Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) Czimby válasza Bogyi007 (#85994) üzenetére


Czimby
addikt

Köszke, ezt néztem én is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#86002) frankdelgado válasza lsg (#85985) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akkor jó, úgyis van tán 1 hónapos EA Accessem, amit a géphez kaptam, azt majd akkor decemberben aktiválom.

(#86003) Stauffenberg válasza Csapoati (#85971) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Persze, látszik, hogy finomodott a grafika a Horizon 3-ra, de szerintem nem drámai a különbség. Mindkettő baromi szép. Az FH3-al az a bajom, hogy a kissé üres és sivár ausztrál táj nem adja ki annyira azt a többletet, amit az FH3 grafikája tud, sokkal többször kell versenyezni szűk dzsungeles ösvényeken (itt viszont nagyon szép a növényzet), meg prérire emlékeztető tájakon, ahol körbenézel és nincs semmi. Ettől függetlenül az FH2 még így 2016-ban is teljesen vállalható szintet hoz.

(#85987) Medocsabi: Nekem könnyű dolgom van, mert az én barátnőm meg simán elkölti havi két AAA játék árát IKEA biszbaszokra, pipere cuccokra, meg mindig van valami ruhadarab ami "ilyenem még nincs és nagyon kell a holnapi tárgyalásra". :D Én meg hagyom neki, egyrészt legalább mindig csinos, másrészt meg így nem kell titokban játékot vennem. :)

(#85992) eL Geri: Már én is kiszemeltem magamnak, sőt már az első napon megvettem volna, mert az egyik legjobb local co-op játék, amit barátnővel játszani lehet. De 6190 Ft-ot nem ér, az biztos, ez egy Xbox 360-ról átportolt, viszonylag hamar végigtolható indie játék, de így 1500 Ft-ért bomba vétel. Ha van kivel kettesben játszanod, ne hagyd ki.

(#85985) lsg: Azt tudni lehet már, hogy melyik SW Battlefront kiadás érkezik EA Accessbe? Nekem erős a gyanúm, hogy csak az alapkiadás, DLC-k nem.

[ Szerkesztve ]

(#86004) eL Geri válasza Stauffenberg (#86003) üzenetére


eL Geri
őstag

Öööö, tényleg local coop ez az indi játék?
Én úgy olvastam, hogy sajnos nem, hanem egy ember irányítja mint a két srácot.

(#86005) Medocsabi válasza eL Geri (#86004) üzenetére


Medocsabi
addikt

Igen,mindkét karatkert 1 kontrollerrel a 2 karral kell irányítani!(eleinte nehéz) :) jó kis játék asszonynak tetszett-

(#86006) lsg válasza Medocsabi (#86005) üzenetére


lsg
tag

Egy kontrolleren ketten? Ez olyan hihetetlennek hangzik. Még jó, hogy leírtad, mert a local coop miatt vettem volna meg, de így, hogy egy kontrolleren kell már annyira nem vonzó.

Stauffenberg: Azt sajnos nem tudom, hogy melyik változat jön. Lehet, hogy valóban csak az alap játék, de ebben a kérdésben vannak nálam jobban informáltak itt a fórumban.

[ Szerkesztve ]

(#86007) Stauffenberg válasza eL Geri (#86004) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ajjajj, tényleg nem local co-op. Akkor én is tévhitben voltam vele kapcsolatban, egy haverom mondta, hogy olyasmi ügyességi játék, mint a Raymen, csak stílusosabb. Emiatt gondolhattam, hogy játszható local coop-ban.

Szóval teljesen egyjátékos.

[ Szerkesztve ]

(#86008) eL Geri válasza Stauffenberg (#86007) üzenetére


eL Geri
őstag

Olvastam olyanokat akik tényleg egy kontrollert osztottak meg a társukkal, és így játszották ketten :D
De igazából nem erre lett kitalálva, hanem épp az a lényege, hogy a jobb és a bal kezed segíti egymást.
Én azért lehet teszek majd vele egy próbát!

(#86009) bzsolt99 válasza XFishboneHUN (#85980) üzenetére


bzsolt99
tag

én ma fogom cseréltetni meglássuk majd mi jön ki. Ha erre az akcióra gondolsz. Annyi vicces van a csere oldalon hirdetik az xbox kezdöcsomagot (xbox live,gamep pad ,2 játék),de ha arra rámész akkor az oldalon kint van cserére nem vonatkozik.Némi ellentmondás van.

(#86010) XFishboneHUN válasza bzsolt99 (#86009) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Igen erre gondolok. Sajna ahol kinéztem nincs nekik egy darab se, a héten kapnak elvileg. Viszont a Kezdőcsomag is jó vétel 10-ért, mert sokkal többért el tudom passzolni. :D

Én megveszem az 500-as BF1 gépet (van 3 terrás külső vinyóm a mostanihoz, ami szintén 500-as), eladom belőle a digitális kódot, megveszem a kezdőcsomagot, majd azt is eladom és pluszba fogok kijönni! :D

Tiszta haszon! :D ;] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#86011) a.sebi válasza XFishboneHUN (#86010) üzenetére


a.sebi
őstag

Az a baj... H nem konnyű eladni semmit! Konzolvilagos ajandek kontrollert 12500 ert 2 heten keresztul hirdettem... Senkit nem erdekelt!

(#86012) oriic válasza a.sebi (#86011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

10-nél többet nem igazán lehet már kérni vadiúj kontrollerrért, mert rádrohad sajnos. Tapasztalat. :(

__

Fél off, de azért Xbox téma.

15 évvel ezelőtt jelent meg az első Xbox

Ó az emlékek... :B

Live-Die-Respawn

(#86013) XFishboneHUN válasza oriic (#86012) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Abból a 15-ből én már 10 éve vagyok büszke Xbox tulaj, igaz voltak hullámvölgyek (villámkár, x360 rrod 2x is) de azóta is szeretjük! :DDD Hű vagyok eddig a konzolhoz! :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#86014) oriic válasza XFishboneHUN (#86013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én 14 éve, és minden hibája ellenére büszke vagyok rá. :)

Live-Die-Respawn

(#86015) Medocsabi válasza lsg (#86006) üzenetére


Medocsabi
addikt

nem ketten.egy kontrollerrel egyedül :) a kát karral kell a két szereplőt külön mozgatni.

(#86016) North15


North15
csendes tag

A Brothers: a Tale of Two Sons tényleg egy gyöngyszem. Igaz, rövid és egyszerű, de egyedi és érzelmes. Az akciós árat bőven megéri. Az irányítás pedig ahogy előttem is írták: egyedül egy kontrollerrel kell egyszerre irányítani a 2 fiút: a kontroller bal oldala az egyik tesó, a jobb oldala meg a másik. Az elején kicsit frusztráló lehet, de szokható, és pont ez az egyik egyedisége, ráadásul kifejezetten fontos a sztori szempontjából.

(#86017) lacy86 válasza oriic (#86012) üzenetére


lacy86
addikt

Az a video nagyom kiraly.
A regi elektronikai gyarban toltott eveim jutnak eszembe 😊

[ Szerkesztve ]

(#86018) eL Geri


eL Geri
őstag

Ez az első hónap GOLD trial már nem létezik?

Az én fiókomat bő fél éve csináltam, de azóta sosem fizettem még elő vele semmire.

(#86019) szandra1988 válasza eL Geri (#86018) üzenetére


szandra1988
tag

Létezik. Én egy hónapja szenvedtem ezzel. Kétszer beszéltem a supporttal. A vége az lett, hogy 2-3 nap múlva küldtek egy egy havi gold kódot. Akkor azt mondták, rendszerhiba van. Gondolom azóta is..

(#86020) eL Geri válasza szandra1988 (#86019) üzenetére


eL Geri
őstag

Oh, köszi!

És miként beszéltél a support-tal?
Magyar számot hívtál? Vagy telefonon leveleztél velük?

(#86021) szandra1988 válasza eL Geri (#86020) üzenetére


szandra1988
tag

Magyar számot hívtam. Nagyon segítőkészek voltak, de eltartott 2 napig, míg sikerült. :)

(#86022) BigStraw


BigStraw
senior tag

Csak nálam nem működnek jól az üzenetek, a frissítés óta? Nem akarja megjeleníteni őket...

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#86023) pzstm


pzstm
titán

emlékeztek még, amikor mondtam, hogy kishazánkban mennyire szépen teljesít az Xbox? :)

Végre megoszthatom a konkrét számadatokat is Veletek: 69%

Ma tizenöt éve született meg az első generációs Xbox

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#86024) oriic válasza pzstm (#86023) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most kaptam meg én is a hivatalos emailt. :)

Plusz infó, karácsonyi időszakban jön egy új bundle (Kinect + 2 játék)

Live-Die-Respawn

(#86025) pzstm válasza oriic (#86024) üzenetére


pzstm
titán

izé az még NDA-s nem? illetve nem is tudom melyik két játék lesz :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#86026) Atomgeszi válasza BigStraw (#86022) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem csak, hogy nem jeleníti meg, hanem küldeni sem küldi el. Se telefonról se sehogy. :W
Másik kollégával is ezzel küzdünk. Hihetetlen.

(#86027) Csapoati válasza pzstm (#86023) üzenetére


Csapoati
nagyúr

69%-kal nőttek az Xbox eladások tavalyhoz képest, vagy ennyi az Xbox One-ok részaránya a magyarországi konzoleladásokból?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#86028) oriic válasza pzstm (#86025) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajtós mailben volt, nem volt róla szó, hogy NDA alatt lenne. :) Játékokról még nem tudok, csak hogy jön a csomag.

Live-Die-Respawn

(#86029) pzstm válasza Csapoati (#86027) üzenetére


pzstm
titán

Idézek a cikkből:
"a GfK mérése szerint ugyanis a hazai piacon a 8. generációs konzolok piacán az eladott darabszámok alapján az Xbox One 69 %-os piaci részesedést ért el 2016 szeptemberében!"

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#86030) EmThor válasza pzstm (#86029) üzenetére


EmThor
addikt

Ez most csak szeptemberi eladás (tehát 30 napra vonatkozik), vagy 2014 ota az összes eladott konzolt figyelembe véve?

De akárhogy is, Magyarország jobban teljesit :D

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#86031) lacy86 válasza pzstm (#86029) üzenetére


lacy86
addikt

Koszonjuk Viktor! 😂😂

Azert ez szep arany kicsiny hazankban 👍

(#86032) eL Geri válasza EmThor (#86030) üzenetére


eL Geri
őstag

Szerintem csak szeptemberre érvényes adat, ergo egy hónapban.

(#86033) BigStraw válasza Atomgeszi (#86026) üzenetére


BigStraw
senior tag

Ja igen el sem küldi. Akkor nem csak nálam.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#86034) pzstm válasza eL Geri (#86032) üzenetére


pzstm
titán

az elmúlt kicsit több mint fél évben bőven 50% felett volt minden hónap ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#86035) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Üdv mindenkinek volna két kérdésem

1. a 360-on a családban mindenkinek volt profilja most a ONE-ra meg nem engedi létre hozni illetve mail címes regisztrációt akar, létezik hogy mindenkinek kell egy mail címet is regisztrálni? ( illetve miért nem szedi át alapból a 360 beállításait ezen a téren?

2. Érdemes EA access-t regisztrálni egy évre az abban free játszható játékok utána is mennek vagy nem?

(#86036) parandroid válasza lacy86 (#86031) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tekintve, hogy ugyanannyiba kerül a ps4, mint az xbo, így teljesen irreleváns az krszág teljesítése a kettő arányának szempontjából.

Mondjuk annyiból szép eredmény, hogy a termék bemutatásakor mekkora fakjút tolt az ms a magyar közösség arcába.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86037) okibots válasza Száguldo (#86035) üzenetére


okibots
aktív tag

"2. Érdemes EA access-t regisztrálni egy évre az abban free játszható játékok utána is mennek vagy nem?"

Egy évig mennek (előfizetés hosszáig), ha lejár nem fognak menni a játékok. De hosszabbíthatsz a lejárat után :)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#86038) Dinasti


Dinasti
senior tag

A Mass Effect 3 hoz online pass hoz hogy férhetek hozzá? Elvileg free de nem engedi letölteni a storeból. Pc ről próbálom. Nélküle viszont nincs multi....

(#86039) negyven2 válasza Dinasti (#86038) üzenetére


negyven2
veterán

Játékon belüli "storeban" próbáltad?

(#86040) lacy86 válasza parandroid (#86036) üzenetére


lacy86
addikt

Nezzuk mindig a jo oldalat 😜

(#86041) aya


aya
addikt

Az első xbox-om 14 éve szereztem, ntsc usa ( made in hungary ) azóta minden xbox-ot megvettem, itt csak a fő reviziókra értem, xbox classic, xbox360 illetve one.

Slim stb nem érdekelt.

Scorpio is kimarad, x mellett ott a pc-m.

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#86042) Száguldo válasza okibots (#86037) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Köszi.

(#86043) Gaben360


Gaben360
senior tag

Tolja még valaki a gears of war 4-et,vagy már lejárt lemez?
Holnap kapom kézhez,a single részt,ha végigtoltam,kipróbálnám a multit is,bár sok időm most nem lesz gép előtt ülni,talán hétvégente.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#86044) adalbert1 válasza aya (#86041) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem a classic kimaradt, akkor még nagyjában PC-n játszottam (illetve pl. a 360-al összehasonlítva elég rövid életciklusa volt) - szóval maradt a 360, majd a One. Scorpioról még nem jelenteném azért ki, hogy biztos kihagyom (új játékokhoz megfelelő PC-m nincs, és nem is kívánok építeni), egyelőre megvárom, hogy mit fog nyújtani és milyen áron.

(#86045) Czimby válasza aya (#86041) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem is volt classic, 360 60gb, 360 120gb elite, 360 250gb slim, és most az 1tb fat one. :))
Volt közben PS2 és PS3 s.slim 500Gb a gran turismo-k miatt, de a 6 akkor csalódás volt többet nem veszek PS-t :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#86046) aya válasza adalbert1 (#86044) üzenetére


aya
addikt

Ha 129900ft-ért érkezik akkor én is elgondolkozok rajta :)

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#86047) luciferk


luciferk
senior tag

Watch dogs 2-ōt nem nyomja még senki, elsō benyomások?

(#86048) Mankó válasza lsg (#85985) üzenetére


Mankó
veterán

Szerintem csak az alap játék kerül bele, a dlc-ket már külön kell megvenni hozzá.

(#86049) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Sziasztok srácok segítsetek kérlek.
Tegnap játszottam utoljára a box-al. Szépen ki is kapcsoltam a gépet nem volt semmi gond. Ma azonban volt egy áramszünet. A gép nem volt bekapcsolva.
Szépen vissza jött az áram és rá kb fél órával el akartam kezdeni játszani. Viszont a gép nem tölt be. Csippan szépen ahogy kell felugrik az xbox logó viszont nem tölt be a főmenü. Vagy ha be is tölt akkor csak egy nagy szürkeség van. Illetve felül látom az időt és a sign in feliratot. De nem reagál semmire.
Kuka? Vagy van erre valami házi gyógymód?
Előre is köszönöm a segítséget.

Give them nothing but take from them everything

(#86050) bzsolt99


bzsolt99
tag

megvolt a konzolcsere az 576 illetve kalamajka lett elöször letöröltem mindent majd mondták nincs rajta opredszer nem tudják tesztelni . Utána hazavittem beloginoltam liveba stb. Megint vissza és elakadt megint kis nüansznyi hiba volt a kontrolleren és azt mondták nem veszik be.
Nekem végül 60-at mondtak . Marad végül a helyén nem fogok váltani most veszek 4k-s tvt a hdr stb miatt jó lett volna az s.
Nagyon hárpiásak a kontrollerre bármien kis hiba miatt visszadobják erre érdemes figyelni. Másik fontos info én egyik üzletbe voltam egy db one s volt csak nekik raktáron érdemesebb megnézni a weblapot épp hol van raktáron az a modell . Félre is lehet rakatni telefonon mert elvileg nemsokára jön szállítmány.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.