Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57913) zamo


zamo
csendes tag

tegnapi UPC
Rendeltem egy 3. mediaboxot két hete.
Az ügyfélszolgálatos először postával akarta kiküldeni, majd rájött, hogy a beüzemelés miatt - videótár - csak technikus hozhatja ki. (érdekes módon ez az első alkalommal nem volt gond) Mondtam is az ügyfelesnek, hogy nekem az nem kell, mert erre nem használjuk, de nem is nagyon tudnánk, nagy a távolság a modem és a szolgálati hely között, kábellel áthidalhatatlan, de azt mondta, hogy nem lesz gond :D
Lett :D :D
Tegnap, amikor a technikus felhívott, hogy jön, rákérdeztem erre, de nem tudott semmit. Tájékoztattam, majd zavart lett :D és közölte, hogy fel kell hívnia a főnökét. Ezek után hosszasan beszélgettem az ügyfélszolgálattal, de nem jutottunk kompromisszumra :D
A upc álláspontja, hogy a mediaboxot csak teljes beüzemeléssel adja át, az enyém, hogy a nem könnyen üzembe helyezett hálózatot ne szedjék szét (a router vmiért kényes a lanok használatára, hajlamos a teljes összeomlásra)
Itt tartunk most, hiába fizetnék egy 3. mediaboxért és hiába nem kell a videótár ők csak így hajlandóak beüzemelni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.