Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#223001) Micsurin válasza szimszonos (#222999) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Te felfogod amúgy amit írnak neked? :DDD :DDD

2022-2023-azol, ezek szerint nem akar átjutni én nem a jövő évi megjelenésekről beszélek hanem a bejelentésekről. Tudod, bejelentéstől számítva legjobb esetben is ált. egy év. :U

Egyébként pont a covid miatt nem nagyon lesz itt nagy fejlesztgetés 2 platformra évekig... valamit leportolni sem 2Ft és 2 hét.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#223002) szimszonos válasza Zoleee83 (#222993) üzenetére


szimszonos
őstag

Ha jönnek jövőre és nem 2022-ben.Az MS pont az aki azt mondja hogy még jönnek erre a genre is a közeljövőben kiadott exclusive játékok.Öngól lenne ha már nem jönne ki egyik sem.Esetleg ha eltologatják évekig elképzelhető de lesz még MS játék X-re kiadva. [link]

[ Szerkesztve ]

(#223003) szimszonos válasza Micsurin (#223001) üzenetére


szimszonos
őstag

Te meg figyeled hogy mit írsz?Még az sem biztos hogy az új Halo nem jön ki X-re.Ha meg kijön lehet csúszik 2022-re-re.Te azt állítod hogy 80% én meg azt mondom ami játék jövőre kijön az mind ki jön erre a genre is.Nem fogják ilyen hamar elengedni az X-et.Talán 2 év múlva,azért írtam hogy nem kell kapkodni azonnal az X lecserélésén Series S-re meg pláne.Ráér 2022-ben.

(#223004) Jovanny2 válasza Micsurin (#223001) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szerintem a fejlesztők ITT elég világosan fogalmaznak, nem? :U

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#223005) Wesder válasza szimszonos (#223003) üzenetére


Wesder
félisten

21 végéig én max a Halo-t meg Grounded-et vàrnàm, aztàn szevasz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#223006) Zoleee83 válasza szimszonos (#223002) üzenetére


Zoleee83
addikt

Látom önigazolás hogy maradjon-e a One/S/One X, de akkor leírom érthetőbben, nem azt mondtam, hogy a One X pl. nem jó gép, akinek megvan annak még sokáig jó lehet, viszont az új generációs játékok nem mind jönnek rá, mert architektúrálisan gyengébb gép a One/One S/One X is. Lásd MEDIUM , ez miért is nem jön csak az új SS/SX-re? :U
És hidd el a jövőben ha átbillen a mérleg, nem a régi gépek lesznek szem előtt tartva, nem véletlenül váltunk generációt.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#223007) EasyLife


EasyLife
aktív tag

:D :D :D

Gears of War 3
XNTBM-CFH2Y-PCVKP-D6VMY-G29V4

(#223008) NoMagix válasza EasyLife (#223007) üzenetére


NoMagix
addikt

elvitték, ismét titokban...
Köszönjük az ajándékot! :R

[ Szerkesztve ]

(#223009) HunChris válasza EasyLife (#223007) üzenetére


HunChris
senior tag

:R Thx.

(#223010) szimszonos válasza Zoleee83 (#223006) üzenetére


szimszonos
őstag

Akkor te nagyon elbeszélsz mellettem és nem olvastad végig vagy nem tudod értelmezni.
Én nem mondtam hogy minden új játék kijön a végtelenségig erre a genre.Először is csak egy kérdésre válaszoltam másnak aki azt kérdezte hogy fulé hd tv mellé tavaszig jó-e az X.Erre mondtam hogy szerintem nem csak tavaszig ha nem akár még 2021-ben végig jó lehet mert még a következő évben minden játékot kiadnak X-re is.Ami meg nem jön ki mert elhalasztgatják meg fejlesztgetik még évekig az már lehet tényleg nem jön.Mi ebben ami számodra meg Micsurin számára is nem érthető?Ennél érthetőbben már nem rtudom leírni.Ja az MS nem mondta hogy el kell engedni ezt a gent már,persze elljön az idő amikor már érdemes lesz váltani mert nem jönnek ki rá a komolyabb címek de az még nem jövőre lesz az biztos.Véleményem szerint 2022-ben is jönni fog rá 1-2 cím kivételével minden.

[ Szerkesztve ]

(#223011) Zoleee83 válasza szimszonos (#223010) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jó elengedem, mert nem érted, vagy nem akarod, mind1 is..
Én FullHd mellé is Series gépet rendeltem elő, mert annyival több előnyt nyújt (series enhanced, quick resume, új játékok, stb.), akinek meg megfelel/nincs keret még az újra, az maradjon a régi gépnél, szíve joga.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#223012) szimszonos válasza Zoleee83 (#223011) üzenetére


szimszonos
őstag

:C

(#223013) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Nextgen vs. prevgen vita margójára.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223014) Busaboy válasza ρσгτσ (#223013) üzenetére


Busaboy
aktív tag

(#223015) yuing


yuing
őstag

Eladás esetén akkor resetelés és a Microsoft fiókból való eltávolítást követően nincs más teendő gondolom.

A játékok mentése a Xbox Live szervereihez kapcsolódó felhőben megmarad, és újra tudom majd szinkronizálni. Igaz ez? Nem akarom újrakezdeni az Odyssey-t. :D

(#223016) l.skywalker válasza szimszonos (#223010) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ők erre írták, hogy kapásból ez a játék már csak Series gépekre jön:

The Medium - megjelenés: 2020. december 10.

A te álláspontod is érthető, hogy ez csak egy játék a sok közül, de más már azt is figyelembe veszi, hogy másfél hónap múlva lesz olyan tartalom, amit One tulajok már nem érnek el. És ahogy haladunk előre, egyre több lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#223017) Busaboy válasza yuing (#223015) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Így van, eltàvolítod a fiókot és reseteled, semmi dolgod nincs. A mentések felhőből jönnek, szóval nem kell újrakezdened. :)) :DD

(#223018) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

League of Legends RPG is coming to PS5 and Xbox Series X

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#223019) oriic válasza l.skywalker (#223018) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kíváncsi vagyok melyik jelenik meg előbb konzolokra. Ez vagy a League of Legends Wild Rift. [link]

Live-Die-Respawn

(#223020) Bigiboy77


Bigiboy77
tag

Sziasztok !

Olyan gondom lenne, hogy az Xbox One X kart szeretném Bluetooth keresztül használni Pc-hez.
Felfrissítettem a Fireware is már de akkor is kér egy PIN kódot és nem tudom milyen pint kér.
Hogy lehetne párosítani vezeték nélkül?
Segítségeteket előre is köszönöm.

(#223021) NyMRooD válasza szimszonos (#223002) üzenetére


NyMRooD
őstag

Pedig nem fognak, legutóbbi bemutatón elmondták, hogy ezek bizony nem jönnek, hiába ígértek 2 évet, egyébként abból már egy év letelt (mentségükre ők csak a first-party címekre értették, el is mondták akkor, hogy csak azokról beszélnek és attól, hogy valami ex még nem biztos, hogy first-party is).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#223022) red6t6 válasza Bigiboy77 (#223020) üzenetére


red6t6
tag

Nem lehet, hogy a windows pin kódodat kéri? Be lehet állítani win10-en, hogy pin kódot kérjen bejelentkezéskor.
Itt nem írnak pin kódról...

[ Szerkesztve ]

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#223023) yuing válasza Busaboy (#223017) üzenetére


yuing
őstag

Nagyszerű, köszi!

Egyébként akinek lesz eladó One X-e, megkereshet privátban. Elsősorban garis érdekel, de nem zárkózom el semmitől. Inkább venném innen egy megbízható eladótól. :)

(#223024) AMD Power válasza S@c@ (#223000) üzenetére


AMD Power
titán

Lazán. Belegondolsz sok játék még a One X-re sincs feljavítva.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223025) MrPeekaboo válasza raziel01 (#222944) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Én is elkezdtem, egyelőre a "riasztó" felvételéig jutottam, innen folytatom majd.

[ Szerkesztve ]

(#223026) szimszonos válasza NyMRooD (#223021) üzenetére


szimszonos
őstag

Meg lehet hogy az a pár játék nem jön de az csak 2-3 db játék.Amiket halasztanak Cyberpunk,Ubisoft játékok jönnek meg szerintem még Forzát meg talán Gears of Wart is is kaphatnak az X tulajdonosok.Én azért írtam 1-2 évet arra hogy addig jó az X még.Ha valakinek nem kell azonnal az az 1-2 játék ami nem jön jövőre erre a genre akkor minek kapkodni a váltással mikor másik 100 meg kijön.Ráadásul addigra már jelentősen leeshet a series s/x ára is.Én biztos nem váltok az első körben,még jövőre sem.Ha marad ez a káosz a kiadóknál,csak tippelgetnek a játékkiadások időpontja terén,meg csúszhat a kiadás akár 1 évet is simán akkor a 2021-es évben nem igazán számíthatunk kimondottan csak nextgen játékokra.

[ Szerkesztve ]

(#223027) szimszonos válasza l.skywalker (#223016) üzenetére


szimszonos
őstag

Kíváncsi leszek én arra a Medium játékra hogy milyen lesz.Mert az is lehet hogy lustaság miatt nem akarták optimalizálni One X-re,mert nekik egyszerűbb így,kevesebb munka van vele.Utána meg jön a pofáraesés hogy még 4k/60fps sincs.Ne legyen igazam de szerintem lesz egy-két olyan játék ami egy mostani jobb X játék grafikáját se hozza majd.

(#223028) Wesder válasza szimszonos (#223026) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem meg jobb ha úgy készülsz, hogy se Gears 6, se Motorsport. Max kellemeset csalódsz, ha mégis lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#223029) Wesder válasza szimszonos (#223027) üzenetére


Wesder
félisten

Nem a grafikàtól lesz nextgen egy jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#223030) F_Peter válasza szimszonos (#223026) üzenetére


F_Peter
őstag

Én például azért váltottam most, mert olcsóbban kijött mint mondjuk 2 èv múlva.

(#223031) balazs025 válasza szimszonos (#223027) üzenetére


balazs025
senior tag

Egyfolytában a one x-et hozod fel, de azt ugye tudod, hogy ha one x-re valamit kiadnának azt el kell készíteni még a sima one-ra is?

[ Szerkesztve ]

(#223032) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
LAssan egy éves a konteroller amit a géphez kaptunk. A bal oldani irányító kar kicsit mindig felfelé megy. Élég nehéz vele így játszani. Lehet ezeket valahogy resetelni/kalibrálni? A pozíciója ránézésre jónak tűnik de pici érintésre is felfelé megy. Tudtok segíteni?

(#223033) NoOne1976 válasza szimszonos (#223027) üzenetére


NoOne1976
őstag

Ha jól tudom, one-ra azért nem jön a Medium, mert a világok közötti váltás lassú lett volna, ott meg ez egy fontos játékelem, amit a SS/SX hardvere már lehetővé tesz.

(#223034) Zoleee83 válasza szimszonos (#223027) üzenetére


Zoleee83
addikt

Érdekesen gondolkodsz még mindig, először elmondod hogy téged nem érdekel, hogy nem jönnek az új játékok, aztán meg felfedezni vélem az írásaidban, hogy azért csak jó lenne a Medium, de az sem baj ha rossz lesz, mert biztosan lusták voltak a fejlesztők, meg remélhetőleg csúszni fog minden nextgen játék IS..
Ne légy frusztrált, majd veszel új gépet ha úgy érzed, de nagyon sokan már csak azért is váltanak/váltunk mert a legtöbb jelenlegi játék is sokkal szebb lesz, magasabb felbontáson, több FPS-sel, simábban fut majd bármelyik új Series gépen, főleg a series patch-es játékok.
Ha nem így van, akkor bocsánat félreértettem, de ne húzzuk már le látatlanban az új gépeket, még 1 percet nem ment senkinél a streamereken/újságírókon kívül. ;)
Az ára meg nem fog óriásit beesni 1 éven belül, ettől nem kell tartani, 3-5 éves ciklust simán lehet számolni erre a genre is..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#223035) Micsurin válasza Blamazs (#223032) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Frissítsd le accesories app alól ha tudod de szerintem itt maga a technika kopott ki esetleg próbáld meg játékokban megnövelni a deadzonet hátha élhető marad. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#223036) Jovanny2 válasza Blamazs (#223032) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szia. Hardverhiba. Ha csak lassan 1 éves, akkor gyorsan gariztasd le. Ha elmúlt 1 éves, 4000 Ft körül cserél(n)ek analógot.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#223037) icemad válasza Blamazs (#223032) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem azonnal indítsd a garanciális ügyintézést, amíg nem csúszol ki az 1 évből.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#223038) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Watch Dogs Legion: PS4/ Pro/ Xbox One/ One X Tested - Should You Wait For Next-Gen? - DF
Később én is jövök egy rövid beszámolóval, már több mint 10 órám van benne. :)

[ Szerkesztve ]

(#223039) l.skywalker válasza szimszonos (#223027) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Összességében érdekes döntés pont most, a generációváltás küszöbén. De ez szerintem nem a fejlesztés, sokkal inkább a marketing/PR része. Kell az új konzolra exkluzív tartalom. Már itt az első, ami miatt azt mondhatja egy One tulaj, hogy bakker, ezzel nem tudok játszani. És ne magadra gondolj, hanem arra, ha valakinek kifejezetten tetszik egy játék. Egy jó példa. Nekem nagyon tetszik a Ghost of Tsusima. PS-t kell vennem, nincs más lehetőségem, hogy kipróbáljam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#223040) szimszonos válasza Zoleee83 (#223034) üzenetére


szimszonos
őstag

Szerintem benézted kicsit mert nem mondtam hogy várom a Medium játékot,egyáltalán nem érdekel.Ami érdekel azt felsoroltam már és az mind jön erre a genre is jövőre.Butaságodat pedig felbontásról ne mond el senkinek mert én a Series S vs One X-ről beszélek és ott ez nem igaz.4k vs 1080p-1440p beszélgetünkAz eddig kiadott játékoknál lehet csak a one S szintjét hozza max felskáláz tehát már megdőlt a grafikai dolog.Az új játékok amik jönnek az X-re ugyanúgy 4k-ban fut meg lehet 60fps sem elérhetetlen mint tudjuk.Az lehet hogy az új játékok esetén Series S-en mindig meg lesz a 60fps.de csak kisebb felbontáson.Tehát a Series S.en nem lesznek szebbek a játékok One X-nél.Ne legyél lusta és olvass utána 😃

[ Szerkesztve ]

(#223041) szimszonos válasza l.skywalker (#223039) üzenetére


szimszonos
őstag

Talán ez lehet a magyarázat,mert ha egy AC Valhalla meg Far Cry 6,Cyberpunk játék jön erre a genre akkor ezt is tudták volna optimalizálni ha akarják de nem akarták és nem azért mert nem tudták volna.

[ Szerkesztve ]

(#223042) Zoleee83 válasza szimszonos (#223040) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jujj, hát tényleg hagyjuk, látom ez nálad a mindenki rosszul tudja efektus.
Befejeztem, maradj a One X-nél jó az neked, majd pár év múlva meg rácsodálkozol a nextgen előnyeire... :C

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#223043) Bep válasza szimszonos (#223040) üzenetére


Bep
senior tag

"...Tehát a Series S.en nem lesznek szebbek a játékok One X-nél...."
Nálad a grafika csak felbontásból áll? Textúra, modell, árnyék, fények, meg még ezernyi beállítás?

(#223044) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Szerintem engedjük el felesleges rongyrázás... lassan megtanulhatnám vannak témák minden topikban amiket nem feszegetünk. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#223045) Wesder válasza Bep (#223043) üzenetére


Wesder
félisten

A 16x-os filtering, Auto HDR és bizonyos címeknél dupla framerate még Series S-en is nem fontos. /s

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#223046) Iceman17881


Iceman17881
csendes tag

Sziasztok!

A problémám: Vezetékes nettel(150es) használom a konzolt, a konzol sebesség mérésében 80tól 160ig mindent kimér, ez patent eddig. Viszont 2 napja ha játékot töltök le, undorítóan alacsony, ilyen 10 alatti értéket produkál a queuben, de gyakran nullára esik be. Mindezt az után is megcsinálja miután közvetlen előtte mértem a konzolon a network speedet, az előbb említett 80-160 közötti értékekkel, de inkább 100 felett.

Azért furcsa mert pár napja meg a Maddent pöpecül végig 100 felett maradva lerántotta. Azóta viszont konstansan rossz.
Valami ötletetek van rá hogy ez miért lehet?

(#223047) #20411392 válasza bulikavagyok (#223038) üzenetére


#20411392
törölt tag

ööööö...jöjjön már az a november 10 és 2021xy (amikor jut ps5 😁)

(#223048) Zoleee83 válasza Bep (#223043) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én elengedtem, meg lett mondva hogy hülye vagyok hozzá... :DDD
A Series S az RDNA2-es chipekkel jobban kezeli a RAM-ot, ott vannak a fények, Ray Trancing, modellek, árnyékok, tükröződések, technológialiag a One széria őskövület az új genhez képest. Nem mellesleg még felskálázva 1440p-ről is biztos vagyok benne, hogy szebb/jobb képet produkál az SS mint a régesrég elavult Jaguar-os One X.
De majd hétfőn belinkelem a One X vs. Series S videokat...

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#223049) persil válasza Bep (#223043) üzenetére


persil
nagyúr

Ez annyira jellemzo amugy, iszonyat sokan azt hiszik, hogy a grafika a felbontasbol all, es ami magas felbontasu az mar szep is.

Holott otmillio peldat fel lehetne sorolni, amikor 720p-ben osszehasonlithatatlan egy friss jatek, mint egy regebbi akar 4k-ban... Sigh. Evvan.

Mas: ha valaki a nagy kodosztasok kozepette bedobna egy divinity original sin-t is, akkor egy honapig atvallalom nala a hazimunkat! :D Ezer eves mar, de meg mindig megfizethetetlen. :(

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#223050) szimszonos válasza Zoleee83 (#223042) üzenetére


szimszonos
őstag

Basszus te nagyon értetlen vagy.Elmondom neked mégegyszer remélem utoljára és megérted.Nem mondtam hogy a nextgen nem lesz jobb,azt sem hogy nem akarom lecserélni majd az X-met.Amit idáig mondtam nem most azonnal fogom ha nem majd később mert szerintem ez az év meg a következő még nem valószínű hogy arról szól mennyi játék jön ki ami erre a genre nem jön.A másik pedig hogy ha 4k/30-60fps hozza X-en az új játékok az már nekem még nekem elviselhető.Ráadásul a Series S még ezt sem tudja max fps számban.Legfontosabb előnye talán annyi most az X-el szemben hogy minden egyes játék kijön rá.Ezért tudok várni most.Series X amin látványos lesz a javulás grafikában is az X-hez képest,de a Series S-ről ez nem mondható el.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.