Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90001) wmarci


wmarci
senior tag

Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne, hogy most kaptam egy Franciaorszagbol szarmazo xboxot one s-t. Olvasgattam itt a forumon es ossze vagyok zavarodva ezzel az EA Access es XBOX Live Gold dologgal. Melyiket erdemes megvenni? BF1-el kaptam a csomagot es ezzel meg Fifaval szeretnék interneten nyomulni. Lehetseges, hogyha veszek 1 eves EA accesst 5500FT-ert azzal 1 evre megkapom a Fifa 16-ot ingyen? Illetve ez a 14 napos keszulekhez kapott Live mire jo?

Koszi a valaszokat.

(#90002) Atomgeszi válasza wmarci (#90001) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha van EA Access előfizetésed, ezekkel mind játszhatsz. [link]
Az EA Accesshez nem kell GOLD és fordítva sem. Ha jól tudom. :B

(#90003) StLui válasza wmarci (#90001) üzenetére


StLui
veterán

De ahhoz, hogy online tudjál játszani ahhoz kell gold

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#90004) wmarci válasza StLui (#90003) üzenetére


wmarci
senior tag

Tehat BF1 multiplayerhez is kell GOLD? Azthittem, hogy azokkal lehet jatszani online, amit az EA gyart.

[ Szerkesztve ]

(#90005) okibots válasza wmarci (#90004) üzenetére


okibots
aktív tag

Kell hozzá, minden egyes online játékhoz kell az aktív GOLD előfizetés, akár EA akár nem :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#90007) V.T. válasza Mankó (#90000) üzenetére


V.T.
aktív tag

Aztaaa és tenyleg ott van :)
Nem is tudtam
Köszönöm szépen.

(#90008) bulikavagyok válasza V.T. (#90007) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez most komoly? Erről írtam több hozzászóláson keresztül.. Előszór itt:
"Manuálisan kell telepíteni a DLC-t (nem csak az Expansion Pass-t!) : Manage game -> Ready to install"
A mellékelt fényképen is ez látható.

Atomgeszi: A MW Remastered engem is érdekelne.. :)

[ Szerkesztve ]

(#90009) johnny23


johnny23
tag

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, az XBox One S amennyiben 'csak' Full HD -s a tv, úgy 1080p -re skàlàz fel minden játékot, vagy az egész csak 4K HDR-es megjelenìtőnél észrevehető?

Köszi a választ!

-- new gamer --

(#90010) akooos válasza Bishi (#89975) üzenetére


akooos
veterán

Köszi a tanácsokat, nekem ugyan azt csinálja, mint tegnap. Sőt, most már ha törlöm, akkor utána letölteni sem kezdi el..

"Something wrong at our end.."

(#90011) V.T. válasza bulikavagyok (#90008) üzenetére


V.T.
aktív tag

Nem volt egyértelmű számomra ne haragudj. Így hogy a játékon kellett rányomni értettem még mi a baj. Most már tudom mi az hogy manuálisan telepíteni a DlC-t.
Neked is köszönöm a segítséget egyértelműen.
:R

(#90012) bulikavagyok válasza V.T. (#90011) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Semmi gond! :R

(#90013) StLui válasza FOXhun (#89837) üzenetére


StLui
veterán

Köszi! Tegnap meg is tudta venni unokatesóm, és karira haza is jön :D A "régit" is a te tipped alapján vettem egy éve :)

Már csak azt sajnálom, hogy nincs értelme megtartani mindkét gépet, ha egyszer úgysem tudunk a gyerekkel egyszerre játszani :( Annak lenne igazán hangulata.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#90014) IntelKiller7 válasza bulikavagyok (#89984) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ki akartam játszani(nem tudtam, hogy csak az első kettőt lehet) de miután kiírta, hogy vegyem meg, mert ennyi volt a trial. Hát nem is bántam. Nagyon gagyi ez a robotos baromság.
Multit ma fogom kipróbálni(mondjuk a bétát már nyomtam úgyhogy nem lenne szükséges :)) )

Zolival pedig full egyetértek. Ha nem COD lenne a neve, a franc se venné meg. A nagy fanok meg huuu háá, a nagy semmiért.

De nálam a BF is ugyan ezt csinálta. E3 trailer, úristen kell(500-500 órám van BF3-4-ben).
Kirpóbáltam utána az alphat, hát nem rossz, de nem nagyon kötött le. Letoltam 3 kört(mákomra pont a 3 időjárási viszony változott) utána el sem indítottam. Aztán jött a béta, nem rossz, nem rossz, de nem nagyon köt le.
Hometársam aztán megvette, 2-3 kör után meg megunom.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#90015) modflow


modflow
veterán

Mi van most a Fifaval? Az EA szerver mindig ledob és vége. :(

(#90016) hackeeeee válasza modflow (#90015) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A forza szerverei is rakoncátlankodtak délelőtt.

Véleményem szubjektív...

(#90017) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

A forza 3 hacas kerdesemre esetleg vmi valasz? Buli te nagyon vagod :)

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#90018) IntelKiller7 válasza hadogabi1 (#90017) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Külön a BM DLC 7k. [link] A pass 8700(Ultimate kiadással) alappal pedig 12. [link]

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#90019) hadogabi1 válasza IntelKiller7 (#90018) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Értem. Köszi. Ha jól tudom akkor a pass-al pedig még majd kapok 1 dlc-t ami kijön valamikor talán amit még nem tudunk mi.
Az ultimate megér annyival többet mint az alap ?

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#90020) IntelKiller7 válasza hadogabi1 (#90019) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Így van.
Hát, ha neked megéri az, hogy márciusig havonta kapsz 7 autót. Nekem megérte.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#90021) japunk


japunk
aktív tag

Sziasztok!

Egy GOW4-es 1 terrás bundle gépem van. Most eszméltem rá, hogy ezzel le tudom tölteni a régi részeket is ingyen, dec 31-ig. Ezt hol érem el? Csak a GOW 4 letöltőkód volt a géphez.

The owls are not what they seem.

(#90022) okibots válasza japunk (#90021) üzenetére


okibots
aktív tag

Szia!
Ha aktiváltad a GoW4-et, és el is indítottad (talán játszani is kell vele valamennyit), akkor két üzenetben fogod megkapni őket az xbox dashboard üzenetküldő felületén.

mobal Hét elején kerültek be :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#90023) mobal


mobal
MODERÁTOR

Bioshockok bekerültek a visszafele kompatibilitási listába. Vagy csak most tűnt fel nekem? :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#90024) Hunt3r22 válasza mobal (#90023) üzenetére


Hunt3r22
őstag

1-2 hete kb.

Xr

(#90025) FOXhun válasza StLui (#90013) üzenetére


FOXhun
tag

Örülök, hogy sikerült, ennyiért szinte ajándék :-)

(#90026) Atomgeszi válasza IntelKiller7 (#90014) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Abba nekik mi az üzlet, ha mindenki kijátssza az 5 nap alatt a kampányt? :D

(#90027) parandroid válasza Atomgeszi (#90026) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

5 órát akartál mondani, nem? Vagy túlbecsülöm?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#90028) Atomgeszi válasza parandroid (#90027) üzenetére


Atomgeszi
veterán

5 napig ingyen lehet játszani, kampány első két missziója, multi 15os szintig zombi x szintig.
Kampányt végig lehet játszani 5-8 óra alatt. De annyit miért engedjenek? BF1 trial is első két kampányig szólt.

(#90029) StLui válasza FOXhun (#90025) üzenetére


StLui
veterán

Igen, ennek már nem bírtam ellenállni!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#90030) modflow válasza hackeeeee (#90016) üzenetére


modflow
veterán

Roppant idegesítő, amikor meccsben vagyok, ráadásul nyerésre állok és elveszti a kapcsolatot a szerverrel. :(

(#90031) hackeeeee válasza modflow (#90030) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valami gixer lehet szerintem.

Bár nem tudom, hogy a forza azóta helyre állt-e, mert nem játszottam.

Véleményem szubjektív...

(#90032) japunk válasza okibots (#90022) üzenetére


japunk
aktív tag

Koszi szepen! :)

The owls are not what they seem.

(#90033) Mankó válasza modflow (#90030) üzenetére


Mankó
veterán

Nálam is ez van, akad az online meccs és van amikor megfagy a meccs közben. Én a netre gyanakszom, mert mellette leesett a töltési sebesség 20-50 mbitre.
Azóta próbáltam wifivel is, helyzet ugyanaz. Játszogattam a beállításokkal, pontokkal - semmi.

Más: instant on-ban ti mit állítotok be, hogy leállítsa a hdd-t a box le állásakor vagy, hogy ne?

(#90034) hackeeeee válasza Mankó (#90033) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ne, ha leállítja, akkor lényegében semmi értelme az instant On-nak.

Véleményem szubjektív...

(#90035) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Az gep elso uzembehelyezesekor fel kell keszulni egy hosszabb frissitesi procedurara?

(#90036) oriic válasza Gsx-rr (#90035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, egy nagyobb frissítéssel ál fel a rendszer, de ez attól is függ, mikori gyártású a gép.

Live-Die-Respawn

(#90037) Gsx-rr válasza oriic (#90036) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Koszi,Akkor holnapra hagyom az ismerkedest.Hosszabb varakozas utan csatlakozok en is a taborhoz.

[ Szerkesztve ]

(#90038) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Kéne egy kis segítség!
Az lenne a kérdésem hogy van egy Xbox one és van egy Xbox one S. A One az én Home gépem és profilomhoz van rendelve de van rajta a fiamnak is egy profilja, na már most ha az új One S-t a fiam profiljához rendelem és bejelöljük egymást Home partnernek van Live mind a két gépen akkor tudjuk párhuzamosan használni a két gépet és természetesen a rajtuk lévő játékokat.

Illetve a másik hogy ezt a Home partnerséget hogyan kell létre hozni?

(#90039) FOXhun válasza StLui (#90029) üzenetére


FOXhun
tag

Lassan bűntudatom van, ha linkelek valamit, te egyből költesz :-)

(#90040) okibots válasza Száguldo (#90038) üzenetére


okibots
aktív tag

Ha a One-on a te profilod marad, az S-re a fiadé megy, majd keresztbe home-oltok akkor menni fog minden.
Home(TopikÖsszefoglaló)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#90041) Száguldo válasza okibots (#90040) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Köszönöm.

(#90042) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Na bekapcsoltam a One S-t hát a ventilátor az úgy kerreg mint egy rossz traktor. :(((

(#90043) Mankó válasza StLui (#90013) üzenetére


Mankó
veterán

Miért ne tudnátok? Egymásra homeoljátok a 2 gépet, de akár elég csak a tiedet az övére homeolni és meg is lesznek neki is ugyanazok a játékok. Vagy nem erre gondoltál?
3. fél játékát nem fogja látni az biztos.

(#90044) zsocy válasza Száguldo (#90042) üzenetére


zsocy
őstag

Gariztasd le, másnak is ez volt, kapott egy újat. Van hangja a ventinek de nem kéne kerregnie.

(#90045) hackeeeee válasza Száguldo (#90042) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Enyém is kerregett, cseréltettem. A cseredarab már szinte néma.

Véleményem szubjektív...

(#90046) bulikavagyok válasza hadogabi1 (#90019) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az Ultimate szerintem felejtős. A havi autópakkok nem sokat érnek, a VIP meg annyit sem. Nekem csak a korai hozzáférés miatt érte meg ezt venni, de Rád ez már úgysem vonatkozik. :B

[ Szerkesztve ]

(#90047) mobal


mobal
MODERÁTOR

4 napja van a listában a három Bioshock. Nem találom az előző hsz.-em! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#90048) Száguldo válasza zsocy (#90044) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Az lesz de n em a 3 napos cserében mert ilyen áron nincs másik. 89k Batlefield1 +Tomb Raider + egy kontroller

(#90049) brumi1024


brumi1024
veterán

Na én is lecseréltem a fat One-t S-re. Sokkal jobban bejön az új gép: érzetre masszívabb, jelentősen kisebb, és kopp-kopp csendesebb - se ventizaj nincs, se nem hallható "8 méterről" a HDD. 576-nak pirospont, utolsó utáni pillanatban is elérhetővé tették az akciót, gyorsan végignézték a gépet és szó nélkül cserélték.

(#90050) CtiveR


CtiveR
tag

Sziasztok, tudom nem helyén való a kunyerálás, ha moderátoroknak nem tetszik, törölhető
Holnapi napon terveznénk a haverokkal egy kis xboxozást, de nem figyeltem, hogy a gold-om közben lejárt, faluban lakom és nem megoldható, hogy holnapig szerezzek egyet, valamint a bankkártyámmal sem tudok hétvégén vásárolni. Amennyiben van valakinek elfekvőbe akár egy 2 napos próba live, csak azért, hogy az eddig feltelepített gold-os játékokkal is tudjunk játszani, nagyon hálás lennék neki. :R

Aláírás.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.