Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#209001) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass tartalma

Elérhető játékok listája

Hamarosan bekerülő játékok:

Április 9.

Hamarosan kivonuló játékok:

2020. április 15. körül

• The Book of Unwritten Tales 2
• Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
• MX vs ATV Reflex
• Prey
• Samurai Shodown II

Kiegészítők információk / frissítések:
-

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#209002) l.skywalker válasza l.skywalker (#209001) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Komolyan, még szerencse, hogy jött a hónapban a Nier :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#209003) humi1 válasza hpeti2 (#208992) üzenetére


humi1
tag

Hát passz!
Esetleg itt kérdezz rá: [link]

[ Szerkesztve ]

(#209004) useless válasza l.skywalker (#209002) üzenetére


useless
aktív tag

Mindkettő úgy kellett már, mint egy falat kenyér :U

-۞- -۞-

(#209005) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kicsit folyattam a nyálamat, van valakinek ilyenje? Lehetne kicsit olcsóbb. :D

Megyen!

(#209006) NoOne1976 válasza CptAdamica (#209005) üzenetére


NoOne1976
őstag

Igen, van. :K

(#209007) Madoc válasza CptAdamica (#209005) üzenetére


Madoc
veterán

Van, sokunknak.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#209008) CptAdamica


CptAdamica
veterán

És milyen használni a sima kontrollerhez képest?

Megyen!

(#209009) Chalez


Chalez
őstag

Sziasztok! A gyerek Nintendo Switch-el rendelkezik, viszont 99% csak Fortnite és Minecraft amit játszik. Érdemes lehetne lecserélni amiatt, hogy Box-on a játékok jobban futnak és szebb a grafika? Esetleg a jó áron kapható all Digital változatra, vagy inkább One X-re? Full HD TV-hez lenne.
Még annyi, hogy a Fortnite-ban elért eredményeit tudná vinni tovább, ha gépcsere lenne? :F

[ Szerkesztve ]

(#209010) GoSleep válasza Madoc (#209007) üzenetére


GoSleep
kezdő

Milyen a Cloud Alpha? Mar a kosarban van nalam is csak varom a velemenyed :D

(#209011) l.skywalker válasza Chalez (#209009) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha a felbontása nem is lesz jobb pl. a Fortnite-nak, de elképzelhető, hogy nagyobb fps-el fog futni https://www.polygon.com/fortnite/2018/6/15/17468286/fortnite-nintendo-switch-resolution-frame-rate

A Switch több játék esetében berak egy maximumot. De azt nem mondanám, hogy cseréljétek le, lehet, hogy most csak ezekkel játszik, de sok olyan tartalom van Switch-en ami Xbox-on sosem lesz (Mario-k pl.)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#209012) Madoc válasza GoSleep (#209010) üzenetére


Madoc
veterán

Még járatódik, csak este veszem használatba.(minden fülesemen megy elsőnek 24 órát a white-pink-brown noise végtelenítve) Első hallásra semmi külömbség a cloud 2-hez képest, vedd meg nyugodtan ennyiért simán tovább lehet passzolni akár egy hónap múlva is.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#209013) Madoc válasza CptAdamica (#209008) üzenetére


Madoc
veterán

Ferrari-trabant :DDD El lehet veszni a sok beállításba, bőségzavar van. Kényelmes, sokáig birja az akku... Van elite 1 is és ez jobb mindenben.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#209014) Chalez válasza l.skywalker (#209011) üzenetére


Chalez
őstag

Megvan Mario Kart is pl, de gyakorlatilag nem játszik semmi mással, csak Fortnite és Minecraft. Az elkövetkezendő 1-2 évben e két játék köré kellene a legjobb konfigot megtalálni, ez kb biztos. A gunplay tuti, hogy jobb a magasabb fps miatt, kérdés, hogy One S vagy One X inkább, ha választani kellene, a két adott játék tudatában.

(#209015) l.skywalker válasza Chalez (#209014) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jelenleg a piacon a One X a legerősebb. Év végén érkezik a PS és az Xbox új konzolja, azok még erősebbek lesznek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#209016) GoSleep válasza Madoc (#209012) üzenetére


GoSleep
kezdő

Oke köszi az infot,megrendeltem.

(#209017) GEIL válasza Chalez (#209014) üzenetére


GEIL
addikt

FullHD tévéhez ár/érték arányban elegendő az S-es változat.....ebben 2 játékban az X "többlettudása" semmiben nem jelenik meg.....csak jókat tudok mondani az S-ről....napi használatban van...Fortnite, Minecraft, Forza Horizon 4...stb....Az S 59.000 Ft-ért pedig jó vétel még most is.....az X viszont 99.000 Ft...

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#209018) akooos válasza GEIL (#209017) üzenetére


akooos
veterán

Tegnap láttam 34-ért egy AD változatot... Kár, hogy lecsúsztam róla. De ja, újonnan jó az 59 is.

(#209019) Chalez válasza l.skywalker (#209015) üzenetére


Chalez
őstag

Ezekkel tisztában vagyok, sőt... valójában csak a két játék tekintetében várnék valami megerősítésfélét, marha nagy dilemma, hogy mit lépjünk. Overkill lenne e az X, vagy a smoothabb futás miatt megérné az S-el szemben? Azt látom, hogy mi a különbség a gépemen futó és a Switch-en futó Fortnite és Minecraft között, hát ég és föld.

(#209017) GEIL valami ilyesmi infó érdekelne igen. Tehát S-en frankón fut minden, az X nem jelentene sokkal nagyobb előrelépést. Az 59k-s pont tartalmazza a Minecraftot, és Fortnite skint és 2000 pénzt. A gyereknek a 2000 pénz ami a legfontosabb amúgy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#209020) akooos válasza Chalez (#209019) üzenetére


akooos
veterán

Ha nem okoz gondot a többletköltség, akkor legyen az X. Az a lehető legjobb választás most és ha a gyerkőc mondjuk fél év múlva át akar állni a Warzonera vagy bármi más játékra, ami izzasztja az S hardverét, akkor nem kell újat venni majd. Az X nyilván jobb és erősebb konzol.

(#209021) l.skywalker válasza Chalez (#209019) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen ebből a szempontból az S elég

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#209022) CptAdamica válasza Madoc (#209013) üzenetére


CptAdamica
veterán

:) Akkor változott az álom bundle csomagom XSX + Elit 2 kontroller + Hellblade. :D

Megyen!

(#209023) Wesder válasza CptAdamica (#209022) üzenetére


Wesder
félisten

Én születésnapomra gondoltam egy S2-t. Nem tudom hogy annak is levàlik e majd a gumija. Az S1-en 15 hónap után kezdett az alsó vilàgosabb gumiborítás levàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209024) icemad válasza Chalez (#209019) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Annak is érdemes utána járni, hogy a profil átvihető e a két gép között. Fortnite elméletileg igen, epic accounttal, Minecraftot nem tudom. Switchem nincs szóval semmi biztosat nem tudok mondani. Esetleg a játékok support oldalát kellene megnézni, vagy írni egy emailt nekik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#209025) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Srácok Xcloud-ról van valami friss hír, hogy mikor érkezhet kis hazánkba?
Elgondolgolkodtam hogy kellene egy box is ismét, de ha megoldható lesz egy egyszerű notebook + xcloud + xbox kontroller-rel, nem feltétlenül vennék gépcsomagot.
GP + a meglévő viszonylag nagy backlogom egy ideig kiszolgálna.
Reális lehet pát hónapon belül, vagy inkább egy One S / All Digit legyen?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#209026) Wesder válasza Zoleee83 (#209025) üzenetére


Wesder
félisten

Nyugat EU most kap még csak tesztet. Szerintem minimum 3-5 év hogy hivatalos legyen a hun régió. Még mindig nincs nagyar menü sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209027) icemad válasza Zoleee83 (#209025) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Xcloudban csak azzal játszhatsz, ami benne van a listában, nem a saját játékaiddal.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#209028) Wesder válasza icemad (#209027) üzenetére


Wesder
félisten

+ GamePass

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209029) hpeti2 válasza humi1 (#209003) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Letöröltem a Witcher 3 GOTY és sima verziót is, majd újra raktam a GOTY-t. Egyből lett magyar felirat a RU csomag nélkül.
Összeakadhatott. Nem értem de köszönöm a segítséget.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#209030) Lifer092


Lifer092
senior tag

14 napos Gamepass Ultimate Trial kód.
Nem kell hálálkodni csak egy köszönöm vittem is elegendő hogy tudjam hogy már beváltották, illetve a topikban más is. :) ;)

Aki viszi használja egészséggel! :)

(#209031) spae


spae
aktív tag

Sziasztok!

Tudom, hogy senkit nem érdekel, de azért leírom :)

A kialakult sajnálatos helyzet miatt több szabd időm lett, ezért gondoltam játszom egy kicsit a Forza7-el. Játék közben kiírta, hogy merül a kontrollerben az elem. Kicseréltem, és akkor esett le, hogy még a gyári elem van benne. Már nem garis a One-om, tehát több, mint két éves. Azt hiszem erre mondják, hogy keveset használt! :C

Üdv. Vigyázzatok magatokra!

(#209032) sith7 válasza spae (#209031) üzenetére


sith7
nagyúr

Az komoly :Y :C

(#209033) Beniii06 válasza spae (#209031) üzenetére


Beniii06
őstag

Eredeti elem, amit a géphez adtak Duracell, nem lehet, hogy azóta már cserélted szintén duracellre?

"Got any other secret weapons?"

(#209034) spae válasza Beniii06 (#209033) üzenetére


spae
aktív tag

Nem, Eneloopokkal használom, és használtam az előző One-oknál is!

(#209035) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Sekiron javítottak valamit a XoX verzión megjelenése óta? Néztem DF videót és nem a legjobb az fps.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#209036) Lifer092 válasza Lifer092 (#209030) üzenetére


Lifer092
senior tag

Hm. Hát látom nem sikerült, na mindegy. :U
Örülök hogy valaki fel tudta használni.

(#209037) Micsurin válasza Lifer092 (#209036) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Readonly ninják nyugi... :( :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#209038) Wesder


Wesder
félisten

Jó hogy megvettem magamnak is a Saint's Row IV-et. Végre àtélhetem milyen a Mátrix-ban kivàlasztottnak lenni. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209039) Roland861010


Roland861010
addikt

Hali,
Melyik jobb a gépnek ha csak "alvó" módban van vagy ha fullra kikapcsolom állandóan!?

(#209040) l.skywalker válasza Lifer092 (#209036) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A topikot regisztráció nélkül is tudják olvasni, bárki beválthatta olyan is, aki nem tudja megköszönni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#209041) Lifer092 válasza Roland861010 (#209039) üzenetére


Lifer092
senior tag

Anno olvastam hogy a csak alvó állapot egy idő után tud hülyeségeket csinálni. Fagyások, teljesítmény problémák stb. Legalábbis volt akinél előfordult ilyen. Én teljes leállításra tettem amióta megvan a box, lassan 2 éve.

(#209042) Lifer092 válasza l.skywalker (#209040) üzenetére


Lifer092
senior tag

Jó hát nincs ebből gond. Használja egészséggel. ;)

[ Szerkesztve ]

(#209043) l.skywalker válasza Lifer092 (#209041) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én használtam egy S-t 2017 áprilistól 2018 novemberéig majd egy X-et 2019 októberétől mostanáig mindig Instand ON-ban.

Nem tesz kárt benn, más a felhasználói környezet, de ezek beépített funkciók nem okoznak problémákat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#209044) Siffredi válasza Roland861010 (#209039) üzenetére


Siffredi
senior tag

Inkább azt kellene nézni, melyik jobb neked, nem? Hiszen a gép van érted, nem pedig fordítva... ;)

(#209045) elder troll válasza Roland861010 (#209039) üzenetére


elder troll
senior tag

Sokáig használtam a kikapcsolós verziót, amivel lassan boot-olt, és utána kezdte el frissíteni a gépet és a játékokat is. Mivel nem sűrűn kapcsoltam be, így rossz esetben órákig nem tudtam használni utána (lassú szerverek és sok játék esetén).
Kb 3 hónapja használom instant on verziót, és tökéletesen megfelel, kb azonnal bekapcsol. A háttérben frissít, így ezzel sem kell bajlódnom. Fél éven belül valamit javítottak a dashboard-on, mert nem szaggat a menü. Sokáig ssd-re akartam cserélni a belső meghajtót, vettem is 1 TB-os ssd-t gar lejárta előtt, amit garancia után akartam cserélni. Aztán hazaette a rosseb bátyámat a 40. születésnapja előtt külföldről, és nagyon kellett neki valami adattároló, és persze minden 3. mondatába belefűzte a közelgő születésnapját, így megnyerte egy usb-s külső házzal együtt.
Idáig is külső ssd-vel használtam, így az arra telepített játékok betöltési sebessége rendben volt, és a dashboard javítás után a rendszer sebessége sem zavar, instant on miatt az indulás is megfelelően gyors.

Röviden: közel 2 évig szop@ttam magam, hogy nem az instant on verziót használtam.

[ Szerkesztve ]

(#209046) Siffredi válasza elder troll (#209045) üzenetére


Siffredi
senior tag

Én is sokáig használtam energy-saving módban a gépet, mert instant-on-ban nem kapcsolta le a külső hdd-t a gép kikapcsolás után. Nemrégiben állítottam vissza újra instant-on-ba, és inkább lehúztam róla a külső hdd-t, épp elég hozzá a belső hdd+külső ssd is. (Na meg persze reméltem, hogy sikerül összehozni a streaminget is, de eddig sajnos nem jött össze...)
Nos, hamarabb kellett volna. Sokkal jobb, kényelmesebb, gyorsabb az instant-on. De ki lehet próbálni mindkettőt, és azután dönteni.

(#209047) Roland861010


Roland861010
addikt

Köszi mindenkinek!

(#209048) Busaboy válasza Siffredi (#209046) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Pedig a funkció ott van ezer éve :D
Vagy ennek ellenére nem kapcsolta le?

Én a One S-t 2 évig energy savingben hasznàltam. Ha frissített se perc alatt megtette a digi1000-el megtàmogtava. Most az X-is Energy Savingen van. Lehet most àtrakom, csak nàlam a macskàt mindig érdekli, ha felbúg a gép és tuti, hogy szanaszét sexuàlnà mikor nem vagyok otthon. :DD

(#209049) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is instant onban használom mindkét gépet, de 1-2 havonta csinálok cache törlést. Ártani nem árt.

Busaboy: nálam sem kapcsolja le egyik külső hdd-t sem. Annyira nem érdekel, az egyik egy régi 750Gb-os, a másik 3 TB-os, de még garanciális.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#209050) Busaboy válasza icemad (#209049) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Kipróbàltam, nekem sem kapcsolja le a külső hdd-t. :(
Én akkor maradok a Energy Savingnél, garis a HDD, de legalàbb a macska alà nem adom a lovat... :D Így békén hagyja.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.