Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94401) Def26 válasza parandroid (#94400) üzenetére


Def26
félisten

Jöhetne egy jó kis 200€ -s készletkisöprő gép akció is. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#94404) szjoci


szjoci
őstag

Sziasztok!

Sosem volt még konzolunk, eddig nem is hiányzott. De a lányom barátnője karácsonyra kapott egy ilyen csodát kinect-tel, és a sports rivals-sal nagyon jól elbohóckodtak :). Azóta rágja a fülünket, így most tervezem megvenni az elsőt egy one vagy slim one személyében.
Ebből adódik az első kérdésem: Mi a különbség a kettő között, van-e valami hátránya a sima one-nak a slimmel szemben?
2. Refurb terméknél gyakorlatilag csak az 1év garancia a hátrány?
3. Ha külföldről rendelem (Anglia, USA), azt tudom itt is használni? (gondolok itt pl régió korlátra)
4. Ha használtat veszek (garisat), abból származhat-e valami hátrányom?
5. Ebay-en, itthon is vannak akik játékokkal együtt árulják, ezeket én is tudom gond nélkül használni?

Egyelőre ennyi jutott eszembe, de biztos jövök még ilyen számomra nem egyértelmű dolgokkal zargatni a társaságot :R

Köszönettel,
Joci

(#94405) Donnos


Donnos
tag

Sziasztok!
Található valahol olyan lista hogy mely játékoknak van free trial verziója?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#94406) Jovanny2 válasza szjoci (#94404) üzenetére


Jovanny2
őstag

A legfontosabb különbség esetedben, hogy az S-en nincs dedikált Kinect bemenet. Átalakító kell, ami csak akkor van ingyen, ha van fat box serialod, S box serialod és kinect serialod regisztrálva a MS honlapján. Az átalakító utólag ~15.000 Ft.

2. Ezen kívül a slimnek inkább előnyei vannak a fat-tel szemben. Kisebb, 4K képes Blu-ray lejátszás és HDR képesség, beépített táp, stb. Refurbot nem biztos hogy vennék, de általában azokra is 2 év garit ír beregisztrálás után a tapasztalatok szerint, nem 1-et.

3. Régiókorlát miatt ne aggódj, viszont a táp USA-nál problémás, illetve a gari is.

4. Semmi hátrányod sem származik használt garis gépből. Csak át kell regisztrálni a honlapon.

5.Ha lemezes, akkor igen. Ha digitális, akkor nem érdemes a játékok miatt felárat fizetni.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94407) okibots válasza szjoci (#94404) üzenetére


okibots
aktív tag

"Mi a különbség a kettő között, van-e valami hátránya a sima one-nak a slimmel szemben?"
A slim kisebb, beépített tápegység,4k videólejátszás (ezáltal az olvasó is az), HDR. Ellenben nincsen rajta kinect csatlakozó, egy átalakító kell hozzá amit külön meg kell vásárolni. A "fat" gép is nagyon jó masina, a kinézetén és az említett fontosabb (HDR,4k bluray lejátszás) különbségeken túl semmi különbség nincsen, hacsak azt a negyed hajszálnyi erőkülönbséget nem vesszük a slim javára.
2. Igen, papíron az a hátrány. De itt a topikban aki refurbished xbox-ot vett, regelés után mindannyiuknak megvolt a 2 év gyári garancia.
3. Nincsen régiókorlát, a dugajzat probléma lesz csak, átalakító kell majd.
4. Semmi hátrány nincsen belőle, maximum esztétikai. Megbízható eladót keress legalább egy év garanciával.
5. Lemezes játékokat használhatod mindennemű megkötés nélkül. Profilt megvenni nem ajánlott, a digitális játékok értéke 0, hacsak betonbiztosan örökre tiéd marad a profil, amit nem lehet garantálni. Ha profilt nem ad, csak rajta hagyja a játékokat akkor te azt nem használhatod csak úgy ha az a profilt le-homeolod amivel meg lettek véve a játékok. De ez megint olyan dolog, hogy semennyire nem biztos, hiszen bármikor vissza állthatja magára a home-ot az eladó.

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94408) oriic válasza Jovanny2 (#94406) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"viszont a táp USA-nál problémás, illetve a gari is."

Gari nem problémás, simán gariztattam US-ből származó első szériás gépet 2014 közepén.

Live-Die-Respawn

(#94409) Jovanny2 válasza oriic (#94408) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nekem úgy rémlett, hogy valaki úgy járt, hogy gariztatott egy USA gépet, és "kezelési költséget" számláztak rá, talán Ő, de nem biztos. De ha neked más a tapasztalatod, akkor sorry. A tápot így is úgy is cserélni kell (lehet, hogy az említett esetben pont ez volt a gond, és a hibás feszültség miatti tönkremenetel nem garanciális probléma). Nem változtat a dolgon, hogy én nem ajánlom az USA vásárlást semmiképp, főleg úgy, hogy itthon is a bányászbéka segge alatt vannak az árak. :)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94410) oriic válasza Jovanny2 (#94409) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván, fillérekért lehet már kapni itthon is gépet. Egy ismerős pl első szériás FAT-et vett valami 40k-ért és nincs semmi baja. Igaz gari már rég nincs rajta, de digitális játékokkal játszik és tökéletesen megy a gép.

Live-Die-Respawn

(#94411) hackeeeee válasza Chumlee (#94398) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nincs mit, használd egészséggel.

Véleményem szubjektív...

(#94412) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nézegetem ezt a Little Nightmares-t, egész jónak tűnik. :)

Véleményem szubjektív...

(#94413) MrPeekaboo válasza Game-over (#94360) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Nem rendelkezem az eszközzel, de leírás alapján az IR Blaster-nek transmitter-nek kell lennie, tehát ez továbbítja a jelet. A jack dugón 1 fekete rész legyen. A Blaster végét oda kell irányítani, ahol a másik eszköz (pl. TV) rálát és tudja venni a jelét. Ezután Xbox-on a OneGuide beállításokon keresztül kell az eszköz típusát megadni. Ha minden jól megy, akkor így pl. ki-be lehet kapcsolni a TV-t, amikor a konzolt indítod vagy leállítod. Ha van media remote-od, akkor a hangerőt és a csatornákat is váltogathatod rajta a OneGuide app-on keresztül.

(#94414) sut3kh


sut3kh
csendes tag

Sziasztok!

Elszeretném adni a régi fat xbox-mat amin fél év garancia van még, viszont bevagyok regisztrálva a ms. garancia ügyintézőnél, ezt valahogyan lehet törölni, vagy másik regisztrál címről is be lehet a sorozatszámot regisztrálni gond nélkül?

Illetve a gépről az acc törléssel megoldhatom azt hogy ne férjenek hozzá a dolgaimhoz? (bankáratyám adatai,letöltött gold játékok)

[ Szerkesztve ]

(#94415) birorichard válasza sut3kh (#94414) üzenetére


birorichard
őstag

Webes felületen törlöd a profilodról a gépet, a boxon pedig nyomsz egy factory reset-et vagy milyen néven fut, így okésnak kell lennie - nem marad rajta semmi, és a gépet is tudja regisztrálni az új gazdája.

(#94416) okibots válasza sut3kh (#94414) üzenetére


okibots
aktív tag

Szia!

Igen, te tudod magad alól törölni a szériaszámot, az új tulaj pedig simán betudja magához regisztrálni.

Csinálj egy hard resetet a boxon, akkor minden eltűnik róla amit rátettél, valamint beállítottál. De amúgy ha törlöd az accod, onnantól akinek eladod nem fogja tudni kezelni.

Gyári visszaállítás

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#94417) sut3kh


sut3kh
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, megtaláltam a reg. törlést is. :R

[ Szerkesztve ]

(#94418) sting2 válasza szjoci (#94404) üzenetére


sting2
addikt

Nem egyszerűbb egy 360 + Kinect kombót választani?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#94419) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ha esetleg valaki egyszerűbb fülest keres a Onehoz.

Tescoban 5990 forint most csak...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94420) Jovanny2 válasza Bogyi007 (#94419) üzenetére


Jovanny2
őstag

Látom már videót is csináltál róla. ;] :DDD

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#94421) rdt89 válasza Jovanny2 (#94420) üzenetére


rdt89
addikt

Ez nagyon aljas volt xD ;] :C :DD

(#94422) Bogyi007 válasza Jovanny2 (#94420) üzenetére


Bogyi007
veterán

Majdnem 30 évvel (25 szinte biztos) vagyok csak öregebb... :D

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94423) hackeeeee válasza Jovanny2 (#94420) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

From degec. :)

Node, akkor látom bevált a füles, királyság.

Véleményem szubjektív...

(#94424) Bogyi007 válasza hackeeeee (#94423) üzenetére


Bogyi007
veterán

A vicc az hogy még nem vettem meg. Reklámozom egyenlőre.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94425) szjoci válasza sting2 (#94418) üzenetére


szjoci
őstag

A lányomnak pont a sports rivals játék tetszett meg, ami ha jól tudom only on xbox one :B

Mindenkinek: köszönöm szépen az útbaigazítást :R

(#94426) hackeeeee válasza Bogyi007 (#94424) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ja eh, akkor majd elfogy. :)

Véleményem szubjektív...

(#94427) StLui


StLui
veterán

Fiam kapott egy ilyet rokontól, még tavaly pár hónapja, kihúzom a mikrofont akkor nem is működik, rossz vagy van ilyen is? (már a hangerőállító is rossz rajta, ráadásul nem jó One-hoz még fejhallgatóként sem, pedig azt hittem rossz jack kiosztásnál a füles azért szól, vagy csak az egyik oldal, de teljesen néma marad

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#94428) bulikavagyok válasza Bogyi007 (#94419) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szuper akció.

(#94429) hackeeeee válasza bulikavagyok (#94428) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

+ szállítás, és már árban is vagyunk.. Ez meg "helyben" van.

Véleményem szubjektív...

(#94430) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

WD2-nél ez a trial, hogy van? Elindítom és szépen leketyeg a 3 óra, vagy csak azt számolja amikor játszok vele?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#94431) bulikavagyok válasza hackeeeee (#94429) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Helyben? Kinek? Én sem egy Tesco mellett élek. :D Ha meg akarom venni autóba kell ülnöm, de amúgy ez a fejes kb mindenhol ennyibe kerül, ezért nem értem, h miért ajánlja.. :F Főleg úgy, h még ki sem próbálta. Ja, és mindjárt jön a "Tesco dolgozói kártyával 10%-al olcsóbb" szöveg. Hagyjuk.

(#94432) hackeeeee : :N

[ Szerkesztve ]

(#94432) hackeeeee válasza bulikavagyok (#94431) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Neki pl. igen, pl. Nekem is.

Nekem aqua-tól, ipontól, 1500-2000 Ft szállítási költséggel már drágább, mint megvenni a tesco-ban, pl.

Én csak a linkelt árukeresős áraidhoz hasonlítok.. :)

What? Mivan? Nem kell 10% kedvezmény a clubkártyával, csak van szállításkiköltség. Persze, ha nincs közelben, akkor lehet szállítási költséget is fizetni, mert az kényelmesebb, mint autóba ülni, vagy buszozni. Nincs ezzel semmi probléma.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#94433) Mandok válasza Bogyi007 (#94419) üzenetére


Mandok
tag

Ez mindenhol annyi egyébként, de legyen max. 6000. Nem látom be, miért épp most ajánlod...

[ Szerkesztve ]

(#94434) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Mint ahogyan hackeeeee is írta az helyben van (lassan nincs olyan város ahol ne lenne Tesco) míg a többi boltban ahol ennyi ott még szállítási költségek is jönnek.
Semmiféle Clubkártyát nem akartam írni, nem kellene általánosítani egyébként sem a dolgokat egy esetből kiindulva.

Apropó hackeeeee - neki kevesebb távolságra volna a Tescos árban való beszerzés mint gondolnátok. :D
Egyébként meg kipróbáltam és az MS dedikált Xbox One headset hozzá képest nem ér közel 10000 forinttal többet...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#94435) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fake, de mocsok jól néz ki:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#94436) zsolesz010 válasza oriic (#94435) üzenetére


zsolesz010
senior tag

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#94437) pelenka35 válasza Bogyi007 (#94419) üzenetére


pelenka35
őstag

Hali, működik a chat elite controllerel is?

Gamertag:Rob3rt75

(#94438) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Hali!

A hétvégén próbáltam streamelni laptopra, de nem sikerült. Két laptoppal, meg egy asztali géppel (Gigabyte Brix mini) is próbáltam, de egyiken sem akart menni. Látták a boxot, de amikor az átjátszást elindítom, akkor hálózatminőségi problémát ír. Korábban ment a mini pc-vel. Mondjuk azóta volt Win 10 frissítés. A számítógépek és a box is kábelesen csatlakozott a hálózathoz, a nettel is rendben volt minden és a boxon is engedélyeztem a sztrímelést. Ötletek?

(#94439) sugarforce válasza frankdelgado (#94438) üzenetére


sugarforce
őstag

Milyen win 10 van fent. Korábban én és más is járt így itt, nem volt fent a media feature pack, bár akkor nem hálózat minőség problémát ír.

(#94440) toyone


toyone
őstag

Sziasztok.

Előfizettem az EA Accessre de valamit nem látok át.

Bejelentkezés nélkül PC-n azt írja az Unravel játékra hogy 0,00 HUF+ EA Access-előfizetéssel Majd belépve már csak kedvezményesen vásárolhatom meg hatszáz forinttal a hatezerből. Boxon keresztül nézve ugyan ez.
A Battlefield Hardline PC-n fizetősnek írja, de Boxon ingyenesen leszedhető volt.

Hogy van ez?
Régiók magyarok.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#94441) bulikavagyok válasza toyone (#94440) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,

PC-ről szerintem nem fog menni...Töltsd le a boxra az EA Access alkalmazást, vagy a legegyszerűbb ha a boxon belépsz a "Ready to install" részbe, és onnan indítod a letöltést. Ott látni fogod az összes vault-os játékot -ha van élő előfizetésed.

[ Szerkesztve ]

(#94442) frankdelgado válasza sugarforce (#94439) üzenetére


frankdelgado
őstag

Win 10 pro 64 bites az egyik laptop, a másik 32 bites home.

(#94443) toyone válasza bulikavagyok (#94441) üzenetére


toyone
őstag

Van előfizetés, ott is néztem hogy mennyiért írja a játékot(az appban is és a ready to install-nál) de mindenhol fizetős. Holott a storban ha most PC-n rákeresek, azt írja hogy fizessek elő és akkor ingyenes. Ezért is tettem.
Megtenné nekem valaki hogy megnézni erre neki mit ír?

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#94444) bulikavagyok válasza toyone (#94443) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ha bent van egy játék a Ready to install-ban akkor szerintem már nem fizetős. Mi történik, ha ott rányomsz az install-ra?
Nekem így mutatja a Store (bejelentkezés után), ami azért is érdekes, mert én anno megvettem a játékot. Lehet, h ez is egy csak egy újabb bug...

Szerk.: Rányomtam a vásárlásra, és simán megvetetné velem újra a játékot. :B Ez biztos, h vmi bug.

[ Szerkesztve ]

(#94445) oriic válasza bulikavagyok (#94444) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem bug, mert accessel csak hozzaferest kapsz, de nem a tied a jatek, szoval ugyanugy meg lehet venni.

Live-Die-Respawn

(#94446) bulikavagyok válasza oriic (#94445) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az oké, de én már megvettem (megjelenéskor).

(#94447) toyone válasza bulikavagyok (#94444) üzenetére


toyone
őstag

Köszönöm hogy megnézted. Így mutatja nekem is. De ha meg kilépek:

Viszont a Battlefield Hardline, meg így is úgy is fizetősre van téve PC-n. Boxon meg nem volt ár csak hogy install, és nem is vont le semmit.
Nem próbáltam rá az installra mert a bankkártya hozzá van rendelve, aztán nem érzem úgy hogy jól esne a 6k előfizu mellé még egy véletlen 5k-s vásárlás. :) Vettem még x360-nál véletlen egy egy hónapos goldot, akkor azt vissza lehetett igényelni, konkrét játéknál nem valószínű hogy az megy.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#94448) oriic válasza bulikavagyok (#94446) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem siman kiirja hogy megvan, nem engedi ujra megvenni.

Live-Die-Respawn

(#94449) bulikavagyok válasza toyone (#94447) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nyomj rá bátran az installra (a Ready to install részben), vásárlásnál kér egy plusz megerősítést! Illetve megkérdezi, h mivel akarod rendezni.. Onnan mennie kell egyébként, most teszteltem az egyik BF-el.

Oriic: Ezt benéztem. :B Közben eszembe jutott, h valószinüleg a home társam profilján van.

[ Szerkesztve ]

(#94450) assalkah


assalkah
tag

Közel 1 hónapnyi tapasztalat után úgy érzem sikerült hellyel-közzel kiismerni az elite kontrollerem, így bátorkodom megosztani veletek a tapasztalataimat. FPS játékok miatt vettem, Overwatch és Battlefield 1 a kettő favoritom. Első ami szembeötlő volt azonnal az a súlya a kontinak ami egy picit kerekítve 350g az alap kivitel az 280g. Ez a 70g különbség nálam olyan 3-4 óra után kezd kellemetlenné válni, ami kimerül annyiban, hogy elkezd fájni a csuklóm, de ezt a kettő évvel ezelőtti kerékpárbalesetemnek tudom be inkább amiben szilánkosra tört a csuklóm. Az alap kontrollertol is megfájdult a csuklóm néha huzamosabb ideig tartó játék után, de ezzel hamarabb jelentkezik. Kis pihenőkkel elkerülhető. Maga a kontroller nagyon jó minőségű a gumiborítás az ott tartja a kezedben a kontrollert biztosan, viszont itt is jelentkezik az a probléma, hogy ahogy telnek az órák játék közben úgy érzed, mintha ragadna a tenyeredhez, picit nyirkos érzést keltett bennem. Akinek sokat izzad a tenyere annak idegesítő/ kellemetlen lehet szerintem. Ami számomra aggasztó (szerintem ez az egyetlen gyenge pontja) ezért nem is használom azok a trigger zárak ami felezi ugye a lenyomási távolságot. Az a problémám vele, hogy ha be van nyomva akkor egy közepesen hangos kopó műanyag hangját adja. Amivel nem lenne gond, csak olyan érzést kelt az emberben, mintha szét akarna törni. Szerintem nincs semmi a triggerben ami csillapítsa az erőt amivel benyomom és ezért kelti bennem ezt az érzetet. Ha nincs benyomva a zár akkor természetesen semmit se hallani a triggerekből. Itt ki is fújtak a negatív tapasztalatok.
A stickek a mágneseknek köszönhetően nagyon precízek, itt érezhető a legnagyobb különbség az alapkivitelhez képest (nem tudom milyen megoldást alkalmaztak, de érzem, hogy más). Nagyon könnyen cserélhetőek az alkatrészek, a billentyűk mérete ideális, nem túl kicsi, nem túl nagy. Most már sikerült megszoknom annyira, hogy ne nyomjam le véletlenül egyiket sem. Az Xboxos applikációjában pedig MINDEN beállítható, (külön piros pont jár azért, mert könnyen átlátható maga program) variálható az ember kedve szerint. Kettő configot tudsz alapértelmezettnek beállítani amivel a kontrolleren tudsz azonnal váltani, de egyébként én mindegyik játékra csináltam 1et (6db configom van) és kb fél perc átállítani, ha mondjuk nem az alapértelmezett kettőt szeretnéd használni.Ódákat tudnék zengeni róla, mert nekem nagyon bejön, de inkább próbáltam a negatív tapasztalatokat felsorolni hátha segít valakinek. Én leginkább a célzásban éreztem nagy fejlődést, illetve sokkal jobb a játékélmény azoknál a játékoknál ahol ki tudod használni a billentyűket. Mondjuk nekem a Forza Horizon 2 is sokkal jobban tetszett úgy, hogy a két alsó billentyűvel váltottam. Én ajánlom mindenkinek aki jó áron hozzá tudni jutni és ki is tudja használni azokat a plusz dolgokat amiket tud :)

Tehát:

Pro:

- A stickek valami hihetetlenül precíz célzást tesznek lehetővé és cserélhetőek ennek köszönhetően teljesen a játékstílusodra szabható
- A gumiborítás nagyon jó fogást garantál
- 2 db általad beállított config azonnal elérhető
- Minőségi érzést kelt az emberben nem csak a kontroller, hanem a tartozékok is (cipzáras tok, 3 fajta stick, az alsó billetyűk, illetve a szövetborítású USB kábel)

Kontra:

- Huzamosabb használat mellett lehetséges, hogy zavaró a súlya
- Gumiborítás hasznos, de ha izzad az ember tenyere akkor nagyon zavaró tud lenni
- Trigger gombok zárt állapotban kopogó hangot adnak ki
- Ár

[ Szerkesztve ]

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.