Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90167) speakertechn válasza #72445440 (#90161) üzenetére


speakertechn
csendes újonc

Senkit nem akarok meggyozni, és nem is tartozom senkinek magyarázattal ;) én így mértem, ennyit mutatott. Ebből a mérési módszerbol,mindenki azt a következtetést vonja le ami neki megfelel. Ha ez nem valós, akkor nem valós, engem nem érdekel. Nem is akarom h ennyi legyen. Csak mint érdekesség említettem meg tegnap, a problem mellé!! Az első számú prioritás és kérdés számomra nem ez volt. De ha olvastad volna akkor ertened, tudnad hogyan került ez szoba. Nem is értem mi a gondod. :C ha azt mondod hogy ez nem valós érték, én elhiszem neked ;)

Másik, utalom ha meghazudtolnak, soha nem hazudok senkinek, az hogy tudatlanságombol fakadoan írtam egy letöltési sebbesegget mint érdekesség elnézést, nem akartam senkit félre vezetni..... Te meg "kötve hiszem h annyit mersz" .... És még én vagyok unszimpatikus... :C Ember írd azt hogy lehet annyit mutatott az eszköz amin mertel, de az nem lehet valós sajnos. Mindjárt máskep hangzik. Ennyi. Aztán a képel csupán annyit bizonyítottan h valóban ennyit mutat a mert érték. Semmi más bizonyítási értéke nem volt, csak a meghazudtolasom kiigazitasat szolgálta. Ami ezek szerint nem valós, és elhiszem nektek. 🙂 De azért majd megmérem ahogy írták, a sracok,h te is megnyugodj, hogy biztosan igazad van.😉 Bár igazad nem lehet, mert semmit nem állítottam, és szálltam vitába.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.