Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) krx21 válasza boost (#3999) üzenetére


krx21
nagyúr

Úgy adnék neki egy rohadt nagy pofont, az elkényeztettet, neveletlen fajtájának, mint a huzat! ;]

(#4002) jalicsbal válasza krx21 (#4001) üzenetére


jalicsbal
tag

ráadásul gondolom a benzinét se magának kellett volna fizetnie

vállalnám :)

(#4003) gyuribácsi88 válasza vg (#3994) üzenetére

Nem csak őt ... :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4004) Def26 válasza gyuribácsi88 (#4003) üzenetére


Def26
félisten

Kákán a csomót is, igaz?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4005) gyuribácsi88 válasza Def26 (#4004) üzenetére

Bocsánat, igaz nekem nem lehet véleményem. Elnézést még egyszer. Legközelebb egyetértek mindennel.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4006) Xirtam


Xirtam
veterán

Khm érdemes lesz nézegetni a hírportálokat. Elvégre PS4 vs. XOne ról fog szólni a sajtó. Ja és jó popcorn evészetet. Most leszögezem hogy sok mindenben az XOne-t fogják kihozni győztesnek már ha van ilyen , hogy győztes! ;)

(#4007) Xirtam válasza vg (#3994) üzenetére


Xirtam
veterán

Gondolom a SPOILER fogalomról hallottál már. És biztos hogy láttál már te is pár nemzetközi VLOG-os videót és magyart is. Na most ebből az egészből kiindulva én nem vagyok kíváncsi a játék végére, közepére, mivel magam szeretném azt megtapasztalni. Lehet jönni ilyen dumával, hogy NE NÉZD MEG. Ez aztán a megoldás. . . sokszor a trailerek (film/játék) lelövi az egészet. És hiába az IronMan 3 nem volt egy történetileg nagy eresztés, ott a trailerek engem mint fant maximálisan félrevezettek. És erre van szükség.

Na de lehet picit elkanyarodtam a témától. Egy szó mint száz, óriási hülyeségnek tartom ezt a featurest. Felesleges, ettől nem nextgen egy konzol. SŐT! :) És a legnagyobb kib@szás azokkal akik ezzel foglalkoznak, ebből élnek. De mint ez is folyamatosan túlcsépelt és mindenki ezt akarja csinálni. Lásd a srácot. VLOG-olásba akar kezdeni. Mivel fiatal és gyors pénzszerzésnek látja. Még egy Vlog-os a semmiért. Egyre többen vannak, egyre több tinédzser fiatal videójával van tele ezen dolgok gyűjtőoldala. Ahol anyu apu pénzéből vett gépéről beszél. Butaságokat, játszani nem tud, vagy nem ért hozzá. De látta a Tirexi gyereket és hogy juuuj mennyire tele van. Az már más kérdés, hogy esetlegesen ő dolgozik is mellette, és a stílusától függetlenül képes minőségi videókat készíteni.

Erre most jön az 5 - 10 perces felvételi lehetőség. Minden oldal szarásig lesz videókkal. Órási. Ahelyett hogy arra hajtottak volna, hogy ebből valami érdemleges dolgot hozzanak ki. Oké, hogy az AMD chipje alapból képes , támogatja ezt. De ettől függetlenül ahogy már említettem egy felesleges features. Mindegyik day one játék elvan sietve. Még az ACIV is, minden! Miért? Mert a gépek sincsenek kész. Az első bő 1 évben bétateszter lesz mindenki. Ezzel kellett volna foglalkozni. Nem a DVR-el! :U

De a SONY UStream-je még viccesebb. Ahogy a reklámjukban is volt, menjek ki a parkban nézzem projectoron ahogy játszik a spanom killzone-t , de nézzem inkább a telefonon a stream-et hiszen telefonon sokkal jobb. Vagy a PSVitámon. Hát óriási, köszönjük! :D Ment rá egy LIKE csak úgy ahogy a hiperszuper PS Store megvalósításukra AGAIN!

De a reggelnek köszönhetően sok témáról szerettem volna leírni a véleményem. Erre egy zsúfolt hozzászólás sikerült MEGINT!

[ Szerkesztve ]

(#4008) vg válasza Xirtam (#4007) üzenetére


vg
addikt

Nem tudok erre az értelmetlen eszmefuttatásodra mit írni. Nem tudom felfogni, hogy mi késztet téged arra, hogy egy játék végigjátszását végignézd videómegosztón, úgy, hogy közben nem is akarod. Felfoghatatlan az is, hogy miért nézed meg egyáltalán egy előzetest, ha nem akarod megnézni. Mi késztet téged, hogy olyan videókra pazarolt az időd, ami nem is érdekel(Tirexi). Azt sem értem, hogy miért zavar téged, ha valaki meg akarja osztani facebook ismerőseivel, ha mondjuk BF4-ben csinál egy 10-es multikill-t. Esetleg látná magát egy másik játékos szemszögéből, hogy miként versenyeztek egy autóversenyen. Téged ez zavar, de nem baj, egyedül vagy vele.

(#4009) boost válasza Xirtam (#4007) üzenetére


boost
addikt

ez elég offtopic volt.

(#4010) MasterMark válasza Xirtam (#4007) üzenetére


MasterMark
titán

Xirtam igyál valamit. :DDD

Switch Tax

(#4011) Mister_X válasza Xirtam (#4006) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gondolom online terén most is kiforrottabb a One.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4012) Def26 válasza Mister_X (#4011) üzenetére


Def26
félisten

Biztosan, de mi ezt Magyarországról nem hiszem, hogy megtapasztaljuk. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4013) zöld drazi válasza Xirtam (#4006) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

A Live jobb, ezt eddig is tudtuk, én már akkor is boldog lennék, ha a generáció végére a ps4 be tudná érni minőségben.
Kezdeti címek szerintem egyik konzolon sem kiemelkedőek.
PS4 joyja végre használható, külsőre nekem mind a két konzol bejön.
TV-s baromság nem hinném hogy számottevő lenne, amerikaiknak talán, de nekik van más, jobb lehetőségük is, mint a Netflix és a Hulu app.

Nagyon hasonló a két konzol, csak az ms elcseszte a marketinget. Nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#4014) Mister_X válasza Def26 (#4012) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha stabilabb, gyorsabb a store rész, gyorsabb a rendszer, stb. (mint eddig), azt meg fogjuk tapasztalni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4015) Madwe válasza Xirtam (#4007) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én sem értem miért zavar... Youtube indulásánál én is úgy kerestem videókat, hogy beírtam a keresőbe azt amit érdekel azt dobált mindent én meg belelestem... Node manapság van 15-20 csatorna amire feliratkoztam, azok minőségi tartalmat generálnak, legalábbis számomra, nekem tetszik amit csinálnak, ráadásul kb 0 spoilerrel mindezt... Innentől kezdve a 13 évesek azt tesznek fel amit akarnak, úgyse fogom látni :D

[ Szerkesztve ]

(#4016) Madwe válasza Xirtam (#4006) üzenetére


Madwe
nagyúr

Flémface on : Ezt onnan tudod mert látod melyik oldalnak melyik gyártó mennyit fizetett:D? Vagy csak abból indulsz ki hogy a legtöbb amerikai marketingsheep brainwashed távirányítót felemelni nem képes lusta disznó aki minden idióta featureért rajong és akit teljesen lenyűgöz az x1 funkciólistája, amit egy smart tv és laptop/tablet/okostelefon eddig is tökéletesen kiváltott, cserébe jobb rajta az ux és nem kell feleslegesen menjen közbe mégegy doboz :D?

[ Szerkesztve ]

(#4017) Def26 válasza Mister_X (#4014) üzenetére


Def26
félisten

Én nem erre gondolok.
Az alap dolog, hogy mindkét konzolon siklik a rendszer. PS4 -en is ugyanúgy működik a hang alapú irányítás.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4018) Xirtam válasza Madwe (#4016) üzenetére


Xirtam
veterán

Gyorsaságra gondolok igazából. Hogy a SONY még mindig béndzsó rendszer írásban. Számomra átláthatatlan. :D

(#4019) Madwe válasza Def26 (#4017) üzenetére


Madwe
nagyúr

PS4 tesztekben pont hogy kiemelték h mostmár pörög a rendszer rendesen és ez a NEXTGEN legjobb előnye:D Storet nyilván nem tudják még milyen lesz mert alig használják, napokban kiderül... De szerintem ebben a genben a rendszer mindkettőnél gyors lesz, remélem stabil is, store xen alap h hasít, psnél meg nemsokára kiderül (bár az hozzátartozik h launchnál lehet mindkettő szarrá lesz terhelve, még xé is, a valós sebességük majd csak akkor jön ki h ha lecsengett...)

(#4020) Def26


Def26
félisten

Azt tudjuk már, hogy internet explorert tudom használni billentyűzettel és egérrel? :) vagy majd nézzem meg magamnak jövő héten. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4021) pzstm válasza Def26 (#4020) üzenetére


pzstm
titán

vagy megnézem majd én Neked, bár se USB-s billem nincs se egerem :DDD

Vagy hogy kell megnézni? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4022) Def26 válasza pzstm (#4021) üzenetére


Def26
félisten

Belőled elegem van. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4023) Def26


Def26
félisten

"Xbox on" [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4024) zöld drazi válasza Def26 (#4023) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Sony Tv azért elég fail. :DDD

(#4025) boost válasza Def26 (#4023) üzenetére


boost
addikt

vicces, hogy leszedték a Sony 4K TV-ről a SONY feliratot. :D :)) :DD :DDD :C ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4026) Madwe válasza Def26 (#4023) üzenetére


Madwe
nagyúr

ennek valahogy így kéne hangoznia: Xbox (or PS) i'm lazy and fat so i cant raise my arm to the controller, please turn on? BTW a sebesség elég pöpec, hipp hopp felállt! na az valami, van értelme! (de imho egy gombot még mindig gyorsabban megnyomok mint elmondok egy mondatot és várok h felfogja, de mindegy, szórakozni jó lesz ez is, nyilván sokan fogják használni, csak értelmét nem látom se xnél se psnél...)

[ Szerkesztve ]

(#4027) Xirtam válasza boost (#4025) üzenetére


Xirtam
veterán

Szerintetek SONY-nál egyik gépen sincs Windows?! :F

(#4028) Def26 válasza Madwe (#4026) üzenetére


Def26
félisten

Nekem lenne egy forradalmi ötletem. Az lenne király, ha funkciókhoz hozzá lehet bindelni az utasítást. Tehát felveszed, hogy "múkodj" és hozzá társítod az xbox bekapcsolást. Ebben az esetben nem kéne vacakolni a lokalizálással. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4029) boost válasza Xirtam (#4027) üzenetére


boost
addikt

ez már nagyon off: azért a win elég monopolhelyzetben van, míg TVből van jópár márka. Ha már szerintük Sony a legjobb, akkorkicsinyesség levenni a feliratot. :DD

(#4030) Madwe válasza Xirtam (#4027) üzenetére


Madwe
nagyúr

De, a Vaiokon win van, de ott max linux/hackintosh megoldás lenne, tvnél azét nagyobb a választék, sony ráadásul sztem túlárazott :) de tök mindegy milyen tvn mutatják, azért viccesnek vicces... Win9et már egy Macbookon fogják promózni vajh :D?

[ Szerkesztve ]

(#4031) krx21 válasza Def26 (#4028) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát igen, ez lenne a legkézenfekvőbb! Amíg ezt nem csinálják meg, addig soha nem is lesz problémamentes...

(#4032) pzstm válasza zöld drazi (#4024) üzenetére


pzstm
titán

miért is?

Ha tehetném Sony 4K-s TV-t vennék...amúgy nekem is Sony LCD TV-m van otthon és az Xbox 360-al teljesen jó barátsában vannak :F :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4033) Madwe válasza pzstm (#4032) üzenetére


Madwe
nagyúr

De te nem egy MS alkalmazott vagy aki épp mutogatja az új konzolját amit a Sony ellen küld csatába... nem gáz, de vicces :D

(#4034) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Aki Xbox ONE-t vesz és budapesti dobjon nekem egy PM-et pls. Szívességet kérnék tőle.

#4035) Def26

Rajta vagyok, csak sok időm nincs. (mondjuk attól még nem tudom meg ki veszi meg mert névtelen a szavazás. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4035) Def26 válasza oriic (#4034) üzenetére


Def26
félisten

Hát ha megcsináltad volna a szavazást akkor tudnád ki veszi. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4036) Mister_X válasza oriic (#4034) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem is jöhet pm :))

A szavazás gondolom nem nagy ördöngősség, lezsonak biztos van sablonja.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4037) boost válasza pzstm (#4032) üzenetére


boost
addikt

Ez a helyes hozzáállás.

A gáz az az lenne, ha te is leragasztanád a Sony feliratot, hogy ne lássák, hogy neked Sony tévéd van XBox mellé. Mint ahogy az MS alkalmazott teszi.

(#4038) prisz


prisz
aktív tag

media markt westend-ben este 20.00-22.00-ig minden 10% kedvezménnyel!!!!
Xbox 250gb+fifa14 54000,-
xbox250+tomb+halo 56700,-

Meg asszem minden más cuccra is érvényes :C

(#4039) Def26 válasza Mister_X (#4036) üzenetére


Def26
félisten

Ha nem b@sznak át a boltban akkor nekem lesz, de én nem Bp. -i vagyok. Forza 5 lesz mellé.

prisz: Ez nem jó topik, amúgy is kinek kellenek ezek a régi vasak? ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4040) oriic válasza Mister_X (#4036) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sablon megvan, este megcsinálom szavazást, aztán ha Zsoccc rábólint teszem is ki. :)

Live-Die-Respawn

(#4041) Def26 válasza oriic (#4040) üzenetére


Def26
félisten

Hurrá. :D :C Még egy Magyar oldal sem csinált szavazást, nagyon kíváncsi vagyok hogy alakul ez kis hazánkban.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4042) MasterMark válasza Def26 (#4041) üzenetére


MasterMark
titán

Miről lesz szavazás? :D

Switch Tax

(#4043) jalicsbal válasza Def26 (#4041) üzenetére


jalicsbal
tag

az arányra én is kíváncsi leszek

(#4044) Def26 válasza MasterMark (#4042) üzenetére


Def26
félisten

Azt nem tudom de gyere Te is. :D xbox one vs. ps4.
Itthon azért is lesz furcsa, mert ugye olcsóbb gép a ps4, ugyanakkor elég erős itthon az xbox 360. Valószínűleg az itthoni szavazás ráhúzható majd a szomszédos országokra is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4045) pzstm válasza Def26 (#4044) üzenetére


pzstm
titán

Mindre nem, auaztriaban elo 3 ismeros azt mondta pl, hogy mindkettőt megveszik, csak asszony ujsagos polcat arrébb kel rakni hogy elférjenek kényelmesen. :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4046) Def26 válasza pzstm (#4045) üzenetére


Def26
félisten

Mondjuk Ausztriára pont nem gondoltam. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4047) Mister_X válasza Def26 (#4044) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát azért tudjuk, hogy egyebek mellet miért is népszerű idehaza az Xbox 360... Én egy 7:3-as arányt tippelek a PS4 javára.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4048) negyven2


negyven2
veterán

Cápával őrzi a Microsoft az Xbox One-t :DDD

Amúgy szerintem is egy 70/30% lesz az eredmény a PS4 javára, vagy több.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#4049) pzstm válasza Mister_X (#4047) üzenetére


pzstm
titán

az nem baj, ha engem pont nem érdekel majd a végeredmény ugye? ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4050) Def26


Def26
félisten

Pár napja amit linkeltem az alapján én azt mondom lehetnek meglepetések. [link] Igaz, hogy ez csak egy twitter szavazás.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.