Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#196001) Benoe77 válasza Indiant (#195992) üzenetére


Benoe77
őstag

Lényegében kirakod az xbox-ot a nyílt internetre. Elvileg könnyebben csatlakozik, de tamadhatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#196002) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv!
Tegnap ki szerettem volna próbálni a Halo Reach-et. A Master Chief Collection-t frissítettem (lehúzott vagy 40 gigányi adatot), utána mikor indítottam volna a Reach-et, átdobott a MS Store-ba, hogy vegyem meg 3500 ft-ért, illetve a Halo 3 ODST is ott volt 750 ft-ért.
Jövő áprilisig érvényes GPU-m van, azt hittem ezek a kiegészítők is jönnek ingyen a MCC-be.
Nálam lehet a hiba, vagy tényleg külön pénzes ez a két cucc?

BÚÉK!

(#196003) Benoe77 válasza Ukraan (#196002) üzenetére


Benoe77
őstag

Nálam ment gamepass-szal

(#196004) l.skywalker válasza Ukraan (#196002) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Game Pass és Game Pass Ultimate tagoknak "ingyenesen" elérhető a Master Chief Collection-ön belül [link]

Aktív vagy passzív előfizető vagy? Úgy értem Home-olással van GPU-d vagy tisztán?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#196005) Benoe77 válasza icemad (#195984) üzenetére


Benoe77
őstag

Nálam is szórakozott az FH4

(#196006) vg válasza Benoe77 (#196001) üzenetére


vg
addikt

Ki támadja meg és mit támad egy konzolon?

(#196007) Wesder válasza l.skywalker (#195998) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt ja, az object particleből màr egyszerre négyet tudott kezelni 4K@60 mellett, a Gears 4-ben meg 2-nél összefingta magàt és 4K@30-volt a jàték. Annyi történt hogy sokmindent àtdobtak GPU-ra szàmolni, amit eddig a CPU végzett. Nem kicsit megdobta a teljesítményt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196008) l.skywalker válasza Wesder (#196007) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tiszta kopipészt, ugye? :D Csak közben mégsem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#196009) Benoe77 válasza vg (#196006) üzenetére


Benoe77
őstag

Nem hallottál még ilyesmiről?

(#196010) Ukraan válasza l.skywalker (#196004) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Csak én használom a fiókot, "tisztán". Meglepődtem én is, mindenütt azt találtam neten, hogy GPU-val ingyenesek az új részek is.

BÚÉK!

(#196011) Wesder válasza l.skywalker (#196008) üzenetére


Wesder
félisten

Attól hogy érdemben nem fejlődött, (mondom én, aki csak az 5-tel jàtszott) de semi-open world lett a jàték, és mint mindig most is egy UE techdemo-t kaptunk hogy mire képes a motor illetve a One X ha jól kihasznàljàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196012) l.skywalker válasza Benoe77 (#196009) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én sem nagyon, írd le amiket olvastál/hallottál, hogy többen tisztában lehessünk vele.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#196013) Madoc válasza vg (#196006) üzenetére


Madoc
veterán

Ezen is egy windows fut, akár be tud lépni távolról a profilodba ha nincs lejelszavazva,rögzített bankkártya adatokkal vásárolhat magának giftként akár stb... stb Amire mi nem gondolunk azt a hekkerek megcsinálhatják. Mindenkinek egyéni problémája mit enged és mit nem de jó tisztában lenni a kockázattal is. Pl ea accesst miért lop valaki? Itt volt valaki pár hete akinek ellopták az ea fiókját, igaz visszaszerezte de minek lopták el?

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196014) Madoc válasza Wesder (#196007) üzenetére


Madoc
veterán

És ettől lesz valami az év játéka? Szerintem kicsit sem. Egy sorozat ezredik része nagyon kis százalékban tud csak egyedi lenni, mivel pontosan egy sorozat része és nem szakadhat el teljesen a gyökerektől. Javítanak rajta, szebb is sőt gyönyörű, de....

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196015) Benoe77 válasza l.skywalker (#196012) üzenetére


Benoe77
őstag

Én sem tudok többet/mást mint amiket valószínűleg mindenki hallott már, nem is konkrétumra gondoltam, csak azt gondolom, hogy egy eszköz, ami teljes mértékben ki van rakva a netre támadhatóbb, mint amelyik tűzfal mögött van.

(#196016) RichieTri


RichieTri
senior tag

Az összefoglalós játékos listára hogy lehet felkerülni?
.. mintha pár éve még fent lettem volna :U

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#196017) Wesder válasza Madoc (#196014) üzenetére


Wesder
félisten

Én nem mondtam hogy az év jàtéka. Arra vàlaszoltam hogy copy-paste lett e.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196018) pzstm válasza KardosAttila (#195988) üzenetére


pzstm
titán

hála az égnek magasról teszek rájuk, teljesen nincs párhuzamban az én jelöltjeimmel.

Miközben technológiában mindenki csak tanulgatni fog tőlük és majd PS5/Scarlett időkben használni azt amit ők most megtettek.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#196019) vg válasza Madoc (#196013) üzenetére


vg
addikt

Aha, tehát ha dmz-be teszem az ixboznak adott helyi hálón az ip-t, akkor távolról be lehet lépni az xbox gépbe ha az nincs lejelszavazva... oké, jólvan. :DDD

(#196020) Wesder válasza RichieTri (#196016) üzenetére


Wesder
félisten

Én is kértem anno hogy írjanak bele, nem történt meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196021) atom18


atom18
aktív tag

Ha van két gép s és x külön vannak használva akkor minden további nélkül lehet használni akár ugyanazzal a névvel?

(#196022) Moby válasza Madoc (#196013) üzenetére


Moby
addikt

Ugye ezt te sem gondoltad komolyan :D

(#196023) Madoc válasza vg (#196019) üzenetére


Madoc
veterán

Szerintem egyértelműen le van írva: kép link de mondtam szive joga mindenkinek. :R (vesszőt amugy ismered? Mert vesszőt raktam nem pontot az írásomba.)

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196024) Madoc válasza Moby (#196022) üzenetére


Madoc
veterán

Mit? Nem vagyok hekker, így biztosra nem tudom persze, az is lehet hogy hülyeséget írtam. Cáfold meg kérlek miért is lehetetlen ez, tényleg érdekel. Jobb félni mint megijedni. Szerintem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196025) Moby válasza Madoc (#196023) üzenetére


Moby
addikt

Az van leírva konyhanyelven, hogy mit csinál a DMZ. Ennek semmi köze ahhoz a képtelenséghez, amit leírtál. Nem fognak belépni a profilodba távolról akkor sem,ha nincs natolva az xbox.

(#196026) l.skywalker válasza Wesder (#196020) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem küldjétek el PM-be és beraklak titeket és berakom majd az új menübe is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#196027) vg válasza Madoc (#196023) üzenetére


vg
addikt

Nézd, biztos úgy van, ahogy te mondod. Egy ennyire hozzáértővel nem is lehet vitatkozni. Amúgy nem ettől fogják ellopni a ea access fiókod, hanem az adathalász/szemét/felnőtt/kalóz oldalakon mindenhol egyforma jelszó/email kombót használsz.

(#196028) Benoe77 válasza vg (#196019) üzenetére


Benoe77
őstag

Mi az hogy helyi hálón dmz?

DMZ:
"A DMZ a benne elhelyezkedő hálózati eszközökhöz és erőforrásokhoz mind a megbízott belső, mind a megbízhatatlan külső területről engedélyezi a hozzáférést, de megakadályozza, hogy a külső területről bármilyen kérés vagy hozzáférési kísérlet eljusson a belső hálózatra."

(#196029) Madoc válasza Moby (#196025) üzenetére


Madoc
veterán

Tehát az xbox a net felől feltörhetetlen? Pont? Tény? Automatikus bejelentkezés van a profilomra azaz a saját konzolomon nem kér jelszót.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196030) Madoc válasza vg (#196027) üzenetére


Madoc
veterán

Példaként hoztam fe a "minek" - re. De úgy látom hanyagolom ezt. Én nem engedem ti meg csinájatok amit akartok. :) Csak cáfolat nem érkezik miért lehetetlen ez. És nem, nemértek hozzá, lelkes vagyok ebben csak. A dmz az mindenhol dmz azaz "demilitarizált zóna" (védtelen).

Amúgy meggyőződéses hülye vagyok, de ha megcáfolnak elismerem!

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196031) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


:C

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#196032) vg válasza Benoe77 (#196028) üzenetére


vg
addikt

Kell adni neki egy helyi ip-t a routeren az ixboznak, hogy ne dobja el pár óránként, aztán azt az ip-t tudod betenni dmz-be. Még jobbá tudod tenni, ha mac alapján adsz neki fix ip-t. Ilyesmik, no problem.

(#196033) Madoc válasza l.skywalker (#196031) üzenetére


Madoc
veterán

Nem tudsz valami okosságot? Érdekelni kezdett komolyan a dolog, rá is érek.. Elhízol a popcorntól! :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196034) Edgar2621 válasza l.skywalker (#196026) üzenetére


Edgar2621
őstag

Engem is tegyél be légy szíves, megy a PM hozzá.

XO: Gollami26

(#196035) Madoc válasza vg (#196032) üzenetére


Madoc
veterán

A fix ip-től nem lesz biztonságosabb.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196036) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszokat, igazából a SW Hoth Bundle az érdekes számomra, az kellene még a fa alá ...szerintetek most, hogy jön az új SW film, fognak akciózni SW játékokat ? :F

(#196037) GEIL


GEIL
addikt

sziasztok !

3 kérdésem volna:

- aki vette most akcióban 3 játékos Xbox one S-et ( minecraft, Fortnite, "kalózos valami" ), az meg tudja mondani hogy milyen legendary skin jár a Fortnite-hoz ?

- ha előre csinálok outlook-os címet/fiókot...akkor gondolom csak "xxx@outlook.com" a jó ?

-a dobozban 14 napos gold kód van.....de vettem egy controllert is, amihez szintén van 14 napos gold kód.....ezek egymás után beválthatók / összefűzhetők vagy csak az egyiket tudom egy accountra aktiválni ?

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#196039) Moby válasza Madoc (#196029) üzenetére


Moby
addikt

Tény. Ha egyeszer egy hekker ezt megtöri, azt vajon a natod fogja megállítani? Nem várok választ laikustól, nem ezért tettem fel :)

[ Szerkesztve ]

(#196040) l.skywalker válasza sith7 (#196036) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem azért, mert nem, de ezt tényleg EA Access-el a legolcsóbb megoldani. Havi 990.- forint vagy évi 5-6000.- és minden frissítés jön hozzá.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#196041) Madoc válasza Moby (#196039) üzenetére


Madoc
veterán

Nem, de attól nem könnyítem meg a dolgát szándékosan.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196042) Madoc válasza GEIL (#196037) üzenetére


Madoc
veterán

A 2.-ra válaszolva: nekem gmail-es fiókjaim vannak, havernak van még pl. freemail-es is.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196043) banderasz77 válasza GEIL (#196037) üzenetére


banderasz77
addikt

Nálunk pedig @yahoo.com üzemel. Teljesen mindegy egyébként, ami szimpi.

(#196044) sith7 válasza l.skywalker (#196040) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm a választ, gondolkodom a dolgon

(#196045) Moby válasza Madoc (#196041) üzenetére


Moby
addikt

Tehetsz még alá fekete kakas tollát. Van akik szerint az is megvéd a mindentől is, és simán van olyan hatásos az is :DDD

(#196046) Moby válasza GEIL (#196037) üzenetére


Moby
addikt

Legendary rogue spider knight volt nekem benne.

(#196047) Exian


Exian
őstag

Tudtok segíteni? Ez a kormány működik vajon One X-szel és FH4-gyel? Illetve, kell valami adapter hozzá, vagy simán USB-re csatlakoztatva működik? Vagy hogyan?

(#196048) r3ccardo válasza Exian (#196047) üzenetére


r3ccardo
tag

Itt leírják mivel kompatibilis és hogyan csatlakozik: https://kormany-videojatekhoz.arukereso.hu/spirit-of-gamer/race-wheel-pro-2-sog-rwp2-p365804693/#termek-leiras
És ha a konzollal kompatibilis, akkor onnan már olyan játékkal is ami támogatja a kormány használatot. FH4 pedig támogatja.

(#196049) AMD Power


AMD Power
titán

Warface nevu jatekkal jatszik itt valaki? A grafika nem egy nagy szam de nem tunik elore rossznak! :)

(#196050) Terentius


Terentius
őstag

Üdv!

Szeretnék venni egy xbox controllert pc-hez. Szerintetek van értelme pc-s játékosok ellen controllerrel játszani fps-t pl az új cod? Vagy felejtsem el?

Poco F5 12/256 Gb

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.