Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95201) X@b3e válasza Vadernagyúr (#95198) üzenetére


X@b3e
addikt

2.95 £

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#95202) Vadernagyúr válasza X@b3e (#95201) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Köszi az infót :R

PSN: joskovagyok199

(#95203) X@b3e válasza Vadernagyúr (#95202) üzenetére


X@b3e
addikt

Ha salgótarjáni vagy és rendelni szeretnél, akkor még meg is felezhetjük a postát, mert most készülök én is rendelni onnan.. :)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#95204) mbaker válasza zsocy (#95190) üzenetére


mbaker
tag

Az xbox microsoft oldalán sem tudtam belépni...kiírták zárolták a fiókom...adtak egy biztonsági kódot amivel feloldottam a zárlatot!Most jó minden!köszi

(#95205) #91166208


#91166208
törölt tag

sziasztok. Elképzelhető, hogy idén év vége fele adnak ki egy új xbox-ot? Miben fog az különbözni a mostani S szériától, lehet esetleg tudni valamit ?

[ Szerkesztve ]

(#95206) oriic válasza #91166208 (#95205) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Év végére ígérik az Xbox One Scorpiót, de részleteket egyelőre nem tudunk róla, csak annyit hogy nagyon erős lesz és a natív 4K felbontást is támogatja.

Live-Die-Respawn

(#95207) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Get Even sztori trailer - Megjelenés május 26-án

Live-Die-Respawn

(#95208) juhaszpetya


juhaszpetya
újonc

Sziasztok!

Valaki küldött már vissza Xbox One-t garanciába? Mi a menete? Nekem kell eljuttatnom majd a Microsofthoz, vagy jön futár érte? Mennyi időt vesz igénybe kb.?

Köszi a válaszokat! ;)

(#95209) Jovanny2 válasza juhaszpetya (#95208) üzenetére


Jovanny2
őstag

Futár jön érte, és 1-2 hét. Régebben általában refurbished gépet küldtek cserébe, nem az eredetit javították. Azt majd később kapta valaki refurbishedként. Most nem tudom, hogy van. Csomagszámot generálnak, neked ki kell nyomtatni, és a csomagszám alapján időpontot egyeztetni a futárral.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#95210) juhaszpetya válasza Jovanny2 (#95209) üzenetére


juhaszpetya
újonc

Köszi. Hogy értsem azt, hogy "refurbished"-ként fogják visszaküldeni? Ahogy a boltba árulták a refurbished gépeket? Matricával ellátva? :F Nem egy vadonat újat küldenek, ha nem javítják?

[ Szerkesztve ]

(#95211) XFishboneHUN válasza juhaszpetya (#95208) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Bejelented az ügyfélszolgálaton, szorgosan becsomagolod, kapsz az MS-től egy címkét kinyomtatod rárakod a dobozra und jön a futár és schnell elviszi! :D :DDD Aztán vársz geduldig! :D When the gép megérkezik in the külföldi központi szervíz schnell döntenek, hogy megjavítják, vagy kapsz egy refurb cuccot! (Persze ez baj forrásától függ , de a standard, hogy javítják a sajátod, vagy kapsz egy felújítottat!) When the döntés was born, te várni jó 2-3 hét, majd futár jönni és hozni gépet! :DDD :DDD

Végül te örülni, mint dog a farkának! :DDD

Vagy valami ilyesmi a menete, ha jól rémlik! :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95212) juhaszpetya válasza XFishboneHUN (#95211) üzenetére


juhaszpetya
újonc

Érthető :)
Picit aggódom amiatt, hogy felújított változatot küldenek vissza.. Az nem hangzik túl jól, elvégre én nem azt küldök nekik. Vagy javítsák meg az enyém, vagy küldjenek egy újat... Nem?! :D

(#95213) XFishboneHUN válasza juhaszpetya (#95212) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Hidd el a refurb-os gépek se összetákolt szarok, rendesen le vannak azok tesztelve, mielőtt kiadják. :)

Itt a fórumon, nem hallottam még olyat, aki javításból kapott vissza gépet, az beszart volna a refurb gép. :)

Ez a mostani konzol széria elnyűhetetlenre sikerült az MS-nek, gondosan figyeltek mindenre, tanultak a 360 hibájából. :DDD

(#95214) juhaszpetya
És arról van tapasztalat, hogy ezeket is úgy felmatricázzák, mint amiket a boltba árulnak refurbisedként? :D

Ezzel kapcsolatosan nem tudok nyilatkozni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95214) juhaszpetya válasza XFishboneHUN (#95213) üzenetére


juhaszpetya
újonc

És arról van tapasztalat, hogy ezeket is úgy felmatricázzák, mint amiket a boltba árulnak refurbisedként? :D

(#95215) Jovanny2 válasza juhaszpetya (#95214) üzenetére


Jovanny2
őstag

Miért, azokat úgy felmatricázzák? :) Mire gondolsz? Van rajtuk valami sárga-fekete matrica, hogy Beware!, vagy Under construction? :N A refurbished gépektől nem kell félni. Ami hibája volt, kijavítják, kap új házat, új serialt, szigorú teszteken átmegy, és kész. A Bosch-nál legalábbis ez van, gondolom hasonló a refurb folyamat M$-nál is.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#95216) Godfather válasza juhaszpetya (#95214) üzenetére


Godfather
aktív tag

Nem matricázzák. Nekem pont most volt egy javítás. Jan. 24-én bejelentettem, másnap jött UPS, elvitték Frankfurtba, ott ült pár napot, majd múlt hét pénteken jött megint UPS, és hozott egy javított boxot.
Hibátlan, karcmentes állapotban.
De szerintem mindig refurbot adnak vissza. Sokkal gyorsabb a folyamat, ha beérkezik a hibás box, megnézik, valóban garanciális-e a hiba, ha igen, megy fel a polcra a javítandók közé, és küldik a már javított, tesztelt boxot vissza. Aztán valamikor ha sorra kerül, a hibását is javítják.

[ Szerkesztve ]

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#95217) juhaszpetya válasza Jovanny2 (#95215) üzenetére


juhaszpetya
újonc

Errre gondolok :D

[ Szerkesztve ]

(#95218) oriic válasza juhaszpetya (#95217) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt már nálam pár refurb gép, de egyiken sem volt még ilyen matrica. :D

Live-Die-Respawn

(#95219) Godfather válasza juhaszpetya (#95217) üzenetére


Godfather
aktív tag

Ez nyilván azért van, mert kereskedelmi forgalomba kerül, és így próbálják kivédeni, hogy ügyeskedő kereskedők újként adják el, új áron.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#95220) juhaszpetya válasza Godfather (#95216) üzenetére


juhaszpetya
újonc

Köszi az infót :) Akkor bejelentem a problémámat a Microsoftnál :) A futár vont maga után vmi költséget?

(#95221) Godfather válasza juhaszpetya (#95220) üzenetére


Godfather
aktív tag

Nem, semmit nem vont maga után, max kis füstcsíkot a furgon. :)
Azt azért ne felejts el, hogy nem magától jön a futár, UPS-nél kell megrendelni.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#95222) Jovanny2 válasza juhaszpetya (#95217) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szíp. Nyom nélkül lehúzható matricának tűnik, nyilván az is, úgyhogy ha lenne is rajta (szerintem nem lesz), hátrány azzal sem ér. Kukád gondolom van. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#95223) gianni85 válasza oriic (#95218) üzenetére


gianni85
veterán

enyémen is volt, de simán lejött. Illetve egy részén ottmaradt a ragacs, de utána el lehetett nyomtalanul távolítani

(#95224) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny 2 pletykák

-Destiny II: Forge of Hope a cím
-novemberben jön
-új engine
-nem lesz karakter transfer
-PC-re is jön.

Live-Die-Respawn

(#95225) eL Geri


eL Geri
őstag

Ááá, gyerekek!
Így, másfél év után, mostanában kezdtem el játszani a Mad Max-el.

Felnőtt fejjel eddig azokat a játékokat szerettem, amiket olyan 10 óra alatt (az én lassú tempómban) be is lehetett fejezni. Nincs végtelen szabadidőm, és nem szeretem a félbemaradt érzést. Erre itt ez a játék, már most látom, hogy SOHA TÖBBÉ nem kellene játékot vennem, mert sose érek a végére. De nagyon rákattantam. Kb. 10 órám van benne, és még sehol sem tartok :)

Tudom, a legtöbb open world ilyen lehet, de eddig kerültem őket, nem fogtak meg. De ez betalált.

[ Szerkesztve ]

(#95226) mobal válasza oriic (#95224) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Tökmind1, instant buy! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#95227) oriic válasza mobal (#95226) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Bár első Destiny csalódás lett nekem végül, de adok nekik még egy esélyt. :)

Live-Die-Respawn

(#95228) XFishboneHUN válasza oriic (#95227) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Meglátjuk mit tudnak kihozni az új részből! :D

Kb 2000 óra után hagytam én is abba, már csak Iron Bannerre térek vissza, néha.. :D Remélem nem követik az a példát, mint az elsőnél, hogy a DLC DLC-jének a DLC-jét kell megvenni, hogy végül játszható is legyen a játék és így végül majd 3 játék árába kerüljön egy játék! :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95229) HF77 válasza eL Geri (#95225) üzenetére


HF77
senior tag

én pont ugyan így vagyok az ilyen típusú játékokkal...ezért szeretem pl a fifát...hazaérek melóból...amíg az asszony főz, a gyerek matekozik, addig nyomok pár meccset...
pedig a Mad Max-hez hasonló gamek is biztos le tudnának foglalni....de hááát tényleg, kinek van manapság ennyi ideje.... :))

a GOW 4-et mondjuk tegnap azért beszereztem.... :P

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95230) eL Geri válasza HF77 (#95229) üzenetére


eL Geri
őstag

A GOW4-et pont olyan játéknak képzelem, mint amiket eredetileg szeretek. Cirka 10 órás játékidő :)
A régebbi GOW-ok rendben voltak!

Akkor a Mad Max-et ne próbáld ki. Nekem nem tudom meddig bírja az asszony :)

[ Szerkesztve ]

(#95231) HF77 válasza eL Geri (#95230) üzenetére


HF77
senior tag

régen a GTA-t is nagyon csíptem...de az is egy maratoni game...ma már bele sem kezdek!
maradnak a jó kis 10-12 órás fps-ek na meg a fifa... :K

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#95232) Knobber válasza oriic (#95218) üzenetére


Knobber
aktív tag

Az enyémen is van ilyen matrica. Használatban / élményben nem tapasztaltam semmi eltérést.

Youtube: Knobber

(#95233) pzstm válasza oriic (#95224) üzenetére


pzstm
titán

úgy fest igazak a pletykák, hogy a másfél éve meglebegtetett Cabal DLC-t megkapjuk mint Destiny2 első felvonás....ssebaj, ebből is rengeteget eladnak, még több DLC lesz majd még több zsetonért :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95234) #91166208 válasza oriic (#95206) üzenetére


#91166208
törölt tag

Akkor megvárom és év végén beruházok egy Xbox -ra

(#95235) luciferk


luciferk
senior tag

Vajon mi lehet az oka, hogy a konzolokra nem igen írnak szimulátor helikopter, repülő, tengeralattjáró, tank stb programokat? :U Hosszú évekig PC-s voltam, most egy pár hónapja konzolos (Xone s) vagyok és hiányolom a jó fajta szimulátor progikat.

(#95236) oriic válasza pzstm (#95233) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De azért mondjuk az gáz, hogy új karaktert kell kezdeni. Szegény Alex. :DDD

(#95235) luciferk

Mostanában PC-n is eléggé kihalt műfajok ezek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#95237) XFishboneHUN válasza oriic (#95236) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Oh ne féltsd őt, megoldja egy hét alatt :DDD :DDD

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#95238) Medocsabi válasza eL Geri (#95225) üzenetére


Medocsabi
addikt

Én is kellemeset csalódtam,eddig ~ 60 órám van benne,de pink eye területét csak most kezdtem el,és van 1 amit még fel sem fedeztem! :) és még csak azt sem lehet mondnai h acsikat vadászok,mert kb ~20% acsit csináltam meg. :))

(#95239) pzstm válasza oriic (#95236) üzenetére


pzstm
titán

1800 körüli órám nekem is benne van, és nem bánom, de Division nincs 1 éves és jelenleg több dolog van benne és összetettebb mérföldekkel mint a több mint két évnyi Destiny....persze tudom, nem összehasonlítható a kettő, sokkal több stat és egyéb dolog van Divisionben...Destinyben nő a light level és csókolom, hülyegyerek is elhiheti hogy MMORPG-zik :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#95240) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#95241) DaveHutt válasza luciferk (#95235) üzenetére


DaveHutt
őstag

World of Tanks van, bár az inkább arcade, nem simulator.

Ui.: beszélgettek itt a Scorpioról. Nyugtassatok már meg, hogy ha nem tervezek mostanában helyhiányban váltani a HD tvnkről, elég lesz nekem a One S még évekig. :)

(#95242) Medocsabi válasza DaveHutt (#95241) üzenetére


Medocsabi
addikt

Bőőven elég lesz. A MS úgy nyilatkozott,hogy a jövőben megjelenő játékok mindhárom gépre kijönnek. :K tehát még csak az sincs h azért kell váltani hogy az újabb gammákkal játszhass.

(#95243) eL Geri válasza Medocsabi (#95242) üzenetére


eL Geri
őstag

Hááááát, azért lehet hogy menni fognak rajta. De én attól félek, hogy NAGYON csúnyák lesznek egy idő után a sima ONE-on a játékok, mert nem arra fognak optimalizálni, csak szükségből megcsinálják.

(#95244) parandroid válasza eL Geri (#95243) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egy idő után biztosan. De szerintem aki ide jár a topikban, az 2-3 évente úgyis vált gépet. Gondolom többeteknek is volt X360-ból több verzió is, aztán meg a One-One S váltás kapcsán is mekkora pörgés ment. Szóval akkor meg már miért ne olyat venne az ember mondjuk 3 évente, ami tényleg előrelépés is?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95245) eL Geri válasza parandroid (#95244) üzenetére


eL Geri
őstag

Jó, persze! Ez teljesen igaz!
Engem is felvillanyoz a 6 teraflop gondolata :)

Csak én vagyok a ritka kivétel, aki még mindig nem 1-2 évre vesz pl. mobilt ;)
Így kicsit fáj, hogy gyakrabban kellene konzolt is cserélni, de hát annyival jobbak is lesznek. Ez ilyen!

[ Szerkesztve ]

(#95246) Medocsabi válasza parandroid (#95244) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát azért akar a rosseb 3 évente konzolt cserélni :) én konzollal legalább 5 évre terveznék.Persze hiába tervezek én,ha már alapból egy nem túl acélos gépet ad ki a gyártó...

(#95247) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

GTA 4 Now Backwards Compatible On Xbox One

Live-Die-Respawn

(#95248) section9 válasza oriic (#95247) üzenetére


section9
őstag

Ez baromi jó hír, PC-n úgyis játszhatatlan. :DD

(#95249) negyven2 válasza oriic (#95247) üzenetére


negyven2
veterán

És az EFLC is az

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#95250) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Jó drága.. :/

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.