Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183001) Wesder válasza eeXaa (#183000) üzenetére


Wesder
félisten

Hújajj meg ne szakadj.
Egyedül csak a Gears5 ulti jàr az ultimate-hez.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183002) eeXaa válasza Wesder (#183001) üzenetére


eeXaa
addikt

...degáz... mióta van az hogy új gamepassos játékokhoz meg kell venni a dlc-ket?

(#183003) parandroid válasza eeXaa (#183002) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindig így volt. A Gears 5 lesz az első, ahol nem így lesz. De szerencsére neked erre a fosra úgysincs szükséged, szóval nem maradtál ki semmiből.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#183004) eeXaa válasza parandroid (#183003) üzenetére


eeXaa
addikt

Így van ;)
....csak sajnos nem lehet azt a több mint 10 gigás fost levakarni a játékról, ill. a tárhelyemből...

[ Szerkesztve ]

(#183005) Ernesto78 válasza laracroft (#182994) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

na ez már nem semmi.

Gondolnám, hogy a technológia már kiforrott ennyi idő után.

köszi

(#183006) pzstm válasza r.levente75 (#182972) üzenetére


pzstm
titán

100ora korul vagyok, egyszer nem volt ilyen problem

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#183007) pzstm


pzstm
titán

We focus on the player; we don’t focus on the device.

Totilo: But you can make enough money doing what you’re doing? This is a business.

Spencer: This is easy. The business is selling software and services. The business is not how many consoles you sell. The consoles are not where the profit in this side of the business is made, which is where the whole: ‘Who’s selling more consoles’ at any one time as the kind of root good of who is doing well in the business is just not true. You have other companies entering gaming who don’t even have a console as part of their equation. It’s all about how many games are people playing. And how much people are spending playing those games and how often they play.

[Phil Spencer On Xbox’s Unusual Strategy, Working With Sony, And More]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#183008) eeXaa válasza pzstm (#183007) üzenetére


eeXaa
addikt

...a sony meg röhög csendesen a markába, hogy a next gent is ők nyerik, ráadásul még nagyobb fölénnyel. :))

(#183009) l.skywalker válasza parandroid (#183003) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

State of Decay 2-höz járt a DLC nem? Vagy ahhoz alapból ingyenes?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#183010) nak0n válasza eeXaa (#183008) üzenetére


nak0n
aktív tag

Szerintem sokan vannak úgy, mint én, hogy pont lesz*rom, hogy ezt a gent ki nyerte, én jól elvagyok most is a boxon.

(#183011) szimszonos válasza eeXaa (#183004) üzenetére


szimszonos
őstag

De le tudod törölni.Több lehetőség is van rá.Még azokat a dlc-ket is látja a gép amihez már az alapjáték nincs telepítve.

[ Szerkesztve ]

(#183012) DaveHutt válasza eeXaa (#183000) üzenetére


DaveHutt
őstag

Látom megválaszolták már.

[ Szerkesztve ]

(#183013) eeXaa válasza szimszonos (#183011) üzenetére


eeXaa
addikt

ha megveszed a dlc-t egyből indul a játék, vagy tölteni kell hozzá? mivel most kellet letöltenem asszem 13 gigát és berakta a mapba is...
így biztos nem lehet törölni.

(#183014) Maxxy10 válasza l.skywalker (#183009) üzenetére


Maxxy10
addikt

Igen, ahhoz jött ingyenes DLC.

(#183015) Wesder válasza eeXaa (#183008) üzenetére


Wesder
félisten

Nyerj. Az Xboxosok tõbbsége úgy is jobban szeret szinte ingyen jàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183016) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És bár premierkor már volt egyszer, de megváltam tőle, most viszont nextgenig újra került hozzám egy One X, mellé meg egy Crucial 500-as SSD. :C

Live-Die-Respawn

(#183017) Siffredi válasza oriic (#183016) üzenetére


Siffredi
senior tag

Neked volt Intel 480-asod is, ha jól emlékszem...
Bár úgy látom, téged követni embert próbáló feladat lenne... :)

(#183018) MasterMark válasza Wesder (#183015) üzenetére


MasterMark
titán

De mit nyer?

Switch Tax

(#183019) #92006144 válasza MasterMark (#183018) üzenetére


#92006144
törölt tag

Topik tiltást ha továbbra is csak trollkodni jár ide...
Amúgy csak a vásárlók nyernek, ha van érdemi verseny.

[ Szerkesztve ]

(#183020) oriic válasza Siffredi (#183017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt, de az cserélve lett. :)

Live-Die-Respawn

(#183021) KoNZoLik@ válasza eeXaa (#183008) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor minek vagy itt, van pléjsztésön topik is ;]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#183022) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nyugodtan menjetek OFF-ba mostmár ezzel. Köszönjük az építő hozzászólásokat...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#183023) Siffredi válasza oriic (#183020) üzenetére


Siffredi
senior tag

Én is akkor vettem egyet használtan, amikor te is. Mai napig jól működik, bár inkább olvas róla a box, azt se sokat. Megérte azt a 14k-t, amit fizettem érte. :)

(#183024) Bep válasza l.skywalker (#183009) üzenetére


Bep
senior tag

Most jött hozzá egy TÖRTÉNET DLC :DDD (besza-behu). GP-ben bent van az biztos már néztem. Hamarosan kipróbálom, csak rá kell magam venni, mert a game koncepció jó és teszik, de a megvalósítás dupla zs kategória.

(#183025) remusz13 válasza KoNZoLik@ (#182989) üzenetére


remusz13
tag

Köszi a tippet, bár amit írtam, annál nagyobb összeget nem szánnék rá. Tudom, hogy jobb lenne, de...
Viszont ahogy olvasgattam a dolgok után, hasonló árfekvésben lévő Samsunggal lehet jobban is járok :K

(#183026) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Plantronics RIG 800XL

[link]

Élménybeszámoló a minap hozzám került Xbox One Wireless(Vezetéknélküli) fejhallgatóról. Egy ideje már elegem volt a vezetékes megoldásokból, így keresni keztem valamilyen wireless változatot. Régebben volt már Turtle Beach Stealth 600x-em, de anyagi okok miatt meg kellett válnom tőle, viszont az nem volt rossz cucc, így gondoltam újra beszerzek egy olyat. Nos mint kiderült, itthon már senki nem forgalmazza őket, vagy egyes webshopok csak árulják, de rendelés után hívnak hogy bocsi még sincs. Nézelődtem még hasonló fejesek után, de csak nagyon drága megoldásokat találtam Xbox-hoz. (Razer Tresher, Astro A20, Astro A50 stb.)

Végül belefutottam a Plantronics RIG 800XL-be, amely bár nem olcsó (49k most a legtöbb boltban), de egyelőre más megoldás nem létezik ilyen ársávban. Végül sikerült hozzájutnom tesztelésre egy példányhoz (Innen is köszönöm a felajánlást), így a minap belőttem a cuccot és elkezdtem használni. A dobozban egyébként volt egy Dolby Atmos letöltőkód is, ezt a szokásos módon lehet aktiválni a proflunkra majd a Settings-ben beállítani.

A füles három változatban állítható, így a kisebb és nagyobb fejű felhasználók is be tudják állítani, hogy kényelmes legyen. (Nekem nyilván utóbbi kellett, nem meglepő. :D )

Az akksi minimálisan volt feltöltve, így arra még kb 2,5-3 órát rá kellett szánni. (Sima microUSB-vel tölthető) Viszont ha egyszer maximumon van, akkor elvileg 24 óra folyamatos használatot is kibír. (Nyilván ezt még nem tudtam tesztelni.)

A TB Stealth 600x-el ellentétben itt kapunk egy külön vevőegységet, amelyet USB-vel kell hozzákötni a konzolhoz. Ha ez megvan, akkor a rajta lévő gombot megnyomva máris párosítható, pillanatok alatt megtalálja a rendszer a fülest és ezt ki is írja a képernyőre. A headset felhajtható mikrofonnal rendelkezik ez nyilván egyből a némítás is, szóval azzal nem kell külön bajlódni.

A füles jobb oldalának alján van egy gomb, ami 4, előre beállított EQ-t tudunk használni, de bőven elég ha az elsőt használjuk. (Gomb megnyomására csipogás jelzi, hogy melyik van bekapcsolva.)
A rendszer egyébként jól meg van oldva, egy női hang mondja be ha alacsony/magas az akksi töltöttsége, vagy ha épp párosítva vagy szétkapcsolva van a füles.

A bal oldalon található a töltő dugasz, a hangerő állítás (Maga a mikrofon is), a bekapcsoló gomb, valamint egy kapcsoló amivel beállíthatjuk, hogy a játék vagy a chat hangját halljuk jobban.

Egyelőre a beállítások után és egy napi használat után azt mondom, hogy sokkal jobb hangja van és sokkal kényelmesebb a Plantronics, mit a Turtle Beach volt anno. Egyedüli hátránya az ára lehet, sokan nem szeretnének 49-50k-t kiadni egy fülesre, amikor ilyen áron jobb fejest lehet venni, bár azok vezetékesek.

Kap a cucc tőlem 8/10-et.

#fejhallgato
#plantronics
#wireless

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#183029) KoNZoLik@ válasza oriic (#183026) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez elég jónak tűnik...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#183030) DaveHutt válasza #22718208 (#182866) üzenetére


DaveHutt
őstag

Sokadik pont: szoftvertámogatást kap a régebbi eszköz is, cseréb nem kell kettő-harom eszközt fejleszteniük. A One X lesz az alap konzol, ami későbbiekben alap 4kra elég lesz, az új pedig viszi majd ígéretek szerint, amit kell. Az Apple-nek is bevàlt ez az üzletpolitika, tovább tudnak a piacon tartani egy meglévő designt, megtérül a fejlesztési költség.

(#183031) Oxi


Oxi
aktív tag

Sziasztok!
Az új LG 65c8 mellé tegnap vettem egy XBOX ONE X-t, mivel azt olvastam hogy játékok alatt kihasználja a TV képességeit. Soha nem volt még konzolom. Haveroknál régebben néha játszottam PS 1 vagy 2-vel, régebbi XBOX-al. A neten megnéztem egy rakás XBOX One vs. PS 4Pro videót, láttam a sok lelkendező fant. Reméltem hogy örülhetek majd ennek az új szerzeményemnek is...
Ehhez képest egy átkínlódott és idegeskedéssel, frusztrációval teli délutánom, estém lett.
Azt gondoltam hogy hazaviszem, összekötöm a TV-vel, beteszem a megvásárolt játékot és már játszhatom is. Hát nem... Indítás, vacakolás a regisztrációval, majd csigalassúságú frissítés a gépre. Újraindítás után regisztráció folytatása, adatok, bankkártya, stb. A játékot betéve regisztráció az EA-hoz. Még mindig semmi játék, mert kb 21Giga frissítést kell letöltenie a maga lassú tempójában hogy használható legyen. Ok, legyen, addig megcsinálom a Game Pass-t. Microsoft account kell. Van, de nem fogadja el, jelszót akar módosítani. Rendben, csináljuk! Másodlagos email, telefon, ezek jól megszórva különböző kódokkal, innen-oda, onnan-ide másolgatás. Ettől szétbarmolódik a hotmail-es emailem. Az is ellenőrizni, jelszót módosítani akar. Újabb baxakodás után helyreáll az email, vissza lehet térni a konzolhoz. Game Pass levonja az első havi összeget. Letölthető játékok rohadt hosszú kódjaival vacakolás, majd megdöbbenés következik azon hogy 77Gb adatot kezd el tölteni saját magára! Ekkorra az első játékot játszhatónak írja. A kép gyönyörű. Ez az egyetlen pozitívum. Az irányítás a vezeték nélküli kontrollerrel olyan laggos, mint amilyenre emlékeztem a PS 1-2 korából. A bejátszásokat végig kell nézni, nem lehet kilépni belőlük. A csalódásom leírhatatlan. Késő éjjelre jár, hagyom hogy letöltse a játékokat, lefekszem aludni. Reggel bekapcsolom, újra be kell jelentkeznem. Beírom a hatjegyű kódot. Megjelenik a fekete képernyő, a közepén forgó karikával és úgy marad. Bármeddig. Szerintem itt lefagy ez a hulladék. A supporttal beszélni csak hétköznap lehet. Még jó hogy a MM vasárnap is nyitva van, mert viszem is vissza hozzájuk ezt a rakás szerencsétlenséget. Hat éve van a piacon? Ennyire futja a világ legerősebb konzoljától? Ez szégyen! Bár, mire számítottam? Ez is csak a Microsoft kreálmánya... Hát olyan is!

[ Szerkesztve ]

Mínusz egy ok a kötekedésre.

(#183033) akooos válasza Oxi (#183031) üzenetére


akooos
veterán

Jó volt veled, szia :)

Ismered gondolom a user error kifejezést. Az, hogy ennyire nem értesz valamihez, miért a microsoft hibája? :D

(#183034) Micsurin válasza Oxi (#183031) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Oké.... :DDD

Egyébként ki hiszi azt a 100GB-s játékok korában, hogy lemez be és instant lehet játszani?
Hotmail? Rly? :DD

Letölthető játékok rohadt hosszú kódjaival vacakolás, majd megdöbbenés következik azon hogy 77Gb adatot kezd el tölteni saját magára! Ekkorra az első játékot játszhatónak írja.

Várjáá má várjámáá általában a játékot telepítjük vagy te gépen is elindítod mikor még telepít de már indítható? Na azért ez szarvas user error.

2019 - 2017 = 6 valaki szóljon már Newtonnak meg Albertnek is... ideje módosítani a jelenünkön!44!!!

Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb. Azt látjuk.... :DDD
Oké, degec mára off ígérem...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183035) jannid válasza Oxi (#183031) üzenetére


jannid
senior tag

,,irányítás a vezeték nélküli kontrollerrel olyan laggos"

Ezt sajnos nem tudom elhinni neked. Állítani lehet az érzékenységet, minden játékon belül, de hogy laggos legyen..

[ Szerkesztve ]

(#183036) Siffredi válasza jannid (#183035) üzenetére


Siffredi
senior tag

Gondolom nem állította be az "új LG 65c8"-át game mode-ra, azért volt a lagg...

(#183037) #20411392 válasza jannid (#183035) üzenetére


#20411392
törölt tag

4K-ban 21.5 ms az input lagja a TV-jének játék módban. A nélkül 50 ms, de bizonyos beállításokkal 100 ms is lehet. Lehet sz_rul volt beállítva a tv és ezért érezte 'laggosnak'.

(#183038) MasterMark válasza Oxi (#183031) üzenetére


MasterMark
titán

Amúgy ez azért vicces, mert már így is kő egyszerűre van csinálva minden xbox-on. Több millió másik embernek sikerült beálíltani, de neked nem. Nyilván a víz a hülye, ha nem tudsz úszni.

Digitális analfabéta vagy, és ez a szégyen...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#183039) icemad válasza Oxi (#183031) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk a Microsoft-os email címes, regisztrációs b@sz@kodást ismerem én is. Sógorom vett egy one-t, csináltunk neki email címet, másodlagos cím, telefonszám stb. Csináltunk paypalt, külön megadtuk a bankkártya adatokat. Vásárolni nem tud egyikkel sem, 2 napig szenvedtünk vele, többszörös chatelés a supportal, kecskeáldozat, stb. Semmi sem segített, pedig az Ms próbaterhelést is csinált a számlákon, szóval elméletileg működnie kellene. Most, ha kell neki egy játék, megveszem neki én, ő meg átutalja az árát.
Nekem anno rögtön elsőre minden rendben volt, bár én még 360 korszakban regisztráltam. Ő meg pár hónapja vette a gépet. Lehet, hogy valamit variáltak a regisztrációval.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#183040) Wesder válasza Oxi (#183031) üzenetére


Wesder
félisten

Vehettél volna inkàbb Playstationt...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183041) Micsurin válasza Wesder (#183040) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezt inkább ne... :DDD
Elég volt a jóból az elmúlt két hét során.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183042) Wesder válasza Micsurin (#183041) üzenetére


Wesder
félisten

Jòtanàcs, ott minden biztos jobban működik.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183044) jannid válasza #20411392 (#183037) üzenetére


jannid
senior tag

Így értettem, hogy biztos csak beállítás kérdése. Türelmesnek kell lenni mindennek utána nézni.

(#183046) mike1334 válasza Oxi (#183031) üzenetére


mike1334
veterán

Mi a kérdés? :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#183048) KoNZoLik@ válasza Oxi (#183031) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ezt még olvasni is rossz, mondjuk én nem olvastam végig🤣

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#183049) kazuma921 válasza Oxi (#183031) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Visszajövök ide olvasgatni hosszas kihagyás után, és ez vár.. jaaaaaj... :D

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#183050) Wesder


Wesder
félisten

Van arra megoldàs, hogy film közben ne kapcsoljon le a controller? Elég zavarò hogy nézném a filmet, erre elmegy a hang, mert kikapcsol. Gondolom usb kàbellel megszünne a probléma.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.