Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#185001) Isti2 válasza Wesder (#185000) üzenetére


Isti2
aktív tag

és ha sem az ms fiók, sem a telenor számla terhére történő fizetést nem fogadja el, csak újra meg újra kódot kér és küld a telefonra, de a kód megadása után megint azt írja, hogy megerősítés kell?

(#185002) icemad válasza Isti2 (#185001) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hova kér és milyen kódot? Nálam nem kért eddig semmit.

(#185003) szupermacs válasza Isti2 (#185001) üzenetére


szupermacs
veterán

Supportot hívd fel.

(#185004) Barell


Barell
senior tag

offba rakom de érdekel. PC-s voltam majd evekig szünet és konzolozok ezért a kérdés. Ki mire szavaz, 125cm 4k HDR TV fotelből vagy 24" egyszerű mezei IPS 1080p monitor asztalnál ülve? Az alany ehhez egy One S.

(#185005) twi452 válasza Barell (#185004) üzenetére


twi452
senior tag

Részemről tv egyértelműen.
Én one x-el toltam 27es monitoron sokáig aztán megvettem az 55ös tv-t és nem szeretnék visszamenni monitorra 😄

(#185006) Janusz001 válasza Barell (#185004) üzenetére


Janusz001
őstag

TV, egyértelmű.

(#185007) Musaka válasza Barell (#185004) üzenetére


Musaka
senior tag

+1 TV (LG 4K 55" ágyból felülve)

(#185008) MunezXBK válasza Barell (#185004) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ennek a kérdésnek nem sok értelme van. :D

Egyértelmű, hogy tv.

(#185009) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Final Fantasy VII Remake - Ismét felbukkant az Xbox One változat. Ezúttal a spanyol Media Markt-nál lehet előrendelni

[link]

Live-Die-Respawn

(#185010) Def26 válasza Barell (#185004) üzenetére


Def26
félisten

én monitort használok. Tv -n nem tudok játszani, nem találom a helyem. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#185011) hhenry válasza Barell (#185004) üzenetére


hhenry
őstag

tv

(#185012) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön Gears 5 kontroller (Még nem hivatalos)

Live-Die-Respawn

(#185013) EmThor válasza oriic (#185012) üzenetére


EmThor
addikt

Ez olyan menően kifinomult.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#185014) AMD Power válasza Barell (#185004) üzenetére


AMD Power
titán

TV. Főleg ,hogy szinte "ingyen" lehet már venni normális 4K TV , és nem 80cm-t.....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#185015) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Szerintetek elég egy G920 kezdetnek vagy kb. dupla annyiért egy Thrustmaster TX Racing Wheel Leather Edition? Igazából egy G920 + egy Wheel Stand Pro olcsóbb, mint csak maga a TX. Sőt, még, ha váltót is veszek, akkor vagyok a TX árában.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#185016) csabamigo válasza Scholes9 (#185015) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Szia
A TX szíjjas, a 920 fogaskerekes!
Azt mondják hogy a szíj jobb...
Nekem 920 volt wheel standal és megfelelt csak nem jött be mégsem
Ha csak ki szeretnéd próbálni hogy milyen kormánnyal játszani akkor szerintem elég a 920
Egyébként engem folyton elvertek a haverok kontrollerel...

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#185017) smokiii1 válasza Barell (#185004) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Akkora tvhez én nem használnék s-t. Nekem 80 cms tv van s-el és nagyon feltünő sajnos mikor visszaveszik a felbontást a játékok. Akkora mérethez vegyél x-et inkább. Vagy ha mindenképpen s akkor max 80 centis tv azt is távolabbról nézve.

(#185018) Janusz001 válasza smokiii1 (#185017) üzenetére


Janusz001
őstag

Kérdés milyen messziről nézi a tv -t, én 2.5m -ről vígan elvagyok S -el 70 colon.

(#185019) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Valaki játszik a Gravel-lel one x-en? Nálam borzasztó bugos. Pedig a játék zseniális, tiszta Sega Rally. :)
A legzavaróbb hiba, hogy ha nagyot bukok, vagy kihagyok egy checkpointot, akkor elkezd villogni a kocsi. Ez még normális, mert hozzátartozik a respawnhoz. Ha ilyenkor nyomok egy visszatekerést, akkor eltűnik a kocsi. Csak a keréknyom látszódik. Így meg baromi nehéz vezetni...

(#185020) hhenry válasza Scholes9 (#185015) üzenetére


hhenry
őstag

Attól függ, mennyire játszanál aktívan?

[ Szerkesztve ]

(#185021) Siffredi válasza icemad (#185019) üzenetére


Siffredi
senior tag

:DDD :DD :C

(#185022) szupermacs válasza icemad (#185019) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez nem bug, ez fícsör! Átvált nehezebb fokozatba! :C

(#185023) icemad válasza szupermacs (#185022) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát ez tök jó, csak így nem ad több pontot a verseny végén. :DDD

(#185024) Morpheus89


Morpheus89
kezdő

Üdv, sziasztok! Vki használ esetleg mobil internetet játékhoz? Úgy adódott, h költözés miatt egy darabig nem lesz vezetékes netem. Több cég is árul korlátlan mobil netet, de nem akarok bele ugrani tájékozódás nélkül. Előre is köszönöm ha vki tud ajánlani egy jól működő szolgáltatót.

(#185025) oriic válasza Morpheus89 (#185024) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

LaciCRM tuti mobilnettel tolja, de talán Def26 kollega is azza játszott sokáig, tőlük lehet érdemes kérdezni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#185026) szupermacs válasza icemad (#185023) üzenetére


szupermacs
veterán

Annak örülj, hogy a box nem törli le a játékot miután nyersz! ;]

(#185027) Def26 válasza Morpheus89 (#185024) üzenetére


Def26
félisten

manapság teljesen használható. Telenorral én szívtam kicsit, az nem volt az igazi, mert sokszor volt net lassulás, ping ugrás nálam. Sokszor ez miatt nem tudtam multizni. A legjobb a telekom volt, aztán vodafone és végül a telenor.

A telekom korlátlan csomagja is nagyon jó, ebbe belefér elég sok játék letöltés is. Nekem csak annyit mondtak, hogy torrent ne menjen vele, de ilyen boxos játék letöltésekkel nincs baj. Természetesen ha lehet ne csúcsidőben töltögessek vele, hanem legyek részrehajló és a nagyobb méreteket inkább estefelé próbáljam leszedni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#185028) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Ismerősöm szeretne goldot és game passt ultimate-re váltani. Most váltana először. Jelenleg egyik előfizetése sincs. Mik a váltási arányok jelenleg? 1:1, vagy már az 1:3-ba lehet csak váltani? (12 hónap goldból 4 hónap ultimate)

(#185029) Morpheus89 válasza Def26 (#185027) üzenetére


Morpheus89
kezdő

Köszönöm nektek a gyors tájékoztatást/megerősítést .

(#185030) icemad válasza szupermacs (#185026) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na ennek tényleg örülök. Kapott is egy 5 csillagos értékelést. :DDD

(#185031) icemad válasza -ZeeZee- (#185028) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem pont neked szól, de a lényeg benne van:

[link]

(#185032) smokiii1 válasza Janusz001 (#185018) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Olyan másfél méterről.

(#185033) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Game Pass Ultimate-re szeretnék előfizetni, de elakadtam. Végigbogarásztam az ide vonatkozó FAQ-t is az MS oldalán, de az azon lévő utasítások egyelőre nem vezettek eredményre.

Dióhéjban arról van szó, hogy szeretném kipróbálni most a Game Pass Ultimate-t, kedvezményes, 4k/3 hó áron.
Mikor szeretnék előfizetni, akkor egy sima hibakódot kapok, illetve, hogy lépjek a services oldalamra, mert már lehet, hogy van élő előfizetésem.
Ez annyiban igaz, hogy áprilisban előfizettem az akkori akciós 300Ft/3 hó game pass-re, ami épp most, július végén járt le.
Elvileg úgy tudom, nem kizáró ok a mostani akció igénybevételéhez, hogy áprilisban már akciósan vettem a Game Pass-t.
Csavar a dologban, hogy a MasterCardom időközben lejárt, így július 20-án jött az email, hogy sikertelen volt a fizetésem. Az MS Faq oldalán annyi áll ez ügyben, hogy ha nem áll ott az előfizetés végén a cancel, vagy turn off service, akkor először frissítsem a kártyám adait, utána már jó lesz.
Nos, kártyám adatait frissítettem, de ettől még nem változott semmi, annyit látok csak a services listámban, hogy 7500Ft-ot kéne befizetnem a következő 30 nap Game Pass-ért.
Van valami mód, hogy ezt most sztornózzam- eleve nem is él már a Game Pass-om, mert július 20-án járt le. És a mostani akcióban, 4k/3hó áron fizessek elő az ultimate-re?

Köszi!

(#185034) HagaNRG válasza Morpheus89 (#185024) üzenetére


HagaNRG
őstag

Én a világ végén élek, borsodban egy isten háta mögötti kis faluban.
Semmilyen net nincs már évek óta, vagyis max a T-home 2Mbit-es netje van a 10-es áráért.

Pár hónapja fizettem be a Vodafone-nál a full korlátlan RED-re, ez talán 15k havonta.
Torrentet szoktam töltögetni vele, meg már 1-2 éjszaka az Xboxon is töltöttem le vele játékot (úgy, hogy a mobilon aktiválom a hotspot funkciót és kész). De konkrétan azt, hogy milyen esélyekkel lehet multizni, nem fogom tudni megválaszolni- lévén épp most próbálkozom a Game Pass Ultimate előfzetéssel. Ha meglesz, akkor jelentkezem majd a válasszal:)

Remélem, tudtam segíteni!

(#185035) Def26 válasza HagaNRG (#185034) üzenetére


Def26
félisten

nézd meg milyen pinged van mondjuk a speedtest.net -en.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#185036) HagaNRG válasza Def26 (#185035) üzenetére


HagaNRG
őstag

25ms a ping a speedtesten.
A Game Pass Ultimate megoldódott, így a kettővel ezelőtti hosszabb kommentem sztornó.
Az MS online ügyfélszolgálaton megoldották a dolgot- valóban meg volt kavarodva a szolgáltatás, így magamtól soha nem tudtam volna semmire előfizetni, ha ők nem resetelik az egészet. (gyakorlatilag a már lejárt Game Pass-em továbbra is érvényesnek látta az MS online és továbbra is azt várták, hogy legyen egy aktív kártyám, amiről leemelhetik a szolgáltatás meghosszabításához szükséges összeget).
Így most megvan a 4k-s 3 hónapos Game Pass Ultimate.

[ Szerkesztve ]

(#185037) Def26 válasza HagaNRG (#185036) üzenetére


Def26
félisten

25ms a ping a speedtesten.

Azzal semmi gondod nem lesz. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#185038) Chaser


Chaser
titán

még mindig nem kaptam vissza a kontrolleremet, így lassan egy hónap után úgy gondolom elég gyászos ( :

ami nagyobb gond, el akartam adni a boxot, vitték volna holnap, kb 3 hete már be se volt kapcsolva, bekapcsolnánk de sksh
próbáltam kábel kihúzást, másik kábelt, megnéztem az aljzatot mással, működik
nyomogattam az eject gombot is, még a bt párosítót is, hátha...:d de semmi

jól sejtem, h megnyertem egy szervizt a géppel is?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#185039) Morpheus89 válasza HagaNRG (#185034) üzenetére


Morpheus89
kezdő

Igen tudtál 😃szerintem holnap be ugrok a 2 nagyobb szolgáltatóhoz, meg kérdezem mit tudnak biztosítani és milyen áron. Én stickkel terveztem megoldani. Le fedetség nem hiszem, hogy gond lenne a fővárosban. Köszönöm még egyszer.

(#185040) -ZeeZee- válasza icemad (#185031) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszönöm. Azt nem tudtam, hogy az első alkalommal mindenképpen összeadódik, és csak másodjára kezdi el az átváltási arányokkal számolni. :R

(#185041) Wesder


Wesder
félisten

Fallout 4-be belememt 2 nap alatt 21 òra. Azt hiszem megveszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#185042) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

NHL20 - Open Beta

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#185043) Indiant


Indiant
addikt

Summer sailben tudok 360-as játékot is venni One-ra? Mert a weblapon nem sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#185044) l.skywalker válasza Indiant (#185043) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Melyiket szeretnéd? És mit ír, miért nem tudod? Amúgy tudsz konzolon is azokat, amelyek a visszafelé kompatibilitási programban szerepelnek (Backward Compatibility) - LISTA

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#185045) Indiant válasza l.skywalker (#185044) üzenetére


Indiant
addikt

pl.:Tomb Raider:Legend . Nem ír semmit csak a kis C-k pörögnek és ennyi.

(#185046) l.skywalker válasza Indiant (#185045) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Próbáld meg másik böngészőben, de az Xbox-on is meg tudod venni - ha jól rémlik ott is böngészőbe fog irányítani.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#185047) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ma reggel volt kicsi időm, elindítottam a Gears5 techtest-et. Este már valszeg nem lesz aktív, így ennyi idő volt.

Kb. 10 percet próbáltam.. A grafika szerintem tényleg szebb mint a 4 volt, nem sokkal, de a részletek szerintem szebbek, pl. az árnyékok, ilyesmik. :) Mindezt HDR nélkül mondom, mert nálam ki van kapcsolva.

Véleményem szubjektív...

(#185048) godzsy2 válasza Barell (#185004) üzenetére


godzsy2
senior tag

One S-hez 4K TV? Mindenki a TV-t ajánlja, de ha már a TV 4K-s, akkor inkább X-et vegyél. Az S-hez FullHD kell, ha csak az S-re futja, akkor inkább a monitor.

(#185049) twi452 válasza godzsy2 (#185048) üzenetére


twi452
senior tag

Nem hinném, hogy gond lenne abból, hogy a 4k tv fhd-t jelenít meg 😄 én a 360at is azon használom meg ha fhd filmet/sorozatot nézek rajta sem hányok magam alá miatta 😄

(#185050) Chaser válasza godzsy2 (#185048) üzenetére


Chaser
titán

Ha jol skalaz a tv, nyugodtan mehet 4k kijelzo is az s-hez

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.