Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143001) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hol tudom állítani a képernyő arányt vagy mit? némelyik játék kinyúlik a tv szélén, kalibrációs menübe a nyíl tovább fut de nem bírom összébb húzni

Xbox One: bandymnc

(#143002) l.skywalker válasza LoGeN90 (#143000) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azt rebesgetik, hogy az MS és a Nintendo fog valami közöset bejelenteni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#143003) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok,

december óta most ismét megjött a kedvem egy kicsit XBOX-ozni, tudnátok ajánlani valami játékot amivel sokáig el lehet lenni?
Nincs sok keret rá, plusz pont lenne ha GamePassban vagy Goldban szerepelne. :DDD
Assassin's Creed Origins, Shadow of War, Fallout 4 nagyon tetszettek, szintén valami open world RPG-t keresnék.

Előre is köszönöm! :)

(#143004) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Hali!
Van itt aki játszik/játszott a Forza Motorsport 7-el?

Az a problémám, hogy az Above Average túl könnyű, az afeletti nehézségi fokozat pedig hajtépően nehéz... :D Vagy zsibbadva végigunom a versenyeket, vagy izzadva üvöltözök hogy mi a f"!"+!szom történik a képernyőn. Másnak volt ilyen gondja?

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#143005) mike1334 válasza #81999360 (#143003) üzenetére


mike1334
veterán

Nincs Game Passban, de olyan 6e körül be tudod szerezni és elleszel vele jó pár (száz) órát: Witcher 3 GOTY.
De az AC: Black Flaggel is elvoltam kb 50 órát, és még nicns vége, Syndicíte is most van Goldban, esetleg Dragon Age vagy Mass Effect, ha van EA Accessed (az is 6e egy évre).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#143006) turikoczka válasza LoGeN90 (#143000) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Barmi erdekel ami boxra is jon :D

(#143007) lanszelot válasza Czimby (#142991) üzenetére


lanszelot
addikt

Kinyílt az összes forzathon

(#143008) hati


hati
addikt

Ha van egy lemezes xbox játékom (Super Lucky’s Tale), ami Xbox Play Anywhere, akkor a lemezt berakva, tudok játszani Windows 10-en is? Vagy csak a digitálisokra vonatkozik?

Közben megtaláltam: "Xbox Play Anywhere only applies to digital games. Xbox Play Anywhere games can be purchased in the Xbox Store, the Windows Store, or via a digital code at participating retailers." :(

[ Szerkesztve ]

(#143009) MunezXBK válasza kazuma921 (#143004) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mi benne a nehéz? Már nem tudom min toltam, de nem olyan nehéz az.

(#143010) Medocsabi válasza #81999360 (#143003) üzenetére


Medocsabi
addikt

Dying Light? :)

(#143011) kazuma921 válasza MunezXBK (#143009) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Én nem vagyok nagy autóversenyző játékos, kb. úgy bánok vele, mint sokan az FPS-ekkel kontrolleren. :D

Igazából mindig az a probléma, hogy ha bekerülök az első 5 be, az előttem lévők elhagynak a francba, de minden egyes alkalommal ez van. Tehát, amíg hátul vagyok, addig az összes kocsi egy nagy kígyóként egymáshoz közel versenyez, de ahogy feljebb jutok, az első 5 elkezd leválni a többitől, és sokkal gyorsabban menni, mint azelőtt. Ha épp 5. vagyok akkor az első 4 húz el, ha sikerül kicsikarni a 3. helyet akkor az első 2, stb. Többnyire mindig az a probléma, hogy az első minden egyes létező kanyart tökéletesen, apró hiba nélkül vesz be, tökéletesen gyorsít, gyakorlatilag szuperAI ellen játszik az ember, nem is tetszik igazából, kivesz a "realisztikus verseny élményből."

Az egyik versenyt viszonylag könnyen nyerem, a következőt meg (ugyanazon a nehézségi fokozaton) alig bírom végiggurulni, annyira nehéz az előzőhöz képest. Pattog a nehézség össze vissza. Ezek a problémáim az above average felettivel. Az above average meg könnyű, azt már unom. Túl nagy különbség van a két nehézségi fokozat között.

(Azzal van problémám többnyire, hogy izzadás, üvöltözés, és sírás nélkül legyek első)

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#143012) MunezXBK válasza kazuma921 (#143011) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem kell mindig nyerni, elég ha a bajnokságot nyered.

(#143013) #71823360 válasza hati (#143008) üzenetére


#71823360
törölt tag

A Super Lucky's Tale digitális változata játszható pc-n és xbox-on is. Ha egyszerre akarsz játszani mindkettőn, akkor home-olni kell a fő fiókot az xboxon, és egy másik fiókkal kell belépni a boxon. Game Pass-os játék így ezzel is játszhatsz a 200 forintos (általad linkelt) akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#143014) bLaCkDoGoNe válasza x360elite (#142975) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A kollégának tökéletesen igaza van, ha egy játék angoltól eltérő nyelvű, azt egy normális eladónak szokása jelezni a hirdetésében, Szombathely ide vagy oda. Szerintem ez a normális.

Különösen egy Wolfenstein játék esetén, ahol ez azt jelenti, hogy ráadásul a tartalom is csonkítva van (pl. én úgy tudom, hogy a horogkeresztek teljesen hiányoznak a játékból a német törvények miatt ill. Hitlert is cenzúrázták (nincs bajsza)).

Pl. egy konzolbolt sem szívesen, vagy nagyon nyomott áron vesz be német nyelvű játékot (még úgy is, hogy "csak" a borító +füzet, egyéb fizikai cuccok vannak németül, de maga a játék "tud" angolul, és igény esetén akár magyarul is – ez konkrétan saját példa, Witcher 3-mal).

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#143015) Czimby válasza lanszelot (#143007) üzenetére


Czimby
addikt

Most csináltam egy versenyt és tényleg adott több díjat is.

A ferraritól, hogy lehet beszerezni?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#143016) #78687232 válasza kazuma921 (#143011) üzenetére


#78687232
törölt tag

Talán második szintre állítottam be, azóta nem is igazán mozgattam. Minden kocsi más és más, néha nagyon nehéz manőverezni. Én az assistokat folyamatosan szűkítem, már csak talán egy van bent.

(#143017) Czimby


Czimby
addikt

Fh3

Lamborghini Sesto Elemento megnyeréséhez 3versenyt kell befejezni Fiesta xr2-vel

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#143018) Def26 válasza bLaCkDoGoNe (#143014) üzenetére


Def26
félisten

+1

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#143019) twi452 válasza Czimby (#143015) üzenetére


twi452
senior tag

Játék közben Xbox gomb majd balra navigálsz az achievement-ekhez és ott kilistázza a forzathlonokat is amiket nem csináltál meg és most aktívak.
Ott a leírás is, hogy mit kell tenni hozzá úgyhogy ez a legegyszerűbb.
Egyszer végig kell pörgetni és amiket meg akarsz csinálni azokat kedvencekbe rakni és akkor a lista tetején lesznek és nem szétszórva :)

(#143020) kazuma921 válasza MunezXBK (#143012) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Igen, erre rájöttem. :D Rá kell érezni a lassításokra, kanyarokra, nagyon más autós játék mint amikkel eddig játszottam. (NFS lényegében).

Azt esetleg tudod, hogy hogyan menthetem le PC-re az Xboxon készült fotókat? Van egy rakás lementve, de nincsenek megosztva, azt se tudom gyakorlatilag hogy hogy tudom őket megnézni.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#143021) MunezXBK válasza kazuma921 (#143020) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Biztos van egyszerűbb módja is, de én megosztom, majd Xbox appon keresztül lementem telóra. :D

(#143022) twi452 válasza MunezXBK (#143021) üzenetére


twi452
senior tag

Én nagyon nem tudtam megbarátkozni ezzel a live-os kép, videó kezeléssel..
Az lett a megoldás nálam, hogy rendszeresítettem egy 32-es pendrive-ot és így arra ment mindent aztán ha kell villámgyorsan tudok vele egyszerűen dolgozni.
Ha véletlenül elfelejtem visszarakni és felveszek valamit már fogom is a fejem hogy ezt a 2 perces videót most egy óra alatt sikerül-e feltöltenie...:D

(#143023) hackeeeee válasza l.skywalker (#142999) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jöhetne a Cyberpunk végre.. :)

Véleményem szubjektív...

(#143024) MunezXBK válasza twi452 (#143022) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Általában nem sikerül. :D

(#143025) kazuma921 válasza MunezXBK (#143021) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Fenébe, én azt se tudom hol tudom megnézni amiket nem osztottam meg... :( elég fura hogy nem egyértelmű a játékon belül.. :D Na mind1, még a neten se találtam rá választ szóval ez halott ügy szerintem. :D

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#143026) #78687232 válasza kazuma921 (#143020) üzenetére


#78687232
törölt tag

Onedrive

(#143027) Czimby válasza twi452 (#143019) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi szépen!!!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#143028) MunezXBK válasza kazuma921 (#143025) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Holnap írj rám azt jól megkeresem neked.

(#143029) kazuma921 válasza MunezXBK (#143028) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Köszi, időközben megtaláltam. :R A multiplayer fül alatt van egy forza gallery. Hogy miért a multiplayer alatt, azt nem értem... :DD

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#143030) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Múltkor már kérdeztem, de szerintem nem kaptam rá választ, hogy géppel a 4K-s videókat át lehet konvertálni, hogy megosztható legyen? Mert ugye így nem oszthatóak meg.

Véleményem szubjektív...

(#143031) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Sziasztok,
Lenne pár kezdő kérdésem:

1. Ha beregisztrálom a konzolt a saját nevemre (microsoft fiókra), hozzá tudom adni a gyerekeimet a konzolhoz a saját accountjukkal úgy, hogy tudjanak játszani az én játékaimmal?
2. Konkrétan felvenném a család minden tagját de csak egyetlen EA Access és GOLD ill Gamepass előfizetést szeretnék vásárolni...megoldható így a családi játék?
3. Amennyiben igen, tud a két fiam egymással vagy egymás ellen LIVE-on multiplayerezni? (figyelembevéve a családi live és EA Access előfizetést)

4. HA EA Access-em van illetve GamePass-om, mi értelme hogy árulják is ugyanott (20% EA, illetve 50-75% Gold) kedvezményesen? Gondolom ettől még teljes értékűek a játékok nem?

(#143032) Ragnar95 válasza Szaszabond (#143031) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

4. Teljes értékűek a játékok mind az EA Access, mind a Game Pass esetében, de mindkettőnél csak addig játszhatsz velük, amíg van aktív előfizetésed, illetve Game Pass esetén idővel ki is kerülhetnek játékok a kínálatból, emiatt veheted meg a bennük lévő játékokat kedvezménnyel. EA Access esetén kevésbé van ennek értelme, hiszen a benne lévő játékok bent maradnak örökre (vagy legalábbis eddig egy sem került ki tudtommal), illetve megjelenés után több hónappal kerülnek csak be, cserébe minden EA játékra él a 10% kedvezmény előfizetés esetén, azokra is, amik nincsenek benne az Accessben. Game Passnál pedig a drágább havidíj, illetve a játékok kikerülése indokolhatja hogy inkább megvegyen az ember 1-1 játékot ami bejön, minthogy folyamatosan elő legyen fizetve.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#143033) #95558144 válasza mike1334 (#142977) üzenetére


#95558144
törölt tag

De az.

A csalás [ Btk. 373. § ] az egyik leggyakrabban előforduló vagyon elleni bűncselekmény, mely akár tíz évig terjedő szabadságvesztéssel is büntethető.

A Btk. 373. § (1) szerint, csalást követ el az:

„Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz.”

Tévedésbe ejtés egy tevőleges magatartást vár el az elkövetőtől, ahol a sértett részére valótlan információkkal, vagy valós információk hamis színben történő beállításával éri el a tévedést.

A tévedésben tartás: esetében a sértettben már fennáll egy tévedés, melyet az elkövető szándékosan nem oszlat el, így fenntartva ezt az állapotot.

Azt gondolom, ez eléggé egyértelmű

(#143034) hati válasza Szaszabond (#143031) üzenetére


hati
addikt

1. Igen
2. Igen
3. Ezt nem értem. Ha egy konzolod van, akkor ez nem értelmezhető.

(#143035) Def26 válasza #95558144 (#143033) üzenetére


Def26
félisten

én igazat adok neked, hogy ha valóban gond a német nyelv akkor szólj az eladónak, vagy adj neki fekete pontot vagy mittudomén.
De ugyanakkor feljelentést meg btk. stb. riadóztatni azért, mert nem kérdeztél rá egy dologra ami neked fontos, szerintem tök fölösleges.

Azt gondolom nincs az a hatóság aki neked adna igazat, mert ennyi erővel nagyon sok példával lehetne visszaélni, hogy "bocs, ez nem volt a hirdetésbe leírva", mert ez nem HIBA, ettől még teljes értékű játékot kaptál.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#143036) s7evcsenko válasza Def26 (#143035) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Írta, hogy maga is rendőr, így házon belül tesz feljelentést munkaidőben...
Sok vesztenivalója nincs így. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#143037) mike1334 válasza #95558144 (#143033) üzenetére


mike1334
veterán

Ez nem csalás, nagyon nem az, de nincs kedvem leírni megint, hogy miért. Tegyél nyugodtan feljelentést, el fognak hajtani, hogy próbálkozz máshol. Csak egy kis segítség, de ennél sokkal több helyen megdől a tényállás: nem volt jogtalan a haszonszerzése, mert nem egy üres tokot adott neked, hanem egy játékot. Ez a tévedés meg maximum a polgári jogi tévedés kategóriája. De mindegy is, úgyse hiszed el :)
Ja és nem Btk. hanem szabálysértési törvény, mert az értékhatár nem éri el az 50e forintot....:P

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#143038) Def26 válasza s7evcsenko (#143036) üzenetére


Def26
félisten

Jah, értem. amíg manager voltam én is áraztam le magamnak termékeket. :D Ilyen ország vagyunk. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#143039) #78687232


#78687232
törölt tag

A feljelentés tényleg hülyeség, de miért nem képes ilyenkor válaszolni az eladó? Nem törnének le az ujjai... Igazi lehúzás az ilyen. Egyszer vettem egy ps3-at és eléggé húztam a számat mikor a srác személyesen közölte, hogy ezt másik országban vette és ezért még vennem kell konnektor átalakítót is. Nehéz lett volna beleírni a hírdetésbe?

(#143040) bobby45


bobby45
tag

Sziasztok, valaki tud esetleg valami infot arról hogy mikor fog jönni a magyar menü X-re? Tudom hallani ezt azt de semmi biztosat :) illetve trlepitettem az insider programot regisztráltam is, mert azt hallottam hogy ott lehet tesztelni, de sehol nem kaptam plusz nyelveket :(

(#143041) F_Peter


F_Peter
őstag

Elolvastam az összefoglaló idevonatkozó részét, de nem lett teljesen jó a home-olás.

A háztartáson belül adott két xbox, mind a kettőn rajta van a két account. Nyilván az előfizetések és játékok megosztása a célunk. Ebben kérnék egy kis helpet.

Most az van, hogy minden elérhető mind a két boxon, amíg A account az 1es gépen akar játszani, a B account a kettesen, viszont ha fordítva szeretnénk, akkor A account mindent elér a 2es gépen, viszont a B accounttól gold előfizetést kér az 1es gép.
Miként kellene beállítanom, hogy oda-vissza menjen és bármelyik acc használhasson bármit bármelyik gépen?
Köszönöm, ha valaki felvilágosít.

(#143042) hati válasza F_Peter (#143041) üzenetére


hati
addikt

Mind a két box-on az az account legyen home-nak beállítva, amelyiknek van előfizetése.

(#143043) frankdelgado válasza #95558144 (#143033) üzenetére


frankdelgado
őstag

bàrmennyire is nehezemre esik egyet kell èrtsek a hàzi jogàszunkkal. Alapbol 50 maki alatt szabàlysèrtès. meg aztàn ugye tènyàllàsi elemek hiànyoznak. Mondjuk pèldàul mindegyik. pl: hol a kàr? a nèmet nyelvű kisebb èrtèket kèpvisel, mint az angol? ha rendőr vagy, az külön gàz ha ezeket nem tudod, mèg akkor is, ha nem bűnügyi területen dolgozol.

(#143044) F_Peter válasza hati (#143042) üzenetére


F_Peter
őstag

Köszi, kipróbálom. És így akkor egyszerre mehet is egyszerre minden és tudunk ugyanazzal játszani egyszerre ugye? A másik acc az akkor sehol ne legyen home-on?

Még az volt a fura hogy partyba tudjuk egymást invitálni de a game invite meg néha szürke és nem működik, valamikor meg igen. Nem értem hogy ez mitől függ.

Mégegyszer köszi a tippet!

(#143045) hati válasza F_Peter (#143044) üzenetére


hati
addikt

A másik app lényegtelen, hogy home vagy sem. De közben rájöttem, hogy két boxon nem lehet egyszerre home-olva, szóval:

"A" -nak van Goldja.

box1: "A" home-nak beállítva, B tud játszani A játékaival.
box2: "A" belép, de nem home és tud játszani a saját játékaival.

(#143046) F_Peter válasza hati (#143045) üzenetére


F_Peter
őstag

Biztos tök egyszerű, de most sikerült belezavarodnom. :)
Ez alapján én is így csináltam, de valami gond van szerintem a golddal.
Az egyik boxon home a gold előfizus, a másikon mind a kettő hozzá van adva, de amikor belép a másik boxon valamelyik akkor kilépteti.
A játékok egyébként elindulnak, de most gold előfizut kéri a Homeként beállított gépen attól acctól amelyiknek nincsen, de csak akkor ha be van jelentkezve az előfizu tulajdonosa a másik gépen. Hű.. lassan én sem tudom követni saját magamat. :)
Tegnap egyébként többször is játszottunk így és ment is minden, azóta megy a kínlódás hogy helyet cseréltünk és mind a átjelentkeztünk a saját accjainkba.

Egyébként lehetséges hogy a gold előfizu miatt nem lehet Invite Game*t küldeni egymásnak?

(#143047) s7evcsenko válasza F_Peter (#143041) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez így van jól, ahogy megcsináltad.
Nem tudtok gépet cserélni, mert akkor újra át kell home-olni.
Miért cseréltek gépet amúgy? :)
Oda vissza nem fog menni sehogy.

"Most az van, hogy minden elérhető mind a két boxon, amíg A account az 1es gépen akar játszani, a B account a kettesen,"

Ez a home. :K

#143046) F_Peter
Ez a baj hogy helyet cseréltetek.
Ilyenkor vinnetek kellett volna magatokkal a boxot.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#143048) s7evcsenko válasza F_Peter (#143046) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A lényeg, hogy az A profil, akinek van mindene, az ne azon a boxon akarjon játszani, amelyik be van neki állítva home-nak.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#143049) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Na srácok, kipróbáltam egypár indie bestsellert, vhogy egyik se jön be. A Limbo, Inside, What Remains of Edit Finch mind megy a levesbe. Xbox appban tudok vhogy refundot kérni?

(#143050) HKorn


HKorn
addikt

Dear Esther-t próbálta itt valaki? Behúztam akcióban 700Ft-ért, leírás alapján jónak tűnik, szeretem az ilyen játékokat.

Run&Ride

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.