller options-ben már a kormány beállításait kell látnod, vhogy így:

Az se baj, ha indítás előtt kikapcsolod a kontrollert!

[ Szerkesztve ]

(#95500) tunkiih válasza oriic (#95498) üzenetére


tunkiih
őstag

Jópár hete bentvan már ;] :P

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.