Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72540) AtHoS válasza blakey (#72506) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No lefrissítettem play store-ból az APP-ot és eddig úgy néz ki, hogy működik, a képminőséggel sincs nagy probléma, de focimeccs alatt kicsit olyannak tűnik a gyors mozgásoknál, mintha röcögne a kép. Tehát mikor a kamerát forgatják pl. kirúgásnál a labdát követve, mintha nem lenne meg a megfelelő számú képkocka ezért darabosnak tűnik a lejátszás

A másik amire nem találtam megoldást, hogy a sima M4 a csatornasorrend rendezésénél ott van, lehet pakolgatni, de a TV csatornákra váltva már nem hozza választhatónak (más csatornát egyelőre nem vettem észre, de csak a sportokat pakolgattam előre, így a többivel nem is foglalkoztam). M4 HD természetesen rendben választható.

Ez számítógépen nézve is fennáll (itt szerkesztettema sorrendet), tehát alap probléma lesz, nem pedig az APP hibája. Ha csak az M4-et hagyom a listában és a többi csatornát eltűntem, akkor ezt dobja az arcba a TV menüpontot választva: "Nincs elérhető csatorna. Csatornalistáját módosíthatja a Beállítások menüpontban a következő linken keresztül"

Szerk.

#72541
BOX-ot belőttem 1080p 50Hz-re, de nem javult meg, maradt ugyanolyan "darabos", de akkor az lehet, hogy a BOX szoftver problémája lesz akkor. 5.1.1 fut rajta és nincs elérhető újabb szoftver, azt is néztem K1plus a típusa

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.