Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#240001) eL Geri válasza -Rolika- (#240000) üzenetére


eL Geri
őstag

Úgy tudom, hogy igen. Kontrollerre is már 2 év jár.

(#240002) Vince1304


Vince1304
friss újonc

Sziasztok!Segítsetek, tegnap vettem a Média Marktban egy GTA5 lemezt,letöltöm a frissítést,betölt a lemez is,de a játék nem indul el kidob rögtön.Xbox one s-em van.Segítsetek ,köszi

(#240003) l.skywalker válasza Vince1304 (#240002) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csinálj egy teljes restartot. Állítsd le teljesen a gepet, húzd ki az áramforrásokból, várj 20-25 mp-et, dugd vissza és indítsd újra.

Ha nem segít, akkor telepítés újra a játékot.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#240004) LTJuice válasza LTJuice (#239998) üzenetére


LTJuice
újonc

igen, vettem.
Akkor már inkább One x lesz.

Javasoljátok? Futni fog minen rajta, gond nélkül.

(#240005) parandroid válasza LTJuice (#240004) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én már nem vennék One X-et. :(
A HDD egyre szűkebb keresztmetszet lesz, Series gepeken alapból jobban néz már ki minden, és a közeljövőben egyre nagyobb lesz csak a különbség. Arról nem beszélve, hogy a nagyobb nevek talán végre el is hagyják a One platformot, és a Seriesre koncentrálnak a fejlesztéssel. Értem a problémát a lemezes játékok kapcsán, de én inkább ezeket engedném el. Digitálisan sokszor meg olcsóbbak is akcióban, a régebbiek is. Game Passról ne is beszéljünk. Plusz ugye nálad indul a 2 év gari. Ha csak egy régi kontroller megadja magát, az 20-25e Ft-os kiadás. Márpedig meg fogja, inkább előbb, mint utóbb.

Mivel kb ugyanannyiba kerül lassan egy Xbox One X, mint egy Series S, én abszolút nem gondolkoznék már az X-en. A lemezek lejátszásán, meg a 4k-n kívül gyakorlatilag csak hátránya van. Tárhely ugyan szintén dupla benne, de nem SSD, hanem HDD, és amúgy is tudsz USB-n bővíteni.

Várj rá egy jó akciót, sanszos, hogy még karácsony előtt beesik újan 100e Ft alá.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#240006) -Rolika- válasza eL Geri (#240001) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Ez jó hír, köszi.

(#240007) gorgocska


gorgocska
tag

Srácok a Rertoarch programot tudom valahogy futtatni a masinámon?

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#240008) AxBattler válasza gorgocska (#240007) üzenetére


AxBattler
félisten

Elvileg igen, ami engem is jócskán meglepett!
How to Install: Xbox Series/One
Guide: Retro Emulation on the Xbox Series S/X and Xbox One

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#240009) gorgocska válasza AxBattler (#240008) üzenetére


gorgocska
tag

Talán neked is sikerült megcsinálni?

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#240010) AxBattler válasza gorgocska (#240009) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem, nekem nem voltak ilyen ambícióim... :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#240011) slyder81


slyder81
tag

Hali. Rá kerestem, de nem találok egyértelmű választ az ultimate átváltással kapcsolatban.

Nemsokára lejár a gold-ról átváltott ultimate előfizum. Az a kérdésem hogy, ha lejár, s előfizetek goldot,akkor van rá esély hogy megint felajánlja az ilyen kedvezményes váltást? Vagyis valakinek mostanában sikerült átváltania másodjára is? Vagy az új profil a járhatóbb út?

(#240012) AnonymusX válasza slyder81 (#240011) üzenetére


AnonymusX
senior tag

300 Ft-os váltást (vagy előfizetést) időszakonként újra felajánlja a rendszer, nem lehet tudni, ki mikor élhet újra vele. Ha lejár a mostani előfizetésed, látni fogod, mennyiért engedne előfizetni az ultimate-re. Na pontosan annyiba kerülne éppen akkor a goldról való átváltásod is. Valószínű nem fogja olcsón ajánlani, de majd meglátod és akkor eldöntheted, hogy inkább új fiókra csinálod-e vagy türelmes vársz, míg a meglévő fiókodon újra elérhető lesz a kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#240013) AiRLAC válasza slyder81 (#240011) üzenetére


AiRLAC
addikt

Ha nem ajánlja fel akkor is tudsz olyan kódot használni ami átváltja (keresd pl musztii vagy jannid kollégákat a hardveraprón)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#240014) slyder81 válasza AiRLAC (#240013) üzenetére


slyder81
tag

Köszi az infókat. Nekem amúgy is csak a gold a lényeg. S ha néha feldobja a lehetőséget, akkor kivárom. Ha sikerül átváltani, az csak egy plusz réteg hab a tortán :)

(#240015) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Tessék, tessék. Media Markt Ausztria.

Üdv: Mcrazy

(#240016) homerhamm válasza Mcrazy (#240015) üzenetére


homerhamm
addikt

Na, ez már nem rossz. Kár, hogy Ausztria.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#240017) Mcrazy válasza homerhamm (#240016) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szombaton egy tv reklámban hallottam fél füllel, hogy a Magyar MM-ben is valahol 99.xxx forint lesz, de a honlapjukon még nem látni.

Üdv: Mcrazy

(#240018) homerhamm válasza Mcrazy (#240017) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, én a Series X-re gondoltam. Vagy ez ott normális ár?

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#240019) peet137


peet137
tag

Van valami tuti tipp arra, milyen chippel szerelt bt vevővel működik tutira a kontroller PC-n? Sima one kontroller amúgy. Van otthon vagy 3-4 vevő, de egyik se ismeri fel. Vagy csak én vagyok béna hozzá, és "cheatelni" kell hozzá?

(#240020) AnonymusX válasza peet137 (#240019) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szerintem csak a minimum BT verzió a lényeg.

(#240021) Mcrazy válasza homerhamm (#240018) üzenetére


Mcrazy
őstag

Ja, az X-nek mindig is ennyi volt az ára.
Az S-t 2mp-el ezelőtt még 229€-ért lehetett rendelni a Microsoft - tól. Hamar elkapkodták.
Kontroller van még 42€-ért.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#240022) vacs válasza Mcrazy (#240015) üzenetére


vacs
veterán

(#240023) parandroid válasza homerhamm (#240018) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megjelenés óta ennyi a Series X. A különbség annyi, hogy most már lehet kapni. Kb fél éve jelent meg az üzletek polcain, korábban csak csókosoknak, meg nagyon előjjegyzetteknek. Szóval akció nemigen lesz rá. De nyugi, PS5 még mindig nincs. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#240024) Mcrazy válasza vacs (#240022) üzenetére


Mcrazy
őstag

Az akkor volt, de van aki most akar venni és mostanában nem lesz annyi, biztos lehetsz benne.

Üdv: Mcrazy

(#240025) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Sziasztok!
A black friday-n a notebook.hu-n rendeltem egy fekete xbox kontrollert bolti átvétellel (a budapesti pólus-ban van). Az ára 18 ezer volt. Nekem nem kell, de ha valakinek szüksége van rá átveheti ha szeretné. Szerintem a név és rendelésszám elég az átvételhez (személyes adatokat nem adok meg). Ha valakit érdekel privátban keressen!

ˣ

(#240026) homerhamm válasza parandroid (#240023) üzenetére


homerhamm
addikt

Aha, értem. Néztem KV-nál, ott épp szállìtás alatt van, a többi bolt nem írja a készletet, csak, hogy van.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#240027) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
November 29. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok:

This Week’s Deals with Gold and Spotlight Sale, Plus Xbox Black Friday Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#240028) eL Geri


eL Geri
őstag

Resident Evil 2-höz ugyebár készült magyar (nem hivatalos) szinkront. De csak PC-re.
Azon gondolkodom, hogy lehetne ezt valahogy kihasználni Xbox-on is. Sehogy! Max arra jutottam, hogy pl. az átvezetőket megnézhetem YoutTube-on, de ez nem túl immerzív :D

UPDATE:
Hm, maga a szinkronizáló feltette a lényegi részeket összefűzve a YouTube-ra:
Resident Evil 2 magyar szinkronos film - Claire története
Resident Evil 2 magyar szinkronos film - Leon története

[ Szerkesztve ]

(#240029) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Elindult.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#240030) AiRLAC válasza AiRLAC (#239985) üzenetére


AiRLAC
addikt

Ééééés meg is jött a refund :DDD

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#240031) AnonymusX válasza AiRLAC (#240030) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Ejha. MS ezt már nem nyelte be? Akkor rengetegen ráugorhattak.

(#240032) icemad válasza AnonymusX (#240031) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Biztos volt olyan, aki pár ezer giftet megvett így, hogy karácsony előtt jó áron eladja...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#240033) kerlac


kerlac
őstag

Sziasztok!

Hoztam fiamnak egy Ferrari kormányt, hogy kipróbálhassa, de sajnos hiába csatlakozatom usb-vel az xbox one-hoz, az nem ismeri fel, nem jön létre kapcsolat. A gépet még 2015-ben vásároltam, esetleg kell benne valamit frissíteni? Vagy valami beállítás hiba is lehet?

Megköszönöm ha tudtok segíteni.

(#240034) icemad válasza kerlac (#240033) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mi a típusa?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#240035) kerlac válasza icemad (#240034) üzenetére


kerlac
őstag

Thrustmaster Ferrari 458 Spider

[link]

Próbáltam PC-hez is, de az egyáltalán nem ismeri fel

[ Szerkesztve ]

(#240036) icemad válasza kerlac (#240035) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Próbáld úgy, hogy kikapcsolod a konzolt és a kormánnyal kapcsolod be. Elméletileg mennie kell.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#240037) kerlac válasza icemad (#240036) üzenetére


kerlac
őstag

Próbáltam , de sajnos semmi...

(#240038) Bizsu1st


Bizsu1st
aktív tag

Sziasztok! Mitől lehet, hogy ma reggelre kikapcsolt állapotban(energiatakarékos) villog az One X bekapcs gombaj, eddig 1-et, majd duplát? Ilyet még nem láttam! Egyenlőre nem nyúlok hozzá, megvárom, mi lesz!

(#240039) Bizsu1st válasza Bizsu1st (#240038) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

És megint e105 rendszerhiba :W :W :O folyamatosan, indulás helyett!
Nem először csinálja, de hdd-t cseréltem és egy ideig jó volt! Mi lehet a gondja, járt már valaki így?

(#240040) Guitar14 válasza eL Geri (#240028) üzenetére


Guitar14
senior tag

Fú hallod. Te hogy haladsz?
Én játszottam már végig jópár horror játékot még tízenpárévesen is de ez a Resi 2 nagyon rémisztő a sötétben. Mikor alig van nálam töltény és mindenhová osonva kukucskálok be, ahol meg van pár hulla ott másodpercenként fordulgatok minden rezzenésre és reccsenésre (ami lehet a lépésem vagy egy cseppenés vagy egy fának a ropogása), hogy melyik zombi és mikor kel fel. Igaz ez mondjuk akkor is ha van töltényem. :DDD
Egyszerűen zseniális a vizuális élmény, a hangok és emiatt a horrorfaktor összességében... de emiatt nagyon lassan haladok és alig merek pislogni.
:C

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#240041) eL Geri válasza Guitar14 (#240040) üzenetére


eL Geri
őstag

Kevés alkalmam van leülni játszani, de a héten sikerült egyszer 1.5 órát játszani… pont éjjel :)

Dolby atmos-ra tettem a hangot, és gyári vezeték nélküli fülesem van, de engem annyira nem hatott meg a hang. Érdekes :(

Tetszik nagyon a játék még. Én könnyű módban kezdtem, így annyira nem félek tőle. Remélem amikor jön a főgenya, akkor se lesz frusztráló.

(#240042) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

Tudtok nekem olyan játékot mondani amivel egyszerre legalább 2en tusnak a gyerekek játszani és game passes? Rayman, legosok vannak meg. Fifa még nem megy neki. 6 éves a gyermek. Köszi :R

Üdv SRicsi

(#240043) icemad válasza RicsiSuly (#240042) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Toy Story 3-at mondanám, de az nem gamepass-es. Amikor akcióban van, akkor 1000 forint körül szokott lenni. Érdemes figyelni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#240044) Guitar14 válasza eL Geri (#240041) üzenetére


Guitar14
senior tag

Lehet akkor az easy mód miatt mert én mediumra raktam. :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#240047) donat_sz


donat_sz
senior tag

belefutottam egy érdekes promócióba: link

hogyan lehet ezt a 3 hónap apple tv-t aktiválni? nem találom a pc-s xbox appban sehol a lehtőséget :W

(#240048) eL Geri válasza donat_sz (#240047) üzenetére


eL Geri
őstag

Ez engem is érdekel, de Xbox gépen is jó a megoldás, ha van.

(#240049) IntelKiller7 válasza eL Geri (#240048) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ott van a fokepernyon a perkek reszben.
lekered a kodot, beaktivalod es megy.

Amugy az iStyle oldalan is ki lehet valtani a 3 honap trialt.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#240050) AiRLAC


AiRLAC
addikt

Tegnap este megcsináltam én is a 2019-es XBOX One X-em újrapasztázását.
Arctic MX-5 pasztát kapott (ez nekem sűrűbbnek tűnt mint az MX-4). Vettem Arctic TP3 1.5mm-es thermal pad-et is, de aztán nem használtam fel, mert a gyári világoszöld thermal padek még teljesen jó, puha, rugalmas állapotban voltak. A paszta viszont száraz és kemény volt. Az MX-5-höz adnak most speciális paszta eltávolító kendőket, ezt viszont csak szabad levegőn van jól szellőző helyen használjátok (szerintem mosóbenzinnel vagy valami hasonlóval van átitatva, igen jellegzetes erős szaga van). A régi pasztát szinte "elolvasztja", két mozdulattal le tudtam törölni a processzor tetejét.

Por meglepően kevés volt a gépben, a venti lapátok voltak minimálisan porosak, talán egy kicsit a borda is.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.