Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105001) istvankeresz válasza l.skywalker (#104999) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Végül is Skywalker és Solo jó barátok. :D

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#105002) Zoleee83 válasza #91166208 (#104996) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én is gondolkodom rajta, eddig jó tapasztalat a Cdkeys, múltkori COD is óccsó volt.
Mondjuk még éppen van egy be nem váltott 3 havi Gold-om, kb. csak az igyen játékok miatt tartom, nem multizom soha.
Mondjuk erre elég lenne az 1$-os (200ft-os) Gold is, csak ugye azt nem mindig lehet, kunyerálni meg nem szoktam :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#105003) oriic válasza HKorn (#105000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Approximate download size
17.63 GB

Live-Die-Respawn

(#105004) zzola válasza oriic (#104998) üzenetére


zzola
félisten

Egy store linked nincsen véletlen? Melóhelyen le van tiltva szinte minden... :o
THX!

[ Szerkesztve ]

(#105005) ferkoczy válasza Zoleee83 (#104994) üzenetére


ferkoczy
tag

Ha C-t úgy érted, az apartmanos boxot állítja be B home Xboxának, akkor ő az otthoni gépén nem fogja látni B játékait.

(#105006) oriic válasza zzola (#105004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hitman store link

Live-Die-Respawn

(#105007) zzola válasza oriic (#105006) üzenetére


zzola
félisten

Kösz! :B
Sikerült lecsapnom rá...

[ Szerkesztve ]

(#105008) Zoleee83 válasza ferkoczy (#105005) üzenetére


Zoleee83
addikt

Csak abban az esetben nem, ha keresztbe Home-olnak. Egyébként látná.
Mindenhol B-nek kellene lennie a Home Box-nak, annyi kivátellel hogy A-val keresztbe is Home-olnak.
Valamelyik angol fórumon fejtegették ezt, de nem tenném az életem rá.
Tényleg az volna a legegyszerűbb, ha venne rá 6k-ért egy éves Accest egy új acc-al. :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#105009) HKorn válasza oriic (#105003) üzenetére


HKorn
addikt

:R

Run&Ride

(#105010) eL Geri válasza l.skywalker (#104999) üzenetére


eL Geri
őstag

Te is a mostani akció alatt szerezted be a SWB játékot?
Én végül tegnap este engedtem a csábításnak és megvettem:)

Nálam a repülősödi a nagy favorit. Szeretem az FPS-eket, de itt valahogy nem fog meg. Viszont a repülés nagyon király, 80%-ban azzal játszom :D

(#105011) Seat


Seat
tag

Sziasztok! Én arra szeretnék választ valaki hozzáértőtől, hogy most az Xre visszamenőleg 4ksított game-k kapnak e valamilyen enhanced grafikát is, tehát nem csak a 4k ban merül ki az egész?

Mert nekem úgy lenne értelme.

(#105012) rm12 válasza Seat (#105011) üzenetére


rm12
csendes tag

Csak 4k.

(#105013) Csapoati válasza Zoleee83 (#104983) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tőlem csak 3605-öt vontak. ;]
Köszi a tippet! :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#105014) bulikavagyok válasza eL Geri (#104992) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

rdt89, Zoleee83 és madoc: Köszi mindenkinek a gyors választ! :R Az "A-B-C" verziót tesztelem majd, de az új account-EA Access kombó is elég jó ötlet. :B

Más: Egy haveromnak múlthét pénteken rendeltem a német Amazonról egy használt One S-t 170 euróért (53000 HUF) amit most hozott meg a futár. FIFA 17 Bundle, az összes kód él (játék, 1 hó EA Access és 14 nap trial Gold), és a lényeg: szürke színű -szerintem gyönyörű. :) A gép hibátlan, szerintem érdemes lehet figyelni az Amazon.de-t ha vki használt gépben gondolkodik. Jelenleg kicsivel több mint 180 euró az ára, de ez szinte naponta változik.

(#105015) LedyGyuszi válasza Csapoati (#105013) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

ne aggódj, a 3 napos könyvelési idő miatt az még változhat... ;]

XONE: LedyGyusziHU

(#105016) Zoleee83 válasza Csapoati (#105013) üzenetére


Zoleee83
addikt

Bármikor. ;)
Ezért írtam hogy bankfüggő, melyik bank hogy váltja az Eurót.
Szoktam szólni ha látok 1-1 jó akciót, remélem nem gond senkinek sem a spam. :)

@bulikavagyok - én ugyanígy vettem a saját S-emet használtként, de kiderült mikor megérkezett, hogy vadonat új, 2 év 2 hónap garral, összes fóliát/szivacsot én szedtem le.
Mák, meg a haverodnak is. :D

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#105017) l.skywalker válasza eL Geri (#105010) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Aha, most vettem meg, eddig csak az alapjátékkal játszottam. Én repülésben minden játékban balfék vagyok ill. még nem toltam eleget, hogy gyakorlott legyek.

(#105014) bulikavagyok: én is onnan vettem az enyémet. FIFA17+FH3+Alapgép (82k)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105018) bulikavagyok válasza Zoleee83 (#105016) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez szerintem 72 órás (vagy 14 napos) visszavett gép lehet, mert teljesen újszerű. Nem bontatlan, de ugyanúgy vissza volt csomagolva, mint ahogy eredetileg lehetett. Beregisztrálni még nem próbáltam, mert nem csináltam még neki új accountot. Kíváncsi vagyok, h mennyi gari lesz rá (vagy, h be tudom-e egyáltalán regisztrálni)?

l.skywalker: 82-ért is jó vétel volt, de ennyiért best buy. :)

[ Szerkesztve ]

(#105019) l.skywalker válasza bulikavagyok (#105018) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Főleg szürkén! Egyébként én még XoX előtt vettem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105020) Bogyi007


Bogyi007
veterán

12+3 hónap Gold is jó árban van a Cdkeys oldalán (érdemes angol fontban megvenni és a szokásos 5%-os FB kedvezményt is igénybe venni)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#105021) ferkoczy válasza Zoleee83 (#105008) üzenetére


ferkoczy
tag

Mindenhol B-nek kell lennie a Home Xboxnak??? Egy profilnak egy Home Xboxa lehet csak...

(#105022) Zoleee83 válasza ferkoczy (#105021) üzenetére


Zoleee83
addikt

Tisztában vagyok a by design dologgal, hidd el utána olvastam:

"Note: You cannot designate more than one Xbox as your home Xbox. You can share purchased games and Gold with other users only on your home Xbox."

Ennek ellenére állítólag működik, nem tudom kipróbálni mivel nekem még Home társam sincs nemhogy 3 box a közelemben.
Csak leírtam amit olvastam, éppen keresem ha megtaláltam belinkelem majd.

Megkövetlek, átnyálazva több forrást mindenhol csak 2 box-ot írnak, hogy működik.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#105023) kill_switch


kill_switch
senior tag

Sziasztok!

Előre is bocs, de káromkodnom kell...
Meguntam a f@sznyakú microsoft tehetetlenségét azzal kapcsolatban, hogy kódot nem tudok érvényesíteni semmilyen formában, sem boxon, sem neten, sem telefonon... A helyzetet megspékeli az, hogy játékkódokat gond nélkül beváltok, csak gold-ot, access-t és társait nem tudok. Karácsony óta mindenki rázza a fejét (karácsonyi a box is meg az acc is), szerintem az összes létező mikrofos "agent(<LOL)"-el beszéltem már, de mindegyik mást mondott és persze egyik sem a megoldást a problémámra. És ez csak az egyik probléma... A másik, hogy semmilyen 360-as játékot nem tudok leszedni ONE-ra (bár ez annyira nem is zaklat fel, mert volt 360-om, amivel akartam, azzal játszottam). Magyar profil, migrálást is próbáltam, az sem ment. Természetesen erre sem tudtak megoldást és nem is tudnak a mai napig (itt fórumon is próbálkoztam mindkettővel annó, de itt sem született meg a megoldás).
Mindig is bíztam a microsoftban, hogy mennyire atom amit csinálnak (irónia), de hogy két problémából kettőt nem tudnak helyre tenni az már kopasznak is hajmeresztő.
Öröm az ürömben, hogy a kódok vastag kartonpapíron vannak, így akár össze is tekerhetem őket és feltolhatom valamelyik microsoftosnak, hálám jeléül... de nem, persze nem. Ez most inkább nektek lesz jó, mivel aki kapja marja alapon beszórom a kódokat, mert a továbbiakban már nem vagyok hajlandó ezzel foglalkozni.
3 hónap gold: J86TD-CQT82-TFDBB-VPMDK-2XHDX
1 hónap EA access: NYY79-42FKJ-3MXKX-TP9V7-9BTBR
Illetve még grátiszba itt van egy Unravel, mert szülinapomra ezzel leptek meg, de már megvan egyszer.
Unravel: RPGDD-WHWWD-GV97D-DYPCP-M9RQZ
Elméletileg minden kódnak működnie kell, mert nem használta fel senki. Aki sikeresen beváltotta valamelyiket, az jelezze, ne legyen gyökér.
Have fun!
A microsoftnak meg a retkes talpú kúrv@ anyját!

(#105024) Zjunior válasza kill_switch (#105023) üzenetére


Zjunior
veterán

Köszi!

Unravel felhasználva! :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#105025) a.sebi válasza kill_switch (#105023) üzenetére


a.sebi
őstag

Megértelek! Nevetséges, én is mindíg aggódok, ha be kell valamit váltani!

(#105026) Bogyi007 válasza kill_switch (#105023) üzenetére


Bogyi007
veterán

Goldot beváltották, Ea Accest én köszönöm, az Unravelt Sógoromnak próbáltam beváltani de már elvitték.

Köszi szépen a mostantól aranyos (Gold) ninja nevében is!

U.i.: Valami gebasz ezek szerint a profiloddal lehet nem a kódok voltak rosszak...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#105027) eL Geri válasza kill_switch (#105023) üzenetére


eL Geri
őstag

Gondolkodtam pár percet, hogy próbáljunk neked tovább segíteni, vagy "lenyúljuk" a kódjaidat?!
De mostanra már "lenyúlták" mindet, így nekem nem sikerült :D

Tényleg szégyenletes a történet, nagyon sajnálom :(

Anno nekem a telefonos kisasszonyok a legelső havi ingyen GOLD-ot nem tudták megcsinálni :( De aztán épp jött egy 1$-os GOLD akció, és rájuk hagyva megvettem azt.

[ Szerkesztve ]

(#105028) Bogyi007 válasza eL Geri (#105027) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egyrészt jól jött az Ea Access - hamarosan az is lejár - de másrészt szar érzés hogy így elhasználjuk a te tulajdononodat. Remélem a Gold is legalább valaki itteni állandó user vitte el legalább s nem egy névtelen ninja...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#105029) kill_switch válasza Bogyi007 (#105026) üzenetére


kill_switch
senior tag

Igen, a vége felé már én is csak az acc-ra tudtam gyanakodni, de 50+ digitális játékkal már nem volt kedvem újat csinálni, meg hát ott vannak az achievement-ek is, amik annyira nem érdekelnek, de pl a forza horizon-okba is sok + időt beletoltam csak mert azok adtak még egy kis plusz kihívást a játékban, aztán akkor már maradjon meg, úgy vagyok vele. A 360-at elengedtem, annyi időm úgy sincs, hogy azokat is nyüstöljem, főleg hogy van konkurencia is a box mellett, csak, hát mégiscsak birizgálja az idegszálaimat az, hogy megvettem 100+-ért a ONE S-t és nem tudja azt amit a "szomszédé". :D

(#105030) Madoc


Madoc
veterán

Thx pólómánia!! :C

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#105031) Silεncε válasza kill_switch (#105029) üzenetére


Silεncε
őstag

És ha csinálnál egy új accot, a régit meg behome-olnád? (mondjuk a mentéseken sokat nem segít...)

(#105032) eL Geri válasza kill_switch (#105029) üzenetére


eL Geri
őstag

Utólag okos az ember, de azért írom le az ötletemet, hátha lesz még ilyen kódod, és akkor hasznát tudod még venni.

Szóval az ölet:
Csinált egy új profilt, azon aktiválod az ilyen kódot, majd annak a profilnak beállítod a gépedet mint HOME, vagy csak belépve maradsz rajta. Talán így a saját profiloddal is fel tudtad volna használni az előfizukat.

(#105033) parandroid válasza eL Geri (#105032) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én is erre gondoltam első körben, de ha belegondolsz, akkor ezentúl a goldot mindig az új profilra kell aktiválni, ellenkező esetben az ott kapott GWG játékok nem lesznek játszhatóak, amikor lejár.

Mondjuk azt még megpróbáltam volna, hogy másik (régiós) éveset, vagy 3 havit be tudok-e váltani, ezt még mindig el lehetett volna adni.

Most egyébként próbaképpen ránéztem, a 3 havi gold kód nekem nem az tmondja, hogy beváltották, hanem azt, hogy "Ezt a cikket nem lehet a választott nyelven beszerezni. Módosítsa a nyelvi régióját a Beállításokban, vagy nyissa meg a microsoft.com//redeem oldalt." LOL

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#105034) kill_switch válasza Bogyi007 (#105028) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nem kell senkinek kellemetlenül éreznie magát a microsot-on kívül :).
Azért dobtam be, hogy vigyétek, de persze remélem, hogy nem olyanok vitték, akik 20 ezressel törlik ki... :D
Küszködhettem volna eladással is, de dolgozó jónép vagyok (valószínűleg úgy is játékra ment volna ez a kis összeg amibe a gold került [a másik kettő ingyen volt]), plusz az még mindig ennek az egész ügynek a végterméke lenne, hogy még mindig ezzel foglalkozok... Már csak el akartam engedni. :K

(#105035) eL Geri válasza kill_switch (#105034) üzenetére


eL Geri
őstag

:R

(#105036) eL Geri válasza parandroid (#105033) üzenetére


eL Geri
őstag

Nálam egyértelműen azt írja, hogy már felhasználták a GOLD-ot!

(#105037) kill_switch válasza parandroid (#105033) üzenetére


kill_switch
senior tag

Na ez az, hogy ilyen hajcihőket nem akarok, mint a home-olás és az egyik accról a másikra ugrálás (hát hol itt a plug&play? :D Ez volt az egyik ok ami miatt már jó pár éve leálltam a pc-n játszással, a másik meg persze a hardware árak)... Amennyi időt ennek a fostos cégnek szánok, azt már csak játékkal, szórakozás céljából akarom tenni és nem bosszankodással.
Konklúzió: Nem veszek több előfizut kód formában. Cserébe teljes áron kell venni, de legalább nem lesz habos a szám. :)
Februárban meg is vettem az éveset, szóval egy darabig elvagyok, egy évben egyszer meg, ezt még mindig nem tartom összegnek a gold-ért.

(#105038) sugarforce válasza parandroid (#105033) üzenetére


sugarforce
őstag

Én ma vettem a cd keys-en 3 havit, ugyanezt írta ki, kb két kattintással átálltam angolra és be is váltotta rendesen, ahogy kell.

(#105039) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Aki tolja a diablot xboxon azt tudna segíteni hogy mindig rengeteg a csaló? 😊

(#105040) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Sztem könyebb azt kérdezni, hol nincs? :)

ha elég sok embernek megvan a SW battlefront ultimate, akkor lehetne valami csoportos ph!s harc. Bár nem vagyok járatos, hogy lehet kivitelezni.

(#105041) rm12 válasza Bazsi1987 (#105039) üzenetére


rm12
csendes tag

Xboxon csalo?? Én regota tolom (megjelenes ota) de soha nem talalkoztam csaloval...

(#105042) eL Geri válasza Sentinel80 (#105040) üzenetére


eL Geri
őstag

Tegnap éjjel én is keresgettem, hogy van-e esetleg PH-s csoport SWB-hez, de nem volt :)
Engem elvben érdekelne, de gyakorlatban kéthavonta ha egyszer felnézek! :(

(#105043) Bazsi1987 válasza rm12 (#105041) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ps-en toltam anno megjelenéskor, akkoriban volt valami sumák hogy ilyen 50000 dps fegyvereik voltak akik random rám csatlakoztak, így kénytelen voltam egyedül tolni mert élvezhetetlen volt 😣

[ Szerkesztve ]

(#105044) Sentinel80 válasza eL Geri (#105042) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Hát valami szervezés az biztos kell. Bár nagyon kaotikus tud lenni a harc.

Én azon lepődtem meg, hogy nem is igazán értettem a menetét, ahogy zajlik a csata. Nem jöttem rá, hogy tudok repülni...aztán látom, hogy több körként van egy küldetés és hogy ,,felteleportálok" a hajókba, ha jelzi a game..

Naivan keresgéltem lent a hajókat...Az Ut3 után nekem totál ismeretlen volt ez a BF.

Az Ut3 ban is odamentem a járgányokhoz és E.. :W

[ Szerkesztve ]

(#105045) sugarforce válasza Sentinel80 (#105040) üzenetére


sugarforce
őstag

Ha kivitelezhető, én benne lennék.

(#105046) gerii válasza Sentinel80 (#105044) üzenetére


gerii
addikt

Én is csak sodródok az árral, de annyi lejött, hogy több pályát játszunk egymás után, mint a filmekben a jelenetek. Megyek is tolom egy kicsit. :)

Egyébként a meccs végén nektek is olyan qrva hosszú a töltési idő? Xbox hamarabb bekapcsol, komolyan...

[ Szerkesztve ]

(#105047) i@lex


i@lex
őstag

Aki esetleg gondolkodik az Xbox One X megvásárlásán, az ne tegye...
A TheVR szerint nem érdemes arra költeni a pénzünket, és ha ők mondják, akkor...

(#105048) zzola válasza i@lex (#105047) üzenetére


zzola
félisten

Még meg sem jelent, de már temetve van? xD

(#105049) i@lex válasza zzola (#105048) üzenetére


i@lex
őstag

A mai Happy Hour videóban szenteltek neki 1 teljes percet.

"Nem tud semmivel sem többet, mint a PS4 Pro, és exkluzívok sincsenek..." Kb ez volt a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#105050) zzola válasza i@lex (#105049) üzenetére


zzola
félisten

És? EZ a vr nekem semmit nem mond...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.