Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71001) bulikavagyok válasza Lefty (#70999) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ne is mondd! Én is ettől félek! ;]

(#71002) Something_ válasza bulikavagyok (#71001) üzenetére


Something_
őstag

Én nagyon meguntam a Divisiont, mikor 30-as lettem :-( Nem kötött le utána már. De eladni nincs szívem.
Nekem a story módja tetszett, úgy hogy nem egyedül toltam, hanem haverokkal vagy akár ismeretlenekkel.
Asszem 40 órám van benne.

Quantum Breake remélem nem lesz csalódás.

(#71003) bulikavagyok válasza Something_ (#71002) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én 80 óra után kezdtem unni -amikor meglett a DZ 50-es szint-, de kihagytam két hetet, és most megújult erővel tolom tovább..:D ;] Elég jónak tűnnek a tegnap bejelentett újítások, így szerintem lesz még benne jó pár órám..

[ Szerkesztve ]

(#71004) oriic válasza Something_ (#71002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig érdemes lesz foglalkozni vele, most jönnek újdonságok a játékba. :)

Live-Die-Respawn

(#71005) Something_ válasza oriic (#71004) üzenetére


Something_
őstag

Nekem az a bajom, hogy egyedül nem tudok mit kezdeni 30 szint felett, mármint aminek van értelme :D Mostanában csak késő este tudok fent lenni, akkor meg nincs senki ismerős online. Randomba meg nagyon szánalmasak vannak.

bulikavagyok: asszem az első 10 napba toltam bele a játékidőt, amióta meg van a 30as szint, azóta kb 2 órát játszottam (szenvedtem) benne.

Quantum breakre vagyok kíváncsi nagyon. Hamarosan kiderül :-)

(#71006) Lefty válasza bulikavagyok (#71001) üzenetére


Lefty
addikt

Nyugdijas korunkig fogunk lootolni-farmolni, es tovabb. ;]

[ Szerkesztve ]

(#71007) hackeeeee válasza oriic (#70990) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Agyalok rajta nagyon.. Viszont ha ezt sem veszi meg senki az ismerősök közül PC-re, akkor muszáj lesz One-ra bezsákolni, mert nagyon kíváncsi vagyok rá.,

A QB pedig, Nálam a Remedy a mérvadó, és az Alan Wake.. Ezek alapján várom a játékot.. Hogy ki mit mond rá, az már mellékes. Láttam 5/2-es pontozást is, ami szerintem elég gáz.. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#71008) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Megvettem én is a QB-et, viszont az Alan Wake-et nem látom a játékaim közt.. :F Mikor lesz elérhető?

Szerk.: Most látom a leírásban, h később küldik a kódot.. :B

zkas90: Köszi, közben megtaláltam. :R

[ Szerkesztve ]

(#71009) zkas90 válasza bulikavagyok (#71008) üzenetére


zkas90
senior tag

Az AW-t azután küldik, hogy megjelent a QB.
Az AW American Nightmare-t pedig én megvásárlás után 1 héttel kaptam meg üzenetben.

Ennek mondjuk nem örültem. Azt reméltem, hogy megkapjuk előre az összeset és akkor AW > AW AN sorrendben újrajátszhatom őket (Az AW AN-nel nem játszottam még, a sima AW-t pedig akkor amikor megjelent, tehát nem tegnap :D). Így viszont várhatok addig, amíg az egész pakk nem lesz meg és akkor egyszerre megint ott lesz 3 játék :D

ui: Nagyon remélem amúgy, hogy neked is tetszeni fog a QB és lehet majd róla jókat társalogni itt, miután mindenki végigtolta.

lsg:
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.

[ Szerkesztve ]

(#71010) lsg


lsg
tag

Sziasztok!

Olvastam, hogy többen Argentínában vettétek a Division-t. Ott valóban elég jó áron van. Ott is van gift card (én nem találtam)? Vagy hogyan vettétek?

A válaszokat előre is köszönöm.

(#71011) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Még mindig nem jelentették be hivatalosan (de tényleg mire várnak?), de felkerült az ESRB oldalára is (US korhatár besorolás) a Bioshock: The Collection.

Live-Die-Respawn

(#71012) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

A magyar IGN is tesztelte a QB-et. Pontszám: 6.0

(#71013) zsolti72837 válasza Something_ (#71000) üzenetére


zsolti72837
őstag

(?)

Én most kapcsoltam ki. :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#71014) gianni85 válasza bulikavagyok (#71012) üzenetére


gianni85
veterán

már megvetted, innen már ne is nézzed :D

(#71015) bulikavagyok válasza gianni85 (#71014) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Arra a pénzre már keresztet vethetek... ;]

(#71016) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#71017) FOXhun


FOXhun
tag

Igaz szűk réteget érint, de hátha valakinek kapóra jön:

[link]

(#71018) axlfsi válasza Something_ (#71005) üzenetére


axlfsi
veterán

Hasonlóképp vagyok én is; lvl30 megvan, plusz DZ-ben 30+ ennyi-mennyi és általában meló után/esténként tudok lenni. Viszont nem látlak a listában, megírod a GT-od?

Minimum DZ50-ig minél előbb el akarok jutni, mert onnantól új fejezetek nyílnak meg a lehetőségek tárházában ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#71019) zsolti72837


zsolti72837
őstag

pzstm :D :C

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#71020) zkas90 válasza zsolti72837 (#71019) üzenetére


zkas90
senior tag

:C :C ezeket hanggal nézném meg igazán (mármint Zsolt hangjával, hogy mit mondott közben) :D

(#71021) hackeeeee válasza zsolti72837 (#71019) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De áh.. Én mondjuk sokszor találkozom olyannal, hogy mondjuk 2 tereptárgy között nem lehet elfutni, meg ilyesmi.. :(

Véleményem szubjektív...

(#71022) lsg válasza lsg (#71010) üzenetére


lsg
tag

Erre esetleg valaki? Ha tiltott téma jöhet akár privátban is. Köszönöm.

(#71023) zsolti72837 válasza zkas90 (#71020) üzenetére


zsolti72837
őstag

Szép hang megy mellé. :D

Lsg: Tiltott a a téma.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#71024) Def26 válasza bulikavagyok (#71012) üzenetére


Def26
félisten

Far cry primal 8 lett, akkor ehhez képest eléggé lent van a quantum break? :D Éreztem én, hogy nem kell előrendelni. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#71025) hackeeeee válasza Def26 (#71024) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Számomra a Primal pl. nem jelent semmit.. Meg mondhatnám azt is, hogy lényegében egyik FarCry sem. :)

Véleményem szubjektív...

(#71026) oriic válasza hackeeeee (#71025) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én konkrétan csak az első Far Cry 1. óráját próbáltam ki. :D

szerk:

Bocs, hazudtam, anno a Blood Dragon-t kipróbáltam, és imádtam. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#71027) zkas90 válasza oriic (#71026) üzenetére


zkas90
senior tag

A Far Cry 3 az a játék, amit mindenkinek ki kellene próbálnia, aki szereti az FPS-t és a jó történetet.
Életem egyik legjobb élménye volt. Értettem a motivációt, a főellenség is kurvajó volt és az egész játékmenet friss és üde volt.

[ Szerkesztve ]

(#71028) Def26 válasza hackeeeee (#71025) üzenetére


Def26
félisten

Érthető, viszont a játékokat saját műfajukon belül értékelik. Külföldi oldalakat olvasva kicsit jobbra értékelték a Quantum Break -et. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#71029) hackeeeee válasza Def26 (#71028) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Maga a Remedy miatt elég magasak az elvárások, szerintem.. Az Alan Wake is van akinek bejött, van akinek nem. Én pl. annó bosszúságból hagytam rá, mert elég nehéz volt, de ettől függetlenül is tetszett, és miattuk vettem meg a játékot. :)

@Oric: Nekem PC-re megvan a B. D. és az F. C. 3, de szerintem ha 2-3 óra játék van a kettőben együtt, akkor már sokat mondtam.

Véleményem szubjektív...

(#71030) axlfsi válasza zkas90 (#71027) üzenetére


axlfsi
veterán

Én így voltam az FC4-gyel ... de ez a Primal valahogy nagyon nem ragadott el (nem próbáltam, csak a látottak alapján mondom)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#71031) pzstm válasza zsolti72837 (#71019) üzenetére


pzstm
titán

hála istennek mindent ilyen hiba amivel találkoztam az ezekben a videókban ki is fújt :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71032) Buster17


Buster17
addikt

Xbox fitnesst nem lehet csinálni kinect nélkül?

retesz147

De jó, akkor lehet benne csalni ;]

[ Szerkesztve ]

(#71033) retesz147 válasza Buster17 (#71032) üzenetére


retesz147
addikt

ha jól tudom lehet, csak akkor nem figyeli hogy hogy csinálod, csak simán mennek a videók.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#71034) Tesztelo.hu válasza #81556480 (#70928) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

NTSC-PAL korlátozás semmiképpen sem lehet. Régen sem korlátozás volt, csak képszabványok, és az európaii tévék egy része (főleg a régebbiek) nem fogadták az NTSC jelet, ezért nem lehetett rájuk kötni a konzolt.
Ugyanakkor ezek analóg szabványok, HDMI csatlakozós digitális kimenetes cuccoknál nem léteznek. Legfeljebb annyiban, hogy az USA-ban 30 képet tesznek ki másodpercenként, EU-ban meg 25-öt, de az EU-ban árusított LCD tévék is tudják a 30 képes formátumokat, szóval ez nem lehet gond.

(#71035) Shamat


Shamat
aktív tag

DiRT Rally (XB1) Review

+ Visuals are impressive
+ True rally simulation
+ Controls are sublime

- Huge learning curve
- Not for everyone

Még a negatívumok is pozitívumok számomra... :)

"It is brutal, unforgiving, and most of all extremely rewarding for those that enjoy true rally games."

DEAD LIKE ME

(#71036) Mankó válasza Shamat (#71035) üzenetére


Mankó
veterán

Most már csak egy jó árú store-t kell találni, mert 20 ropit nem ér szerintem.

(#71037) Kecuhun válasza Mankó (#71036) üzenetére


Kecuhun
senior tag

kb. 13.000 Ft az oroszoknál. Nem olyan vészes.

(#71038) Mankó válasza Kecuhun (#71037) üzenetére


Mankó
veterán

Annyi belefér, ha a játék is jó lesz, vagy már el is érhető?

(#71039) hackeeeee válasza Mankó (#71038) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Még nem.

Véleményem szubjektív...

(#71040) pCarsHungary válasza hackeeeee (#71039) üzenetére


pCarsHungary
csendes tag

Sziasztok!

Egy csapattagunk részére szeretném a segítségeteket kérni!

Az alább linkelt fiatal srác konzolon játszott, előbb Forzát, majd áttért Project Cars-ra, most pedig a Swift Europe Cup-ra készül! :)

Viszont ehhez szüksége lenne a közösség összefogására is!
Részleteket Bendegúz profilján olvashattok!
Előre is köszönünk mindennemű segítséget!
Üdvözlettel NavyFlipper HUN

Bendegúz Facebook bejegyzése

Bendegúz támogatói oldala

Project Cars Racing Hungary - Online versenyek szervezése Xbox-on - www.projectcarsracing.hu

(#71041) Lefty


Lefty
addikt

Megneztem vegre az Otherworld QB videojat, hat biztos nem lesz day1 vetel ez utan, max egyszer hasznaltan lemezen. Grafikan is azt hittem huznak, meg, hogy nem lesz ilyen lapos az egesz. Tudom sokan utaljak oket de en 10-bol mondjuk 8-szor egyetertek veluk es a stilusukat is nagyon birom. Azert kivancsi vagyok, hogy Ti mit mondtok majd.

(#71042) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#71043) pCarsHungary válasza hackeeeee (#71039) üzenetére


pCarsHungary
csendes tag

Bocsiiiii...most néztem, hogy a Te hsz-ra válaszoltam. Nem így akartam sorry! :D

Project Cars Racing Hungary - Online versenyek szervezése Xbox-on - www.projectcarsracing.hu

(#71044) tuki2200 válasza Lefty (#71041) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nem szeretem őket, volt szerencsém kipróbálni annyiban egyet értek h hatalmas csalódás ha játékként nézzük

(#71045) oriic válasza oriic (#71042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2014-es build.

Live-Die-Respawn

(#71046) hackeeeee válasza pCarsHungary (#71043) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Semmigond. :N

Véleményem szubjektív...

(#71047) gulb válasza bulikavagyok (#71012) üzenetére


gulb
senior tag

Felek kicsit, hogy olyan lesz mint az ubi WatchDog:((( nagyon jonak igerkezett aztan pff...hat egy nagyon atlagos valami lett belole:(

(#71048) hackeeeee válasza gulb (#71047) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ó, Én csak videókat láttam a watchdogs bugokról, de ezek nagy része sajna megvan a Divison-ben is. De ez más. :D

Nade, a témára térve.. Nekem a Watchdogs úgy semmis volt.. Próbáltam többször nekiüllni, sehogy nem sikerült lekötnöm magam vele. Pedig több ismerősöm mondta, hogy "pedignagyonjó" ... stb, stb.. De engem valahogy nem kötött le.

Meglátjuk.. Én nem nagyon hasonlítanám Ubisoft játékhoz.. Hiába hasonló TPS..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#71049) gulb


gulb
senior tag

Nem hirdetni szeretnek csak kerdezni..kb mi lehet most az ara egy 2eves One-nak Kinettel+2 kinet jatekkal? ( feltennem az aprora de lovesem sincs mennyi lehet az annyi )

(#71050) gulb válasza hackeeeee (#71048) üzenetére


gulb
senior tag

Nekem se sikerult vegig vinnem:((( nekifogtam parszor de pikk pakk beleuntam....

Ami meg QB nezve negativ lassan 2 evet csuszott... felek nem veletlen, tuti nem veszem meg elso nap.. majd ha mar Bulika vagy PZSTM kitolta:)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.