Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79901) Darko


Darko
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék Telekom-ról váltani UPC HAPPY HOME MAX 300 COMFORT csomagra, és szeretnék 1-2 kérdésre választ kapni mivel még soha sem voltam UPC ügyfél és ismerőseim körében sincsenek olyanok akiktől választ kaphatnék.

Az oka amiért váltanék, hogy a mai napig nem képesek 10mbit/s sávszélnél többet produkálni, mindezt Ürömön. Jelenleg rézkábelen vagyok, és ott van a házunk előtt az oszlopon az optikai doboz, és nem tudnak rákötni. Évente érdeklődtem írásban, telefonon, de hiába, még igényrögzítés sem volt. Gondolom betelt sávszél vagy bármi lehet felőlem, de meguntam a kifogásaikat. Felmondom a szolgáltatásukat, de előbb kipróbálnám a UPC-t.

- A TV-m tudja fogadni a CI+ mediakártyát. Mivel járok jobban felvétel nélküli mediabox-al v. mediakártyával? Mi az egyik-másik előnye-hátránya?
- Ha most rendelem kapok 2 hónapot ingyen, ha mégsem jönne be a UPC szolgáltatása vissza lehet-e mondani egy adott határidőn belül?
- A vállalt garantált sebességet tudják-e tartani?
- Torrent esetén van-e valamilyen limit amit tapasztaltatok esetleg leírva a szerződésben. Van-e havi le-fel töltési limit?
Nem szoktam sokat töltögetni, routerrel töltök, ami azt jelenti hogy folyamatosan seedel, de inkább csak seedelget.
- IPV6-al is megy e a torrent kliens (tp-link router - transmission kliens) vagy IPV4-kell kérjek?

Köszi előre is a válaszotokat!

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.