Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171001) NyMRooD válasza Jovanny2 (#170997) üzenetére


NyMRooD
őstag

Egyrészről ez egy fórum, ha nem tetszik nyugodtan törölheted magad, vagy csak simán átgörgetheted esetleg veszel prémiumot és tiltasz, másrészről van x-em is, igaz csak 360-as. Áruld már el nekem, hogy mivel nyertem el nemtetszésedet, főleg abban a hozzászólásban amit reagáltál,egyáltalán nem szidtam az x-et. Ha esetleg a fanboy egódat sértette valami, akkor meg így jártál. A személyeskedést meg tartsd meg magadnak.

(#170998) Baltazár123 Áruld már el nekem, hol bizonygatom, hogy valamelyik jobb? Főleg amikor leírtam, hogy mind a kettő, sőt mind a három konzol baromi jó, csak mind másban. Egyébként pedig eeXaa felvetésére reagáltam, azzal valahogy nem volt bajod.

(#171000) szimszonos Nem is kell, hogy tetszenek, azért is választottál jól oldalt, ha neked a Gears vagy a Forza tetszik, butaság lenne ps-t venned (főleg ha onnan meg a legnagyobb húzó címek nem jönnek be). Én csak azt mondtam, hogy amiket felsoroltál azok egy kivételével nem nagy címek és az elmúlt pár évben az MS nem is nagyon erőltette meg magát, most viszont masszívan rá állt a témára, aminek valószínűleg az lesz az eredménye, hogy ez évtől felzárkózik ezen a téren, szóval a Sony oldalán fog pattogni a labda, hogy mit lép majd rá. Nekünk játékosoknak az élesedő verseny nagyon jót fog tenni.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#171002) Jovanny2 válasza NyMRooD (#171001) üzenetére


Jovanny2
őstag

:D Itt csak pár fanboy van, az is mind a PS fórumból jött. Épp a Titanfall kommentedre reagáltam, amit itt elég sokan szeretünk, és véletlenül sem CoD klón. Már csak tudom, minden CoD megvan. Igaz hogy ez egy fórum, de a flame, amit csinálsz elég gusztustalan dolog, és általában büntetik is. Én sem megyek a ti topikotokba flamelni, rá is kereshetsz, ha jól emlékszem, még sosem írtam oda. Te tőlem jöhetsz ide, ha építő hozzászólásod van, de eddig nem úgy tűnik, hogy lenne. A 360-nak másik fóruma van, az azzal kapcsolatos tapasztalataidat ott nyugodtan megoszthatod. Ez a One fórum.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#171003) AMD Power


AMD Power
titán

Melyikotok tolta vegig a JC3-t.... olyan nagyon kezd mar nehez lenni,hogy nem tudok vele haladni. Pedig csak ilyen 60% korul vagyok vele.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#171004) szimszonos válasza NyMRooD (#171001) üzenetére


szimszonos
őstag

Ên meg azt mondom a 2018-as év a Sony-nal nem lett nagy durranás.Egyik jatékuk se jött be annyira hogy azt mondanám megérné váltani.Neked lehet hogy bejött de nekem és sok embernek egyaltalan nem.Ha így lenne akkor mar rég vettem volna ps 4-et és sokan mások is.Nem tudom mit erőlködsz itt a tudományos magyarázataiddal,pedig a képlet egyszerű,sok embert nem köt le a Sony exclusive jatékai,ha neked tetszik az a te dolgod,de ne próbáld megmagyarazni hogy miért jobb itt egy xbox fórumban mert az nehéz lesz ☺.

[ Szerkesztve ]

(#171005) NyMRooD válasza Jovanny2 (#171002) üzenetére


NyMRooD
őstag

Úgy látszik ott félreérthetően fogalmaztam, a Titanfall-t én sem tartom klónnak, játszottam az első résszel, elég élvezetes volt, most viszont csinálnak egy only multi lövöldét battle royal móddal titánok nélkül, én ebben azt látom, hogy a BOIIII után mennek (meg a piac többi része után) és másolják.

Nem tudom mivel keltem a flame-et, hogy 1-2 kommentre válaszolva leírom a véleményem és tudtommal a személyeskedésért is jár a bünti, te pedig elég szépen kimerítetted?

(#171004) szimszonos Szerintem olvasd el még1x azt a hozzászólásomat amire válaszoltál, egy szóval sem mondtam olyasmit amiket írsz, pont azt írtam le, hogy rendben van, hogy neked nem jönnek be, mindenkinek más az ízlése, a Sony terveit már csak te kevered ide, mert tudod, hogy jelenlegi genben ps-em van. Azt egyik hozzászólásomban sem írtam, hogy 1-1 játékot összevetve a Sony-é a jobb, szerintem elégé száraz tényeket közöltem, senkit sem próbáltam meggyőzni sem, hogy váltson. Ti csináltok belőle személyeskedő vitát.

(#171007) szimszonos: Megint csak mondom, hogy ti csináltok belőle vitát, azért mert ps oldalról jöttem, valahogy pzstm és wesder reakciója egyikőtöket sem zavarta.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#171006) icemad válasza AMD Power (#171003) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha jól emlékszem bulikavagyok végig tudta játszani.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#171007) szimszonos válasza NyMRooD (#171005) üzenetére


szimszonos
őstag

Piac és a kereslet diktál.Az hogy neked mi tetszik,meg nem adnál ki minden évben multis lövöldéket az a nagy kiadókat hidegen fogja hagyni ☺.Profitot hoz,még ha neked felfoghatatlan is hidd el az új CoD is dollár 100 milliókat fog hozni az Activision-nek.CoD a világon a legtöbb pénzt termelő játékszéria.Ez az új rész is már most behozta az arát úgy gondolom.Ha annyira tudod a frankót akkor már valami jatékkiadó cégnél lenne a helyed,de hidd el akik ott vannak nalad jobban tudják mit kell csinalni.Ha új battle royale jaték kell,akkor azt fognak csinálni.Most ez az őrület van,erre van igény.Lehet a Halo vagy GoW legújabb részeiben is benne lesz.És kit érdekel,engem nem zavar,sőt örülök is neki.Minél több ember megtalálja benne a neki tetsző jatékmódot,annál sikeresebb lesz a játék,annal többet adnak el.

[ Szerkesztve ]

(#171008) oriic válasza oriic (#170986) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Apex Legends will feature classes/heroes with unique abilities, maximum of 60 players per server, maximum of 3 players per team (trios) to compliment each other. No titans. Just as Titanfall and Titanfall 2, Apex Legends will run on a modified version of Valve's Source engine."

Live-Die-Respawn

(#171009) tsteve


tsteve
senior tag

VYPJJ-36VTG-2YCKX-MH362-Y4D6Z

AC Unity kód ingyen...akinek még nincs

(#171010) Jovanny2 válasza NyMRooD (#171005) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szerintem nem egészen vagy tisztában a személyeskedés fogalmával, attól nagyon messze vagyok ám. Azt észrevennéd, ha én személyeskednék. ;) Ahogy azzal sem vagy tisztában, hogy saját magad mit firkálsz: "Végre az lesz a Titanfall aminek az EA szánta egy 100%-os Cod klón". Részemről ennyi, igazából addig csinálsz magadból bohócot egy idegen fórumban, ameddig csak akarsz. Mindig csak mosolyogtam rajtatok a gamer oldalakon az Xbox hírek alatt is. ;]

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#171011) oriic válasza tsteve (#171009) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bárki viszi, köszönjük a felajánlást! :R

Live-Die-Respawn

(#171012) Jovanny2 válasza tsteve (#171009) üzenetére


Jovanny2
őstag

Köszi, biztosan elkel gyorsan, bár nem tudom van-e még, akinek nincs meg. :) Jó játék amúgy.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#171013) eeXaa válasza NyMRooD (#170980) üzenetére


eeXaa
addikt

1. ...simán összeszedhetnék egy csokor jól csengő címet, és kérdezhetném hogy hol vannak olyanok a ps kínálatából... de nem mellesleg amiket felsoroltál mind vmi másodvonalas koppintása vmi nagyobb gémnek...
2. jön ,1-3 éven belül, mégpedig rengeteg, és jobb.

(#171014) Wesder válasza tsteve (#171009) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönöm.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#171015) NyMRooD válasza Jovanny2 (#171010) üzenetére


NyMRooD
őstag

Hát ha valakit elküldesz a fenébe azzal, hogy sz*rol rá az szerintem elég személyes. Igen ezt írtam és nem valami szerencsésen fogalmaztam, amit utána igyekeztem is javítani. De mint fentebb szerkesztve írtam valahogy más véleménye nem zavart, csak az beszélhet hülyeséget aki a kék oldalról jött. Megvan a véleményem a Cod-ról és a Titanfall-ról is, előbbinek több részét is próbáltam, most meg leírtam egy hírre reagálva, ha a másik topikban veszem észre előbb, oda reagáltam volna azt ennek a platformnak semmi köze. De ezt a Cod/Titanfall vonalast dolgot én is zárom.

(#171013) eeXaa
Akkor én zárom is ezt a vitát, legyen neked igazad, főleg, hogy te a jövőbe is látsz :R

(#171016) wesder az, hogy ez a zöld topik az én színem meg most a kék, a zöldem már megkopott :D

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#171016) Wesder válasza Jovanny2 (#171010) üzenetére


Wesder
félisten

Amúgy mi a baj azzal hogy neki nem tetszik az ötlet?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#171017) Bep


Bep
senior tag

Nem arról volt szó E3-n, hogy a Vigor februárban megjelenni (jelenleg preview vagy mi) és egyből GP-be? :F

(#171018) F_Peter válasza NyMRooD (#170988) üzenetére


F_Peter
őstag

Nem érted amit írtam, de talán azért mert ezt nehéz így leírni.

Nem multi vs single amiről beszéltem, hanem :
- egy tendenciáról hogy mely játékokra érdemes majd a kiadóknak sokat költeni.
- arról hogy ezt kéne beültetni egy single sztori játékba. Nem arról hogy multi lövöldének kell lennie.
- arról hogy a streamnek (még akkor is ha te nem nézed) egyre nagyobb a gazdasági ráhatása.

Emlékeztetőül, ezeket arra írtam, hogy kérdezted hogy miért van kevés single sztori játék ms oldalon. Erre írtam egy választ, és itt baromira nem érdekes hogy neked mi tetszik, vagy te mit szeretsz. Ez nem is tartozik ide.

Mellesleg : mire egy hype játék szervereit lelövik akkor már a régi single játékod sem igazán veszed elő. Nézd meg néhány ilyen játék múltját, pl. WoW.

[ Szerkesztve ]

(#171019) NyMRooD válasza F_Peter (#171018) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, félreértettelek, sry, tény, a streamereknek tényleg nagy a gazdasági ráhatása nemhiába nevezik őket influencernek. Csak amit sokan néznek és folyamatosan megy azok általában multik, mert egy single megjelenése után 2-3 héttel már nem streameli senki, mivel végig vitte (persze azalatt a 2-3 hét alatt ellehet dönteni, hogy érdemes-e azt az irányvonalat folytatni vagy másolni). Igen, e-felé megyünk, hogy egyre több multi lesz és már elég erősen megjelentek a sztorival rendelkezők is, csak ezeknél attól félek, hogy egyszer lelövik a szervert (és egy esetleges anyagilag bukta játéknál, ez nem fog sok időbe kerülni, Fallout 76-ot, németben már használt kontrollerek mellé is adják ajándékba, pedig csak nem rég jelent meg). A WoW szerintem pont a kivétel, az ő szintjét még egy MMO sem közelítette meg.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#171020) Benoe77 válasza alfa_145 (#170991) üzenetére


Benoe77
őstag

Van rá Kodi, de nekem nem sikerült 4k anyagokat szépen lejátszani vele, amikor próbáltam. Meg más appal sem.

(#171021) Gregszton


Gregszton
tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy lemondtam egy előrendelést amiről megkaptam az igazoló emailt, hogy lemondtam, de még 1 hét után is ott van a redy to installban. Eddig, ha lemondtam valamit egy kis idő múlva eltűnt, de ez a mostani nem akar és úgyan úgy engedi telepíteni pedig le van mondva vajon idővel eltűnik majd?

(#171022) belan válasza dunc (#170872) üzenetére


belan
addikt

Ez így van , de azert halo vagy gears sorozat az jó ! Én azért vettem egy Xbox x mert tény sokkal jobb masina mint a pro szebbek a multis címek rajta stbi , de azt mondani Sony jatekaira hogy érdektelen szerintem az egy vicc vagy hogy nem jók , szerintem Sony játékai igazi különleges csemege !! És nem vagyok Sony fanboy mert most Xbox x használok , de mindenki azt a konzolt fogja meg venni amit szeret kár ezen vitatkozni.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#171023) alfa_145 válasza Benoe77 (#171020) üzenetére


alfa_145
csendes tag

Köszi.

(#171024) NJanika


NJanika
aktív tag

A Sony egy f@s. Gamepass akciós 300 helyett 295 vigyétek gyorsan. Csak micro ex van. Elromlott a controller mit csináljak ? Szilvás hurkát mert az szeretem . Rezsicsökkentés Gonosz 2 Remake király. 1Xet vettem 4K lett szabad e locsolni ? Rakéta Lego este ? Ok . CD kulcson érdemes venni vagy kicsiny Kazànsztànba olcsóbb ? Erre a hónapra lehetne màs tèma ? THXQNormandia

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#171025) Wesder válasza NJanika (#171024) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönjük Janika.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#171026) MunezXBK válasza NJanika (#171024) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ne igyál gyógyszerre! :N

(#171027) Madoc válasza NJanika (#171024) üzenetére


Madoc
veterán

Ezzel szemben a te építő hozzászólásaid egy helyen: link

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#171028) Mrguba


Mrguba
őstag

Sracok ...volt a heten ez az esti XBOX leallas....
Azota 1szer probaltam ki picit csak..
Viszont azota barmit probalok tolteni az 1gigabites net tok lassan tolt Boxon...
Laptopon fullon jon a cucc csak boxon szar...
Eddig ilyen 30MB/sec jott most 1MB
Valami otlet?

[ Szerkesztve ]

(#171029) NJanika válasza Madoc (#171027) üzenetére


NJanika
aktív tag

Ban

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#171030) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Anthem remek lesz, ha így marad. Mindkét enhanced konzolon gyönyörű framedropok 4k-ban, 1080p render mód pedig nincs a Demoban. Aki játszik a demoval, érezhető ez menetközben?

[ Szerkesztve ]

(#171031) szimszonos válasza belan (#171022) üzenetére


szimszonos
őstag

De fordítva még jobban igaz ez.Egy GoW meg Forza és Halo sorozatra azt mondani hogy unalmas,vagy azt hogy minek belőle több multis lövölde,na az ami a legnagyobb butaság.Microsoft exclusive jatékai a maga műfajában agyon verik a Sony exclusivejátékait.Mielőtt a ps fanboyok hörögnének,mégegyszer kihangsúlyozom a maga műfajában.Ez pedig autós arcade/simulator,tps fedezékes lövölde,fps sci-fi lövölde,élvezetes single,multiplayer részekkel.Erre semmi normalis alternatíva nincsen ps-en ez idáig sajnos.Azok a játékok amiket kiemelkedően hiper-szuper játékoknak mondanak GoW,Uncharted,Last of Us még egy rakás japán anime,rpg játék szerintem sok xbox rajongóhoz egyáltalán nem áll közel.Én is ezért adtam el minden ps-t otthon mert nem láttam már értelmét ezeknek az a Sony exclusive játékoknak.Persze attól még elfogadom hogy van olyan aki ezeket szereti,és nem megyek ps topicba bizonygatni a frankót,hogy miért is vegyenek xbox-ot.Engem biztos nem tudnak meggyőzni mert voltam odaát több évet mielőtt váltottam véglegesen.Így van összehasonlítasi alapom,és azt kell mondjam egy kezemen megszámolom azokat a jatékokat amiket egyáltalán kipróbálnék ps4-en.Izlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

(#171038) Bep válasza DaveHutt (#171030) üzenetére


Bep
senior tag

Valami biztos nem oké vele, mert, ha az összehasonlítást nézi az ember akkor érdekesen a kék P-n mindig 3-5fps-el több van, mint zöld X-n :F

Más, ha már a sztrímerek is szóba jöttek :DD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#171039) Mrguba válasza Mrguba (#171028) üzenetére


Mrguba
őstag

Valaki erre hlp:??

(#171040) jannid válasza Mrguba (#171039) üzenetére


jannid
senior tag

Router restart, vagy ha kábelen megy dugd másik portba.

(#171041) Mrguba válasza jannid (#171040) üzenetére


Mrguba
őstag

Ruter mar reset volt...de nem ertem mert minden ruteren keresztul megy aogy eddig....
Es eddig patent volt...csak a boxon lassu....

(#171042) EmThor válasza szimszonos (#171031) üzenetére


EmThor
addikt

Azt is érdemes lenne megvizsgálni mitől is lett sikeres a 360. Mert az óriási volt, ott mindent eltaláltak: kontrollert, netes szolgáltatásokat, achievmentek, exkluzívok.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#171043) szupermacs válasza Wesder (#170919) üzenetére


szupermacs
veterán

Ahol nem tudok haverommal PC - konzol crossplatformon Minecraftozni oda nem megyek. :D

(#171044) #78687232 válasza AMD Power (#171003) üzenetére


#78687232
törölt tag

Melyik verzióval játszol? GP vagy megvetted?

(#171045) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Hatalmas csalódás a Jump Force :(

(#171046) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv!
Érdeklődnék, hogy ha agy játékot Game Pass-al elkezdek, majd megveszem lemezen, a mentésemmel tudom-e folytatni azt. Köszönöm!

BÚÉK!

(#171047) Wesder válasza Ukraan (#171046) üzenetére


Wesder
félisten

Igen

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#171048) szimszonos válasza EmThor (#171042) üzenetére


szimszonos
őstag

Szerintem az általad említett dolgok xbox one esetében is nagyon rendben vannak.Szolgáltatás,játék,controller téren is.Annyi jó játék jelenik meg,hogy az ember csak kapkodja a fejét.Meló meg csalad mellett,nekem bőven elég ennyi.Most is jön a Metro Exodus meg az új Far Cry,Dirt 2.0 meg gondolom azért még az idén egy-két ütősebb exclusive is.Gamepass,EA Acces szolgàltatások legtöbbször havi pár 100ft-ért,de pár ezer ft-ért lehet venni a Store-ban jatékokat,ott is minden hónapban akciók,mi kell ennél több?Persze van akik fanyalognak erre is,azoknak meg úgy is mindegy,ha üveggel kaparnák a seggüket az sem lenne jó.Jönnek ide trollkodni más topikokból,legtöbbször csak azért hogy vitát szítsanak,utána pedig röhögnek a markukba.

[ Szerkesztve ]

(#171049) TaRka94


TaRka94
senior tag

Jelentem nekem is felajánlotta a 300 ft-os gamepasst. Akinek kell 14 napos trial gamepass, írjon rám.

(#171050) Heraldry


Heraldry
tag

A kisfiam oda van az "Így neveld a sárkányod" filmekért és a spórolt pénzén megvenné a tegnap megjelent játékot. Kicsit tartok tőle hogy csalódni fog. Van valamilyen lehetőség a store-ban, hogy ebben az esetben valamennyi időn belül (pl. 0,5 -1 óra) elálljunk a vásárlástól?

Nincs olyan hogy "felhő" csak olyan van, hogy valaki másnak a számítógépe... - "I love the way the Earth rotates... It really makes my day."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.