Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94201) XFishboneHUN válasza bulikavagyok (#94193) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Az egyik kommentelő írta, hogy most akkor a DIRT Rally ennek a résznek a demoja volt? :DDD :DDD :DDD

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#94202) bulikavagyok válasza XFishboneHUN (#94201) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Prologue. ;]

(#94203) oriic válasza bulikavagyok (#94202) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A demo prologusa. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#94204) NoMagix


NoMagix
addikt

Megvettem a 3-as Dirt Rally-t, de elég hamar uninstal lett belőle, csapnivaló az irányítása és az autó mozgása!
Remélem jó lesz az új verzió!
A Forza Rally sokkal jobban sikerült szerintem!
Még anno PC-n a Colin Rally teszett iszonyatosan, abban nagyon jó volt az autó fizikai mozgása, igaz ott még billentyűvel nyomtam!

(#94205) Csapoati válasza NoMagix (#94204) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dirt 3-ra gondolsz? Annak sokkal jobb pedig a fizikája, mint a Forza Horizon ralis dlc-jének.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94206) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Van aki már nyomatja a For Honort? :) alig várom h végezzek melóban.

(#94207) NoMagix válasza Csapoati (#94205) üzenetére


NoMagix
addikt

Lehet, nem vagyunk egyformák! :)
Igazából az utáltam, hogy olyan szögletes rángatós a kép kanyarodáskor, ha érted mire gondolok?!?

(#94208) IntelKiller7 válasza bulikavagyok (#94193) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De várom már. :B

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94209) eL Geri válasza eL Geri (#94200) üzenetére


eL Geri
őstag

Mondjuk ez a buggy-k és kamionok opció már nem vetít előre olyan sok jót :(
(Megint elk*rv*l!)

(#94210) Madoc válasza eL Geri (#94209) üzenetére


Madoc
veterán

Buggy már a Dirt 3-ban is van.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#94211) XFishboneHUN válasza eL Geri (#94209) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Ez a kamionos buggy-s dolog az első részben is szerintem k*rva jó volt. Én imádtam azokkal a gépekkel menni a DIRT 1-ben.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#94212) Mukih válasza Medocsabi (#94206) üzenetére


Mukih
tag

Én kipróbáltam. Nem rossz, de nekem nem ér meg teljes árat. Várok ameddig jön rá valami nagyobb akció :)

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#94213) okibots válasza Medocsabi (#94206) üzenetére


okibots
aktív tag

Én már egy jó 40 perce nyüstölöm (nem számítva a tutorial meg leskelődés a menüben/karakterek/fejleszthetőségek között), egyenlőre csak AI ellen, de élvezem. Már most is látom, hogy mennyit kell majd vele játszani ha minden felakarsz fejleszteni, és megszerezni :D

Bátyám ránézett ahogy játszom (ki sem próbálta), azt mondja "én ezt megveszem" :D Én ennyire nem vagyok biztos a megjelenéskori vásárlásban, Ubisoft címek elég hamar esnek árban lefele (legalábbis lemezes formában). De mindenképpen befogom/befogja szerezni előbb vagy utóbb :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94214) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Most már hivatalos, jön az Ace Combat 7 Xbox One-ra is. :C

Live-Die-Respawn

(#94215) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Remélem ebből mi is kapunk
Square-Enix és Marvel együttműködés követően jön az Avengers project...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94216) Medocsabi válasza okibots (#94213) üzenetére


Medocsabi
addikt

Lehet előbb hazakérem magam! :D
(#94212) Mukih :meglátjuk! :) én a resi 7et várom használtan.

[ Szerkesztve ]

(#94217) oriic válasza Bogyi007 (#94215) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem PS4 exkluzív projekt.
__

Ace Combat 7 trailer

Live-Die-Respawn

(#94218) Bogyi007 válasza oriic (#94217) üzenetére


Bogyi007
veterán

Gyanítom tudsz többet csak nem beszélhetsz róla...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94219) oriic válasza Bogyi007 (#94218) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jelen esetben sajnos nincs plusz infóm. GAF-en beszéltem egy másik csapat fejlesztőjével, ő említette nekem, plusz ugye a Crystal Dynamics is dolgozik a játékokon, ők pedig az elmúlt években nem csináltak exkluzív játékokat.

Live-Die-Respawn

(#94220) Silεncε válasza oriic (#94219) üzenetére


Silεncε
őstag

A Crystal Dinamics is benne volt a Rise of the Tomb Raider fejlesztésében, az pedig (még ha csak ideiglenesen is) exklúzív volt Xboxon.

[ Szerkesztve ]

(#94221) KD6-3.7 válasza bulikavagyok (#94193) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Fu en nagyon remelem, hogy tesznek bele valami szimulator opciot ami a Dirt Ralpy fele iranyitast es fizikat jelenti! Akkor nagyon jo kis jatek lesz! Bar nekem nem hianyzik a szöcske meg a terepjaro.

(#94222) oriic válasza Silεncε (#94220) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konkrétan ők csinálták. Az Eidos meg kihozta az Xbox 360-as verziót. (PS4-es kiadást meg a PC-st az a Nixxes Software csinálta) Az exkluzivitást meg nem a fejlesztő csapat döntötte el, így kizártnak tartom hogy a most bejelentett projekt csak PS4-re, vagy csak Xbox-ra jelenne meg. Max pár hónapos exkluzivitás lesz, de azt sem hiszem, főleg hogy multi-games-ről van szó, vagyis több játékot csinálnak.

Live-Die-Respawn

(#94223) Bogyi007 válasza oriic (#94222) üzenetére


Bogyi007
veterán

Apropó multiplatform. Pár napja említetted a Kingdom Hearts 3-at hogy lesz XO verzió, de főhírt mintha mégsem láttam volna azta sem belőle. Egyenlőre még nem hivatalos az infó?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94224) oriic válasza Bogyi007 (#94223) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bejelentéskor már tudtuk hogy jön Xbox-ra is, csak utána volt keverés, hogy az Xbox logót eltávolították a hivatalos oldalról. Jöttek a szóbeszédek, hogy csak PS-re jön végül, most ezt pontosították, hogy csak rendszerhiba volt az oldalon és jön az Xbox One kiadás is.

Live-Die-Respawn

(#94225) kill_switch


kill_switch
senior tag

Sziasztok!

Remélem nem nagyon off.
Karácsony előtt vettem egy xone-s-t és mellé egy 3 hónapos gold-ot (karton kártyás megoldás).
A géppel nincs gond, a 14 napos trial-t aktiválni is tudtam és minden jó volt... viszont a 3 hónapos gold-ot nem tudom aktiválni. Cirka 6x beszéltem már a nagyon kedves microsoft agent-ekkel, akikkel a 6. alkalomra már addig eljutottam, hogy adtak egy új kódot (annak ellenére, hogy előtte azt mondták, a rendszerrel van baj és globális a téma). Viszont aktiválni ezt sem lehet, mindig azt dobja vissza neten, hogy:

"Valamilyen probléma adódott
Próbálja meg újra. Ha ismét ez történik, tájékoztasson bennünket: adja meg a kódot alább, a(z) xbox.com/errorhelp weblapon, hogy kivizsgálhassuk az esetet.

XBOS-3024
etc..."
xbox-on pedig, hogy:
"Sorry, an unexpected error has occurred. The error has been recorded and we will investigate. Please try to reedem code later."

Mindemellett viszont, ismerősöm bankkártyával veszi digitálisan a gold-ot és neki tökéletesen működik jelenleg is.
Volt már ilyen korábban is, hogy nem lehetett aktiválni gold kódokat, vagy csak engem szopat?
Kicsit aggaszt a dolog és már dühít is, hogy lehet, hogy a Project Cars-ról is lecsúszok emiatt a baki miatt.
Nincs kedvem már azokkal a népekkel beszélni, mert nagyon úgy néz ki, hogy ők sem tudják mi a helyzet, mert egyik ezt mondja, másik azt és persze minden alkalommal más agent-et dob be a rendszer, ezért gondoltam bekérdezem ide, hátha valaki találkozott már a jelenséggel.

(#94226) eL Geri válasza kill_switch (#94225) üzenetére


eL Geri
őstag

Nekem csak ilyen általánosságok jutnak az eszembe:
- Hol próbáltad beaktiválni? Megér egy próbát PC-n a WEBes felületen is, és magán az XBOX-on is. Hátha.
- Próbáld meg átállítani a régiót pl. USA-ra (webes felületen bal alsó sarokban), hátha csak régióbaja van.

(#94227) kill_switch válasza eL Geri (#94226) üzenetére


kill_switch
senior tag

Az első error üzenetet a webes felület adja. Próbáltam már a régióváltást, US-t is meg UK-t is, de mind ugyan ezt produkálja. A második error üzenetet pedig a konzol dobja.

(#94228) negyven2


negyven2
veterán

Mass Effect: Andromeda - Official Cinematic Trailer 2

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#94229) nsgeri válasza kill_switch (#94225) üzenetére


nsgeri
csendes tag

Szia

volt hasonló gondom, nálam a megoldás az volt, hogy meg kelett várnom míg lejár ez előző gold tagság.

US support mondta chaten, a magyarok nem tudtak erről a problémáról.
de ha neked már nem aktív az előző akkor passz.

(#94230) icecube23


icecube23
tag

Leszedtem storeból RE7 beginning hourt...annyira nem kedveltem soha a re sorozatot...de ez vmi brutális, én beszartam rajta...durvább, mintha horror filmet néznék éjjel 😀😊😊😊☺

(#94231) modflow válasza icecube23 (#94230) üzenetére


modflow
veterán

Milyen nehézséggel játszod?

(#94232) zsocy válasza kill_switch (#94227) üzenetére


zsocy
őstag

Nekem újabban csak a telefonos xbox appban megy bármilyen kód beváltása, próbáld még meg ott is.

[ Szerkesztve ]

(#94233) EmThor


EmThor
addikt

For Honor szep, animaciok realisztikusak, harcrendszer katasztrófa.
Látatlanban a single is erőltetett lesz. Valami házi projekt lehetett aminek zöld utat engedtek, de nem tudta eléggé kinoni magát. Nem eleg joa harcrendszer, es ezen alapszik a jatek. Kuka

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#94234) telbal


telbal
újonc

Helló!
Nem tudom játszik-e valaki a The division-nal. Ha igen és estleg lenne kedve csapatba mozogni vegyen fel nyugodtan,
HFW Telbal Hun a nevem. Addig is jó szórakozást mindenkinek :) :)

(#94235) Rage47 válasza EmThor (#94233) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem is felemás érzéseim vannak. Nem adnám teljes játék árán.

(#94236) Bogyi007 válasza Rage47 (#94235) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem elég volt pár megosztott videót látni (zárt béta esetén egyébként szabad ezt megosztani?) s az alapján a béta sem lesz szerintem letöltve...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94237) birorichard válasza telbal (#94234) üzenetére


birorichard
őstag

Már itt is??? :D :Y :DDD

(#94238) Medocsabi válasza Bogyi007 (#94236) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nekem tetszik:)

(#94239) Czimby


Czimby
addikt

Ez a The Evil Within mekkora királyság! :Y
Még csak a második pályán vagyok de nagyon bejön!

Sajnos a Metro 2033-ról ugyanezt nem tudom elmondani, szerencsére nem került sokba mert nem hiszem hogy fogok vele játszani. Béna az irányítása, tele van apró bugokkal, olyan oroszos...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#94240) Jovanny2 válasza EmThor (#94233) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szerintem hétvégén ezzel játszunk, és elég is lesz belőle ennyi. :D

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94241) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Sziasztok!

A következő amatőr kérdésem lenne, két fiók van a boxon létrehozva,miért van az hogy kilépek az egyik fiókból,viszont játék elindításánál a gép visszalépteti? Valamint még egy kérdés,a fel nem telepített játékok miért csak abban a fiókban láthatóak amihez a gold és az EA access hozzá van társítva (arról lett kifizetve).

Köszönöm

(#94242) Atomgeszi válasza Nagymelák (#94241) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A játékokat profilhoz köti. Gondolom nem arra töltötted le/telepítetted, mint amivel indítani akarod.

Csináld meg home gépednek a másik profilt, akkor gond nélkül látszódni fog minden.(vigyázz vele, évi 3x változtathatsz home profilt)

[ Szerkesztve ]

(#94243) Atomgeszi válasza EmThor (#94233) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szép, meg el lehet lenni, de a harcrendszer valóban kissé nehézkes. Néha a botok is túl erősek volt a csapathoz képest, úgy értem, hogy irreálisan, meg sem tudtam mozdulni, pedig 1-es szintű bot volt.
Plusz mivel partyba játszottuk, jó lett volna valami térkép, hogy a barát merre mozog, meg valami kiemelt szín, vagy lila köd körülötte, hogy a távolba észrevedd.
Teljes árat Én sem adnék érte, szerintem hamar unható. :)

(#94244) Nagymelák válasza Atomgeszi (#94242) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Ezek a játékok még nincsenek telepítve,viszont például a Fifa17 ami meglett vásárolva,az mind két profilban ott van sőt el is indul. De annyira nem gáz a probléma,családban marad a dolog. :)
Még egy kérdés a Lego játékok mennek Xbox one.n?

[ Szerkesztve ]

(#94245) Atomgeszi válasza Nagymelák (#94244) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Vannak Xbox One-ra Lego játékok, méghozzá elég nagy számmal. :)
Csak figyelj, hogy One verzió legyen.

[ Szerkesztve ]

(#94246) sch_a


sch_a
addikt

Az eurosport player app működött már valaha? Próbálta már valaki? Hetek óta "application server not available" hibaüzenetet dob...

(#94247) sugarforce


sugarforce
őstag

Valaki kapott már injustice 2 béta hozzáférést?

(#94248) rdt89 válasza sugarforce (#94247) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem még üres az email fiókom.

(#94249) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Amiket felveszünk boxon videókat azokat, hogy lehet publikussá tenni?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94250) oriic válasza IntelKiller7 (#94249) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xboxdvr.com vagy xboxclips.com oldalakon a gamertag megadasa utan latni lehet a kepeket/videokat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.