Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115001) IntelKiller7 válasza melan (#114999) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nálam is ez volt. Van amikor egyből bekapcsolt arról is meg volt, hogy várni keleltt rá... Aztán átraktam, hogy mindig legyne éber és cső. Néha nyekereg de nem zavar. Mondjuk 2 napja azt hittem, hogy alakot vált olyan hangokat adott ki. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115002) nOvOp válasza birorichard (#114995) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi, megpróbálom.

(#115003) a.sebi


a.sebi
őstag

Majdnem csak olvasó vagyok itt , de látom elég sokan nemtetszésüket nyilvánítják ki az uj kezelőfelülettel kapcsolatban .
Nos nekem az előző verte ki a biztosítékot , szerintem az valami okádék volt , ez tetszik 😊 sokkal könnyebben kezelhető , és átláthatóbb .
2 helyről , MM és Konzolvilágból is előrendeltem az x et , mikor tudom meg h kapok e belőle ? Nov 7. Én csak vagy kapok egy mailt ?

(#115004) Madoc válasza a.sebi (#115003) üzenetére


Madoc
veterán

Mediamarktbol nem kapod meg 7.-én.Akkor adják majd postára. Konzolvilágtól elvileg felhivnak pontosítani.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#115005) parandroid válasza melan (#114999) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha engem zavarna a cicergés, és emiatt nem tudok aludni, akkor én leszarom az instantont, és leáramtalanítom a gépet. Majd instantonoljon akkor, amikor napközben nem vagyok otthon. De látom, élvezed a problémát, úgyhogy szerintem meghagyjuk neked a továbbiakban is.

Amúgy azzal együtt, hogy valószínűleg nem maga a gép cicereg, hanem a tápegység, illetve egyéb kóbor áram alatt álló alkatrészek, ezzel az égegyadta világon semmit nem fogsz tudni kezdeni az áramtalanításon kívül. Kérdezz meg bármilyen macskatulajdonost, hogy egy akármilyen kósza tápegység egész napos megfigyelnivalót ad a cirmosnak, még akkor is, ha a gazdi nem is hallja a cicergést.

Másrészt pedig ha egyszer azt várod a géptől, hogy külső beavatkozás nélkül, önállóan dolgozzon a háttérben, amikor egyébként nincs bekapcsolva, akkor ezt meg is fogja tenni, és ezekben az időszakokban úgysem lesz hangtalan. Szóval ha a fiadat a cicergés zavarja, akkor egy hajnali háromkor kezdődő letöltés is zavarni fogja, és erre sem lesz szoftveres megoldás (hacsak a fejére húzott puha párnát nem soft ware-ként kezeled).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#115006) dunc válasza parandroid (#115005) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez így van annyit még megtehet, hogy dob egy másik hosszabbítót. Amúgy minden elektronikai szemét zavaró a szervezet számára. Próbaképp sokkal jobbat alszom amikor minden ki van húzva. :))

(#115007) a.sebi válasza Madoc (#115004) üzenetére


a.sebi
őstag

Köszönöm ! Amúgy is a KV tol szeretnem ! Megvagyok elégedve a céggel , egyszer volt problémám , azt is nagyon korrektül kezelték !a Mm csak vésztarcsinak maradt , ha a KV nál nem jut nekem , akkor a MM csak küld egyet !

(#115008) norbi2010 válasza a.sebi (#115007) üzenetére


norbi2010
őstag

Csak kíváncsiságból, a Project Scorpio-t rendelted vagy a simát? Úgy volt, hogy lesz bőven, de ha több helyről kell előrendelni, hogy majd talán kapsz is az alapján nem úgy tűnik.

(#115009) a.sebi válasza norbi2010 (#115008) üzenetére


a.sebi
őstag

En nem biztam az infokban h eleg lesz .
Project scorpio editiont rendeltem , de ha sima jön az is várós !
Ha nem jon day one akkor mar nem is erdekel 😂😂😂😂😂

(#115010) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

En is csak KV-tol rendeltem elo. Remelem marad nekem is. Ha nem akkor megvarom meg valaki elkezdi arulni a sajatjat itt apron. :)) vagy meg annyi, hogy becsben bemegyek a MM-ba es ott lesz a polcon a PS Edition.:D

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115011) Madoc válasza a.sebi (#115009) üzenetére


Madoc
veterán

Én vagyok még ezzel igy csak én a ps edition-el. Ha nem lesz 7.-én akkor a sima x csak valami akcioba lesz meg karácsony körül.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#115012) #67947008 válasza a.sebi (#115009) üzenetére


#67947008
törölt tag

Én baromi csalódott lennék, ha nem jutna PS edition. Valószínűleg fekete péntekig vagy egy normálisabb akcióig várnék is akkor a simának a megrendelésével.

(#115011) Madoc +1 annyi különbséggel, hogy én megbékéltem azzal, hogy az MM-től 8-án vagy legkésőbb 9-én kapom meg, ha jut.

[ Szerkesztve ]

(#115013) birorichard válasza a.sebi (#115009) üzenetére


birorichard
őstag

Ismerős, mikor a gow4-es bundle jelent meg, vettem az első mostani gen konzolomat, és az volt a tényállás, hogy nem tudom átvenni megjelenés napján, már írtam is az egyik bécsi MM-nek, hogy látom, náluk van, át lehet-e venni. :D Végül lett itthonról, de ha nem kapom meg, elindulok, az 100%. :D

(#115012) justreadonly: Én a BF-t mindenképpen megvárom, bár nagy akcióra nem számítok, sőt, még ~fél évig nem fog szerintem csökkeni az ára, de hátha, nekem annyira nem sürgős. Hajamat tépném, ha akkor kapna egy ~20% kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

(#115014) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Megvettem a Witcher 3 GOTY editiont.Nem gondolltam volna,hogy ez a játék ennyire rabul ejt. :) Pénteken vettem meg lemezesen és azota azt veszem észre,hogy éjjel 3 ora van és én még mindig a tv elött ülök. :) Bár még nagyon az elején vagyok(lvl 6),de már igy is sok idöt vett igénybe.Hát lessz ez több ora szorakozás.Aki még esetleg nem vette meg,annak csak ajánlani tudom. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#115015) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Emirátusokban már kapható a Wolfenstein II, szóval lehet hogy spoilerekbe futhat az ember.

Live-Die-Respawn

(#115016) IntelKiller7 válasza oriic (#115015) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De jó nekik.. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115017) oriic válasza IntelKiller7 (#115016) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott kb minden játék idő előtt kerül a boltokba. Nyilván ha van valakinek arra ismerőse, akkor megrendelheti onnan is a játékot. :D

Live-Die-Respawn

(#115018) sugarforce válasza oriic (#115015) üzenetére


sugarforce
őstag

Akkor majd meglatogatom az ottani barataimat. :DD

(#115019) Medocsabi válasza Steelheart2 (#115014) üzenetére


Medocsabi
addikt

Bizony,nagyon jó játé! :) Arra figyelj majd,hogy a küldetések mellett van egy ajánlott szint,azt próbáld betartani (vagy inkább 1-2 szinttel alatta csináld meg), mert ha magasabb szinten vagy akkor egyrészt kevés tapasztalati pontot kapsz,ráadásul magasabb szinten nem lesz kihívás teljesíteni a küldiket! :K

(#115020) melan válasza parandroid (#115005) üzenetére


melan
senior tag

Elnézést, ha nem volt egyértelmű a megfogalmazásom, de nem élvezem a problémát, egyszerűen szeretném tudni, van e megoldás. A probléma nem feltétlenül a cicergés, bár nem tekintem normális jelenségnek (régi gamekorszakomban voltak olyan videokártyák, amiken volt cicergő kondi, akkor sem volt egészséges dolog). Egyértelműen a gép hátuljából jön a hang, de ez nem is érdekes - akármennyire is zavaró, ha az akkor kikapcsolom a gépet és kész. Az instant on be tudom áldozni a csend oltárán.

Ami nekem inkább probléma, hogy mindkét beállítás esetén ugyanolyan a bootidő. A power menüből lehet csak teljesen kikapcsolni, amit szokatlannak tartok... de lehet csak nekem az.

(#115021) Steelheart2 válasza Medocsabi (#115019) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hát egyenlöre még az elején vagyok.Nem sietek a fö küldetésekkel.A szintemhez megfelelö mellékküldikkel is foglalkozom.Most tartok a Sikoltonál.Hát a farkasembert sem volt egyszerü megölni. :) Fegyvereket hol tudok benne szerezni?Vagy csak a fegyverkovács tud késziteni?Köszi szépen!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#115022) Medocsabi válasza Steelheart2 (#115021) üzenetére


Medocsabi
addikt

Vannak olyan küldetések ami witcher felszereléseket adnak,és azokat használom.

(#115023) Steelheart2 válasza Medocsabi (#115022) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Akkor gondolom azok csak késöbb lesznek.Még nem volt ilyen küldim. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#115024) dunc válasza melan (#115020) üzenetére


dunc
nagyúr

igen az furcsa, ott pikk pakk fel kéne állni a rendszernek

(#115025) Stauffenberg válasza melan (#115020) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Belső tápos az Xboxod? Akkor elképzelhető, hogy tényleg a táp adja a hangot. Manapság notebook töltőkkel is egyre gyakrabban fordul elő, de az kihúzható és le van tudva a gond. Nekem routerem volt már nem egy, amit azért kellett visszaküldenem, mert rohadt idegesítően sikított a táp (de olyan is volt, amikor maga a router adta a hangot). Videokártyát is küldtem már vissza emiatt. Van olyan máig használatban lévő asztali gépem, ami HDD-vel nem adta a hangot, SSD-vel meg igen (de nem az SSD a zaj forrása).

Ha nem akar működni a rendes leállítás, akkor egy factory reset talán segít. Az energy saving mód elvileg elég kellene, hogy legyen. Nincs másik profil a gépen, ami esetleg ezt felülbírálja és azért marad instan on módban?

(#115026) Pum27


Pum27
újonc

Sziasztok,

Nem rég hozzájutottam egy elite controllerhez de az angol nyelv tudás hiányában némi nehézséget okoz a bekalibrálása. Van aki ilyennel játszik? mass effect andromedához milyen beállitásokat javasolnátok?
Valaki tudna nekem ebben segiteni?

Előre is köszönöm a segitséget.

(#115027) #67947008 válasza Pum27 (#115026) üzenetére


#67947008
törölt tag

Karácsonyra meglepem eggyel magam és ha addig tudsz várni, akkor utána segítek. :D

(#115028) s7evcsenko válasza dunc (#115024) üzenetére


s7evcsenko
addikt

2-3 sec az szerintem elég pikk-pakk. :-)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#115029) Stauffenberg válasza Pum27 (#115026) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha már az Elite kontroller beállítása sem megy nyelvtudás hiányában, akkor a Mass Effect Andromedával hogyan szeretnél boldogulni? Egy szerepjáték, tele szöveggel és párbeszédekkel, amik hatással vannak a játékmenetre.

Tudtommal csak a Mass Effect 1-2 jött ki magyar felirattal, míg a ME 3 és Andromeda már nem.

(#115030) Madoc válasza Pum27 (#115026) üzenetére


Madoc
veterán

link Itt leirja egész jól, ha nem értessz valamit akkor privátba segitek. Youtube-on van több video is, nézd meg.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#115031) Chereiose


Chereiose
addikt

Múltkor volt szó róla, hogy milyen headsetet érdemes venni. Ha PC-hez is akarom használni, akkor a MS stereo headset vs hyperx stinger kérdésben a stinger ajánlottabb nem? Csak fordított esetben, tehát ha ha One-hoz akarom használni, akkor kell valamilyen átalakító ahhoz?

(#115032) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox One X reklám

Valszeg ez lesz ma éjjel is látható, csak angol feliratokkal.

Live-Die-Respawn

(#115033) gduck válasza oriic (#115032) üzenetére


gduck
addikt

Wow!

(#115034) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Akciós a Destiny2 még két napig

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#115035) dunc


dunc
nagyúr

Amit a Ready to Intstalba elrejtek, az hogy hozom vissza? (hide)

(#115036) #67947008 válasza dunc (#115035) üzenetére


#67947008
törölt tag

Press the LB + RB + X buttons simultaneously to display your hidden apps

(#115037) dunc válasza #67947008 (#115036) üzenetére


dunc
nagyúr

:R

(#115038) Mister_1234


Mister_1234
tag

Sziasztok!

Az új Dashboard frissítés óta érdekes dolgokat produkál a fat konzolom. Ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni tőletek.

Ami a leginkább zavaró az az, hogy bizonyos időszakokban a kontrollerjeim elvesztik a jelet, majd visszacsatlakoznak szinte azonnal (ha elkezdi, akkor fél percenként csinálja), ami online játék közben elég zavaró tud lenni. Megnéztem, mind a 2 kontrolleremmel, próbáltam őket elemmel, play&charge kittel, megnéztem van-e rájuk frissítés, de igazából semmivel nemjutottam előrébb.
Továbbá előfordul még olyan is, hogy ha partyba hívnak, vagy én hívok partyba valakit, és ő becsatlakozik - ezekről semmilyen értesítést nemküld a gép.
Tegnap esti eset: elindítottam 4 játék letöltését (a gyengébb net miatt éjszakára szoktam hagyni a letöltéseket)
amit szépen elis kezdett, majd ma reggel az fogadott, hogy az összes játéknál "Installation stopped" egy error üzenettel. Nemértettem az okát igazából, az egyik játékot elindítottam viszont reggel, aminek a felét le is töltöttem, majd kikapcsoltam a gépem. Most este indítás után az fogadott, hogy elméletben letöltötte a játékot, eltűnt a Queue-ból, és indítható. Indítás után viszont a játék jelez, hogy nincs teljesen letöltve. Folytatni viszont nemtudom a letöltést. Egy 1 terrás Seagate külsős vincseszterre töltöm a játékokat egyébként.

Mit tanácsoltok? Egy reset megoldaná a problémáimat, vagy van valakinek bármi ötlete? A dashboard frissítés egyébként szépen lement, nemvolt semmi probléma, ezért is nemértem igazából mi történhetett a gépemmel.

A válaszokat előre is köszönöm!

(#115039) gduck válasza Mister_1234 (#115038) üzenetére


gduck
addikt

Kontroller szoftverét frissítetted? Alpha ringben jött többször is frissítés, azt hogy pulikálták-e mondjuk nem tudom.

"Installation stopped": nekem akkor szokott lenni, mikor elfogy a hely a belső HDD-n.

[ Szerkesztve ]

(#115040) Mister_1234 válasza gduck (#115039) üzenetére


Mister_1234
tag

Mind a 2 kontroller le van frissítve, a külsős vincseszteren pedig még 200 gb szabad helyem van, ami annak a 4 játéknak bőven elégnek kellett volna, hogy legyen.

(#115041) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Assassin's Creed Origins Adidas kézzel készített egyedi cipő

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#115042) gduck válasza Mister_1234 (#115040) üzenetére


gduck
addikt

Oké, de az alapértelmezett telepítési helyed a külső HDD? Mert ha nem akkor a belsőre akarja telepíteni. A belsőn mennyi hely van?

[ Szerkesztve ]

(#115043) IntelKiller7 válasza l.skywalker (#115041) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez is 500-600dollar mint a tobbi yeezy? :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115044) maximilian4 válasza sugarforce (#115018) üzenetére


maximilian4
addikt

Van mindenkinek legalább egy lány ismerőse aki Dubajozik. :D

Maxi

(#115045) gduck válasza maximilian4 (#115044) üzenetére


gduck
addikt

A szomszéd ott dolgozik egy étteremben :)

[ Szerkesztve ]

(#115046) nauro


nauro
aktív tag

Sziasztok!

Valami tipp hogyan lehet singapoori fiókba átlépni, h lehessen reedem kódot aktiválni?
Mindenfélét látok a listában, de ezt nem :)
Vagy ezt a lehetőséget már kivették?

(#115047) IntelKiller7 válasza nauro (#115046) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ott kell lennie, hogy Singapore.. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115048) nauro válasza IntelKiller7 (#115047) üzenetére


nauro
aktív tag

Mindenhol ott van, kivéve ha a payment részre lépek a fiókban, ahol a reedem code felirat is van :)

Akkor hiába voltam addig singapooron, átrak onnan

[ Szerkesztve ]

(#115049) nauro válasza nauro (#115048) üzenetére


nauro
aktív tag

Ha valaki más is belefutna.
Weben nem volt opció, de miután xboxon változtattam régiót, ott simán elfogadta a kódot, illetve vásárolni is tudtam.

(#115050) IntelKiller7 válasza nauro (#115049) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hja. Én alapból azt hittem, hogy boxon nézed. Weben minden szar. Telón meg gépen érdemes ezeket csinálni. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.