Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94001) Stauffenberg válasza eL Geri (#93998) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Egyik játék sem vacak a februári felhozatalban. :)

Nekem meg csak emlegetnem kellett Major Nelsont és tessék :D Project Cars, jövök! :)

Az SW Force Unleshed anno X360-on az egyik kedvenc játékom volt, megvettem később PC-re is, lehet érik megint egy végigjátszás. A követező hónapban hozzácsaphatnák a második részét is. :)

(#94002) oriic válasza pzstm (#93992) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ne szivárogtass! ;]

__

Ha valaki még halogatta volna Resident Evil 7 megvételét:

Resident Evil VII: Launch Trailer

:C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#94003) Stauffenberg válasza Silεncε (#93996) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem játszhatatlan, de a Forzához képest mindenképpen frusztráló lesz. Tényleg kormánnyal az igazi. PC-n próbáltam kontrollerrel, el lehet vele így is szórakozni, de már egy relatíve olcsó FFB nélküli kormány is akkorát dob az élményen, hogy nehéz összehasonlítani.

(#94004) Dadpool válasza Silεncε (#93996) üzenetére


Dadpool
aktív tag

En kontival játszom csak beállítás kérdése az egész nekem nagyon bejon hamar ra lehet kapni szerintem :) egy dolog viszont bosszantó hogy az időmérő edzés neha annyira laggol a sok ki be csatlakozastol hogy az valami borzalom. De a versenyek nagyon jók es izgalmasak ha ki fogsz egy jo brigádot

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#94005) Silεncε válasza Stauffenberg (#94003) üzenetére


Silεncε
őstag

Igen, a Forzát nagyon eltalálta az MS (illetve a Turn10) mind fizikában, mind irányításban. Nem baj, majd ránézünk, kormányt nem akarok venni (fölösleges, nem lenne kihasználva), ha nem megy, akkor majd ráhagyom.

(#94006) Stauffenberg válasza Silεncε (#94005) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem sincs kormányom, mert annyit nem játszom autós játékokkal, hogy megérje beleinvesztálni.

Most itt az alkalom, hogy huzamosabban is teszteljem kontrollerrel a Project Cars-t, ha nem adja annyira, akkor sem vesztettünk semmit. :)

(#94007) BBS


BBS
tag

Valakinek elindul a For Honor béta ?
Nekem nem csatlakozik a szerverre :(
Nálam lehet a hiba vagy már most ilyen tré a játék?

(#94008) oriic válasza BBS (#94007) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Január 26-án indul a béta.

Live-Die-Respawn

(#94009) Romeo619


Romeo619
senior tag

Na srácok, hogy jártam...

Megrendeltem Gameről a Far Cry Primal Collectors edition teljesen újba. 26 font volt ami ugye gyanús is volt :) mert jeleneg a 160-hoz áll közel, de ki tudja mit műveltek. Nem sokat ragoztam megrendeltem egyből, meg is érkezett az Email NEW kondícióról. Mellé rendeletem DOOM UAC-t 16 fontért, és Wasteland2 Directors Cut 9 fontért. Mindegyik új

Ma meg is jött a csomag, bontom ki Doom fa*a, na igen ám Wastleand matricás használt...na mondom fasza megint nem figyeltek...de igen ám a Far Cry is használt, és az hagyján de a játék maga sincs benne. Gyors csetelés után újra küldik természetesen újakat.

Így lett nekem 26 fontért 156 fontos Far Cry Primal Collectors Edition.

Szoktatok ti is Gameről rendelni, és járatok már így?

(#94010) norbi2010 válasza Romeo619 (#94009) üzenetére


norbi2010
őstag

Én már annak is örülnék, ha meghoznák a Watch Dogs 2-őt, lehetne felőlem használt is, már két hete várok rá. :O

(#94011) csabamigo válasza BBS (#94007) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Neked akkor jött valami értesítés,hogy bent vagy a bétában?

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#94012) Knobber


Knobber
aktív tag

Bemutatjuk: Project CARS | Xbox One
- Irány a GOKART pálya :DDD

Youtube: Knobber

(#94013) Medocsabi válasza oriic (#94008) üzenetére


Medocsabi
addikt

megalol :DDD

(#94014) sugarforce válasza oriic (#93993) üzenetére


sugarforce
őstag

Hónapok óta agyalok a PC megvételén, legalább így nem kell költenem rá. :DD

(#94015) BBS válasza csabamigo (#94011) üzenetére


BBS
tag

nem de felmentem az ubi soft oldalára és ott bejelentkeztem majd ellátogattam a [link] ide és ott van hogy béta program ott volt a 25 jegyű kód

"BÉTAHOZZÁFÉRÉS
Itt találod a Ubisoft alfa- és bétatesztjein való részvételre feljogosító engedélyeket. A lenti lista csak azokat az alfa- és bétaverziókat mutatja, amelyekkel kapcsolatban rendelkezel engedéllyel. Ha regisztráltál egy tesztre, illetve hozzáférési kódot váltottál be, lépj be ide gyakran a legfrissebb hírekért."

Most regisztráltam a ghost recon wildlands-re is

[ Szerkesztve ]

(#94016) bulikavagyok válasza BBS (#94015) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi, ezt nem is tudtam. Vártam az emailt a kóddal.. :B

[ Szerkesztve ]

(#94017) sugarforce válasza BBS (#94015) üzenetére


sugarforce
őstag

Köszi, nézem én is.

(#94018) BBS válasza oriic (#94008) üzenetére


BBS
tag

Köszi. :D
Én meg addig googliztam és kerestem mire rájöttem , hogy jan.26. :D
Csak a közvetlen hozzászólást nem láttam :D

(#94019) csabamigo válasza BBS (#94015) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Köszi!Már jön is lefelé a 26 Gb!

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#94020) Jovanny2 válasza BBS (#94015) üzenetére


Jovanny2
őstag

Na ez hasznos volt, köszi. Akkor a Wildlands-et is itt kell majd lesni. :R

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94021) Mukih


Mukih
tag

Sziasztok!

Valahol be lehet állítani, hogy ha kontrollerrel kapcsolom be/ki a gépet akkor ne adjon ki hangot a gép? Régen még így működött, de aztán jó pár frissítéssel ezelőtt eltűnt és érdekelne, hogy visszatették-e már vagy valahol be lehet-e állítani. Este/éjjel nem szeretem ha be- és kikapcsoláskor hangos a gép.

Köszi!

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#94022) modflow válasza oriic (#94002) üzenetére


modflow
veterán

Nagyon komolyan néz ki, meg tetszik is, de félek megvenni, mert gyanítom, hogy nem mernék vele játszani.

Kíváncsi vagyok, milyen arányban van ebben a szörnyes, küzdős rész és az egyéb rejtélyes, mászkálós rész.
Ahhoz nem lenne idegzetem, hogy az ellenbe 10-et belelőve is jöjjön felém. Megnéztem az első 30 percet és hogy a csajba is 10x belevágja a fejszét az már túlzás...

Ill. a nehézségre is kíváncsi lennék. Mondjuk easy-n játszható casual játékosként?

(#94023) oriic válasza Mukih (#94021) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beállításoknál ott van még mindig a menüpont, ki lehet kapcsolni a csipogást.

Live-Die-Respawn

(#94024) Jovanny2 válasza oriic (#94023) üzenetére


Jovanny2
őstag

Azaz már megint ott van a menüpont, hogy pontosak legyünk... ;)

Settings > Power mode & startup > Startup chime

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94025) NoMagix válasza Mukih (#94021) üzenetére


NoMagix
addikt

nem volt kedvem most leírni [link] :DDD

(#94026) okibots válasza BBS (#94015) üzenetére


okibots
aktív tag

Köszi, én is emailben vártam. Azt hittem nem kapok, mert láttam reddit-en, hogy osztogatják nekem meg l*f*sz, de csak szar helyen kerestem :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94027) Mukih válasza oriic (#94023) üzenetére


Mukih
tag

(#94023) oriic, (#94025) Ftomm Köszi! :R

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#94028) North15 válasza Jovanny2 (#94020) üzenetére


North15
csendes tag

Én kaptam emailt, hogy kiválasztottak a bétára. Mondjuk nem is jelentkeztem.:) Feltételezem az alphában való részvétel miatt jött.

(#94029) Ferfiu válasza North15 (#94028) üzenetére


Ferfiu
tag

Nem hiszem, mert én nem voltam alfában, csak a bétára jelentkeztem, de 4 perce jött meg az email. :)

(#94030) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

For Honor beta-ra elvileg 3 olyan barátot is meg lehet hívni, akik rendelkeznek UPlay account-tal.

(#94031) pzstm válasza MrPeekaboo (#94030) üzenetére


pzstm
titán

én lehet egyet elfogadnék akkor...pzstm vagyok ott is :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94032) Jovanny2 válasza North15 (#94028) üzenetére


Jovanny2
őstag

Pofátlanság teteje. :) Majd csetelünk amikor játszol. :P Már ha a Wildlandsre gondolsz. A For Honor már jön le.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94033) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amikor azt hinnéd hogy megvolt a főboss RE7-ben, megtörtént aminek meg kellett várnád a stáblistát, de az nem jön. Helyette jön valami más...o.O :Y

Live-Die-Respawn

(#94034) Medocsabi


Medocsabi
addikt

brutálmegaextramenő xboxom:)

Már csak a kontrollerekhez kell valami átlátszó szilikon tok és azok is új ruhát kapnak majd :)

[ Szerkesztve ]

(#94035) Bogyi007 válasza Medocsabi (#94034) üzenetére


Bogyi007
veterán

Jól néz ki de a fat gépes Vasemberemhez sehol sincs - amikor beadtam az 576-nak akkor nem szedtük le a fóliát róla. Kiváncsi lennék vajon hová kerül majd gépem.
Kicsi az esély rá, de ha valaki esetleg az 576 által hozzájutna és még akár ide is járn a topicba az dobjon egy képet róla. :)

Apropó az S gépekre nincs ilyen fólia és ha van is megmaradna rajtuk egyáltalán?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94036) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

For Honor beta:

2HQ2K-TG936-YWTP9-6DYJW-DQXRZ

(#94037) Chumlee válasza Bogyi007 (#94035) üzenetére


Chumlee
senior tag

Leszedés után megmarad a nyoma a matricának ? (ragasztó , szét szakad a matrica stb.) Fehér boxon kíváncsi vagyok ,mi marad rajta :DDD

(#94038) ferensz válasza Kecuhun (#94036) üzenetére


ferensz
senior tag

Köszi, vittem :R

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#94039) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Sziasztok!

Nem tud esetleg valaki egy emailes/telefonos elérhetőséget, ahol reklamálni lehet a Microsoft Supportnak (itt a fórumban leírt xbox support számon kívül)? Mert ma jött vissza az Xbox One S-en szervizből, amit ventillátor zörgése miatt küldtem el, és semmit nem csináltak vele, nem javították. Csináltak egy visszaállítást és visszaküldték. És most még rosszabb is lett a hangja mint volt. Mielőtt elküldtem ilyen "csicsergő" hangja volt, most meg konkrétan már zörög a venti, amit játék mellett is lehet hallani, ha meg a menünen lépkedek, ahol nincs hang, meg egyszerűen idegesítően hangosan kerreg.

Csak példaképp:
Hangfelvétel
Videó

(#94040) Medocsabi válasza Bogyi007 (#94035) üzenetére


Medocsabi
addikt

Elhiszem,nincs róla képed? :) nézegettem a gears of waros skineket is,de a 4.részről valmai 4-5000ft lett volna.ez 1500volt :)

(#94041) pzstm válasza Feenyx (#94039) üzenetére


pzstm
titán

első körben futnék még egy kört az itt megadott telefonszámmal mindenképp

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94042) BBS


BBS
tag

1 órája jött meg emailban is a for honor béta kulcs a gmail.com-ra de a promocíók közé jött.
Ja egyébként örültem hogy segíthettem :D

[ Szerkesztve ]

(#94043) Medocsabi válasza BBS (#94042) üzenetére


Medocsabi
addikt

Én még reménykedek,hátha kapok hozzáférést,eddig nuku. Szabad hétvégém van és kivételesen egyedül is leszek itthon szóval minden körülmény adott :D

(#94044) Knobber válasza bLaCkDoGoNe (#93662) üzenetére


Knobber
aktív tag

Nekem már meg is jött az akciós Guitar Hero.
Abszolút megérte az árát 10k-ért.
Van benne kettő MTV feelingű "zenecsatorna" amin éjjel nappal mennek a klipek (két műfajban).
Bár a korábbi részekhez nem volt szerencsém, tényleg sok kihívás tud benne lenni, ha feljebb tekered a nehézségi szinteket. :D

Youtube: Knobber

(#94045) ferensz válasza Medocsabi (#94043) üzenetére


ferensz
senior tag

Ha esetleg erdekel van 3 inviteom PS4-re :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#94046) Medocsabi válasza ferensz (#94045) üzenetére


Medocsabi
addikt

De genyaaaaa ;] boxra nincs véletlen? :)

(#94047) Bogyi007 válasza Medocsabi (#94040) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megtaláltam a tavaly februári kommentet ahol a képek voltak erről. És innen rendeltem meg.

(#94037) Chumlee: Megmondom neked őszintén, fogalmam sincs. Nekem még a zongoralakk Fat gépem volt amire a fólia tökéletesen illeszkedett, 10 hónapot volt a gép nálam és még csak a fóliák széle sem perdült fel és nem is próbáltam leszedni sem a konzolról.
Ellenben a későbbi matt felületű fat gépeken már nem tudott megmaradni a fóliaszett - sógorom gépén azért láthatóan az illesztések szélén fel-fel perdül a fólia.

Ezeken az új Slim gépeken nem tudom egyáltalán hogyan nézne egy ilyen fólia - ha egyáltalán gyártanak hozzá.

Szerk.: Vannak már fóliák az S konzolokra is...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94048) Madoc válasza frankdelgado (#93965) üzenetére


Madoc
veterán

4 óra party után azt mondom nem volt ennél jobb vételem soha! Tisztán, hangosan hallottak,és nekem is olyan hangok jöttek a fülesből hogy csak lestem. Az MS Stereo fülese elbújhat mellette (Azt váltotta).

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94049) Jovanny2 válasza Bogyi007 (#94035) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ahogy megjött az S, dobtam rá fekete karbon fóliát (amit autókra tesznek), csak a tetejére. Simán megmarad, de ennek speckó ragasztója van, és elvileg nyom nélkül lehúzható.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94050) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na lepörgött a Resi 7 ending (good ending). Huh, nagyon jó volt ez, imádtam. :C

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.