Hirdetés

2020. február 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-02-05 14:26:42

LOGOUT.hu

UPC Magyarország Kft. (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#57301) legelek válasza interstate76 (#57300) üzenetére

legelek
(őstag)

Tapasztalataim szerint 1 ügyintéző 3000Ft jóváírást tud adni 1 ügyben. Szóval 3000 kell kibulizni (ez a felső határ).
Ha több kell, akkor kell egy másik ügy, és egy másik ügyintéző (esetleg másik hónapban) és úgy megint lehet kapni 3000-et.

Lovaskocsimat protézisre cserélném. Jelige: fogat fogért.

(#57302) tomp válasza ztsoft (#57298) üzenetére

tomp
(nagyúr)

Én mostanában tervezem visszaadni. Hamarosan lesz raktáron 1db nyugi. :DDD

(#57303) ztsoft válasza tomp (#57302) üzenetére

ztsoft
(őstag)

Az már lehet késő lesz. :D Még a 14 nap letelte előtt ha nem kapom meg, akkor nagy valószínűséggel lelépek.

A netet megoldom mobil nettel (Vodafone 1GB 1393Ft), tvre meg sok lehetőség van, még hűség nélkül is.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#57304) interstate76 válasza legelek (#57301) üzenetére

interstate76
(addikt)

Érdekes infó, köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékos laptop, Xbox One S All Digital, SW Battlefront II (Xbox One), PS4 Pro, Uncharted 4, szupervékony (5mm) HDD és Cuby 5 hangfal

(#57305) csabi63 válasza Intruder2k5 (#57296) üzenetére

csabi63
(senior tag)

Na szóval. A telefonunk Nonstop M, mert azon olcsóbb (félpénz) a belföldi mobil hívás az S-hez képest. Ez hasznos volt, amíg a lányom itthon lakott. Talán nem kell mondanom miért.

Az eddigi csomagom ára 15000 forint. (bár legutóbb ennyi volt)
A hölgy ajánlata a gyorsabb nettel, és az HBO-val 13500 forint.

Ha lejjebb váltom a telefont M-ről S-re, ez az ajánlat nem él. Ha egyáltalán nem kérem a telefont, akkor sem. Ez egy ilyen ajánlat. Ha a telefont piszkálom, nem jövök ki jól belőle. Visszahívásra egy pali meghallgatott, és ötletelt. Lehúzza nekem a telefont, de azon kívül minden marad, és 14300 forint lesz. Akkor már maradjon a telefon, de lesz gyorsabb netem (még ha nem is fontos jelenleg), az asszony meg nézheti az HBO-t. És még kevesebbet is fizetek.

Remélem érthető voltam. :)

(#57306) khorvat válasza csabi63 (#57305) üzenetére

khorvat
(senior tag)

Azok alapján amit leírsz, egy olyan vasat kéne ütnöd lemondást lobogtatva, hogy Nonstop S telefonnal kéred a TV-t és netet ami már alku kérdése hogy mit mennyiért. Nonstop S telefon 500Ft a Nonstop M pedig 2000Ft ha egyedi ajánlatot kapsz ennyi lesz benne az áruk. 14 napig ha most már bólintottál is vmire meggondolhatod magad, szerintem van ebbe még potenciál, hogy S telefonnal 10 közelébe hozd le az árat 15ezerről! Nekem net csökkentéssel 240ről 120-ra 12.500ról 8500-ra sikerült levinni a TV + Net + Telefon hármas árát!

[ Szerkesztve ]

(#57307) legelek válasza csabi63 (#57305) üzenetére

legelek
(őstag)

Ha jól értem fullos csomagot kapnál (kivéve telefon, mert az csak M, és nem L) 13500-ért.
Mondjuk ebben tényleg sok a sallang, amit jó ha az ember 1 hónapban 1szer kihasznál (telefon, tv adók, 500as net)

(#57308) Bucsek válasza interstate76 (#57280) üzenetére

Bucsek
(tag)

No úgy néz ki sikerült a papírforma szerint :D
eddig ez felett elmentem, viszont érdekes, hogy így is működött egy ideig, hogy nem volt beállítva a cuccos, nos remélem most már jó lesz.

köszi :)

Bucsek közlegény északi futár jelentkezik, uram!

(#57309) csabi63 válasza legelek (#57307) üzenetére

csabi63
(senior tag)

Mindent hozzám vágtak ami eszükbe jutott, és így is belefért 13500-ba. Ha pedig csak kiveszik a telefont és nem kapok semmit, 14300 lett volna. Hülye legyek, ha értem.
De ez a kondíció és ár rendben van részemről.

(#57310) hati

hati
(addikt)

Nekem Nonstop S, FP120, Kábeltv Bronze korábban 7700 Ft volt. Mivel lejárt a hűség, így jeleztem, hogy a TV-t nem kérem, mert a MindigTV megfelel nekem. Erre ugyan ezt megkapom most 5600 FT-ért, 2 év hűséggel.

Más szolgáltató nincs jelen nálunk, így ennél jobbat nem hiszem, hogy kaptam volna.

(#57311) Greenbook válasza Greenbook (#57042) üzenetére

Greenbook
(tag)

Akit esetleg érdekel a fejlemény:

- 0. nap Jóárasított helyre telefonon megrendelve a szolgáltatás
- 0+2 nap szolgáltatás bekötés
- 0+5 nap bejelentés költözés miatt
- 0+6 nap a szolgáltatás az alapban "drága" környékre áthozva ( egyszeri 4.500 Ft a költözés miatt )

Remélem segíthettem. :DD

http://csatlakozok.atw.hu

(#57312) Okosandroid

Okosandroid
(tag)

"Örömmel tájékoztatunk titeket, hogy bővült a Horizon Go lejátszására alkalmazható böngészők köre, azaz mától Google Chrome-mal, Microsoft Edge-dzsel és Mozilla Firefox-szal (51.0-nál nagyobb verziók) is zavartalanul használhatjátok a szolgáltatást!"

Forrás: https://www.facebook.com/upcmagyarorszag/

Végre elköszöntek a silverlight-tól. Ezt is megértük hogy böngészőben gyakorlatilag szépen, akadásmentesen mennek az élő és a visszanézhető adások is. Teszteltem mindhárom böngészővel jópár csatornát, szépen jöttek.

(#57313) Gubek-Einste válasza Okosandroid (#57312) üzenetére

Gubek-Einste
(Topikgazda)

Itt volt már az ideje valami modernebbnek.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by UPC Fiber Power 120 with Cisco EPC3925 & Asus RT-AC65P

(#57314) legelek válasza Okosandroid (#57312) üzenetére

legelek
(őstag)

Na, jó hír :)

(#57315) DonThomasino válasza Gubek-Einste (#57313) üzenetére

DonThomasino
(addikt)

Akkor így már mehet a horizon mondjuk egy raspberry PI ről is ?

[ Szerkesztve ]

Monster M75 hangfalkábel 2,3M ELADÓ! / Dinamo Kiev foci sál ELADÓ!

(#57316) 4Grider válasza Okosandroid (#57312) üzenetére

4Grider
(addikt)

Én azért annyira nem ájultam el tőle. Rögtön belekattintottam abba a csatornába, ami nem megy böngészőn (csak pufferelget), míg az alkalmazásban gond nélkül (Fishing&Hunting).

(#57317) blakey válasza Okosandroid (#57312) üzenetére

blakey
(veterán)

Android és iOS alatt a Chrome-ból is elindítható. :)

"Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante

(#57318) interstate76 válasza blakey (#57317) üzenetére

interstate76
(addikt)

win10 alatt is szépen mennek Chromeban a hd adások is, és a CPU-használat a fasorban sincs a korábbi, silverlightos megoldáséhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékos laptop, Xbox One S All Digital, SW Battlefront II (Xbox One), PS4 Pro, Uncharted 4, szupervékony (5mm) HDD és Cuby 5 hangfal

(#57319) pjen válasza interstate76 (#57318) üzenetére

pjen
(nagyúr)

Lehet én vagyok szerencsétlen,de nekem böngésző alatt mindíg be kell lépnem az alkalmazás viszont megjegyez.Megoldás,hogy ne kelljen?

(#57320) interstate76 válasza pjen (#57319) üzenetére

interstate76
(addikt)

Nálam is ugyanez. Nem szoktam megengedni a böngészőimnek, hogy jelszavakat jegyezzenek meg, de a Horizon Go esetén hiába teszek kivételt, mindig újra be kell írni. Windows és android alatt is, az összes böngészőben.

(#57321) blakey válasza interstate76 (#57320) üzenetére

blakey
(veterán)

Nekem Chrome alatt megjegyzi a felh. nevet és jelszót sőt Safari alatt is ugyanaz a helyzet.

Szerk.: iOS alatt a böngészőből még nem megy, azt rosszul írtam, ott még Silverlightot kér. :) Android alatt működik.

[ Szerkesztve ]

"Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante

(#57322) ztsoft válasza Okosandroid (#57312) üzenetére

ztsoft
(őstag)

Köszi a jó hírt! Már Linux alatt is használható a Horizon Go böngészőből! :C

A másik jó hír, hogy a már frissített mediacard működik az Amiko HD8260+ box-on a 2.4.12-es szoftverrel!
Sajnos én még nem tudtam tesztelni, még nem jött meg. Az, hogy a mediacard frissítés lefut-e a box-ban az új szeftverrel, azt nem tudom, de a régi 2.0.92-es esetében nem fut le (mint a Samsung TV-k).

(#57323) pjen

pjen
(nagyúr)

Már csak a rögzíthetőséget kéne megoldani a UPC nek és a boxot el is felejthetné az összes nyűgjével együtt.

(#57324) interstate76 válasza blakey (#57321) üzenetére

interstate76
(addikt)

Akkor ezt abszolút nem értem. Korábban volt, hogy külön böngészőt tettem fel a laptopomra, aminek megengedtem a felhasználónevek és jelszavak megjegyzését, majd a Horizon Go oldalán, az első beírás után leokéztam, hogy jegyezze meg az adatokat, de még így sem ment. :(

Más: Beelink Mini MXIII-ason a gyári fw-rel összeomlik a böngésző, a minixessel simán eljutok a lejátszásig, de ott hibát dob. Előtte nemet mondtam arra, hogy a UPC be akarja azonosítani az eszközömet - ez lehet a baj? Ha igen, akkor ezt hogy a manóba lehet visszacsinálni?

(#57325) Okosandroid válasza 4Grider (#57316) üzenetére

Okosandroid
(tag)

Most néztem, az OzoneNetwork is pufferel,nem tölt be sajnos. De legalább elindultak az úton és remélhetőleg ezeket a hibákat orvosolni fogják nagyon hamar.

[ Szerkesztve ]

(#57326) pjen válasza Okosandroid (#57325) üzenetére

pjen
(nagyúr)

Nálam megy,17.ker.

(#57327) ztsoft válasza ztsoft (#57298) üzenetére

ztsoft
(őstag)

Most beszéltem velük, elméletileg holnap adják át a mediacard-ot a futárnak. :C Csak sikerül nagy nehezen, utána jöhet a teszt.

(#57328) legelek válasza blakey (#57317) üzenetére

legelek
(őstag)

Lehet tudni, hogy mit használ? Flash, vagy inkább html5, vagy csak szimpla videó puffer?

(#57329) KMT válasza Intruder2k5 (#57222) üzenetére

KMT
(addikt)

Up. Tehát ha valaki 50-eset akar, az vegye meg a 30-ast, és ezt az extrát, mert akkor fél évig olcsóbban lesz 50-ese?

Azért kérdezem, mert szerintem nem teljesen egyértelmű ez:
"30/3 Mbit/s helyett 6 hónapig 50/5 Mbit/s
Havi díj az első 6 hónapban 0 Ft/hó, a 7. hónaptól 1400 Ft/hó"

Mivel azt írja, hogy 6 hónapig 50/5. Ez alapján szó szerint véve 6 hónapig 50/5, utána viszont 30/3 és fizetsz többet. :F

Unod a zenéid? Nincs mit hallgatnod? --> http://prohardver.hu/tema/az_ev_legjobb_zenei_albumai_olvasd_el_az_elso_hsz/friss.html

(#57330) Intruder2k5 válasza KMT (#57329) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Ha csak nem emelteted meg 50/5-re a promóciós időszak végén, mert hát az egésznek a célja nyilván a beetetés.

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#57331) legelek válasza KMT (#57329) üzenetére

legelek
(őstag)

Le kell mondani ezt a 6 hónap után, mert különben úgy marad, és kiszámlázzák neked a sávszélemelést!!!
És mivel előreszámálás van, még a 6. hónap megkezdése előtt kell lemondani (előre). Ha ügyes ügyintéződ van, akkor van időzített lemondás (de ezt majd szerintem külön kell beállítattni, szerződéskötéskor nem hinném, hogy lehet.

(#57332) Intruder2k5 válasza legelek (#57331) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Na, ez így meg még trükkösebb. Köszi a kiegészítést!

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#57333) legelek válasza Intruder2k5 (#57332) üzenetére

legelek
(őstag)

Szerződéskötés előtt próbáltam mindennek jól utána nézni. Persze még így is volt egy-két meglepetés. A bekötés nagyon macerás volt, de már egy ideje minden jó. Kétszer volt internet kiesés nálunk, egyébként minden király (4 hónapja vagyunk ügyfél).

[ Szerkesztve ]

(#57334) bringasisti válasza pjen (#57323) üzenetére

bringasisti
(őstag)

Nekem van egy OPTICUM AX C501 CI+ rögzítőm, a DIGI adást simán rögzítette, de az UPC kártyaolvasót 17 es hibakóddal elutasítja.

BENEFON DELTA--------N8

(#57335) KMT válasza legelek (#57331) üzenetére

KMT
(addikt)

Na várjatok. Most akkor tényleg 30/3-ra ugrik vissza a sebesség a 7. hónaptól (miközben a plusz díj is bejön)?

Én amúgy 50/5-öt akarnék, de ha fél évig 30/3 áron lenne, azt nem bánnám.

Unod a zenéid? Nincs mit hallgatnod? --> http://prohardver.hu/tema/az_ev_legjobb_zenei_albumai_olvasd_el_az_elso_hsz/friss.html

(#57336) kabelmania27 válasza KMT (#57335) üzenetére

kabelmania27
(Topikgazda)

Magától nem ugrik vissza, de ha nem mondod le akkor a plusz sebességért külön díjat fognak számlázni, de bármikor lemondhatod és újra 30-as csomagod lesz.

(#57337) tomp válasza pjen (#57323) üzenetére

tomp
(nagyúr)

Magát a rögzítést az eszköznek kell tudnia. Jelenleg van boxom és kártyám is. A tv tudja rögzíteni a műsort. Igaz 1x visszadobta a tv a felvétel indítást a másolásvédelem miatt. De szerencsére csak egyszer volt.
Ha már rögzítés: megoldottam, hogy a műsorvisszanézőn futó műsort is rögzíthessem. :)

(#57338) KMT válasza kabelmania27 (#57336) üzenetére

KMT
(addikt)

Köszi, akkor ez így jó biznisz.

De javíthatnák a leírást.

(#57339) Lomax

Lomax
(csendes újonc)

Sziasztok,

Az hogy lehet hogy parancssorban futtatva a ping -t upc.hu csakis kizárólag Request time out-ot hoz, ha ugyanezt google.com-al teszem akkor normál értékek jönnek (17-24 ms közötti értékek) ?

(#57340) hfrici válasza tomp (#57337) üzenetére

hfrici
(tag)

Erre a műsorvisszanézős rögzítésre kíváncsi lennék.

(#57341) tomp válasza hfrici (#57340) üzenetére

tomp
(nagyúr)

Semmi extra. A boxot rá kell kötni egy média lejátszóra. :) Egyiken lejátszás indítás, másikon felvétel indítás.

(#57342) htc07 válasza Lomax (#57339) üzenetére

htc07
(addikt)

Úgy, hogy le van tiltva a ping response.

(#57343) ztsoft válasza Lomax (#57339) üzenetére

ztsoft
(őstag)

Szia!

Nem tudom, hogy milyen oprendszert használsz, de nálam Linux alatt az általad adott parancs nem jó. A -t után meg kell adni a ttl értékét man ping.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, a upc.hu-n le van tiltva a ping-re a válasz, nekem ez jött:

ping -c10 upc.hu
PING upc.hu (84.116.34.12) 56(84) bytes of data.

--- upc.hu ping statistics ---
10 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 9003ms

[ Szerkesztve ]

(#57344) Lomax válasza ztsoft (#57343) üzenetére

Lomax
(csendes újonc)

szia,

win10 és ott a ping -t upc.hu a jó formátum.
Azt viszont nem értem miért van letiltva. Igazából a fő kérdés, hogy ez okozhatja e egy online játéknál a leszakadást? Net van, viszont játszani nem tudok.

(#57345) 4Grider válasza Lomax (#57344) üzenetére

4Grider
(addikt)

Ha valami címen tiltott az icmp, attól még minden más működhet rajta. Ha meg jól sejtem, nem is arra mennek a csomagjaid. Ebből a két dologból következően a szakadás okát inkább a modemed jelszintjének ellenőrzésével kezdeném el vizsgálni.

(#57346) ztsoft válasza ztsoft (#57327) üzenetére

ztsoft
(őstag)

Eddig nincs siker az Amiko 8260+ box-al. A gyári 2.4.12-es szoftverral az eredmény Your TV is not compatible with your module., a 2.4.12-es emu szoftverral már egy kicsit jobb a helyzet Authentication is in progress, please wait., de itt meg is áll. 1221 megvolt, a kártya aktív.

Próbáltam szoftvert frissíteni a modulon (lehet így nem is lehet), de kis gondolkozás után kidob a modul menüjéből. A modul szoftver verziója 07.00.52.01.09, az utolsó frissítés üres. A Smart Card Information menüpont is kidob a modul menüjéből.

(#57347) ztsoft válasza ztsoft (#57346) üzenetére

ztsoft
(őstag)

A 2.0.92-es emu szoftverral (gyárit már nem találtam a neten) működik a modul, de a modul szoftver frissítése nem fut le, 5%-nál megáll. :W

(#57348) ztsoft válasza ztsoft (#57347) üzenetére

ztsoft
(őstag)

Akiknek megállt a frissítés 5%-nál a TV-n, azok, hogy oldották meg? Hiba bejelentés? Érdekelne, mert a már frissített modul működik a 2.4.12-es szoftverral.

(#57349) Klown válasza ztsoft (#57348) üzenetére

Klown
(tag)

Máshol is azt írták, hogy át kell tenni egy megfelelő eszközbe (pl. LG tv), amiben lefrissül.

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.