Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19581) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Na ezen kicsit meglepődtem, XIV kerületnek van olyan része ahol nincs rendes kiépített internethálózat? :Y
Én az Őrs mellett lakom, de itt akit ismerek mindenkinek UPC van, összességében elégedettek vagyunk.

Volt most valami komolyabb leállás megint hogy sokan támadják szegény három betűst? :)
Nekem az első netem 512/128 kb 2000-2001 környéke óta vagyok cirka UPC előfizető. Olyan nagyon komoly problémákról nem tudok. Amikor a Digi bejött és sokan oda mentek az árak miatt, folyamatosan jöttek a panaszok, azon röhögtem hónapokig amikor a diginél a telefonos helpdesk (szerződéskötés) gombja egyből kapcsolt, a lemondás gombja pedig állandóan elérhetetlen volt. Többen mesélték.
Nekem itt Zuglóba rengeteg ismerősöm panaszkodott a Digire , tehát ott sem fenékig tejföl minden. Kérdezem minek mész akkor át? Mert olcsóbb. Ja értem.

Furcsa olvasni ezeket a (egyes) felhasználói panaszokat, hogy itt ott ennyire nem figyelne oda a UPC a szolgáltatásra és ennyire nem érdekelné az ügyfél. Minket külön névre szólóan hívott fel egy nagyon kedves hölgy és egyedi ajánlatot tett amennyiben náluk maradunk. Plussz sok helyen nincs társasházi kedvezmény meg egyebek? Nem értem.

Tényleg ilyen 4k körül kapjuk a 120-as netet ahogy a kolléga írja fent, akinek az drága az tényleg menjen Digihez.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.