Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57301) ArthurShelby válasza interstate76 (#57300) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Tapasztalataim szerint 1 ügyintéző 3000Ft jóváírást tud adni 1 ügyben. Szóval 3000 kell kibulizni (ez a felső határ).
Ha több kell, akkor kell egy másik ügy, és egy másik ügyintéző (esetleg másik hónapban) és úgy megint lehet kapni 3000-et.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#57302) tomp válasza ztsoft (#57298) üzenetére


tomp
félisten

Én mostanában tervezem visszaadni. Hamarosan lesz raktáron 1db nyugi. :DDD

(#57303) ztsoft válasza tomp (#57302) üzenetére


ztsoft
őstag

Az már lehet késő lesz. :D Még a 14 nap letelte előtt ha nem kapom meg, akkor nagy valószínűséggel lelépek.

A netet megoldom mobil nettel (Vodafone 1GB 1393Ft), tvre meg sok lehetőség van, még hűség nélkül is.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#57304) interstate76 válasza ArthurShelby (#57301) üzenetére


interstate76
addikt

Érdekes infó, köszi! :)

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#57305) csabi63 válasza Intruder2k5 (#57296) üzenetére


csabi63
senior tag

Na szóval. A telefonunk Nonstop M, mert azon olcsóbb (félpénz) a belföldi mobil hívás az S-hez képest. Ez hasznos volt, amíg a lányom itthon lakott. Talán nem kell mondanom miért.

Az eddigi csomagom ára 15000 forint. (bár legutóbb ennyi volt)
A hölgy ajánlata a gyorsabb nettel, és az HBO-val 13500 forint.

Ha lejjebb váltom a telefont M-ről S-re, ez az ajánlat nem él. Ha egyáltalán nem kérem a telefont, akkor sem. Ez egy ilyen ajánlat. Ha a telefont piszkálom, nem jövök ki jól belőle. Visszahívásra egy pali meghallgatott, és ötletelt. Lehúzza nekem a telefont, de azon kívül minden marad, és 14300 forint lesz. Akkor már maradjon a telefon, de lesz gyorsabb netem (még ha nem is fontos jelenleg), az asszony meg nézheti az HBO-t. És még kevesebbet is fizetek.

Remélem érthető voltam. :)

(#57306) khorvat válasza csabi63 (#57305) üzenetére


khorvat
senior tag

Azok alapján amit leírsz, egy olyan vasat kéne ütnöd lemondást lobogtatva, hogy Nonstop S telefonnal kéred a TV-t és netet ami már alku kérdése hogy mit mennyiért. Nonstop S telefon 500Ft a Nonstop M pedig 2000Ft ha egyedi ajánlatot kapsz ennyi lesz benne az áruk. 14 napig ha most már bólintottál is vmire meggondolhatod magad, szerintem van ebbe még potenciál, hogy S telefonnal 10 közelébe hozd le az árat 15ezerről! Nekem net csökkentéssel 240ről 120-ra 12.500ról 8500-ra sikerült levinni a TV + Net + Telefon hármas árát!

[ Szerkesztve ]

(#57307) ArthurShelby válasza csabi63 (#57305) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ha jól értem fullos csomagot kapnál (kivéve telefon, mert az csak M, és nem L) 13500-ért.
Mondjuk ebben tényleg sok a sallang, amit jó ha az ember 1 hónapban 1szer kihasznál (telefon, tv adók, 500as net)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#57308) Bucsek válasza interstate76 (#57280) üzenetére


Bucsek
tag

No úgy néz ki sikerült a papírforma szerint :D
eddig ez felett elmentem, viszont érdekes, hogy így is működött egy ideig, hogy nem volt beállítva a cuccos, nos remélem most már jó lesz.

köszi :)

Bucsek közlegény északi futár jelentkezik, uram!

(#57309) csabi63 válasza ArthurShelby (#57307) üzenetére


csabi63
senior tag

Mindent hozzám vágtak ami eszükbe jutott, és így is belefért 13500-ba. Ha pedig csak kiveszik a telefont és nem kapok semmit, 14300 lett volna. Hülye legyek, ha értem.
De ez a kondíció és ár rendben van részemről.

(#57310) hati


hati
addikt

Nekem Nonstop S, FP120, Kábeltv Bronze korábban 7700 Ft volt. Mivel lejárt a hűség, így jeleztem, hogy a TV-t nem kérem, mert a MindigTV megfelel nekem. Erre ugyan ezt megkapom most 5600 FT-ért, 2 év hűséggel.

Más szolgáltató nincs jelen nálunk, így ennél jobbat nem hiszem, hogy kaptam volna.

(#57311) Greenbook válasza Greenbook (#57042) üzenetére


Greenbook
tag

Akit esetleg érdekel a fejlemény:

- 0. nap Jóárasított helyre telefonon megrendelve a szolgáltatás
- 0+2 nap szolgáltatás bekötés
- 0+5 nap bejelentés költözés miatt
- 0+6 nap a szolgáltatás az alapban "drága" környékre áthozva ( egyszeri 4.500 Ft a költözés miatt )

Remélem segíthettem. :DD

http://csatlakozok.atw.hu

(#57312) Okosandroid


Okosandroid
tag

"Örömmel tájékoztatunk titeket, hogy bővült a Horizon Go lejátszására alkalmazható böngészők köre, azaz mától Google Chrome-mal, Microsoft Edge-dzsel és Mozilla Firefox-szal (51.0-nál nagyobb verziók) is zavartalanul használhatjátok a szolgáltatást!"

Forrás: https://www.facebook.com/upcmagyarorszag/

Végre elköszöntek a silverlight-tól. Ezt is megértük hogy böngészőben gyakorlatilag szépen, akadásmentesen mennek az élő és a visszanézhető adások is. Teszteltem mindhárom böngészővel jópár csatornát, szépen jöttek.

(#57313) Gubek-Einste válasza Okosandroid (#57312) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Itt volt már az ideje valami modernebbnek.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#57314) ArthurShelby válasza Okosandroid (#57312) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Na, jó hír :)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#57315) DonThomasino válasza Gubek-Einste (#57313) üzenetére


DonThomasino
veterán

Akkor így már mehet a horizon mondjuk egy raspberry PI ről is ?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#57316) 4Grider válasza Okosandroid (#57312) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én azért annyira nem ájultam el tőle. Rögtön belekattintottam abba a csatornába, ami nem megy böngészőn (csak pufferelget), míg az alkalmazásban gond nélkül (Fishing&Hunting).

(#57317) blakey válasza Okosandroid (#57312) üzenetére


blakey
titán

Android és iOS alatt a Chrome-ból is elindítható. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57318) interstate76 válasza blakey (#57317) üzenetére


interstate76
addikt

win10 alatt is szépen mennek Chromeban a hd adások is, és a CPU-használat a fasorban sincs a korábbi, silverlightos megoldáséhoz képest.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#57319) pjen válasza interstate76 (#57318) üzenetére


pjen
félisten

Lehet én vagyok szerencsétlen,de nekem böngésző alatt mindíg be kell lépnem az alkalmazás viszont megjegyez.Megoldás,hogy ne kelljen?

(#57320) interstate76 válasza pjen (#57319) üzenetére


interstate76
addikt

Nálam is ugyanez. Nem szoktam megengedni a böngészőimnek, hogy jelszavakat jegyezzenek meg, de a Horizon Go esetén hiába teszek kivételt, mindig újra be kell írni. Windows és android alatt is, az összes böngészőben.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#57321) blakey válasza interstate76 (#57320) üzenetére


blakey
titán

Nekem Chrome alatt megjegyzi a felh. nevet és jelszót sőt Safari alatt is ugyanaz a helyzet.

Szerk.: iOS alatt a böngészőből még nem megy, azt rosszul írtam, ott még Silverlightot kér. :) Android alatt működik.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#57322) ztsoft válasza Okosandroid (#57312) üzenetére


ztsoft
őstag

Köszi a jó hírt! Már Linux alatt is használható a Horizon Go böngészőből! :C

A másik jó hír, hogy a már frissített mediacard működik az Amiko HD8260+ box-on a 2.4.12-es szoftverrel!
Sajnos én még nem tudtam tesztelni, még nem jött meg. Az, hogy a mediacard frissítés lefut-e a box-ban az új szeftverrel, azt nem tudom, de a régi 2.0.92-es esetében nem fut le (mint a Samsung TV-k).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#57323) pjen


pjen
félisten

Már csak a rögzíthetőséget kéne megoldani a UPC nek és a boxot el is felejthetné az összes nyűgjével együtt.

(#57324) interstate76 válasza blakey (#57321) üzenetére


interstate76
addikt

Akkor ezt abszolút nem értem. Korábban volt, hogy külön böngészőt tettem fel a laptopomra, aminek megengedtem a felhasználónevek és jelszavak megjegyzését, majd a Horizon Go oldalán, az első beírás után leokéztam, hogy jegyezze meg az adatokat, de még így sem ment. :(

Más: Beelink Mini MXIII-ason a gyári fw-rel összeomlik a böngésző, a minixessel simán eljutok a lejátszásig, de ott hibát dob. Előtte nemet mondtam arra, hogy a UPC be akarja azonosítani az eszközömet - ez lehet a baj? Ha igen, akkor ezt hogy a manóba lehet visszacsinálni?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#57325) Okosandroid válasza 4Grider (#57316) üzenetére


Okosandroid
tag

Most néztem, az OzoneNetwork is pufferel,nem tölt be sajnos. De legalább elindultak az úton és remélhetőleg ezeket a hibákat orvosolni fogják nagyon hamar.

[ Szerkesztve ]

(#57326) pjen válasza Okosandroid (#57325) üzenetére


pjen
félisten

Nálam megy,17.ker.

(#57327) ztsoft válasza ztsoft (#57298) üzenetére


ztsoft
őstag

Most beszéltem velük, elméletileg holnap adják át a mediacard-ot a futárnak. :C Csak sikerül nagy nehezen, utána jöhet a teszt.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#57328) ArthurShelby válasza blakey (#57317) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Lehet tudni, hogy mit használ? Flash, vagy inkább html5, vagy csak szimpla videó puffer?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#57329) KMT válasza Intruder2k5 (#57222) üzenetére


KMT
addikt

Up. Tehát ha valaki 50-eset akar, az vegye meg a 30-ast, és ezt az extrát, mert akkor fél évig olcsóbban lesz 50-ese?

Azért kérdezem, mert szerintem nem teljesen egyértelmű ez:
"30/3 Mbit/s helyett 6 hónapig 50/5 Mbit/s
Havi díj az első 6 hónapban 0 Ft/hó, a 7. hónaptól 1400 Ft/hó"

Mivel azt írja, hogy 6 hónapig 50/5. Ez alapján szó szerint véve 6 hónapig 50/5, utána viszont 30/3 és fizetsz többet. :F

(#57330) Intruder2k5 válasza KMT (#57329) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha csak nem emelteted meg 50/5-re a promóciós időszak végén, mert hát az egésznek a célja nyilván a beetetés.

(#57331) ArthurShelby válasza KMT (#57329) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Le kell mondani ezt a 6 hónap után, mert különben úgy marad, és kiszámlázzák neked a sávszélemelést!!!
És mivel előreszámálás van, még a 6. hónap megkezdése előtt kell lemondani (előre). Ha ügyes ügyintéződ van, akkor van időzített lemondás (de ezt majd szerintem külön kell beállítattni, szerződéskötéskor nem hinném, hogy lehet.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#57332) Intruder2k5 válasza ArthurShelby (#57331) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na, ez így meg még trükkösebb. Köszi a kiegészítést!

(#57333) ArthurShelby válasza Intruder2k5 (#57332) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Szerződéskötés előtt próbáltam mindennek jól utána nézni. Persze még így is volt egy-két meglepetés. A bekötés nagyon macerás volt, de már egy ideje minden jó. Kétszer volt internet kiesés nálunk, egyébként minden király (4 hónapja vagyunk ügyfél).

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#57334) bringasisti válasza pjen (#57323) üzenetére


bringasisti
őstag

Nekem van egy OPTICUM AX C501 CI+ rögzítőm, a DIGI adást simán rögzítette, de az UPC kártyaolvasót 17 es hibakóddal elutasítja.

BENEFON DELTA--------N8

(#57335) KMT válasza ArthurShelby (#57331) üzenetére


KMT
addikt

Na várjatok. Most akkor tényleg 30/3-ra ugrik vissza a sebesség a 7. hónaptól (miközben a plusz díj is bejön)?

Én amúgy 50/5-öt akarnék, de ha fél évig 30/3 áron lenne, azt nem bánnám.

(#57336) kabelmania27 válasza KMT (#57335) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Magától nem ugrik vissza, de ha nem mondod le akkor a plusz sebességért külön díjat fognak számlázni, de bármikor lemondhatod és újra 30-as csomagod lesz.

(#57337) tomp válasza pjen (#57323) üzenetére


tomp
félisten

Magát a rögzítést az eszköznek kell tudnia. Jelenleg van boxom és kártyám is. A tv tudja rögzíteni a műsort. Igaz 1x visszadobta a tv a felvétel indítást a másolásvédelem miatt. De szerencsére csak egyszer volt.
Ha már rögzítés: megoldottam, hogy a műsorvisszanézőn futó műsort is rögzíthessem. :)

(#57338) KMT válasza kabelmania27 (#57336) üzenetére


KMT
addikt

Köszi, akkor ez így jó biznisz.

De javíthatnák a leírást.

(#57339) Lomax


Lomax
csendes újonc

Sziasztok,

Az hogy lehet hogy parancssorban futtatva a ping -t upc.hu csakis kizárólag Request time out-ot hoz, ha ugyanezt google.com-al teszem akkor normál értékek jönnek (17-24 ms közötti értékek) ?

(#57340) hfrici válasza tomp (#57337) üzenetére


hfrici
aktív tag

Erre a műsorvisszanézős rögzítésre kíváncsi lennék.

(#57341) tomp válasza hfrici (#57340) üzenetére


tomp
félisten

Semmi extra. A boxot rá kell kötni egy média lejátszóra. :) Egyiken lejátszás indítás, másikon felvétel indítás.

(#57342) htc07 válasza Lomax (#57339) üzenetére


htc07
addikt

Úgy, hogy le van tiltva a ping response.

(#57343) ztsoft válasza Lomax (#57339) üzenetére


ztsoft
őstag

Szia!

Nem tudom, hogy milyen oprendszert használsz, de nálam Linux alatt az általad adott parancs nem jó. A -t után meg kell adni a ttl értékét man ping.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, a upc.hu-n le van tiltva a ping-re a válasz, nekem ez jött:

ping -c10 upc.hu
PING upc.hu (84.116.34.12) 56(84) bytes of data.

--- upc.hu ping statistics ---
10 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 9003ms

[ Szerkesztve ]

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#57344) Lomax válasza ztsoft (#57343) üzenetére


Lomax
csendes újonc

szia,

win10 és ott a ping -t upc.hu a jó formátum.
Azt viszont nem értem miért van letiltva. Igazából a fő kérdés, hogy ez okozhatja e egy online játéknál a leszakadást? Net van, viszont játszani nem tudok.

(#57345) 4Grider válasza Lomax (#57344) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha valami címen tiltott az icmp, attól még minden más működhet rajta. Ha meg jól sejtem, nem is arra mennek a csomagjaid. Ebből a két dologból következően a szakadás okát inkább a modemed jelszintjének ellenőrzésével kezdeném el vizsgálni.

(#57346) ztsoft válasza ztsoft (#57327) üzenetére


ztsoft
őstag

Eddig nincs siker az Amiko 8260+ box-al. A gyári 2.4.12-es szoftverral az eredmény Your TV is not compatible with your module., a 2.4.12-es emu szoftverral már egy kicsit jobb a helyzet Authentication is in progress, please wait., de itt meg is áll. 1221 megvolt, a kártya aktív.

Próbáltam szoftvert frissíteni a modulon (lehet így nem is lehet), de kis gondolkozás után kidob a modul menüjéből. A modul szoftver verziója 07.00.52.01.09, az utolsó frissítés üres. A Smart Card Information menüpont is kidob a modul menüjéből.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#57347) ztsoft válasza ztsoft (#57346) üzenetére


ztsoft
őstag

A 2.0.92-es emu szoftverral (gyárit már nem találtam a neten) működik a modul, de a modul szoftver frissítése nem fut le, 5%-nál megáll. :W

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#57348) ztsoft válasza ztsoft (#57347) üzenetére


ztsoft
őstag

Akiknek megállt a frissítés 5%-nál a TV-n, azok, hogy oldották meg? Hiba bejelentés? Érdekelne, mert a már frissített modul működik a 2.4.12-es szoftverral.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#57349) Klown válasza ztsoft (#57348) üzenetére


Klown
aktív tag

Máshol is azt írták, hogy át kell tenni egy megfelelő eszközbe (pl. LG tv), amiben lefrissül.

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.