Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80587) LouiS22


LouiS22
veterán

Sziasztok!

Segítsetek ötletekkel, mert én kifogytam belőlük.

Előzmény: RTL HD nézhetetlen, minden más, általam nézett csatorna tökéletes. Szerelő kijön, elmondja, hogy látja, szarok a jelszintek valóban a naplók szerint. Rádugja a mérőműszert, láss csodát értékek tökéletesek. Tévén lefut újra a csatornabeállítás (Mediacard van), látszólag tökéletes minden. Azért a biztonság kedvéért kicserélte az elosztót a falnál, három napig jó volt minden. Tegnap este elment néhány percre a net és a tévé (azt hittem, hogy időszakos probléma volt), ma este RTL HD megint szar. Beszéltem az üfsz-szel, a srác azt mondta, ohgy azt látja, hogy éjfél óta megint nagyon szarok a jelszintek (ConnectBoxon is azt írja,hogy net csak letöltés - jelentsen ez bármit). Vasárnap jön megint szerelő (elutazunk pár napra, azért csak akkor :)). Hol lehet még hiba? A folyosó végén a kapcsolószekrényt is megnéztük az előző szerelővel, ott sincs látszólag hiba. Egy bejövő pont van még a lakás bejárata felett, ott is egy elosztó van tudomásom szerint (de az egyébként tavaly ki lett cserélve). Más ötlet, hol lehet még hiba? Koax kábel esetleg? Tényleg nincsen semmi ötletem.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.