Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141) Teaway válasza Spirit (#140) üzenetére


Teaway
veterán

Hétfőn a lányok várják a szódás fiúkat.
Tegyük át keddre.

Nincs itthon csokid??

(#142) Spirit válasza Teaway (#141) üzenetére


Spirit
őstag

Az adatbázis szerver nem hiszem, hogy várja a locsolókat. Online csomagváltás csak lehetséges hétfőn...

(#143) Spirit


Spirit
őstag

Na eddig tartott a nagy emelés. 10/2-ről 30/3 a második napon:

Ez bizony jóformán 10/2. :D

(#144) Teaway válasza Spirit (#142) üzenetére


Teaway
veterán

Ha online, akkor mindennap lehetne.

Nincs itthon csokid??

(#145) flavio


flavio
tag

Nálam kedden lett valamikor hajnalban az átállás 15/1.5Mbit/s-ra és már tudtam online feljebb váltani csütörtökön 60/6Mbit/s-ra,bár csak 28-án jön a szerelő a másik modemmel addig marad a 15/1.5mbit/s!

(#146) Csabee. válasza Spirit (#143) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nembaj, nekem jó az ingadozó is... olcsóbb és gyorsabb a net.. tökéletes :)

Üdv: Csabee.

(#147) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Egy érdekes dolog hogy 10mbit-re lerak a router, viszont ha kihúzom a modemet meg a routert fél percre, majd viszadugom akkor 30mbit jön rendesen.. a routerem a szar hogy nem bírja folyamatosan a 30mbit-et?

Üdv: Csabee.

(#148) WonderCSabo válasza Csabee. (#147) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Megtudnád, ha direkt modemről használnád a netet egy ideig...

(#149) Csabee. válasza WonderCSabo (#148) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Sajnos azt nem igazán tudom megoldani jelen állapotban.. de meg próbálom a szünet alatt rászánni egy fél napot hogy mi a helyzet..

Gigabites routert milyet ajánlotok (ár érték arányban a legjobb érdekelne) személyes tapasztalat jó ha van a termékkel kapcsolatban :)

Üdv: Csabee.

(#150) WonderCSabo válasza Csabee. (#149) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#151) Spirit válasza flavio (#145) üzenetére


Spirit
őstag

Akkor lehetséges módosítani, ha az rendszer engedi? UPC online szerint a váltás utáni hétfőtől lehet. Ez azt jelenti, hogy előtte a rendszer sem engedi?Mert akkor megnézném, és már adnám is le a rendelést.

[ Szerkesztve ]

(#152) Spirit válasza Csabee. (#147) üzenetére


Spirit
őstag

A router memóriakezelése nem ideális, esetleg hardveresen gyenge. Típustól függően vagy csere, vagy firmware frissítés.

(#153) flavio válasza Spirit (#151) üzenetére


flavio
tag

Én ezen a felületen rendeltem meg [link] UPC online nem kérdeztem és telefonon sem érdeklődtem csak simán megrendeltem,szolgáltatás keresőben még nincs benne a település ahol lakom de megrendelésnél rögtön kidobta az adataimat. Utána regisztráltam a www.dijnet.hu és azon belül számlakibocsátói regisztrációt készítettem amit még aznap vissza igazolt a UPC!

(#154) Jim74 válasza Csabee. (#147) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nekem anno volt olyan problémám, hogy Rubicom-os területen (jelenleg már DIGI), állandóan szakadt a WLAN kapcsolat. A router egy linksys volt, de nem a sokat dicsért WRT54GL típus. Miután lecseréltem WRT54GL-re a routert érdekes módon megszűntek a szakadások. Természetesen a jelszint a régi routernél is tökéletes volt, ennek ellenére dobálta a kapcsolatot.

Ha tudsz, akkor kérj valakitől kölcsönbe egy másik routert kipróbálni, hátha megoldja problémádat.

(#155) Csabee. válasza Spirit (#152) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Köszi én is erre tippelek! Elszállt felette az idő, egy Linksys BEFSR41 V3 típusú szörnyetegem van, 8évig nincs stop ment /megy, így szerintem már az árát behozta, most megérett egy gigabitesre való cserére!

Jim74: köszi!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#156) Spirit válasza Csabee. (#155) üzenetére


Spirit
őstag

Ezen az oldalon nézelődj szerintem, ha új routert vennél.
[link]
Amennyiben 200mbit fölött tud wan-to-lan portra, az már bekapcsolt tűzfallal, stb. tuti tudni fogja akár a 120mbit-et. Ha rákattintasz az adott modellre és van belőle teszt a max egyidejű kapcsolatok számát érdemes még nézni. Nekem egy D-link Dir-655-öm van, ami 260mbit körül tud(lan-to-lan 1,3gigabit, de ott ugye nem kell NAT-olni), és max 200 kapcsolat egyidejűleg.2 éve nincs kikapcsolva, sosem lassult be folyamatos terhelésnél sem.

[ Szerkesztve ]

(#157) Spirit válasza flavio (#153) üzenetére


Spirit
őstag

Köszönöm válaszodat, ránézek én is, engem csak csütörtökön állítottak át.

(#158) Csabee. válasza Spirit (#156) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Okés, szétnézek, kár hogy tp-linkn nincs a listán!

Kell vennem routert mert már túl régi a routerem sajnos..

Üdv: Csabee.

(#159) Spirit válasza Csabee. (#158) üzenetére


Spirit
őstag

A 1043-as Tp-link-kel jó tapasztalatok vannak, nyugodtan megveheted.Valahol 150mbit körül tud úgy olvastam. Természetesen helyi hálón továbbra is gigabit.

[ Szerkesztve ]

(#160) Csabee. válasza Spirit (#159) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Okés!

Neked stabil amúgy az internet sebességed napközben? Nekem a feltöltés az tök stabil az mindig megvan speedtesten 3mbit , de a letöltési oldal most nekem 3 mbit-et ír :DD

Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.